Dodaj do ulubionych

Premier znów obiecuje - żeby go nos nie przeważył

07.09.19, 16:26
Morawiecki znów za nowoczesnoscią. Słucham, słucham, czekam jak tym razem ta nowoczesność będzie się nazywać i nic - ile będzie kosztować i nic - czyli że ona bezcenna jest ! Wiadomo !
Aż tu nagle propozycja a raczej obietnica i jakby urealniona pieniędzmi: "2 miliardy na szpitalnictwo, na budowę szpitali i ich UNOWOCZEŚNIENIE" !?????????
Budowa (?), gdy jeden po drugim zamykane są oddziały, gdy brak lekarzy, gdy brak pielęgniarek, gdy brakuje na leki, gdy brakuje na prąd i wodę - żart, kpina czy głupota ?
Unowocześnienie to rozumiem - oddział zamkniety, to nikt nie przeszkadza i można "unowocześniać".
To teraz przestańmy być gentelmanami i pogadajmy o pieniądzach.
Te 2 miliardy to w 2020, czy na całą czterolatkę ???
Te 2 miliardy to dodatkowo czy w ramach planu, który wciąż powoduje że wszystkim szpitalom brakuje jak wyżej.
Te 2 miliardy to ok. 1/5 aktualnego zadłużenia szpitali podległych marszałkom województw. Pytam jeszcze raz - to żart, kpina czy głupota (aktualna premiera czy planowana elektoratu).
Chyba że unowocześnienie ma dotyczyć kliniki rządowej, szpitala wojskowego na Szaserów i polikliniki na Wołoskiej...
RZĄD SIĘ WYŻYWI !
Edytor zaawansowany
  • j-k 07.09.19, 16:29
    ukrainskim lekarzom i pielegniarkom - a ci natychmiast sie znajda...
  • wsk175 07.09.19, 16:47
    po te dwa miliardy już idą szpitalne sukienkowe. Podobno za 6 tysi miesięcznie nie idzie wyżyć.
  • kadziteusz 07.09.19, 16:37

ZAstapia elektryczne hulajnogi?

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • hejnalista 07.09.19, 16:58
    www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/Lubelskie-szpitale-marszalkowskie-z-zadluzeniem-na-ponad-842-mln-zl,196332,1.html
  • adria231 08.09.19, 07:33
    Morawiecki powiedział prawdę tylko jeden raz : gdy komentował Borysa Budkę. Powiedział, że Polska po wygranej KO
    będzie w "klapkach i kąpielówkach". Z pewnością. Przy takim stanie finansów i takim rozpasaniu obecnej władzy zostawią Polskę i Polaków w głębokiej nędzy. Tylko sobie zabezpieczą byt na pokolenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka