Dodaj do ulubionych

Brudziński mówi, że będzie program kontynuacji

07.09.19, 15:54

Ciekawe, czy będzie też kontynuacja Bizancjum władzy, latania za nasze, psucia wymiaru sprawiedliwości, czy zamiatania pod dywan przez prokuraturę afer PiSiej ferajny?

--
15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
Edytor zaawansowany
  • szwampuch58 07.09.19, 15:56
    ano ale tyko jak wygraja z 110 % poparciem

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • kadziteusz 07.09.19, 16:19
    szwampuch58 napisał:

> ano ale tyko jak wygraja z 110 % poparciem
    >
    Z pomocą Kamińskiego i służb to się da załatwić

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • ceppisowski 07.09.19, 15:58
    nie po to pisowsko-katolickie scierwa sie dopchaja do wladzy by nie krasc
  • kadziteusz 07.09.19, 16:21
    ceppisowski napisał(a):

> nie po to pisowsko-katolickie scierwa sie dopchaja do wladzy by nie krasc

że nie wolno, tak jak ustawa o tym, ze trzeba być przyzwoitym. Jest i latać przestali.

--
  • j-k 07.09.19, 16:03
    i PiS dokonczy to - co zaczal.

a czy sie to komus podoba - czy nie - to nie moja brocha.

J.K.
    zwolennik Lewicy.
  • szwampuch58 07.09.19, 16:04
    Putin zamiast węgla rublami za lojalność Jarkowi zapłaci?

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • j-k 07.09.19, 16:10
    modl sie, zeby PiS nie uzyskal wiekszosci konstytucyjnej - bo bedzie po tobie, hloopcze.
  • kadziteusz 07.09.19, 16:28
    j-k napisał:

> i PiS dokonczy to - co zaczal.
    >
    > a czy sie to komus podoba - czy nie - to nie moja brocha.
    >
    > J.K.
    > zwolennik Lewicy.

A moja tak, bo mam w tym kraju dzieci i wnuki!

--
  • j-k 07.09.19, 16:39
    ja tylko obiektywnie stwierdzam, ze PiS wygra najblizsze wybory 2019.

walcz o to - by przegral je w 2023 - tyle tylko mozesz.
  • kawa_poranna 07.09.19, 20:17
    j-k napisał:

> i PiS dokonczy to - co zaczal.

Dokończą kraść to co zaczęli?
    Do czasu gdy rozkradną wszystko?

PS Te dwie specjalistki bankowe to która z nich jest lepszą specjalistką?
    Hłe, hłe?
  • no-popis 07.09.19, 16:07
    kadziteusz napisał:

>
    > Ciekawe, czy będzie też kontynuacja Bizancjum władzy, latania za nasze, psucia
    > wymiaru sprawiedliwości, czy zamiatania pod dywan przez prokuraturę afer PiSiej
    > ferajny?
    Niestety. Tak będzie. POzwala na to stadko przygłupów określanych oPOzycją.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • buldog2 07.09.19, 16:48
    Rzadko, ludzikow, zdarza ci się napisać coś rozsądnego, to jeden z nielicznych takich przypadków.
    Z tym, że błędy były wcześniej, zacząłem o nich pisać w końcu 2008 na początku 2009, po wyborach można było jeszcze coś robić, ale dziś w kampanii to i Salomon nie poradzi.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • qinto 07.09.19, 21:59
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    >
    > >
    > > Ciekawe, czy będzie też kontynuacja Bizancjum władzy, latania za nasze, p
    > sucia
    > > wymiaru sprawiedliwości, czy zamiatania pod dywan przez prokuraturę afer
    > PiSiej
    > > ferajny?
    > Niestety. Tak będzie. POzwala na to stadko przygłupów określanych oPOzycją.

Oczywista, oczywistość.
    Tak jak już pisałem, nie wiem z kim Kaczor zawarł pakt, z diabłem,Bogiem czy z samym Grześkiem. Bo tak beznadziejnie głupią opozycję, chciałby mieć każdy rządzący.
    Ma Jarek farta jednak.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka