Dodaj do ulubionych

Ona tez chce kraść

08.09.19, 14:33
Bez krętactwa ani rusz. Ona tez chce kraść w przyszłym rządzie.

Olga Kołoszczyk, działaczka PiS z Sieradza i kandydatka na posłankę ma niecodzienny pomysł na kampanię. W zależności, w którym mieście pojawia się baner, Kołoszczyk jest z Sieradza, Błaszek, Pabianic, Łęczycy oraz wielu innych miejscowości podpadających pod jej okręg.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25170815,kandydatka-pis.html#s=BoxOpImg2
--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • lumpior 08.09.19, 14:48
    TKMPiSlam ma zasady,jest wszędzie.

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • snajper55 08.09.19, 16:20
    ... a więc ma kwalifikacje, aby być posłem PiS.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • kadziteusz 08.09.19, 16:24
    pies.na.czarnych napisała:

> wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25170815,kandydatka-pis.html#s=BoxOpImg2

Take sOM standarTy PiS, i tyle!

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • ceppisowski 08.09.19, 17:01
    Prawa i Sprawiedliwa tirówka - dorabia w kilku miejscach, ma prawo uzywac w kampanii kilku miejsc - ze stanem faktycznym
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 17:19
    Moze juz tyle nakradla, ze w kazdym z tych miast ma chalupe.

--
    Uwaga szczur!
  • ceppisowski 08.09.19, 17:41
    Raczej klientow
  • j-k 08.09.19, 17:25
    kraść nie moze - bo nie ma takich mozliwosci...

a klamac tez nie moze - bo nikt go nie slucha...
  • wsk175 08.09.19, 17:26
    i pisi zjeb temat zmienił....
  • j-k 08.09.19, 17:31
    no wlasnie ty tu ciagle pie*dolisz o PiSie.

a co robi bezsilna oPOzycja ?
  • yoma 08.09.19, 20:29
    To mu nie dawajcie...

--
    dodenbezweerder
  • erte2 08.09.19, 19:56
    j-k
    Nie wiem czy zauważyłeś że ten wątek zdaje się nie jest o Grzesiu S, ani o żadnym innym Grzesiu - tylko o pewnej uczciwej inaczej pani-kandydatce na zwolnione przez panią krystynę p. miejsce w sejmie.
    Ale może i nie zauważyłeś, bo obsesja na temat owego Grzegorza przysłania ci świat. Albo może w ten sposób dorabiasz sobie do ponoć nie najgorszej emerytury w euro płaconej. Czyżbyś więc miał nowy zawód (podobno najstarszy)?
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 20:05
    J-k i ludzikow to jest chyba ta sama osoba. Wymienia się tylko obsesjami. Metody działania te same.

--
    Uwaga szczur!
  • snajper55 09.09.19, 00:22
    pies.na.czarnych napisała:

> J-k i ludzikow to jest chyba ta sama osoba. Wymienia się tylko obsesjami. Metod
    > y działania te same.

Metody hejterzy poznają na szkoleniach. Tematy otrzymują w SMSach.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • asdfg2018 09.09.19, 00:04
    a tymczasem :
    www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/janusz-wojciechowski-ma-byc-objety-postepowaniem-europejskiego-urzedu-ds-zwalczania/qwzpfns?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2#slajd-3

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka