Dodaj do ulubionych

PO wróci do programów TVP

06.09.19, 08:00
Onegdaj PiS też bojkotowało tylko TVN24 i musieli z tego zrezygnować, bo kiepsko na tym wyszli.
Niestety Schetyna dopiero teraz to zrozumiał:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25163440,po-skonczy-bojkot-tvp-info-stacja-dotarla-do-wewnetrznej-uchwaly.html#s=BoxOpImg3

--
15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
Edytor zaawansowany
  • no-popis 06.09.19, 12:45
    kadziteusz napisał:

> Onegdaj PiS też bojkotowało tylko TVN24 i musieli z tego zrezygnować, bo kiepsk
    > o na tym wyszli.
    > Niestety Schetyna dopiero teraz to zrozumiał:
    > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25163440,po-skonczy-bojkot-tvp-info-stacja-dotarla-do-wewnetrznej-uchwaly.html#s=BoxOpImg3
    to nie Schetyna. Ten schetyn by na to nie wpadł to firma doradcza.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • qinto 06.09.19, 13:19
    to nie Schetyna. Ten schetyn by na to nie wpadł to firma doradcza.

Racja, shrek jest na to za cienki.
    Kaczor chyba zawarł pakt z diabłem, mieć takiego przeciwnika na opozycji...

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • kadziteusz 06.09.19, 13:30
    qinto napisał:

> to nie Schetyna. Ten schetyn by na to nie wpadł to firma doradcza.
    >
    > Racja, shrek jest na to za cienki.
    > Kaczor chyba zawarł pakt z diabłem, mieć takiego przeciwnika na opozycji...
    >
    Jakby Kaczor zawarł pakt z diabłem, to by sobie poradził ze słuchawkami i się nie błaźnił kalecząc język polski sużeniem , czy suchaniem-można powiedzić.

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • snajper55 06.09.19, 13:51
    qinto napisał:

>

Hejt przeciwko Schetynie jest dowodem, że Karzeł boi się Schetyny. Wydaje kasę na hejt, czyli trzęsie portkami. I mogę powiedzieć, iż ma rację, że trzęsie dupą.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • qinto 06.09.19, 15:50
    snajper55 napisał:

> qinto napisał:
    >
    > > to nie Schetyna. Ten schetyn by na to nie wpadł to firma doradcza.
    > >
    > > Racja, shrek jest na to za cienki.
    > > Kaczor chyba zawarł pakt z diabłem, mieć takiego przeciwnika na opozycji.
    > ..
    >
    > Hejt przeciwko Schetynie jest dowodem, że Karzeł boi się Schetyny. Wydaje kasę
    > na hejt, czyli trzęsie portkami. I mogę powiedzieć, iż ma rację, że trzęsie dup

Na razie widać, że to Shrek trzęsie dupą ze strachu rezygnując ze startu w Warszawie.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • no-popis 06.09.19, 15:54
    qinto napisał:

> snajper55 napisał:
    >
    > > qinto napisał:
    > >
    > > > to nie Schetyna. Ten schetyn by na to nie wpadł to firma doradcza.
    > > >
    > > > Racja, shrek jest na to za cienki.
    > > > Kaczor chyba zawarł pakt z diabłem, mieć takiego przeciwnika na opo
    > zycji.
    > > ..
    > >
    > > Hejt przeciwko Schetynie jest dowodem, że Karzeł boi się Schetyny. Wydaje
    > kasę
    > > na hejt, czyli trzęsie portkami. I mogę powiedzieć, iż ma rację, że trzęs
    > ie dup
    >
    >
    > Na razie widać, że to Shrek trzęsie dupą ze strachu rezygnując ze startu w Wars
    > zawie.
    I Schetyna, i Tusk to tchórze mocni tylko wtedy jak za plecami mają siłę. To tacy mali chłopcy, którzy zaczepią Cie ale jak w bramie są ich silni koledzy.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • lech1966 06.09.19, 21:22
    snajper55 napisał:

> Hejt przeciwko Schetynie jest dowodem, że Karzeł boi się Schetyny. Wydaje kasę
    > na hejt, czyli trzęsie portkami. I mogę powiedzieć, iż ma rację, że trzęsie dup
    > ą.

Kto zagłosuje na TOTALNIE niewiarygodnych ludzi?. Ty ofszem, bo nie masz wyjścia, wlazles.miedzy wrony więc musisz krakać jak one. Ja znów znam ich az za dobrze, więc bez sensu mnie przekonywać. Ja wolę Indian od PO,,,, byle rządzili MĄDRZE.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • snajper55 06.09.19, 21:44
    lech1966 napisał:

> Kto zagłosuje na TOTALNIE niewiarygodnych ludzi?.

Też zastanawiam się kto zagłosuje na obrzydliwego Karła czy kłamcę Morawieckiego.

S.
    --
  • lech1966 06.09.19, 22:09
    snajper55 napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Kto zagłosuje na TOTALNIE niewiarygodnych ludzi?.
    >
    > Też zastanawiam się kto zagłosuje na obrzydliwego Karła czy kłamcę Morawieckieg
    > o.

Z dwojga złego wolę 100 razy bardziej PiS nie złote gruszki na wierzbie POKO.
    Bo na to że to są gruszki na wierzbie nie ma absolutnie żadnej wątpliwości.

--
    Autor KZP
  • snajper55 06.09.19, 22:29
    Ależ nikt, widząc twoją twórczość na forum,nie ma najmniejszych wątpliwości, że wolisz PiS, bez względu na ich antypolskie rządy.

S.
    --
  • lech1966 06.09.19, 22:46
    snajper55 napisał:

> Ależ nikt, widząc twoją twórczość na forum,nie ma najmniejszych wątpliwości, że
    > wolisz PiS, bez względu na ich antypolskie rządy.

No stary, to już jest wielkie nadużycie. Ty kasujący niewygodne POsty chcesz mnie Pouczać w kwestii dobra i zla? AntyPOlskie to były rzady Tuska i będę czekał z niecierpliwością na POstawienie go i innych przed TS. Koniec z bezkarnością.. Skoro można skazac Berlusconiego to można i Tuska.
    Temat zamknięty. Zagłosuje na kogoś innego jak PiS nie postawi ich przed TS. Wtedy możesz liczyć na mój głos.

--
    Autor KZP
  • no-popis 07.09.19, 05:44
    lech1966 napisał:
    > No stary, to już jest wielkie nadużycie. Ty kasujący niewygodne POsty chcesz mn
    > ie Pouczać w kwestii dobra i zla?
    Takie standardy.

AntyPOlskie to były rzady Tuska i będę czekał
    > z niecierpliwością na POstawienie go i innych przed TS. Koniec z bezkarnością.
    > . Skoro można skazac Berlusconiego to można i Tuska.

>
    >
    >

--
  • adria231 07.09.19, 08:17
    Znowu powtórzę : Dobra decyzja. Powiało nadzieją.
  • no-popis 07.09.19, 08:46
    adria231 napisała:

> Znowu powtórzę : Dobra decyzja. Powiało nadzieją.
    Dobra decyzja ale ....póżna.

--
  • buldog2 07.09.19, 11:21
    I ja tak myślę. Nie w tej kampanii, a później. Ale boi się już, jak każdy podły tyran u ubek.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • no-popis 06.09.19, 15:52
    qinto napisał:

>
    Fakt. Kaczor ma fart z tą PO^&%ną i durną oPOzycją.
    Może Kaczor płaci Schetynie jak Kadzideuszowi za ośmieszanie oPOzycji:)

--
  • matylda1001 06.09.19, 13:33
    Wszystko jedno kto zdecydował ale to dobra decyzja bo nieobecni po prostu nie maja racji. To zresztą jedyna okazja żeby prostować kłamstwa pisu i przemycić do tego hermetycznego środowiska trochę prawdy.. Tylko niech wysyłają tam ludzi rozgarniętych, którzy nie pozwolą się pozagryzać przez przeciwników i prowadzącego, który ZAWSZE występuje jako najbardziej zagorzały zwolennik pisich.

--
    Wyborcy PiS są jak karp. Znudzony życiem w spokojnym stawie, pragnąc odmiany, uczepił się haczyka wędkarza.
  • kadziteusz 06.09.19, 15:41
    matylda1001 napisała:

> Wszystko jedno kto zdecydował ale to dobra decyzja bo nieobecni po prostu nie m
    > aja racji. To zresztą jedyna okazja żeby prostować kłamstwa pisu i przemycić do
    > tego hermetycznego środowiska trochę prawdy.. Tylko niech wysyłają tam ludzi r
    > ozgarniętych, którzy nie pozwolą się pozagryzać przez przeciwników i prowadzące
    > go, który ZAWSZE występuje jako najbardziej zagorzały zwolennik pisich.
    >

Takie kłamstwo:

"Poska pobiła rekord świata w wycieku nieczystości"
    "Trzaskowski zdobył dla Warszawy rekord świata"
    "Katastrofa Trzaskowskiego"
    "Ścieki przemysłowe trafiają do Wisły"
    "Trzaskowski usiłuje przykryć sprawę tragedi"
    "Skala katastrofy ekologicznej w Warszawie"
    "Trzaskowski zrzuca do Wisły trujace odpady"
    "Katastrofa Trzaskowskiego, Wisła zatruta"
    "Władze Warszawy pobiły rekord świata w wycieku nieczystości"
    "Tragedia ekologiczna"
    To powyżej w cudzysłowach to tylko część tego co przez 15 minut zafundowało Polakom Ministerstwo Propagandy PiS.

--
  • buldog2 07.09.19, 11:25
    Słusznie i rzeczowo.
    Żaden PISowiec nie odpowie.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • yoma 07.09.19, 11:52
    Dzięki Buldoże. Zastanawiałam się, jak barana skomentować słusznie i rzeczowo...

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • lech1966 07.09.19, 14:04
    buldog2 napisał:

> Słusznie i rzeczowo.
    > Żaden PISowiec nie odpowie.

A widziałeś leminga który odpowiedział na te zarzuty?? Bo ja nie widziałem.

A ty masz wyniki badań wody ale się śpiesz bo snajper zaraz skasuje

www.gios.gov.pl/pl/aktualnosci/604-najswiezsze-wyniki-badan-wody-z-wisly

--
    Autor KZP
  • no-popis 07.09.19, 14:37
    lech1966 napisał:

> buldog2 napisał:
    >
    > > Słusznie i rzeczowo.
    > > Żaden PISowiec nie odpowie.
    >
    > A widziałeś leminga który odpowiedział na te zarzuty?? Bo ja nie widziałem.
    >
    > A ty masz wyniki badań wody ale się śpiesz bo snajper zaraz skasuje
    >
    > www.gios.gov.pl/pl/aktualnosci/604-najswiezsze-wyniki-badan-wody-z-wisly
    Zlituj się nad tym buldogopigiem bo go wykończysz psychicznie.

--
  • ceppisowski 07.09.19, 15:50
    rozumiem ze podczas "Wiadomosci Pislamskich" o 19.30 za kamera bedzie stal Schetyna i bedzie prostowal klamstwa
  • lech1966 07.09.19, 16:09
    ceppisowski napisał(a):

> rozumiem ze podczas "Wiadomosci Pislamskich" o 19.30 za kamera bedzie stal Sche
    > tyna i bedzie prostowal klamstwa

Swoje??? To całkiem prawdoPOdobne cepie. A może przyjdzie do studia z cepem i będzie tłumaczył z czego składa się cep i do czego służy.😁😁😁

--
    Autor KZP
  • no-popis 07.09.19, 18:11
    ceppisowski napisał(a):

> rozumiem ze podczas "Wiadomosci Pislamskich" o 19.30 za kamera bedzie stal Sche
    > tyna i bedzie prostowal klamstwa
    Schetyna nie pamięta własnego programu politycznego a co dopiero więcej. To za trudne intelektualnie zadanie dla Schetyny. Nic dziwnego, że cieszy się wsparciem u takich jak ty.

--
  • ceppisowski 07.09.19, 19:55
    Pisowski idioto, wymysliles sobie nick ktory ma sprawiac wrazenie ze mowisz tutaj obiektywnie?
    Od roku 1989 nie bylo wiekszego goowna od pisowskich rządow
  • no-popis 08.09.19, 07:47
    ceppisowski napisał(a):

> Pisowski idioto, wymysliles sobie nick ktory ma sprawiac wrazenie ze mowisz tut
    > aj obiektywnie?
    > Od roku 1989 nie bylo wiekszego goowna od pisowskich rządow
    lewacki debilu, pardon ale abyś zrozumiał muszę pisać twoim językiem, od 1989 roku czyli od czasów gdzie co szósty poseł by agentem eSBe wiele się zmieniło ale ty tęsknisz za tymi czasami. Ale...rozumiem twoje frustracje, twoim życiem. No cóż, sam sobie ta je ułożyłeś więc nie odreagujesz tego wyklinaniem i wulgarnością. I tak się ciesz, że w Inwentarzu koledzy nie widzą twoich raportów na nich a jedynie, że byłeś kapusiem.

--
  • ceppisowski 07.09.19, 10:26
    porownywanie bojkotu pisowcow z tym co robi PO teraz jest nieuzasadnione
    Zbyt potezna jest roznica pomiedzy calkiem obiektywnym TVN a telewizja partyjna zwana TVP
    PIS na tym wyszedl zle, ale czy bojkot Schetyny nie jest dobry trudno powiedziec.
    Pamietaj, w TVP walczysz z pislamskim politykiem i pislamskim dziennikarzem.
    Pytanie dziennikarzy sa wyrezyserowane, pisi sie do nich przygotowuja, nie dostaja trudnych pytan, dziennikarz jest skrajnie stronniczy, drąży tylko te tematy co pasuja jego pertii czyli PIS
  • taniarada 07.09.19, 10:56
    ceppisowski napisał(a):

> porownywanie bojkotu pisowcow z tym co robi PO teraz jest nieuzasadnione
    > Zbyt potezna jest roznica pomiedzy calkiem obiektywnym TVN a telewizja partyjna
    > zwana TVP
    > PIS na tym wyszedl zle, ale czy bojkot Schetyny nie jest dobry trudno powiedzie
    > c.
    > Pamietaj, w TVP walczysz z pislamskim politykiem i pislamskim dziennikarzem.
    > Pytanie dziennikarzy sa wyrezyserowane, pisi sie do nich przygotowuja, nie dost
    > aja trudnych pytan, dziennikarz jest skrajnie stronniczy, drąży tylko te tematy
    > co pasuja jego pertii czyli PIS
    Obiektywne TVN.Masz zryty beret jak mało kto.Dodaj jeszcze Wyborczą i mamy komplet.
  • ceppisowski 07.09.19, 15:46
    taniusia
    ja znam osobiscie kilku pisowcow
    To fanatycy religijni ktorym sie wydaje ze katolik moze glosowac tyko na katolika
    Pomijam juz to jakimi katolikami sa pisowscy wyborcy bo kazdy widzi za to mendy i bydlaki to powiem ci jedna rzecz jaka mowia w rozmowac ze mna
    A mowia cos takiego
    Za rzadow PIS media publiczne oszukuja ludzi, ale czlowiek ma tez inne zrodla dzieki ktorym powinien wyważyc jaka jest prawda.
    No i powiem ci pisowski glupku - no comment
    Od siebie ci powiem to
    Trzeba byc nie kretynem a totalnym kretynem aby nie dostrzegac tego ze media publiczne sa tuba propagandowa Pislamu
    Zadne media tak nie klamia i manipuluja jak te wasze goowna
  • taniarada 07.09.19, 10:46
    Żałosne dopiero teraz te dupki zrozumiały.Że nieobecni głosu nie mają .Żenada.
  • szwampuch58 07.09.19, 11:25
    Żenada w Kur...wizj panuje juz 4 lata,Ociec , wczaraj byla importowana ze Sloweni.hehehehe

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • no-popis 07.09.19, 14:36
    taniarada napisał(a):

> Żałosne dopiero teraz te dupki zrozumiały.Że nieobecni głosu nie mają .Żenada.
    >
    Intelektem i rozumowaniem to oni nie grzeszą. Zresztą sami się tak oceniali. Na przykład jednym z liderów jest Halicki, którego bliski kolega Tuska w Sowie oceniał jako debila.

--
  • oszo-lom-z-rm 07.09.19, 15:18
    To ja wole jak bojkotują . Przynajmniej w mediach publicznych jest mniej chamstwa w przestrzeni medialnej
  • adalberto3 07.09.19, 19:22
    Schetyna może nawet wybieli sobie zęby. I to wszystko. Przez 8 lat pokazali, na co ich stać.
  • yoma 07.09.19, 19:27
    No widzisz, a dany prezes i tego nie potrafi.

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • adalberto3 07.09.19, 19:46
    Dla prezesa ważniejszy jest długoletni program. Polska nie może być słabym państwem.
  • yoma 08.09.19, 09:15
    Rozumiem, Polska mocna zębami prezesa. Genialne hasło, oddam wam darmo, bo jestem dobry człowiek 😂😂😂

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • oszo-lom-z-rm 08.09.19, 07:42
    Przynajmniej jest sobą jest autentyczny i nie zgrywa jak Schet pozera
  • no-popis 07.09.19, 19:53
    adalberto3 napisał:

> Schetyna może nawet wybieli sobie zęby. I to wszystko. Przez 8 lat pokazali, na
    > co ich stać.
    Z tym zębami to jest dobry przykład. Poważny polityk powinien mieć ładny uśmiech i estetyczny wygląd np czyste i wypastowane buty, spodnie na pasku, wyprasowane i garnitur oczyszczony z włosów i łupieżu.

--
  • taniarada 08.09.19, 07:56
    Jak będą wychodzić ze studia.
  • no-popis 08.09.19, 10:23
    Co program w TVP to większy blamaż.
    Obecnie działacz partyjny PO, finansowany z budżetu miast Łódż jako zastępca prezesa basenu miejskiego kontynuuje blamaż i również nie wydukał szóstki Schetyny.
    Czy w PO POzostali już sami sprawni umysłowo inaczej jak ty hrabio ?

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka