Dodaj do ulubionych

Kaczyński się rozkręca z pomysłami autorskimi

08.09.19, 11:52
Był już "polski patriotyzm gospodarczy"- konia z rzędem temu, kto potrafi to zdefiniować.
Było jeszcze parę takich różnych dziwnych pomysłów tego pana, które akurat teraz wyszły mnie z głowy, ale to co wymyślił teraz bije na głowę wszystkie dotychczasowe jego pomysły i wizje.
A jest to budowa :
"Polskiej wersji państwa dobrobytu"-aż strach się bać.

www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/190909407-Jaroslaw-Kaczynski-Naszym-celem-jest-budowa-polskiej-wersji-panstwa-dobrobytu.html
--
15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
Edytor zaawansowany
  • asdfg2018 08.09.19, 11:55
    Ten mocno już spleśniały dziadyga doprowadzi do tego że buty zimowe będą kosztowały 3 000 000 pln a bochenek chleba 40 000 pln ale jego już wtedy nie będzie a my się bedziemy zmagali z tym problemem
    -
    www.facebook.com/tygodnikfaktyimity/
  • no-popis 08.09.19, 11:59
    asdfg2018 napisał(a):

> Ten mocno już spleśniały dziadyga doprowadzi do tego że buty zimowe będą koszto
    > wały 3 000 000 pln a bochenek chleba 40 000 pln ale jego już wtedy nie będzie a
    > my się bedziemy zmagali z tym problemem
    > -
    > www.facebook.com/tygodnikfaktyimity/

Polska będzie w ruinie i nie będzie niczego.
    Tylko Grzegorz Schetyna i Kidawa Błońska z Neumannem i Halickim mogą zaradzić tej trudnej sytuacji :)

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 12:06
    Polański dostał nagrodę na festiwalu w Wenecji.

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 08.09.19, 12:52
    pies.na.czarnych napisała:

> Polański dostał nagrodę na festiwalu w Wenecji.
    >
    Nie pierwszą i zapewne nie ostatnią, bo to wybitny reżyser.

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • no-popis 08.09.19, 16:09
    kadziteusz napisał:
    > Nie pierwszą i zapewne nie ostatnią, bo to wybitny reżyser.
    Mengele był wybitnym lekarzem.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 08.09.19, 16:56
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    > > Nie pierwszą i zapewne nie ostatnią, bo to wybitny reżyser.
    > Mengele był wybitnym lekarzem.
    >
    >
    >
    >

--
  • kadziteusz 08.09.19, 17:02
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    >
    > > kadziteusz napisał:
    > > > Nie pierwszą i zapewne nie ostatnią, bo to wybitny reżyser.
    > > Mengele był wybitnym lekarzem.

PiSiorka zapomniała dodać:
    Kieckowi nie posuwaja ministrantów, tylko ministranci ich prowokują krótkimi spodenkami i gołymi nóżkami.
    Prałat Jankowski przy Polańskim to...( tu mozesz dopisać)
    Jarosłąw KAczyński to wzorowy Polak, typowy ojciec i mąż żony zgodnie w religią KK.
    Duda jest prezydentem, prawdziwym...

--
  • no-popis 08.09.19, 17:35
    kadziteusz napisał:
    > PiSiorka zapomniała dodać:
    > Kieckowi nie posuwaja ministrantów, tylko ministranci ich prowokują krótkimi sp
    > odenkami i gołymi nóżkami.
    > Prałat Jankowski przy Polańskim to...( tu mozesz dopisać)
    > Jarosłąw KAczyński to wzorowy Polak, typowy ojciec i mąż żony zgodnie w religią
    > KK.
    > Duda jest prezydentem, prawdziwym...
    To są twoje rojenia wynikające z frustracji i braku argumentacji.
    --
  • kadziteusz 08.09.19, 18:33
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    > > PiSiorka zapomniała dodać:
    > > Kieckowi nie posuwaja ministrantów, tylko ministranci ich prowokują krótk
    > imi sp
    > > odenkami i gołymi nóżkami.
    > > Prałat Jankowski przy Polańskim to...( tu mozesz dopisać)
    > > Jarosłąw KAczyński to wzorowy Polak, typowy ojciec i mąż żony zgodnie w r
    > eligią
    > > KK.
    > > Duda jest prezydentem, prawdziwym...
    > To są twoje rojenia wynikające z frustracji i braku argumentacji.

Z faktów:

blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/dlaczego-polscy-politycy-nienawidza-polakow-ze-wschodu-2/komolowski-kleczy-z-duda-2
    Panprezydent jego kacza mać!

--
  • no-popis 08.09.19, 16:11
    kadziteusz napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
    >
    > > Polański dostał nagrodę na festiwalu w Wenecji.
    > >
    > Nie pierwszą i zapewne nie ostatnią, bo to wybitny reżyser.
    Profesor Samson to wibitny socjolog publikujący m.in. w GW ...no i co z tego ?
    Sadzisz dziecko, żę wybotni mają inne prawa ? To nie dorosłeś do cywilizacjji demokratycznej-zachodniej. Tkwisz w sposobie myślenia homo sovieticus.

--
  • kadziteusz 09.09.19, 08:16
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > pies.na.czarnych napisała:
    > >
    > > > Polański dostał nagrodę na festiwalu w Wenecji.
    > > >
    > > Nie pierwszą i zapewne nie ostatnią, bo to wybitny reżyser.
    > Profesor Samson to wibitny socjolog publikujący m.in. w GW ...no i co z tego ?
    > Sadzisz dziecko, żę wybotni mają inne prawa ? To nie dorosłeś do cywilizacjji d
    > emokratycznej-zachodniej. Tkwisz w sposobie myślenia homo sovieticus.

>
    >
    Zrozum wreszcie PiSiorze, że Polański nie jest pedofilem, tylko ofiarą intrygi jaką zgotowała mu mamusia zmalowanej gówniary, która przyszła ubrana jak dziwka na zakrapianą imprezę.
    Prawdziwych pedofili to masz w KK, gdzie kieckowi nie nać[pani, ani nie nachlani posuwają na trzeźwo dzieciaków, posuwają, bo są bezkarni i chronieni przez takich jak ty!!!

--
  • kadziteusz 08.09.19, 12:37
    no-popis napisała:
    >
    > Polska będzie w ruinie i nie będzie niczego.
    > Tylko Grzegorz Schetyna i Kidawa Błońska z Neumannem i Halickim mogą zaradzić t
    > ej trudnej sytuacji :)
    >
    >
    Z chwilą kiedy PiS wygrał wybory.

--
  • no-popis 08.09.19, 12:42
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    > >
    > > Polska będzie w ruinie i nie będzie niczego.
    > > Tylko Grzegorz Schetyna i Kidawa Błońska z Neumannem i Halickim mogą zara
    > dzić t
    > > ej trudnej sytuacji :)
    > >
    > >
    > Z chwilą kiedy PiS wygrał wybory.
    Trzeba więc przekonać wyborcę i być dla niego wiarygodnym.
    Jakie to proste.

--
  • kadziteusz 08.09.19, 14:11
    asdfg2018 napisał(a):

> Ten mocno już spleśniały dziadyga doprowadzi do tego że buty zimowe będą koszto
    > wały 3 000 000 pln a bochenek chleba 40 000 pln ale jego już wtedy nie będzie a
    > my się bedziemy zmagali z tym problemem
    > -
    > www.facebook.com/tygodnikfaktyimity/

Która naród dzieli i ubliża poprzednikom.
    "Ta władza to była zabawa we władze, dobre wina , cygara i jak to oni mówili haratanie w gałę"-wyskrzeczał z nienawiścią przed zebraną młodzieżą.
    Obrzydliwy dziadyga.

--
  • no-popis 08.09.19, 12:01
    Schetyna i nie tylko on nawet noe są w stanie zapamiętać swojego 6 punktowego programu:)
    wiadomosci.onet.pl/kraj/gdzie-jest-program-wpadka-na-konwencji-wyborczej-koalicji-obywatelskiej/km8k4r5
    --
  • szwampuch58 08.09.19, 12:11
    musi cusik z furmankami miec,wspolnego ten "polski patriotyzm gospodarczy"

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • kadziteusz 09.09.19, 15:25
    szwampuch58 napisał:

> musi cusik z furmankami miec,wspolnego ten "polski patriotyzm gospodarczy"
    >

Kto wie, prezes prawa jazdy nie ma , no to moze ma kartę woźnicy.

--
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 12:43
    Szydłowa zawzięcie ucząca się angielskiego świetnie zrekapitulowała wystąpienie Kulawego słowami „Hat tricks”:D

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 08.09.19, 14:14
    O co ci chodzi - sztuczki z kapelusza. Zgadza się 😅

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 14:25
    Ja wiem, ty wiesz, ale czy Szydłowa wie czym zapaliła? :)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 08.09.19, 15:25
    Wątpię 😂

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 18:39
    Dobrze, że Kulawy nie zna angielskiego bo by ja.... :)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 08.09.19, 19:09
    ... sponiewierał?

No co ty. Co ty godosz 😅😅😅

--
    Darker Mysteria. Killers.
  • kadziteusz 10.09.19, 07:38
    pies.na.czarnych napisała:

> Dobrze, że Kulawy nie zna angielskiego bo by ja.... :)
    >

Jego brat znał i to tak, ze czasami nawet tłumaczy poprawiał- kiedyś to powiedział przed kamerami.

--
  • szwampuch58 09.09.19, 14:20
    nie tylko Kaczor daje czadu,korupcja wyborcza na ukrytej opcji niemieckiej nabiera himalajskich wysokosci
    katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,25170586,wybory-parlamentarne-2019-premier-zapewnia-ze-centrum-nauki.html#s=BoxLoKaMT#s=BoxLoCpImg4
    --
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka