Dodaj do ulubionych

Już jutro, dowiemy się

06.09.19, 17:40
czym zaskoczy nas nierząd pisiarni, sądzę że, z wrodzoną skromnością, obiecają jeszcze dwa miliony elektrycznych aut, ze cztery miliony mieszkań i siedem tysięcy Promów Naszych Narodowych, kilka lotów na Marsa, zasiedlenie Jupitera, a wszystko to pod hasłem Wolność Równość Kurestwo, i to ostatnie będzie mocno akcentowane.

--
Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
Obie są przerażające.
Arthur C. Clark.
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 06.09.19, 17:49
    I spłodzi nasze dzieci!

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • qinto 06.09.19, 18:47
    kadziteusz napisał:

> I spłodzi nasze dzieci!
    >

Z Małgośką?

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • czandra1 06.09.19, 18:20
    To PO to chyba nie do mnie, ja nawet nie głosowałem na PO, ale jesteś tak zafiksowany, że jeśli nie kocham partii szubrawców, to muszę, z naciskiem na muszę, być POwcem, tak to nie działa, a teraz odejdź w pokoju.

--
    Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
  • j-k 06.09.19, 19:05
    bo jest mi szczerze obojetne - kto jest u wladzy - byle nie ta pro-kapitalistyczna zbieranina
    - czyli PO
  • snajper55 06.09.19, 18:25
    czandra1 napisał:

> czym zaskoczy nas nierząd pisiarni, sądzę że, z wrodzoną skromnością, obiecają
    > jeszcze dwa miliony elektrycznych aut, ze cztery miliony mieszkań i siedem tysi
    > ęcy Promów Naszych Narodowych, kilka lotów na Marsa, zasiedlenie Jupitera, a ws
    > zystko to pod hasłem Wolność Równość Kurestwo, i to ostatnie będzie mocno akcen
    > towane.
    >
    >

--
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • lech1966 06.09.19, 18:28
    Widać PO minie snajpera że lubi prostytucję. Tzn. lubi się prostytuować.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • lech1966 06.09.19, 18:32
    Mój post zniknął tak jak typowałem. Ale wątek wisi nadal. Potwierdza to moja diagnozę w całości. Ciekawe ile Michnikowi za to płacą???

--
    Autor KZP
  • qinto 06.09.19, 18:51
    lech1966 napisał:

> Mój post zniknął tak jak typowałem. Ale wątek wisi nadal. Potwierdza to moja di
    > agnozę w całości. Ciekawe ile Michnikowi za to płacą???
    >

Mnie dzisiaj wyrzucili w kosmos wątek, który założyłem o nowych obietnicach PO.
    Dlaczego w kosmos? bo nie ma go nawet na oślej.
    Snajper - gdzie go wysłałeś? do Galaktyki Andromedy?

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • banowanyzaprawde1 06.09.19, 18:55
    Nastąpi też poszerzenie Jamieńskiego Nurtu żeby Koszalin miał własny port.

--
    Mieszkańcy Europy stanowią na Świecie jedną, wspólną rodzinę. Dlatego wyobrażenie, że w tak ograniczonym „domu”, jakim jest Europa, utrzymanie różnego porządku prawnego i różnych wartości dla jednej wspólnoty mieszkańców, jest wyobrażeniem fałszywym.
  • taniarada 06.09.19, 19:22
    Czaruś ty się podłącz pod 220V i zniknij.Bo nudzisz,Posłuchaj dobrej rady starszego kolegi.Amen.
  • czandra1 07.09.19, 05:50
    W Polsce, jak i w calej Europie uzywamy napięcia 230 wolt, nie wiem jak u was w ruskach to jest, i nie barfzo chcę wiedzieć.

--
    Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
    Obie są przerażające.
    Arthur C. Clark.
  • m.c.hrabia 06.09.19, 19:32
    czandra1 napisał:

> czym zaskoczy nas nierząd pisiarni, sądzę że, z wrodzoną skromnością, obiecają
    > jeszcze dwa miliony elektrycznych aut, ze cztery miliony mieszkań i siedem tysi
    > ęcy Promów Naszych Narodowych, kilka lotów na Marsa, zasiedlenie Jupitera, a ws
    > zystko to pod hasłem Wolność Równość Kurestwo, i to ostatnie będzie mocno akcen
    > towane.
    >
    >

Alkoholicy i ułaskawieni bandyci na czele ministerstw.
  • wsk175 06.09.19, 19:51
    antoś nowe ekshumacje zarządzi....
  • taniarada 06.09.19, 19:57
    wsk175 napisał:

> antoś nowe ekshumacje zarządzi....
    Panowie hrabia i motocykl wska.Wy parą? Dziwnie to wygląda.😉
  • lech1966 06.09.19, 20:06
    wsk175 napisał:

> antoś nowe ekshumacje zarządzi....

A leminza trzoda będzie protestowac bez względu czy zleci czy zabroni ekshumacji. Nie ważny jest cel, ważne są protesty.

--
    Autor KZP
  • buldog2 06.09.19, 22:46
    A lesiu powiela teksty kremlowskiej wyborczej propagandy. Ciekawe, czy po komentarzach lesia będą nas wsadzać do aresztu tak jak w Moskwie.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • lech1966 06.09.19, 22:54
    buldog2 napisał:

> A lesiu powiela teksty kremlowskiej wyborczej propagandy. Ciekawe, czy po komen
    > tarzach lesia będą nas wsadzać do aresztu tak jak w Moskwie.

Ciebie pewnie mogą wsadzić bo jesteś ich obywatelem. Mnie PO co by tam mieli trzymać. Nie jestem ich obywatelem i nie jestem przeciw Rosji. Uważam że z sąsiadami powinno się współpracować, handlować. Ale to UE nałożyła sankcje a to Niemcy nadal budują ( wbrew sankcjom) NS2

--
    Autor KZP
  • rzewuski1 06.09.19, 20:27
    Zaproponują program budowy pomników L Kaczyńskiego i 1000 nowych kościołów .
    Religia w szkołach zostanie najważniejszym przedmiotem a proboszczowie z automatu dyrektorami szkół o nieograniczonych kompetencjach.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • weteran-czasu 06.09.19, 20:53
    Wszyscy bezdomni mają dostać po wyborach renty oraz dożywotni dodatek na wynajęcie mieszkania.

PS.
    Wszystko już jest jasne.
    PiSowcy u władzy zabezpieczają na wszelki wypadek samych siebie.

--
    ]:->
  • lech1966 06.09.19, 21:11
    weteran-czasu napisał:

> Wszyscy bezdomni mają dostać po wyborach renty oraz dożywotni dodatek na wynaję
    > cie mieszkania.
    >
    > PS.
    > Wszystko już jest jasne.
    > PiSowcy u władzy zabezpieczają na wszelki wypadek samych siebie.

To już są przecieki z programu PO?. Pewnie znalazłeś to info na ulicy. Bo ja dzis słyszałem takie POwiedzienie.

Idzie Grześ przez wieś worek z programem niesie,
    A przez dziurkę cały program sypie się za Grzesiem.

😁😁😁

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 06.09.19, 22:22
    lesiu napisal:
    > To już są przecieki z programu PO?

Maja wprowadzic lekcje wychowania dla ksiezy. Pierwsza lekcja bedzie o tym jak bzykac ministrantow aby sie nie wydalo.

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 06.09.19, 22:23
    wychowania seksualnego mialo byc.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 06.09.19, 22:28
    pies.na.czarnych napisała:

> lesiu napisal:
    > > To już są przecieki z programu PO?
    >
    > Maja wprowadzic lekcje wychowania dla ksiezy. Pierwsza lekcja bedzie o tym jak
    > bzykac ministrantow aby sie nie wydalo.

Masz z tym problem? Trzeba było się obrzezać i problem by znikł.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 07.09.19, 01:06
    Obrzezanie pomaga w tuszowaniu bzykania ministrantow?
    Wiem, ze po tym zabiegu lepiej sie bzyka. Dlatego np. 80% Amerykanow przeszlo ten zabieg i na pewno tylko niewielu z nich bzyka ministrantow poniewaz tam katolicyzm* chyli sie ku upadkowi.

*Nie mylic katolicyzmu z chrzescijanstwem.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 07.09.19, 10:27
    A co ma wspólnego bzykanie do programu wyborczego POKO? No tak, jest tam zawarty punkt o LGBT. Pewnie chcą przyjmować emigrantów wyłącznie o takim seksualnym uPOdobaniu.

--
    Autor KZP
  • czandra1 07.09.19, 10:41
    A coś na temat? Wiem że dla ciebie to trudne, ale gdybyś poprosil sześciolatka o pomoc w zrozumieniu tekstu, miałbyś łatwiej, i głowa, ze tak szumnie nazwę to co masz na ramionach, by Cię nie bolała.

--
    Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
  • lech1966 07.09.19, 14:00
    czandra1 napisał:

> A coś na temat? Wiem że dla ciebie to trudne, ale gdybyś poprosil sześciolatka
    > o pomoc w zrozumieniu tekstu, miałbyś łatwiej, i głowa, ze tak szumnie nazwę to
    > co masz na ramionach, by Cię nie bolała.

A jak tam czandra to co masz między uszami? Bo na waszym kongresie mówca mówił że wasz problem jest POmiedzy waszymi uszami.
    Czy u ciebie jest tak samo czy trochę lepiej?

--
    Autor KZP
  • qinto 06.09.19, 21:25
    weteran-czasu napisał:

> Wszyscy bezdomni mają dostać po wyborach renty oraz dożywotni dodatek na wynaję
    > cie mieszkania.
    >
    > PS.
    > Wszystko już jest jasne.
    > PiSowcy u władzy zabezpieczają na wszelki wypadek samych siebie.
    >

Nie wiem czy PiS przebije propozycje, obiecanki MKB. To raczej niemożliwe.
    Dzisiaj MKB zaproponowała tyle, że starczyłoby na kilka rządów.

--
  • wsk175 06.09.19, 21:29
    się trzoda pisia rozbrykała....
    podwyżka za forumowe coorwienie się była ?
  • lech1966 06.09.19, 21:43
    wsk175 napisał:

> się trzoda pisia rozbrykała....
    > podwyżka za forumowe coorwienie się była ?

Myslalalem że u was była. Bo wygląd to jak mega erekcja na FK.. wszystkie ręce na POklad.. A to zachętą dla lemingów aby się coorwili.

Ciekawe co teraz snajper zrobi? Czy wywali oba POsty czy tylko jeden?

--
    Autor KZP
  • snajper55 06.09.19, 21:43
    wsk175 napisał:

> się trzoda pisia rozbrykała....
    > podwyżka za forumowe coorwienie się była ?

Chyba batem ich pędzą do roboty. :) Dawno takiego ataku trolli nie było. DO wyborów pewnie nic się nie zmieni. Najbardziej mnie cieszy ten strach przed Schetyną. Tyle hejtu na niego wylewają... Prawie tyle co na Tuska. :) Widać w tym wszystkim paniczny strach.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • lech1966 06.09.19, 21:39
    qinto napisał:

> weteran-czasu napisał:
    >
    > > Wszyscy bezdomni mają dostać po wyborach renty oraz dożywotni dodatek na
    > wynaję
    > > cie mieszkania.
    > >
    > > PS.
    > > Wszystko już jest jasne.
    > > PiSowcy u władzy zabezpieczają na wszelki wypadek samych siebie.
    > >
    >
    >
    > Nie wiem czy PiS przebije propozycje, obiecanki MKB. To raczej niemożliwe.
    > Dzisiaj MKB zaproponowała tyle, że starczyłoby na kilka rządów.

Przecież to obietnice Tuska czytane przez kobietę. Nie wierzę żebyś już zapomniał co ten kelner oPOwiadal.

--
    Autor KZP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka