Dodaj do ulubionych

Już jest 13:30h, a pisi nadal nie zassali szamba

08.09.19, 13:38
Już jest 13:30h, a pisi nadal nie zassali szamba spływającego do Wisły. Znowu jakieś niespodziewane trudności wyskoczyły?
Delektują się szambem jakie wybiło na konwencji PiS zamiast skończyć to co już zaczęli.

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • rzewuski1 08.09.19, 13:42
    A barki mogą pływać z Warszawy do Gdańska ?
    Pewnie podwodnym kanałem pod mostem pontonowym ?

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 13:46
    Górą chcą je puścić.

--
    Uwaga szczur!
  • nazimno 08.09.19, 13:47
    Wisla nie jest regularnie splawna od kilkudziesieciu lat.
    I ty tego nie wiesz???
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 13:48
    A flisacy? Co z flisakami?

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 08.09.19, 13:55
    Nadal leczą rany po szydlinie.

--
    dodenbezweerder
  • lech1966 11.09.19, 00:01
    yoma napisała:

> Nadal leczą rany po szydlinie.

Wy możecie leczyć PO Trzaskowskim.

polskieradio24.pl/42/273/Artykul/2364425,Warszawa-moze-drogo-zaplacic-za-awarie-Czajki
    POlecam lekture fragmentu dotyczącego odszkodowań w cywilizowanych krajach. Skoro rządzą warszawa europejczycy to myślę że nie będą unikać odpowiedzialności.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • nazimno 08.09.19, 14:54
    .
  • rzewuski1 08.09.19, 13:55
    Jak to, kaczystowski bezrząd obiecał zrobić?
    Jedyne co zrobił w tej sprawie to postawił przeszkodę która nawet kajaki nie są w stanie pokonać.

--
    Stanisław Lem
  • nazimno 08.09.19, 14:56
    "której" , stary

juz kolejny raz dostajesz pale z gramatyki
  • qinto 08.09.19, 13:56
    nazimno napisał:

> Wisla nie jest regularnie splawna od kilkudziesieciu lat.
    > I ty tego nie wiesz???

Skąd niby pies czy rzewuski mają o tym wiedzieć?
    Nadają z zagranicy.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 14:11
    XXI wiek, a Wisła nadal jest nieżeglowna. Tylko w PiSlandzie takie zaniedbania są możliwe, a przecież obiecywali.

--
    Uwaga szczur!
  • rzewuski1 08.09.19, 14:12
    warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,21714678,propagandowy-rejs-po-wisle-przywiezli-puste-kontenery-komentarz.html
    Nie da sie pływac.
    Pytam was piewcy kaczystowskiego partactwa, gdzie te kaskady?

--
    Stanisław Lem
  • nazimno 08.09.19, 14:57
    ciotko jedna, to byl eksperyment dwa lata temu
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 16:36
    U was wszystko jest eksperymentem. Nawet ministrowie.

--
    Uwaga szczur!
  • rzewuski1 08.09.19, 20:06
    A kaskad jak nie było tak nie ma , może trzeba się pomodlić i pan Bóg sam je zaprojektuje i zbuduje?

--
    Stanisław Lem
  • lech1966 09.09.19, 20:27
    rzewuski1 napisał:

> A kaskad jak nie było tak nie ma , może trzeba się pomodlić i pan Bóg sam je za
    > projektuje i zbuduje?

PO już zbudowało. Jest nawet o tym wątek na FK. Bo te zbudowane przez PO wrota są niesterowne, nie dadzą się zamknąć ani otworzyć. To dokładnie jak z tą rura która pękła. Qna miała pęknąć ale dopiero po likwidacji firmy która te rury kładła.

--
    Autor KZP
  • taniarada 08.09.19, 15:20
    Bogu dziękujemy że PO nie wybudowało elektrowni atomowej .
  • rzewuski1 08.09.19, 20:07
    Spoko , jeśli ktoś miał cos zbudować to tylko PO, PiS buduje pomniki.

--
    Stanisław Lem
  • lech1966 11.09.19, 00:04
    rzewuski1 napisał:

> warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,21714678,propagandowy-rejs-po-wisle-przywiezli-puste-kontenery-komentarz.html
    > Nie da sie pływac.
    > Pytam was piewcy kaczystowskiego partactwa, gdzie te kaskady?

Te kaskady powinny POstawic służby prezydenta Trzaskowskiego. POlecam lekturę jak to wygląda w cywilizowanych krajach gdzie nie ma ani PO ani PiS

polskieradio24.pl/42/273/Artykul/2364425,Warszawa-moze-drogo-zaplacic-za-awarie-Czajki

Autor KZP
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 14:12
    Jeszcze jedna kadencja pisrządu i Odrę spotka ten sam los.

--
    Uwaga szczur!
  • nazimno 08.09.19, 14:58
    Tez ci sie mocno porabalo.
    Stan splawnosci Odry jest uzalezniony wylacznie od opadow w jej dorzeczu.
    Pala.
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 16:37
    :))))) O regulacji rzek cieplak słyszał kiedykolwiek?

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 09.09.19, 20:28
    pies.na.czarnych napisała:

> :))))) O regulacji rzek cieplak słyszał kiedykolwiek?

On pewnie nie słyszał. Ale Gawłowski prawdopodobnie słyszał.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 19:58
    > Stan splawnosci Odry jest uzalezniony wylacznie od opadow w jej dorzeczu.

Gdy byłem dzieckiem nawet z Czechosłowacji płynęły barki przez Szczecin do Niemiec i nikt nie musiał modlić się o deszcz.

--
    Uwaga szczur!
  • ceppisowski 08.09.19, 14:58
    Pislam przed wyborami pusci kajak z poludnia Polski do morza a Kurski z Kaczynskim wmowia pisowskiej ciemnocie ze Wisla stala sie spławna po kilkudziesieciu latach jak inne rzady mialy to w doopie.
    Oczywiscie w latach 2005-2007 spławność Wisły tez byla wibitna
  • taniarada 08.09.19, 15:13
    Przez dwie kadencje rządów PO tyle się gówna zebrało,że nie da się od razu wszystkiego przepchać.
  • yoma 08.09.19, 15:28
    Te cyngiel, oddaj tatianę!

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • nazimno 08.09.19, 13:44
    Prosze otworzyc paszcze i zassac wspomniane szmbo.
    Przydasz sie do czegos.
  • taniarada 08.09.19, 14:20
    I taki fajowy post. tomasz_1971 08.09.2019 14:07
    Komentarze: 193 Reputacja:
    dynamikę łoPOzycji to najlepiej widać w WAŁszawie, rzeczywiście tylko tam gdzie wy rządzicie gówno w takim tempie płynie do rzek... tak jak wygląda usuwanie tej awarii przez pełowca w WAŁszawie tak będzie wyglądała realizacja waszego programu który POwinien nazywać się - Jak jeszcze raz zrobić Polaków w bambuko.... nie znam nikogo, a nie wszyscy których znam są zwolennikami PISu - kto pozytywnie wypowiada się o programie PO i PSL tak więc na drzewo liście POmPować.Fajowy.
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 14:23
    Dworczyk jest z PO? Nie wiedziałem.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 08.09.19, 15:28
    Udało ci się przeczytać ten utwór?

--
    Josh
  • kadziteusz 08.09.19, 14:40
    www.google.com/search?q=Przepychaczka+do+zlewu&rlz=1CADMEA_enPL841&sxsrf=ACYBGNT0qVQ-5CLI6E5lkcJSyWYqXPQxYQ:1567946285535&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiz34CLn8HkAhUGxIsKHfRFBnEQ_AUIEigB&biw=1188&bih=509#imgrc=qPPLCQ354VKOUM:

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • taniarada 08.09.19, 14:49
    Ale od ratusza takie kloce płyną.Że bez ładunków wybuchowych nie da rady.😂
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 16:42
    Kulawemu przysłali z Egiptu skrzynkę granatów i zdetonował bo były nieświeże.

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 08.09.19, 16:54
    taniarada napisał(a):

> Ale od ratusza takie kloce płyną.Że bez ładunków wybuchowych nie da rady.😂

Z Nowogrodzkiej mutanty klocy i na dodatek Jaropedalskie:
    www.google.com/search?q=akcja+Bu%C5%9B&rlz=1CADMEA_enPL841&oq=akcja+Bu%C5%9B&aqs=chrome..69i57j0l3.6470j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8
    I MIsiewiczowo ministerskie!
    --
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • kadziteusz 08.09.19, 18:48
    taniarada napisał(a):

> Ale od ratusza takie kloce płyną.Że bez ładunków wybuchowych nie da rady.😂

to ratusz jest na Nowogrodzkiej, od kiedy!!!

--
  • taniarada 08.09.19, 15:38
    Przy wielkim huku medialnym HGW i Tuska już dawno zbankrutowały.I nie ma kogo pociągnąć do odpowiedzialności.Na tym przewale "z grubej rury" mafiozi zgarnęli co najmniej miliard zł. I w typowy dla mafii sposób roboty wykonywały firmy krzaki, które już dawno zbankrutowały, by nie można było domagać się odszkodowań od partaczy .

A co do faktów - to własnie zarzut wkręcania awarii w politykę jest taką właśnie insynuacją. Kto wkręca sprawę w politykę?

Jest awaria?
    Jest.

Płynie gnój?
    Płynie.

Co robi rząd?
    Buduje most, rury i stawia pompy.

Po co to robi, ten pisowski rząd?
    Aby gnój przestał płynąć

Co robi opozycja?
    Rżnie głupa i opowiada o politycznym wykorzystaniu.

A co się dzieje na ich terenie?
    Informacji brak.

Czy jest jakaś dyskusja, o tym co się stało?
    Nie istnieje.

A dlaczego jeśli pytam, słyszę, że to jest polityczne bicie piany?
    Czy dlatego, że cały platformerski Zarząd Warszawy ma to wszystko w dupie, razem ze wszystkimi niebieskimi i tęczowymi obrońcami ich mafijnych interesów.
  • yoma 08.09.19, 15:47
    Oddaj tatianę, złodzieju.

--
    Ethereal Darkness
  • snajper55 08.09.19, 16:28
    yoma napisała:

> Oddaj tatianę, złodzieju.

Tam kilka osób pisze pod jednym nickiem. Oszołom już dawno to przyznał na forum, że nie jest jedynym piszącym pod nickiem oszołom. Że wielu tego nicka używa.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • yoma 08.09.19, 16:35
    Toż widać na pierwszy rzut oka.

Tatiana bidula pewnie zasłabła z wyczerpania, następny w kolejce zepchnął ją z krzesełka celnym kopem i przejął klawiaturę.

--
    Przeboje na lato
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 16:49
    Na godz. 16.30 zapowiedziano konferencję z udziałem Michała Dworczyka, szefa od spraw propagandy kancelarii premiera.:D

--
    Uwaga szczur!
  • qinto 08.09.19, 16:57
    Czym się ekscytujesz?
    Trwa przecież kontrolowany zrzut szamba do Wisły.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 17:06
    Kibicuje pisim, ale wyglada na to, ze znowu jest cos nie tak. 17:05, a Dworczyka ni ma.:(

--
    Uwaga szczur!
  • qinto 08.09.19, 17:08

> Kibicuje pisim, ale wyglada na to, ze znowu jest cos nie tak. 17:05, a Dworczyk
    > a ni ma.:(
    >

Kto rządzi Warszawą - pisi czy Trzaskowski z Rabiejem ?

--
  • yoma 08.09.19, 19:41
    Utopił się????

--
    Warbell. Nasi klasy światowej.
  • snajper55 08.09.19, 17:32
    qinto napisał:

> Czym się ekscytujesz?
    > Trwa przecież kontrolowany zrzut szamba do Wisły.

No właśnie, czym się ekscytować. Za czasów Lecha Nieudolnego trwał dużo większy zrzut szamba do Wisły i nikomu to nie przeszkadzało. Trwał latami.

S.
    --
  • qinto 08.09.19, 18:45
    snajper55 napisał:

> qinto napisał:
    >
    > > Czym się ekscytujesz?
    > > Trwa przecież kontrolowany zrzut szamba do Wisły.
    >
    > No właśnie, czym się ekscytować. Za czasów Lecha Nieudolnego trwał dużo większy
    > zrzut szamba do Wisły i nikomu to nie przeszkadzało. Trwał latami.
    >
    > S.

Mnie to nie przeszkadzało, nie mieszkam w Warszawie ani w okolicy, jeżeli warsiawiacy się na to latami godzili, to znaczy, że akceptowali to. Za prezydentury Święcickiego gdzie było spuszczane szambo?

--
  • qinto 08.09.19, 17:04

> Na godz. 16.30 zapowiedziano konferencję z udziałem Michała Dworczyka, szefa
    > od spraw propagandy
    kancelarii premiera.:D
    >

Co robią Trzaskowski i Rabiej?
    Ne zapowiedzieli konferencji?

--
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 17:07
    Trzaskowski nie zajmuje sie propaganda. Podaje fakty
    tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,pracujemy-nad-ustaleniem-przyczyny-awarii,298929.html
    --
    Uwaga szczur!
  • qinto 08.09.19, 17:10

> Trzaskowski nie zajmuje sie propaganda. Podaje fakty

Na razie podał tylko jeden fakt - o kontrolowanym zrzucie szamba do Wisły.
    Innych faktów nie podał.

--
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 17:18
    Przeciez pisi wzieli sprawy w swoje rece:D

--
    Uwaga szczur!
  • qinto 08.09.19, 18:46

> Przeciez pisi wzieli sprawy w swoje rece:D
    >

Bo widzieli, że Rafałek chciał taśmą zakleić dziurę (przeciek)

--
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 19:44
    I co? Nadal nie zakleili? Jak królowa boża pomoże to może skończą w tym roku. Tak na Boże Narodzenie królowa dla syna załatwi.

--
    Uwaga szczur!
  • qinto 08.09.19, 19:54

> I co? Nadal nie zakleili? Jak królowa boża pomoże to może skończą w tym roku. T
    > ak na Boże Narodzenie królowa dla syna załatwi.
    >

Zakleić taśmą chciał Rafałek.
    Pisi zbudowali most pontonowy i wykonali by-pas. Nie zassał - nie znam szczegółów technicznych dlaczego nie zassał, pewnie to wina pisich.

--
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 20:01
    Znowu fuszerka. Jak zwykle.

--
    Uwaga szczur!
  • qinto 08.09.19, 20:04

> Znowu fuszerka. Jak zwykle.
    >

To mówisz, że pisi zbudowali Czajkę, która nie działa?

--
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 20:09
    Nie rżnij głupa. Pisi wpieprzyli się w paradę mając nadzieje, że ugrają kilka punktów, ale jak zwykle sprawa ich przerosła.
    Politycy won od przedsięwzięć, którymi powinni zajmować się inżynierowie. To również dotyczy Trzaskowskiego, który nie bardzo wie o czym mówi. Obie strony przynoszą sobie i całej akcji tylko szkodę.

--
    Uwaga szczur!
  • qinto 08.09.19, 20:15
    Nie rżnij głupa. Pisi wpieprzyli się w paradę mając nadzieje, że ugrają kilka punktów, ale jak zwykle sprawa ich przerosła

Ne zawiodłeś mnie.

--
  • yoma 08.09.19, 20:16
    No wiesz - cała srebrna taśma wyszła na lodołamacz...

--
    Josh
  • lech1966 09.09.19, 20:35

> Trzaskowski nie zajmuje sie propaganda. Podaje fakty
    > tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,pracujemy-nad-ustaleniem-przyczyny-awarii,298929.html

Oni jak widzę mają taki sam rozmach jak całe POKO z programem wyborczym. Władze miasta nie widzą co się zepsuło a POKO nie wie PO co jest program wyborczy.😁😁😁😁

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 18:24
    Jeżeli się nic nie wydarzy Dworczyk odessie wszystko w poniedziałek:)
    tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,poprawiaja-druga-nitke-brscieki-maja-nia-poplynac-rano,298939.html

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 08.09.19, 19:41
    Własnymi usty?

--
    Przeboje na lato
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 19:47
    Jak puszczą te ścieki z wydajnością 250 ton na minutę to te ich pontoniki będą tańczyć jak wańka wstańka. Oj czarno to widzę.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 08.09.19, 20:17
    Kiedy mają puścić, bo nie śledzę? Zdjęć by się może porobiło... :)

--
    Ethereal Darkness
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 21:49
    W poniedziałek, ale nie wiadomo którego roku:D

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 09.09.19, 08:32
    Cotygodniowy spacerek nad Wisłę dla zdrowia i urody, czemu nie :)

--
    Shylmagoghnar
  • lech1966 09.09.19, 20:44
    yoma napisała:

> Cotygodniowy spacerek nad Wisłę dla zdrowia i urody, czemu nie :)

Dopiero teraz wybierasz się nad Wisłę? Co za ogromne zaniedbanie z twojej strony. Może coś dorzucisz do tego spływającego szamba???

--
    Autor KZP
  • jabbaryt 08.09.19, 23:52
    Ponieważ moderator wycina moje wątki to zapytam tu. Jak to jest możliwe, że filtry i kanalizacja wykonana za carskich rządów pod koniec w XIX działają i służą Warszawiakom już ponad 130 lat. Tymczasem peowski gównociąg rozpadł się po 7-8 latach.
  • nazimno 08.09.19, 23:55
    Jaki material taki rurociag.
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 00:26
    Patriotycznie wybrano polska najtansza firme, ktora omamila ich rurkami z tworzywa sztucznego. Takie rozwiazania stosuje sie tylko w malych instalacjach. Do tego dochodzi gdy o tego typu inwestycjach decyduja politycy, a nie inzynierowie specjalisci w danej dziedzinie.
    Moja babcia zawsze mowila: Jestes biedny to kupuj drogie rzeczy, ktore beda ci sluzyc latami, a nie szmelc, ktory bedziesz musial wymieniac po krotkim czasie uzywania.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 09.09.19, 20:54

> Patriotycznie wybrano polska najtansza firme, ktora omamila ich rurkami z tworz
    > ywa sztucznego.

Dostaniesz bana za te słowa. Przecież to HGW wybierała projektantów, dostawców, wykonawców,
    Ale pewnie całe PO doradzalo i POlecalo znajome firmy które znikną bez śladu PO odebraniu zapłaty.
    Czy nie tak było z drogami i że wszystkim innym??

Takie rozwiazania stosuje sie tylko w malych instalacjach. Do t
    > ego dochodzi gdy o tego typu inwestycjach decyduja politycy, a nie inzynierowie
    > specjalisci w danej dziedzinie.
    > Moja babcia zawsze mowila: Jestes biedny to kupuj drogie rzeczy, ktore beda ci
    > sluzyc latami, a nie szmelc, ktory bedziesz musial wymieniac po krotkim czasie
    > uzywania.

Mnie babcia mówiła żeby nie rozmawiać z idiota, najpierw sprowadzi cię do swojego POziomu a POzniej POkona doświadczeniem.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 11:13
    Już jest poniedziałek 11:10, a pisi sa nadal w lesie. Nadal w fazie prob
    tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,rurociag-przejmuje-scieki-przesyl-jest-stopniowo-zwiekszany,298939.html
    Zbudowali na Wisle zapore, ktora bedzie trzymana przez kilka wojskowych motorowek. Pisi modlcie sie aby nie zaczelo pisdzic i aby nie zaczelo lac bo te motoroweczki tego nie utrzymaja i cala robota pojdzie w pisdu.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 09.09.19, 11:48
    A co będzie, jak nadejdzie przypływ...

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • nazimno 09.09.19, 11:58
    Naucz sie plywac.
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 13:27
    yoma napisała:

> A co będzie, jak nadejdzie przypływ...
    >

Sprowadza podwodne czołgi, które zakotwiczą ta konstrukcję.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 09.09.19, 14:18
    I lodołamacz.

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • snajper55 09.09.19, 13:36
    "Wody Polskie zapewniają, że zakończyły się testy awaryjnych wodociągów, które mają odprowadzać do "Czajki" ścieki spływające do Wisły. "

Uwaga przy odkręcaniu kranów!

S.
    --
  • nazimno 09.09.19, 13:51
    ...takie maja tam "dobre dziennikarstwo"...

• yoma 09.09.19, 14:19
    Ups :) Cholera, jestem poza domem, nie nałapię do wanny...

--
    Darker Mysteria. Killers.
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 14:27
    Dla pisich to wsio ryba. Oni kąpią sie w muszli

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 09.09.19, 14:36
    Kąpiel to wstyd i obraza boska.

--
    Darker Mysteria. Killers.
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 14:23
    > testy awaryjnych wodociągów
    Na szczescie pompuja tylko na 60%.:)
    Szajs jak sie lal do wisly tak sie leje + "wyziewy" z silnikow napedzajacych pompki.
    r-scale-6b.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p2/i/136f951362dab62e64eb8e841183c2a9/799e2fad-e0ea-4f0c-b777-413a5205ea5a.jpg?salt=DDCA27A9A740B112572E43DB917370D2&token=828A177879A146551481389445A6E2953A72EA5E23B342F55FFE8D5BC262739326A0CC0C9FCEC206CA11CDAF0251E5C49D05A5A621593CF01EA9C9B9ABDAD1A1858E1E51591EBBB036AC51C7A415A0F0EF895FBF4B3B5E354198A6861D8319A0775C6FD08083E4EF038C7563BA756F304BF2F9893CB6303ED54794788B5E1EC2&type=1&quality=80&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=616&srch=2000&dstw=616&dsth=2000
    --
    Uwaga szczur!
  • yoma 09.09.19, 14:38
    Hehe a ta kładka po prawej to cio tio tio?

--
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 14:43
    Pisi w ramach promocji chcą urządzić zawody wędkarskie.

--
    Uwaga szczur!
  • nazimno 09.09.19, 14:51
    I znowu kicha, psie.

Tam sa tzw. grodzice Larsena uzywane do wykonywania szczelnych scian wykopow hydrotechnicznych.

youtu.be/UGcSLSKO9rEPS
    ...alez wy tu wszyscy od rana do nocy p...cie te swoje beznadziejne brednie...
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 14:58
    Slepia ci pisizmem zarosły. Nie widzisz, ze pompy nie daja rady. Jakby w calym kraju nie mogli znaleźć pompy z odpowiednia wydajnością. Totalna porazka. Gdzie sie podzial Dworczyk przeciez trzeba sukces odtrąbić?

--
    Uwaga szczur!
  • nazimno 09.09.19, 16:53
    Przeciez powiedzieli, ze to test o ~60% wydajnosci.
    Znasz sie na pompach - wal tam pedem na doradce.
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 17:34
    W piatek mialo byc 100%. Cos sobie nie radza ci twoi mistrzowie od ratowania Wisly.

> Znasz sie na pompach

Tak, znam sie i to dobrze. Bardzo mnie dziwi, ze nie uzywaja pomp o napedzie elektrycznym. Przeciez pisi walcza tam o srodowisko naturalne, a dieselkami zasmradzaja powietrze jak w godzinach szczytu na tlocznej autostradzie:)

--
    Uwaga szczur!
  • snajper55 09.09.19, 18:33

> W piatek mialo byc 100%. Cos sobie nie radza ci twoi mistrzowie od ratowania Wi
    > sly.

Było 40%. W butelce.

S.
    --
  • snajper55 09.09.19, 18:34

> W piatek mialo byc 100%. Cos sobie nie radza ci twoi mistrzowie od ratowania Wi
    > sly.
    >
    > > Znasz sie na pompach
    >
    > Tak, znam sie i to dobrze. Bardzo mnie dziwi, ze nie uzywaja pomp o napedzie el
    > ektrycznym. Przeciez pisi walcza tam o srodowisko naturalne, a dieselkami zasmr
    > adzaja powietrze jak w godzinach szczytu na tlocznej autostradzie:)

Sądzisz, że mają niedaleko do gniazdka? 5 km?

S.
    --
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 18:45
    Zamiast ty 100 tysiecy malych motopomp wystarczyly by dwie duze pompy o napedzie elektrycznym. Wojsko chyba posiada generatory mobilne? Jeden dieselek napedzajacy pradnice wystarczy generatorpower.com.au/wp-content/uploads/images/products/products-scania-sg330-330kva-3-phase-diesel-generator-open.jpg

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 09.09.19, 19:42
    Takie generatory jak i te hełmy model '54...

--
    Nowy Necronautical
  • lech1966 10.09.19, 19:50

> Zamiast ty 100 tysiecy malych motopomp wystarczyly by dwie duze pompy o napedzie elektrycznym. Wojsko chyba posiada generatory mobilne? Jeden dieselek napedzajacy pradnice wystarczy generatorpower.com.au/wp-content/uploads/images/products/products-scania-sg330-330kva-3-phase-diesel-generator-open.jpg

POpytaj w Belgii. Moze mają jakieś niepotrzebne i byliby chętni POdarowac je ratuszowi???. Bo przy ich ruchach to do następnych wyborów tego nie ogarną. Chyba że Tusk przywiezie jak będzie wracał.

--
    Autor KZP
  • yoma 09.09.19, 18:19
    Ogłuszając ryby dieselkiem?

--
    Rossmann ma więcej wiernych klientów niż PiS wyborców.
  • 141288bs 12.09.19, 10:42
    yoma napisała:

> Ogłuszając ryby dieselkiem?
    >
    - sa tam jeszcze ryby?
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 15:13
    Każdy to jesteś ty qinto. Specjalisto od wszystkiego, zwłaszcza tam gdzie trzeba pisim dogodzić.

--
    Uwaga szczur!
  • qinto 09.09.19, 15:19

> Każdy to jesteś ty qinto. Specjalisto od wszystkiego, zwłaszcza tam gdzie trzeb
    > a pisim dogodzić.
    >

Przeceniasz mnie czarny psie. Ja nie zakładam po 30 wątków dziennie i nie piszę około 100 postów dodatkowo. dziennie. Już kiedyś pisałem, czy masz założonego pampersa?
    Przecież ty chłopie nie masz czasu, by iść normalnie do kibla. Ciągle stukasz w klawiaturę.
    Najlepsze jest to, że wiedzę o tym co dzieje się w Polsce. czerpiesz jedynie z TVN i GazWyb, mediów zaprzyjaźnionych z PO.
    Co ty możesz wiedzieć o Polsce siedząc na brukselskim bruku?

--
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 15:33
    Co cię obchodzi na co poświęcam swój czas. Ja twoich wpisów nie liczę i gowno mnie obchodzi co robisz ze swoim czasem. Napisz choć raz coś mądrego na temat wątków, w których się wpisujesz to będzie OK.

--
    Uwaga szczur!
  • qinto 09.09.19, 18:53

> Co cię obchodzi na co poświęcam swój czas. Ja twoich wpisów nie liczę i gowno m
    > nie obchodzi co robisz ze swoim czasem. Napisz choć raz coś mądrego na temat wą
    > tków, w których się wpisujesz to będzie OK.
    >

Ty, uważasz, że piszesz mądrze?

--
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 21:37
    > Ty, uważasz, że piszesz mądrze?

Nie musisz czytac, a tym bardziej odpowiadac.

--
    Uwaga szczur!
  • taniarada 09.09.19, 20:31

> Co cię obchodzi na co poświęcam swój czas. Ja twoich wpisów nie liczę i gowno m
    > nie obchodzi co robisz ze swoim czasem. Napisz choć raz coś mądrego na temat wą
    > tków, w których się wpisujesz to będzie OK.
    >
    Ktoś ci musiał to napisać.
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 11:36
    Dziękuję tanju za komplement:D

--
    Uwaga szczur!
  • 141288bs 09.09.19, 19:14
    Bez obaw Trzaskowski to wypije, zrzut ten jest jego .
  • lech1966 09.09.19, 20:23

> Już jest 13:30h, a pisi nadal nie zassali szamba spływającego do Wisły. Znowu j
    > akieś niespodziewane trudności wyskoczyły?
    > Delektują się szambem jakie wybiło na konwencji PiS zamiast skończyć to co już
    > zaczęli.

A to nie jest przypadkiem problem Trzaskowskiego? Pisi wybudowali most, położyli rurociąg a teraz miasto POwinno się wykazać i POlaczyc rurociąg.
    Może państwo POwinno też przejąć oczyszczalnie Czajka? A może też POwinno przejąć ratusz??? Skoro zatrudnieni tam " fahowcy" nadal nie wiedza co zrobić???

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 21:41
    > A to nie jest przypadkiem problem Trzaskowskiego?

Nie. Tak jak w razie powodzi, czy innych kataklizmow zasranym obowiazkiem rzadu jest niesienie pomocy.

> Pisi wybudowali most

Ty to nazywasz mostem? Czekam na pierwszy ulewny deszcz, lub silny wiatr i ten "most", a raczej zapora poplynie w gore rzeki az do Zakopanego:D

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 09.09.19, 21:54

> > A to nie jest przypadkiem problem Trzaskowskiego?
    >
    > Nie. Tak jak w razie powodzi, czy innych kataklizmow

W jednym się zgadzamy. Rządy PO w Warszawie to jak na razie jeden nie przerwany kataklizm. Bez pisiego rządu fekalie wypłynęły by w ratuszu.

> > Pisi wybudowali most
    >
    > Ty to nazywasz mostem? Czekam na pierwszy ulewny deszcz, lub silny wiatr

Przynajmniej coś robią w przeciwieństwie do Trzaskowskiego którego jedyny wkładem w tym temacie jest jego kał w spływającycj fekaliach.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 23:22
    Robią pod siebie. Propaganda jedynie się liczy. Nadal ścieki spływają do Wisły, ale pisi zdążyli już ogłosić sukces. Ty jesteś jednym z wielu, którzy ten pisi sukces ogłaszają.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 09.09.19, 23:35

> Robią pod siebie. Propaganda jedynie się liczy. Nadal ścieki spływają do Wisły,
    > ale pisi zdążyli już ogłosić sukces. Ty jesteś jednym z wielu, którzy ten pisi
    > sukces ogłaszają.

Ja nie robię do warszawskiego szamba, mam swoją rurę. Ale Trzaskowski już robi. Wice też. Urzędnicy ratusza a jakże też. A teraz co zrobił Trzaskowski z tym POniekąd jego własnym problemem?

--
    Autor KZP
  • lech1966 09.09.19, 23:38

> Robią pod siebie. Propaganda jedynie się liczy. Nadal ścieki spływają do Wisły,
    > ale pisi zdążyli już ogłosić sukces.

No to stary w ramach tak przelicytowanego symeteyzmu POwinienes wychwalać POsuniecia i decyzje POdjęte przezTrzaskowskiego.
    Zauważ że ja nie chwalę PiSu. Domagam się jedynie odpowiedzi co zrobił w tym temacie Trzaskowski i wice Trzaskowski.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 09:03
    Nie robi propagandy i to jest najważniejsze. Robi to co do niego należy.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 10.09.19, 11:10

> Nie robi propagandy i to jest najważniejsze. Robi to co do niego należy

Czyli nic nie robi? Czeka aż pisi mu rozwiążą problem? Ale wypnie pierś PO ordery? Jak już jego szambo zostanie zatamowanie?

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 11:24
    > Jak już jego szambo zostanie zatamowanie?

Kiedy to nastąpi?
    Powiedz Dworczykowi, że mrozy idą. Niech szybko sklejają lodołamacze aby mogły chronić pontonik i motoroweczki, które trzymają wszystko w kupie:)

--
    Uwaga szczur!
  • man_sapiens 10.09.19, 09:27
    > A to nie jest przypadkiem problem Trzaskowskiego?

Trzaskowski nie zatrudnił - jak to zrobili pisiewicze - propagandzistów do produkcji przedstawień telewizyjnych ze swoim udziałem, ale zlecił fachowcom (nie takim, jakich pisiewicze zatrudnili np. w Janowie) żeby usunęli awarię. To wymaga rozebrania uszkodzonych rurociągów - i jest to w toku. Jednocześnie fachowcy - wykształceni inżynierowie (ach, te przebrzydłe elity, przecież pisiewicze, parafrazując Lenina, powierzyliby to kucharce) sprawdzają projekt uszkodzonej instalacji. Po rozebraniu rurociągów w miejscu awarii będzie dodatkowe potwierdzenie czy i jakie błędy były w dotychczasowym projekcie. Po prawdopodobnych poprawach dotychczasowego projektu zacznie się montaż nowych rurociągów. Jednocześnie opracowywany jest projekt rurociągu tymczasowego, który będzie położony na stałym moście gdyby naprawa kolektora miała trwać dłużej - bo mosty pontonowe nie wytrzymają dłużej niż kilka tygodni, co przyznają nawet propagandziści KC PiS. Kiedy most pontonowy zacznie się poruszać, co jest dla każdego mostu pontonowego nieuniknione gdy poziom wody w rzece zacznie się zmieniać, to położone na nim rury zaczną pękać.
    Tyle robi Trzaskowski a dokładniej jego podwładni i inżynierowie kierujący pracami, których Trzaskowski nadzoruje a nie robi przedstawień w telewizji.

A co robią propagandziści z KC PiS? Zatrudniają trolli i produkują propagandowe przedstawienia w TVP.

> Może państwo POwinno też przejąć oczyszczalnie Czajka?

Tak jak stadninę w Janowie? Proszę, nie. Niech już lepiej skleja lodołamacze taśmą klejącą.

--
    ...biskupi „modlili się za tych, którzy stają się pierwszymi ofiarami ideologii LGBT”.
    Każdy z nas z pewnością widział te hordy osób homoseksualnych i transpłciowych atakujących piesze pielgrzymki, upuszczających krew pochwyconym niecnie ministrantom i rozbijających zebrania Kół Żywego Różańca Szymon Hołownia.

• pies.na.czarnych 10.09.19, 10:57
    Sukces panie, sukces, a ścieki nadal spływają do Wisły.
    tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,raz-40-raz-100-procent-sprawdzaja-przeplyw-sciekow,299050.html

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 10.09.19, 11:07

> Sukces panie, sukces, a ścieki nadal spływają do Wisły.
    > tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,raz-40-raz-100-procent-sprawdzaja-przeplyw-sciekow,299050.html

No cześć piesie. W nocy też pisałeś? POliczyles już sukcesy Trzaskowskiego w walce z wypływem jego fekali do Wisły?
    No to jak już masz te sukcesy Policzone to teraz wymień piesie.

Co POzytywnego zrobił, jakie decyzje godne pochwalenia na FK POdjal Trzaskowski jako prezydent miasta Warszawy????
    Czekamy od wczoraj NATO niewiarygodne i konkretne info

Ps. Moge ci wkleić cała wczorajsza nasza rozmowę. Gdybyś piesie nie pamiętał o czym wczoraj pisaliśmy. Z resztą nie tylko wczorajsza.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 11:10
    Podaj nam pisowski trollu jakie inwestycje ukończył PiS w ostatnich czterech latach. Podaj chociaż jedną proszę. Z góry zaznaczam, że 600 metrów drogi do stodoły Szydłowej nie liczy się.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 10.09.19, 11:19
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 11:30
    Nie lesiu. Rozmowa toczy się w temacie odtrąbionego sukcesu, którego nie było. Ty jak zwykle skręcasz temat. Chcesz rozmawiać o Trzaskowskim przenieś się do innego wątku, w którym dyskutuje się o nim.
    Oczywiście nie potrafisz podać nawet jedne inwestycji, którą PiS ukończył w ostatnich czterech latach. Nie podasz bo przecież z gowna bicza nie ukręcisz.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 10.09.19, 14:27

> Nie lesiu. Rozmowa toczy się w temacie odtrąbionego sukcesu, którego nie było.
    > Ty jak zwykle skręcasz temat. Chcesz rozmawiać o Trzaskowskim przenieś się do i
    > nnego wątku, w którym dyskutuje się o nim.
    > Oczywiście nie potrafisz podać nawet jedne inwestycji, którą PiS ukończył w ost
    > atnich czterech latach. Nie podasz bo przecież z gowna bicza nie ukręcisz.

Skoro rozmowa toczy się w sprawie odtrabionego sukcesu to może zatrąb także o sukcesach Trzaskowskiego co? Rząd wybudował most i położył rury co w tym czasie zrobił Trzaskowski?? POza lazeniemi nagradzaniem się z wierchuszka PO?
    Cały czas o to pytam. Masz coś do powiedzenia w tej kwestii. Bo ja uważam że nic nie robi ani nie zrobił. Nawet nie ustalił miejsca ani przyczyny awarii.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 16:12
    forum.gazeta.pl/forum/w,28,168668204,168668204,Czy_ktos_potrafi_podac_chociaz_jedna_inwestycje.html
    --
    Uwaga szczur!
  • lech1966 10.09.19, 17:08
    Hahhaa. Jednak nic nie było konkrernego w smsie??

www.google.com/amp/s/www.planeta.pl/amp/full/48951/Wiadomosci/Polska/oczyszczalnia-czajka-to-skok-na-kase-szokujace-info-o-wycieku
    --
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 17:11
    Nudzisz mnie lesiu. Spadaj na drzewo.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 10.09.19, 18:13

> Sukces panie, sukces, a ścieki nadal spływają do Wisły.
    > tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,raz-40-raz-100-procent-sprawdzaja-przeplyw-sciekow,299050.html

Rurociąg już działa według.

www.google.com/amp/s/warszawa.naszemiasto.pl/awaria-oczyszczalni-czajka-rurociag-na-moscie-pontonowym/ar/c1-7322365/amp
    A Trzaskowski nadal wyłączony? Czy już coś udało się mu zrobić? Zjadł przynajmniej lunch???

--
    Autor KZP
  • lech1966 10.09.19, 18:28
    A tu na bieżąco można śledzić na ile można wierzyć prezydentowi Warszawy w kwestii że nic się nie stało.

www.gios.gov.pl/pl/aktualnosci
    --
    Autor KZP
  • weteran-czasu 10.09.19, 18:32
    Zastanawiam się w jakim celu tracisz tyle czasu na wypisywanie kłamstw i bzdur.
    Możesz nie odpowiadać.

--
    ]:->
  • lech1966 10.09.19, 19:09
    weteran-czasu napisał:

> Zastanawiam się w jakim celu tracisz tyle czasu na wypisywanie kłamstw i bzdur.
    >
    > Możesz nie odpowiadać.

Z chęcią odpowiem. Ale jednocześnie zapytam. Co jest kłamstwem?
    Czy ty jako kolejna osoba podejmująca wysiłek obronienia nieróbstwa Trzaskowskiego zamilkniesz jak zapytam cię o działania prezydenta lub wiceprezydenta Warszawy w czasie tej awarii? Czy jako jedyny POdejmiesz rękawice i sypniesz nam sukcesami W/W panów?

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 19:13
    19:10h pisia rurka przyjmuje 40% ścieków. 60% spływa do Wisły. Sukces, aż 40% udaje im się przepompować we właściwą rurkę.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 10.09.19, 19:26
    Trzaskowski i cały ratusz pompuje 0% ścieków. Sukces prezydenta i wiceprezydenta przeszedł bez echa tak samo w mediach nieprzychylnych ratuszowi jak i przychylnych.

wprawo.pl/2019/08/29/himalaje-hipokryzji-kuriozalne-oswiadczenie-greenpeace-ws-zrzutu-sciekow-do-wisly/
    --
    Autor KZP
  • lech1966 10.09.19, 19:39
    lech1966 napisał:

> Trzaskowski i cały ratusz pompuje 0% ścieków. Sukces prezydenta i wiceprezydent
    > a przeszedł bez echa tak samo w mediach nieprzychylnych ratuszowi jak i przychy
    > lnych.
    >
    > wprawo.pl/2019/08/29/himalaje-hipokryzji-kuriozalne-oswiadczenie-greenpeace-ws-zrzutu-sciekow-do-wisly/

Errata

" Ze wszystkimi POdległymi im służbami" ciągle 0%

--
    Autor KZP
  • lech1966 10.09.19, 19:41

> 19:10h pisia rurka przyjmuje 40% ścieków. 60% spływa do Wisły. Sukces, aż 40% u
    > daje im się przepompować we właściwą rurkę.

Skąd ta wiedza? Czyżby. TVN? Daj linka. Ciekawym jak to obliczyli.
    Bo tu jest konkret.

www.gios.gov.pl/pl/aktualnosci

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 19:46
    Dziękuje za link. Widzę, że zajebiecie zawyżyłem tymi 40 procentami:)

Wczoraj w godzinach porannych uruchomiono awaryjny przesył części ścieków nieoczyszczonych ze strony lewej na prawą - docelowo do oczyszczalni "Czajka". W ciągu całego dnia awaryjnym przesyłem do oczyszczalni dopłynęło 38 790 m3 ścieków, co stanowi około 18,2 % ogólnej ilości ścieków przepływających w tym czasie kolektorem z wylotem do rzeki Wisły.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 10.09.19, 19:52
    Źródło? Czy belgijska TV tak mówi?

--
    Autor KZP
  • yoma 11.09.19, 00:57
    18,2%? Tyle co głosujących na pis? 😂😂😂

--
  • pies.na.czarnych 11.09.19, 18:05
    Sroda 18:00h nadal syf splywa do Wisly. Wydajnosc pisiej rurki nie przekraca 20%.
    Dworczyk gdzie jestes? Sukcesu nie oglaszasz?:D

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 11.09.19, 18:12
    Ile w tym czasie zassaly służby podległe Trzaskowskiemu? 0% to zdecydowanie lepszy wynik.
    Jest już jakaś przyczyną awarii, czy nadal Trzaskowski siedzi na pogaduchach u Schetyny

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 11.09.19, 18:19
    Fachowcy podlegli władzom Wa-wy pracuja nad dlugoterminowym rozwiazaniem problemu. Pisi wpieprzyli sie w parade i tylko przeszkadzaja placzac sie pod nogami.
    Jak resztki huraganu Adrian:) dotra nad Polske to ten pisi zlom poplynie z pradem rzeki az do Zakopanego:)

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 11.09.19, 19:31
    No nie psie. Sukces służb podległych Trzaskowskiemu jest. Nikt tego nie neguje. Ich ścieki widać z kosmosu i został pobity rekord światowy w niekontrolowanym zrzucie ścieków. Teraz czekamy na raport Greenpeace o szkodach wyrzadzonych środowisku i drugi zrobiony przez służby rządowe. POrownamy szacunku jednych i drugich. Tylko na jakich danych będą bazować? Chyba na duńskich i szwedzkich. Bo naszych zielonych chyba kornik opanował.

--
    Autor KZP
  • buldog2 11.09.19, 22:41
    Zostawiają na deser. Sobie.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • pies.na.czarnych 12.09.19, 10:31
    Dworczyk opowiadaj :D SUKCES 100% do Wisły!
    tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,instaluja-nowa-pompe-brscieki-znow-plyna-do-wisly,299224.html

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 12.09.19, 11:09
    Brak stabilności systemu, niewłaściwe pompy. Lesiu chyba przekazuje moje wpisy do sztabu, bo o możliwości wystąpienia tego typu problemów pisałem już kilka dni temu:)
    Nadal jednak bawią się z jakąś gowniana pompką pożyczona w sklepie Hobby/Zrób to sam.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 12.09.19, 11:32
    Kwa przecież było wiadomo - 1. nie chodzi o żadną "pomoc Warszawie", tylko o akcję propagandową, którą zresztą koncertowo pieprzą; 2. pisi czego się dotkną, to spieprzą.

--
    Przeboje na lato
  • pies.na.czarnych 12.09.19, 13:03
    O jeden most za daleko. Sorry, miało być o jeden most za dużo:)
    metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,25183788,scieki-z-lewobrzeznej-warszawy-znow-plyna-do-wisly-trwa-montaz.html#s=BoxOpImg5
    --
    Uwaga szczur!
  • eiran 12.09.19, 13:32
    Ale dla suwerena, takiego spoza Warszawy, będzie się liczyło to, że się starają.
    "Zatruta Wisła" to pisiacki humbug - specjalnie wczoraj nadłożyłem drogę przejeżdżając przez Most Skłodowskiej (Północny) z otwartymi na oścież oknami. Nie ma żadnego nadzwyczajnego smrodu, to że niczego z mostu nie widać, to dość oczywiste - most jest położony naprawdę wysoko i osłonięty ekranami. Ale - zgodnie z obietnicami PiS - powinno chociaż śmierdzieć. A tu nic...

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 12.09.19, 13:56
    Myślisz, że się będzie liczyło? Suwerena spoza Warszawy gie nomen omen obchodzi, co się w Warszawie dzieje, chyba że się ucieszy, że warszawiakom źle.

--
    Josh
  • pies.na.czarnych 12.09.19, 13:58
    > powinno chociaż śmierdzieć. A tu nic...

Widocznie pisi poszli juz do domu.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 12.09.19, 13:59
    Hahaha 😅😅👍

--
  • lech1966 12.09.19, 21:43

> > powinno chociaż śmierdzieć. A tu nic...
    >
    > Widocznie pisi poszli juz do domu.

To nie z tego powodu. Zwyczajnie,,,, Trzaskowski nie przyszedł na spotkanie.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 12.09.19, 22:05
    Znowu Dworczyk cię okłamał.:(

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 12.09.19, 22:10

> Znowu Dworczyk cię okłamał.:(

Nikt mnie nie okłamał. Masz jakieś nieswierze informacje.

--
    Autor KZP
  • snajper55 12.09.19, 22:38
    Jak tam, Lesiu, masz jakiegoś nowego fake newsa? Coś jak te ścieki widoczne z kosmosu? Dawaj, pośmiejemy się z biednych pislamskich trolli zmuszonych wypisywać takie kałowe brednie. :)

S.
    --
  • pies.na.czarnych 12.09.19, 22:40
    > Nikt mnie nie okłamał. Masz jakieś nieswierze informacje.

No to dawaj te świeże:D

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 12.09.19, 23:02
    Pisz tak, żeby zrozumiał: świerze 😅

--
    Warbell. Nasi klasy światowej.
  • pies.na.czarnych 12.09.19, 23:44
    Lesiu przez ten stres zaczął pić. W wielu wątkach język mu się plącze jakby majaczył:)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 13.09.19, 00:32
    Wiesz co Pies - jakbyś był pisim cynglem, też byś pił :)

--
    Shylmagoghnar
  • pies.na.czarnych 12.09.19, 18:44
    eiran napisał:

> Ale dla suwerena, takiego spoza Warszawy, będzie się liczyło to, że się starają
    > .
    > "Zatruta Wisła" to pisiacki humbug - specjalnie wczoraj nadłożyłem drogę przeje
    > żdżając przez Most Skłodowskiej (Północny) z otwartymi na oścież oknami. Nie ma
    > żadnego nadzwyczajnego smrodu, to że niczego z mostu nie widać, to dość oczywi
    > ste - most jest położony naprawdę wysoko i osłonięty ekranami. Ale - zgodnie z
    > obietnicami PiS - powinno chociaż śmierdzieć. A tu nic...
    >

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 12.09.19, 19:28
    Lesiu widział gowno z kosmosu :)
    metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,25185906,scieki-z-czajki-wpadaja-do-morza-i-widac-je-z-kosmosu-nic.html#s=BoxOpImg2
    Gdzieś tu lesiu chwalił się, że widział:D

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 12.09.19, 21:34
    Sąsiad słyszał, lesie w kosmos polecieli!
    Wszystkie?
    Nie... jeden...
    To co mi sąsiad dupę zawracasz?

Wiem, suchar 😅

--
    Nowy Necronautical

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka