Dodaj do ulubionych

Szczególnie ważne: są to rodzina i naród – wskazał

07.09.19, 16:42

Jarosław Kaczyński- kawaler.
Przypomina mnie to nauki przedmałżeńskie w wykonaniu kieckowych, naukę muzyki przez głuchych i rozpoznawanie kolorów przez niewidomych.
Czy naprawdę nikt tego nie widzi co ja?

--
15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
Edytor zaawansowany
  • wsk175 07.09.19, 16:49
    Pisie nie widzą.......
  • j-k 07.09.19, 16:52
    ciagniesz konsekwencje i Obwieszasz sie ? :)
  • no-popis 07.09.19, 16:53
    kadziteusz napisał:

>
    > Jarosław Kaczyński- kawaler.
    > Przypomina mnie to nauki przedmałżeńskie w wykonaniu kieckowych, naukę muzyki p
    > rzez głuchych i rozpoznawanie kolorów przez niewidomych.
    > Czy naprawdę nikt tego nie widzi co ja?
    >
    Masz rację. Zgoda. To cos podobnego jak Tusk mowil o uczciwości i rozwoju Polski.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 08.09.19, 08:08
    no-popis napisała:
    > Masz rację. Zgoda. To cos podobnego jak Tusk mowil o uczciwości i rozwoju Polsk
    > i.
    >
    Tam już cztery lata szukają i nic nie mogą znaleźć

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • asdfg2018 07.09.19, 16:58
    taa... , a tymczasem martunia gościnna w kroku

-
    www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,25148112,nie-chrzcic-i-nie-urzadzac-slubow-koscielnych-nie-bywac-na.html?disableRedirects=true
  • m.c.hrabia 07.09.19, 18:03
    asdfg2018 napisał(a):

> taa... , a tymczasem martunia gościnna w kroku
    >
    > -

święta może więcej, nawet szerzej krok rozwierać
  • kadziteusz 08.09.19, 08:36
    kościoła katolickiego- wyskrzeczał Jatozbaw.
    A to oznacza, że w Polsce jest co najmniej kilka milionów niedobrych Polaków, takich jak ja.
    Znaczy prezes znów, po raz kolejny dzieli nas Polaków na dobrych i złych!

--
  • kadziteusz 08.09.19, 09:06
    Ja wiem:
    www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/superwizjer-sad-biskupi-i-sekret-papieski,967379.html
    --
  • a-lfa 08.09.19, 08:45
    Przecież to bez znaczenia co Kaczyński mówi ważne jest tylko to co rozdaje bo tylko to suwerena interesuje. Oczywiście rozdawnictwo trzeba będzie zwiększać no chyba że się uda zdobyć całkowita władze i via Konstytucja ubezwłasnowolnić naród na dziesiątki lat jak za PRL -u. Co prawda wywalą nas wtedy z UE ale to i lepiej bo nie trzeba będzie się tłumaczyć a władza tak się wyżywi. KK też przestanie być potrzebny i będzie zmuszony zadowalać się ochłapami z PIS - ego stołu. Ale będzie miał wadze i to się liczy.
  • stasi1 08.09.19, 09:29
    Akurat wszelakich dyktaturach kościół potrafi się ustawić więc czemu miałby mieć te ochłapy?
  • a-lfa 08.09.19, 09:56
    Kaczyński nigdy specjalnie religijny nie był a KK traktuje instrumentalnie. Daje bo musi bo jest w pewien sposób szantażowany - jak nie będzie musiał bo żaden szantaż nic nie da to da tylko tyle ile jest niezbędne i nic więcej. A Kościół zadowoli się tym wiedząc że więcej nie dostanie. Dodatkowo przeciez nikt nie zakaże golić owieczek i baranów.
  • aga-kosa 08.09.19, 10:18
    No co, Martusia wyszła trzy razy za mąż, dzieci ma ślubne i nie żałuje TEGO KROKU. Wzór rodziny. Nie wiem czy wszystkie śluby były kościelne... Babska ciekawość mnie zżera...
    aga
  • a-lfa 08.09.19, 13:16
    Martusia to Dziewica Smoleńska i jest w zasadzie święta za życia bez względu na to co robi i ilu miała mężów czy partnerów czy jak tam owe osoby jej towarzyszące nazwiemy.
  • asdfg2018 08.09.19, 13:40
    aga , to prawda że nie żałuje TEGO KROKU , gościnna dla każdego

• stasi1 09.09.19, 09:51
    Miała dwa śluby kościelne. Ale może mieć jeszcze jeden. Ostatni kościelny jej unieważnili ale za późno, już trzeci raz zamąż wyszła
  • kadziteusz 08.09.19, 12:59
    stasi1 napisał:

> Akurat wszelakich dyktaturach kościół potrafi się ustawić więc czemu miałby mie
    > ć te ochłapy?

A właściwie ludzie się od niego odwracają i to jak:

wiadomosci.wp.pl/sondaz-tylko-20-proc-polakow-calkowicie-ufa-polskiemu-kosciolowi-6421869247629441a
    --
  • a-lfa 08.09.19, 13:02
    Jak frekwencja spadnie poniżej akceptowalnego progu to się Polaków przymusi - metod nie brakuje jak to wiemy z czasów PRL. Na pochód czy innego typu manifestacje ludzie chodzili - chodzili to i na msze jak będą kazali pójdą.
  • eiran 08.09.19, 13:06
    Dla prezesa rodzina jest ważna, ale tylko jeśli naród się zgadza. Zupełnie inaczej z członkami rodziny należącymi do innych narodów, na przykład austriackiego.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • adria231 08.09.19, 13:22
    Tylko rodzina : mamusia i brat. W jakiej rodzinie się wychowywał? brak szacunku dla ojca, kłamstwa na temat przeszłości mamusi. Brat ożenił się ze starszą od siebie kobietą i ukrywano to skrzętnie aż do ich śmierci.
    A jak prowadzi się jego najbliższa rodzina? Co on w ogóle może wiedzieć o życiu rodzinnym zdrowej rodziny, jeżeli nigdy takiej nie spotkał?
  • yoma 09.09.19, 10:48
    Zdefiniuj pan naród, panie kaczyński. Wielcem ciekawa.

--
    Przeboje na lato

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka