Dodaj do ulubionych

Plucie i Spotwarzanie, czyli PiSi kombinat trolli

06.09.19, 01:53
Po trollach od Ziobry i od Stachowiaka mamy kolejny wykwit: ukochana służba Macierewicza czyli Żandarmeria Wojskowa użyła dokładnie tych samych metod, żeby poniewierać ludźmi, którzy ujawnili skandale obyczajowe i nieprawidłowości w tej służbie. Kolejny świetny tekst śledczy onet.pl:
wiadomosci.onet.pl/kraj/zandarmeria-wojskowa-prowadzila-zmasowany-hejt-przeciwko-ofiarom-molestowania/5ckp409

Poza samą oburzającą kwestią mamy najwyraźniej pewien powtarzający się schemat działania w okołoPiSowskich strukturach, który wygląda na stworzony według konkretnego modelu.

Narzuca się jedna oczywista myśl: po coś Szefernaker, twórca PiSiego trollingu w kampanii 2015, został od razu po wyborach wiceministrem w potężnym MSWiA. Fragmenty systemu ujawniają się niespodzianie wskutek ludzkich błędów, a to, co zostaje ujawnione, pokazuje, że ten system jest i działa.
Edytor zaawansowany
  • piq 06.09.19, 02:01
    ...z PiSich trollowni jest to, jakimi materiałami dysponują. Po prostu PiSi czekiści i siłowicy rozdają bez skrupułów trollom do ujawnienia dokumenty, które nie mają prawa się pojawić w publicznym obiegu, bo to przestępstwo. W razie czego ludzie Ziobry, Błaszczaka bądź Kamińskiego i tak ukręcają łeb tym sprawom.

Myślę, PiSia swołoczy, że trzeba was będzie wytępić, bo to już nie są żarty.
  • taniarada 06.09.19, 06:24
    Gdzie jest moderator ?
  • kolor 06.09.19, 06:25
    To prawda
  • eiran 06.09.19, 06:47
    Niedorozwój już pobiegł na skargę do moderacji?
    A to błąd - we wpisie jest teza, oraz potwierdzenie jej za pomocą faktów, wspartych dodatkowo za pomocą linku ze wskazanym źródłem.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • wkkr 06.09.19, 08:31
    taniarada napisał(a):

> Gdzie jest moderator ?
    ===================
    Na szczęście PiS tego forum jeszcze nie moderuje pisowski trollu.

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • wkkr 06.09.19, 08:32
    O tobie onet w końcu też napisze.....

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • no-popis 06.09.19, 12:03

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 06.09.19, 07:50
    Przecież "dobra zmiana " tam też dotarła.

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • asdfg2018 06.09.19, 08:18
    "taniarada" teraz jako "ginto"
    taniusza , w jednym wątku nie występuj jako "taniarada" i jako "qinto"

-
    antyhipokryta06.09.2019, 06:51
    Obrzydliwy, tępy ciemnogród. Działania klechów i prawactwa mają nie dopuścić, by dziecko umiało rozpoznać kleszego pedofila, który je "ubogaca" "ciumkami". Wtedy skończy się ostatnia dla wielu motywacja do tzw. "powołań".

Chrońcie dzieci przed prymitywną indoktrynacją zw. "katechezą", a zwłaszcza przed najpotworniejszym bandytyzmem zw. "spowiedzią"!!! Wiele ofiar zboczonych klechów przyznawało, że zostało "złowionych" w konfesjonale, gdzie perfidny manipulant potrafi wyciągnąć z dziecka różne jego lęki nieuświadomionej (z braku edukacji właśnie!) seksualności i je wykorzystać dla zaspokojenia swojej zdegenerowanej chuci. Czasem werbalnie, czasem fizycznie.....
  • qinto 06.09.19, 09:56
    "taniarada" teraz jako "ginto"
    taniusza , w jednym wątku nie występuj jako "taniarada" i jako "qinto"

Ja, nie jestem taniarada
    taniarada- to nie jest qinto.
    A teraz idź na jednego.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • eiran 06.09.19, 10:34
    Zgadza się. rysio i taniarda, choć obaj nie do końca "teges", to jednak dwie inne osoby.
    rysio to tutejszy rekordzista pod względem zakładanych nicków, natomiast taniarada, przy całej swojej umysłowej nieporadności, wciąż jakoś daje sobie radę z jednym.

Obaj są złodziejami cudzych tekstów, tzn. wklejają je jako swoje. rysio nawet w sygnaturce.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • j-k 06.09.19, 09:59
    czy oni sie k... wszyscy zapadli pod ziemie ?
  • no-popis 06.09.19, 12:39
    A Ty Pig jesteś z naboru tr o llli Ewy Kopacz, która zatrudniła ich 50 w pierwszym rzucie :)
    www.rp.pl/artykul/1206171-PO-zatrudnila-internetowych-hejterow.html

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • piq 06.09.19, 14:32
    ...trolle Kopaczowej dostawały wgląd do akt śledztw policji i prokuratury? Czy publikowały wrażliwe dane osobowe jakichś ludzi? Czy pracowały na stanowiskach w służbach państwowych iministerstwach? Nie? To spadaj, wierny podnóżku partii rządzącej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka