Dodaj do ulubionych

Nowelizacja KP - nie wykreślono LGBT

08.09.19, 06:55
PiS znowelizował kodeks pracy i nie wykreślił zakazu dyskryminacji tęczowej zarazy. Boi się jednak unii. Unia zrobiła zresztą błąd, warunkiem przyjęcia jakiegoś kraju do unii powinna być też wcześniejsza legalizacja małżeństw neutralnych płciowo.

dziennikzachodni.pl/kodeks-pracy-od-dzis-wazne-zmiany-dla-pracownikow-i-pracodawcow-swiadectwo-pracy-mobbing-i-dyskryminacja-7-09-2019-r/ar/c10-14400773
Edytor zaawansowany
 • no-popis 08.09.19, 07:51
  nennane napisał:

  > PiS znowelizował kodeks pracy i nie wykreślił zakazu dyskryminacji tęczowej zar
  > azy. Boi się jednak unii. Unia zrobiła zresztą błąd, warunkiem przyjęcia jakieg
  > oś kraju do unii powinna być też wcześniejsza legalizacja małżeństw neutralnych
  > płciowo.
  Tobie się Unia pomyliła z wizją trockistów, którzy niedemokratycznie, aczkolwiek bez jednego wystrzału, UW opanowali. Obecny wrzaski, w tym Twój, to kwiczenie odrywanych post- i neo- komunistów od władzy w UE.
  Czy przypomnieć Ci podstawy na jakich została utworzona UE bo widzę, że nie pamiętasz lub nie wiesz?
  --
  Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
 • ktos_z_kosmosu 08.09.19, 08:22
  no-popis napisała:

  > Czy przypomnieć Ci podstawy na jakich została utworzona UE bo widzę, że nie pam
  > iętasz lub nie wiesz?

  Mnie oświeć.
  Coś tam wiem, reszty się domyślam, ale mogę się mylić i wiedza takiego eksperta jak ty może być, dla nas, kosmitów bardzo cenna.
 • ktos_z_kosmosu 08.09.19, 08:19
  Do d... ten kodeks pracy.
  Za mobbing powinna być też uznana, przed wyjściem do roboty, konieczność wstawania z łóżka o tej samej godzinie, czyli w przypadku wielu ludzi, w środku nocy. Aczkolwiek ze względów ekonomicznych, no i porządek musi być, ustawodawca by złagodzić ten skandaliczny bo niewolniczy obowiązek, dla pracujących, przykładowo od 8, powinien wprowadzić zwyczaj popychania zegarka o godzinę w południe, a cofania go o 18. W przypadku nienormowanego czasu pracy, czas zmian ustawień zegarków powinien być dostosowany do przedziału godzinowego harówki konkretnego delikwenta.
  To dotyczy też religijnych. Msza jest o 12 i popychając zegarek o 12 o jedną godzinę wystrojeni jak stróż e Boże Ciało zachodzą na - IDŹCIE OFIARA SPEŁNIONA, odpowiadają tylko - PNIE BOŻE ZAPŁAĆ i na lody.
  Wspomnę też o wewnętrznym elemencie LGBT rozszerzonym o P, tegoż kościoła. Oni, jak głoszą, też ciężko pracują i ich też powinien dotyczyć kodeks pracy.
 • kod_matrixa 08.09.19, 08:40
  ... i "małżeństw" wielokątów i ze zwierzętami i z przedmiotami itd.

  --
  Myślenie krytyczne czyni wolnym

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka