Dodaj do ulubionych

wzorcowa PiSowska rodzina:..

08.09.19, 17:29
...jeden ojciec, jedna matka i dzieci. To zupełnie inaczej niż u wzorcowej PiSowskiej rodziny Dziewicy Smoleńskiej: jeden ojciec wrobiony w ojcostwo, a potem go bez ceregieli pozbawiony, czyli pierwszy mąż, jeden ojciec faktyczny części dzieci, ale dopiero drugi jako mąż i wreszcie trzeci mąż i drugi ojciec. Trzy męże, dwa ojce i pół i jedna dziewica, wzorzec PiSowskiej hipokryzji.
Edytor zaawansowany
  • ceppisowski 08.09.19, 17:37
    a dziewica smoleńska ile miala slubow koscielnych bo sie pogubilem i czy da sie zalatwic kolejny?
  • no-popis 08.09.19, 17:55
    ceppisowski napisał(a):

> a dziewica smoleńska ile miala slubow koscielnych bo sie pogubilem i czy da sie
    > zalatwic kolejny?
    Dało się załatwić temu obłudnikowi :
    www.se.pl/wiadomosci/polityka/wspolzalozyciel-partii-po-zdradza-donald-tusk-wzia-slub-koscielny-by-zostac-premierem-aa-ZXk7-NuBD-UK4E.html
    to da się załatwić kolejny Marcie.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • ceppisowski 08.09.19, 19:03
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • adria231 08.09.19, 19:20
    Następna wzorowa polska rodzina : stary kawaler z kotem.

• no-popis 09.09.19, 15:26
    dzienniklodzki.pl/byly-ksiadz-i-posel-roman-k-a-takze-redaktor-naczelny-tygodnika-fakty-i-mity-skazany-na-10-lat-wiezienia-min-za-naklanianie-do/ar/c1-14348077

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • eiran 08.09.19, 19:36
    Świnoujski emeryt z mózgiem chorym na "tuszczycę" ze sto razy pisał, że Tusk wziął ślub kościelny żeby zostać prezydentem, a teraz bez żenady kolportuje rewelację, że to dlatego, by zostać premierem. I w ogóle mu nie przeszkadza, że w 2005 roku Tusk wcale nie kandydował na premiera. Jak ktoś napisze że ślub kościelny był warunkiem wybory do Rady Europejskiej, to ten dureń też to bez żenady wklei.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 08.09.19, 20:23
    Haha kiedy ostatnio sprawdzałam, premier w tym kraju nie był wybierany w wyborach powszechnych?

--
    Przeboje na lato
  • kadziteusz 09.09.19, 08:53
    no-popis napisała:

> ceppisowski napisał(a):
    >
    > > a dziewica smoleńska ile miala slubow koscielnych bo sie pogubilem i czy
    > da sie
    > > zalatwic kolejny?
    > Dało się załatwić temu obłudnikowi :
    > www.se.pl/wiadomosci/polityka/wspolzalozyciel-partii-po-zdradza-donald-tusk-wzia-slub-koscielny-by-zostac-premierem-aa-ZXk7-NuBD-UK4E.html
    > to da się załatwić kolejny Marcie.
    >
    >
    >
    >

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • kadziteusz 08.09.19, 17:39

Zakłamana mać!

www.google.com/search?q=Bilbordy+Lecha+KAczy%C5%84skiego&rlz=1CADMEA_enPL841&sxsrf=ACYBGNSgljI8lM6mN0dc80hAL0v10KcPOQ:1567956933063&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiis5LgxsHkAhVRkMMKHdQkBaAQ_AUIEigB&biw=1188&bih=509#imgrc=_tB4NRSJKQS6aM:
    --
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • no-popis 08.09.19, 17:53
  • wkkr 08.09.19, 18:32
    Jeśli piq hejtuje to Kaczyński tym bardziej.
    A to dlatego ze Kaczyński odmawia normalności rodzinie jego własnej bratanicy.

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • erte2 09.09.19, 10:36
    no-popis napisała:
    Brawo. Standardy hejtera wypełniasz doskonale.

żabciu, czy napisał choć słowo nieprawdy? Czy skłamał?
    Ale o.k., można byłoby mu zarzucić wtrącanie się w czyjeś życie prywatne, w sprawy tzw. łóżkowe itd. gdyby nie jedno "ale". A mianowicie jeśliby owa "dziewica smoleńska" nie pouczała na różnych łamach o tym jak powinno wyglądać życie rodzinne, gdyby ostentacyjnie nie obnosiła się ze swoim katolicyzmem. Bo to co wyprawia owa "matka polka" (małe litery zamierzone) to się nazywa fałsz, hipokryzja i zakłamanie.
    Podobnie ma się sprawa z kurduplem. No bo jakim prawem pokraczny człowieczek który nigdy nie założył rodziny, który nie wie co to jest płacz niemowlaka, brak mieszkania, konieczność zapewnienia bytu bliskim, i którego preferencje są, powiedzmy, nie do końca określone - śmie pouczać nas jak ma wyglądać rodzina?
    Czy ukazanie tej porażającej hipokryzji, tego bezczelnego zakłamania to jest hejt? Nie, to jest po prostu nazwanie rzeczy po imieniu.
    Jedyny hejt w tym wszystkim dotyczy kota, bo nie jest on winien temu że trafił w ręce zdewiawowanego dziada, obsesyjne zafiksowanego na punkcie władzy.
  • lech1966 09.09.19, 11:16
    erte2 napisał:

> no-popis napisała:
    > Brawo. Standardy hejtera wypełniasz doskonale.
    >
    > żabciu, czy napisał choć słowo nieprawdy? Czy skłamał?
    > Ale o.k., można byłoby mu zarzucić wtrącanie się w czyjeś życie prywatne, w spr
    > awy tzw. łóżkowe itd. gdyby nie jedno "ale". A mianowicie jeśliby owa "dziewica
    > smoleńska" nie pouczała na różnych łamach o tym jak powinno wyglądać życie rod
    > zinne, gdyby ostentacyjnie nie obnosiła się ze swoim katolicyzmem. Bo to co wyp
    > rawia owa "matka polka" (małe litery zamierzone) to się nazywa fałsz, hipokryzj
    > a i zakłamanie.
    > Podobnie ma się sprawa z kurduplem. No bo jakim prawem pokraczny człowieczek kt
    > óry nigdy nie założył rodziny, który nie wie co to jest płacz niemowlaka, brak
    > mieszkania, konieczność zapewnienia bytu bliskim, i którego preferencje są, pow
    > iedzmy, nie do końca określone - śmie pouczać nas jak ma wyglądać rodzina?
    > Czy ukazanie tej porażającej hipokryzji, tego bezczelnego zakłamania to jest he
    > jt? Nie, to jest po prostu nazwanie rzeczy po imieniu.
    > Jedyny hejt w tym wszystkim dotyczy kota, bo nie jest on winien temu że trafił
    > w ręce zdewiawowanego dziada, obsesyjne zafiksowanego na punkcie władzy.

Sam jesteś dewot. Choć zastanawiam się czy już nie dewiant.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • erte2 09.09.19, 12:06
    lech1966 napisał:
    Sam jesteś dewot. Choć zastanawiam się czy już nie dewiant.

Zaiste, "argumenty" godne pięciolatka... "Sam jesteś gupi!".
    A z tym "zastanawianiem się" w twoim przypadku to chyba trochę na wyrost.....
  • buldog2 08.09.19, 17:56
    Pozwolę sobie przypomnieć o Kocie oraz pewnym oficerze kontrywiadu, jak już [o Martusi, mężach i niemężach, ojcach i nieojcach i pomiocie].

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • kadziteusz 08.09.19, 18:11
    buldog2 napisał:

> Pozwolę sobie przypomnieć o Kocie oraz pewnym oficerze kontrywiadu, jak już [o
    > Martusi, mężach i niemężach, ojcach i nieojcach i pomiocie].
    >
    Na tym prawdę głoszącym bilbordzie wszystko jest kłamstwem, mąż żony nie jest biologicznym ojcem dziecka poczętego po ślubie...
    Mam PIsać dalej?

--
  • lumpior 08.09.19, 18:18
    www.google.com/search?q=koty+kaczy%C5%84skiego&tbm=isch&source=univ&client=firefox-b-d&sa=X&ved=2ahUKEwjR1LT6z8HkAhUttYsKHUQIDoYQ7Al6BAgJECQ&biw=1280&bih=891
    --
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • piq 08.09.19, 18:19
    ...i Piotrze Polaszczyku z WSI. Oczywiście. Ale sprawa z Dziewicą Smoleńską jest udokumentowana w 100%, dlatego ją przypominam.
  • taniarada 08.09.19, 18:22
    piq napisał:

> ...i Piotrze Polaszczyku z WSI. Oczywiście. Ale sprawa z Dziewicą Smoleńską jes
    > t udokumentowana w 100%, dlatego ją przypominam.
    Czyli dalej gówno płynie Wisłą.
  • piq 08.09.19, 18:32
    ...nie ma się do czego przyczepić.
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 18:30
    Mamcia półdziewica smoleńska, a wujek cieplak pełnym ryjem.

--
    Uwaga szczur!
  • wsk175 08.09.19, 18:32
    wujek bożyszcze niedopchniętych dziewic pisowskich...
    i oblechów z kibla dworcowego kiedyś
  • no-popis 08.09.19, 18:37
  • erte2 09.09.19, 12:13
    no-popis napisała:
    ty chyba na stałe przebywałeś w tym kolektorze Trzaskowskiego i już kolektor ścieków cię nie tolerowałi ...wydalił.

Czemu wy pisowcy tak się lubujecie w tematach fekalnych? Jakoś tak was to kręci? Medycznie to się nazywa "koprofilia" i nie ma nic wspólnego z koperkiem ani innym warzywem.
    Przypuszczam że kapelanem pisich trolli jest niejaki ksiądz Oko, ten od "tłoka w rurze wydechowej".
  • no-popis 08.09.19, 18:39
    ....powinien mieć syna, wybudować dom i posadzić dąb.
    Kaczyński odpuścił pierwsze i drugie a zamiast dębu posadzi Tuska :)

--
  • wsk175 08.09.19, 19:21
    szybciej syna w z innym gejem się dorobi....
  • pies.na.czarnych 08.09.19, 20:12
    Dąb posadził, ale nie wiedzieli, że trzeba podlewać i usechł:D

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 09.09.19, 11:18
    wsk175 napisał:

> szybciej syna w z innym gejem się dorobi....

No nie wiem czy ma jakieś szanse wiceprezydent Wawy.

--
    Autor KZP
  • no-popis 09.09.19, 12:07
    wsk175 napisał:

> szybciej syna w z innym gejem się dorobi....

Zostaw Trzaskowskiego w spokoju. Jest teraz bardzo zajęty.

--
  • erte2 09.09.19, 12:31
    no-popis napisała:
    ...a zamiast dębu posadzi Tuska :)

Nie spodziewałem się z twojej strony takiej estymy wobec Przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. Bo przyrównanie go do dębu jest to komplement nie lada; dąb bowiem jest niejako symbolem Polski od czasów Piasta, długowiecznym, majestatycznym i wyniosłym drzewem, symbolem stabilności i trwałości, a także - co by nie mówić - siły i twardości.
    Na marginesie - przepiękne gdańskie meble, symbol prestiżu i pozycji oraz przedmiot pożądania wielu koneserów wykonywane były z drewna dębowego właśnie, i pomimo upływu kilku stuleci w dalszym ciągu zachwycają swoją barokowa urodą, trwałością i są ozdobą wielu salonów.
    Wielkie dzięki!
  • asdfg2018 08.09.19, 19:25
    Należy współczuć dzieciom .

-
    www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,25148112,nie-chrzcic-i-nie-urzadzac-slubow-koscielnych-nie-bywac-na.html?disableRedirects=true
  • asdfg2018 08.09.19, 20:09
    niech martusi to powie :
    natemat.pl/283799,kaczynski-na-konwencji-pis-w-lublinie-chcemy-umacniac-polska-demokracje
  • jabbaryt 08.09.19, 20:47
    pani Marta Kaczyńska nie jest osoba publiczną, nie jest też celebrytką i tak naprawdę to jej prywatna sprawa jak sobie układa prywatne życie. Kolejni obrońcy tolerancji którzy się wpieprzają w prywatne sprawy obcych ludzi.
  • buldog2 08.09.19, 21:00
    Martusia jest publiczna i jej dom też.
    Na billboardach PIS pokazywała się jako ikona PISowskich cnót, zresztą bardzo słusznie.
    Wizytówką oraz ilustracją zakłamania i braku moralności PIS jest znakomitą.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • eiran 08.09.19, 21:07
    Po pierwsze, kolego kabbaret, pani mec. Marta Kaczyńska jest felietonistką tygodnika "Sieci" (wspólny organ braci Karnowskich). Po drugie, wypowiada się publicznie, m.in. w sprawach moralności, edukacji seksualnej itp. A po trzecie, pani Marta w 2005 roku, będąc osobą dorosła i w pełni władz umysłowych, pojawiła się na billboardzie wyborczym swojego ojca, wraz z nim, matką, córka i ówczesnym mężem, gdzie wszyscy razem byli przedstawiani jako wspaniała, zgodna rodzina. Choć było to już po tym, jak pani Marta złożyła wniosek kwestionujący ojcostwo aktualnego męża. To dość powodów, by bacznie się przyglądać jej prowadzeniu.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • taniarada 08.09.19, 21:54
    eiran napisał:

> Po pierwsze, kolego kabbaret, pani mec. Marta Kaczyńska jest felietonistką tygo
    > dnika "Sieci" (wspólny organ braci Karnowskich). Po drugie, wypowiada się publi
    > cznie, m.in. w sprawach moralności, edukacji seksualnej itp. A po trzecie, pani
    > Marta w 2005 roku, będąc osobą dorosła i w pełni władz umysłowych, pojawiła si
    > ę na billboardzie wyborczym swojego ojca, wraz z nim, matką, córka i ówczesnym
    > mężem, gdzie wszyscy razem byli przedstawiani jako wspaniała, zgodna rodzina. C
    > hoć było to już po tym, jak pani Marta złożyła wniosek kwestionujący ojcostwo a
    > ktualnego męża. To dość powodów, by bacznie się przyglądać jej prowadzeniu.
    >Czyli obywatelu aryan wszystko zerżnąłeś z Wiki.Bolą cię oczy od patrzenia w Sieci?
  • piq 08.09.19, 21:41
    ...ale dziękuję, że ją bezbłędnie dopasowałeś.
  • piq 08.09.19, 21:44
    ...i osobą publiczną. Robi ustawki z tabloidami, nawet zaprasza je do domu, bucusiu, i pisze teksty polityczne w czasopismach. Zatem spadaj, nie kompromituj się już doszczętnie, bo patrzeć hadko.
  • jabbaryt 08.09.19, 21:49
    nie pełni żadnej funkcji publicznej, nie kandyduje do funkcji publicznej, nie pozuje na dziewicę i westfalkę. Nic nie wiadomo o tym aby była członkiem PISu. Więc lepiej zaglądajcie pod inne kołdry.
  • wkkr 09.09.19, 09:58
    Ale jej własny stryj uważa że jej rodzina to nie rodzina.

--
  • sverir 09.09.19, 12:23
    "nie pełni żadnej funkcji publicznej, nie kandyduje do funkcji publicznej, nie pozuje na dziewicę i westfalkę. Nic nie wiadomo o tym aby była członkiem PISu. Więc lepiej zaglądajcie pod inne kołdry"

Ale to odróżnijmy "osobę publiczną" od "pełnienia funkcji publicznej", bo to jednak jakby dwie różne rzeczy. Durczok czy Najsztub, żeby daleko nie szukać, też nie pełnią funkcji publicznych, co nie przeszkadza wam w zaglądaniu im pod kołdry i do kieliszków.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • piq 09.09.19, 13:13
    ...prędzej na wersalkę. I to wy przestańcie zaglądać ludziom pod kołdry, Podglądacze i Samogwałci.
  • yoma 09.09.19, 14:30
    >na dziewicę i westfalkę

A nie na renkę - palatynatkę przypadkiem? 😂😂😂

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • taniarada 08.09.19, 22:05
  • adria231 09.09.19, 08:44
    Przeczytałam całość dyskusji. Wiemy wszyscy, jak bardzo wzorową rodziną i to od kilku pokoleń jest rodzina guru rządzącej sekty.. Nic nie obchodziłoby mnie to, gdyby nie te bzdury o rodzinie, które ciemnemu ludowi opiowiada.
    I druga sprawa : W tej dyskusji znowu wywołano nazwisko byłego premiera. Sprawdziłam w innych wątkach - to no-popis, który chyba ma tu pracę akordową i zarabia na tekstach o tym człowieku.
    Dodam jeszcze, że ten pan, którego szkalują tu niektóre osoby jest członkiem wzorowej rodziny. Jest przykładnym mężem, ojcem i dziadkiem.
  • yoma 09.09.19, 09:08
    I sam robi zakupy, w odróżnieniu od niektórych :)

--
    Shylmagoghnar
  • eiran 09.09.19, 09:49
    A umiałby sobie kupić wieżę? I to za darmo?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 09.09.19, 09:55
    W szachy chyba gra... :P

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • wkkr 09.09.19, 10:04
    Ciebie też w końcu onet opisze.

--
  • wkkr 09.09.19, 09:57
    jabbaryt napisał:

> pani Marta Kaczyńska nie jest osoba publiczną, nie jest też celebrytką i tak na
    > prawdę to jej prywatna sprawa jak sobie układa prywatne życie. Kolejni obrońcy
    > tolerancji którzy się wpieprzają w prywatne sprawy obcych ludzi.
    ========================================================
    Ale to przykre gdy jest własny stryj stwierdza że jej rodzina to nie rodzina.

--
  • no-popis 09.09.19, 12:09
    jabbaryt napisał:

> pani Marta Kaczyńska nie jest osoba publiczną, nie jest też celebrytką i tak na
    > prawdę to jej prywatna sprawa jak sobie układa prywatne życie. Kolejni obrońcy
    > tolerancji którzy się wpieprzają w prywatne sprawy obcych ludzi.

Spróbuj tu POdważyć tu dziewictwo Kasi Tusk to Nick będziesz miał zablokowany na 100 lat :) bo naruszyles regulamin :)

--
  • eiran 09.09.19, 12:38
    To co wypisuje ten chory na tuszczycę emeryt jest tak głupie, że pozostaje mu współczuć.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • sverir 09.09.19, 12:41
    On jest zawsze gotów wyPiSywać w obronie niepokalanego poczęcia Pana Prezesa. Chyba szykuje się do objęcia stołka w spółce skarbu PiS.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • erte2 09.09.19, 15:19
    no-popis napisała:
    Spróbuj tu POdważyć tu dziewictwo Kasi Tusk to Nick będziesz miał zablokowany na 100 lat :) bo naruszyles regulamin :)

żabciu, Kasia Tusk ma męża, dziecko i nie szlaja się po katach z kolejnymi "narzeczonymi". I raczej nie zarabia, powiedzmy, ciałem....
  • erte2 09.09.19, 12:43
    jabbaryt napisał:
    pani Marta Kaczyńska nie jest osoba publiczną, nie jest też celebrytką i tak naprawdę to jej prywatna sprawa jak sobie układa prywatne życie

Miałbyś rację gdyby owa "dziewica drugiej świeżości" nie uzurpowała sobie prawa do publicznego pouczania współobywateli na temat moralności (nota bene sprowadzanej tylko do spraw genitalnych), i nie obnosiła się tak ze swoim katolicyzmem. Gdyby po prostu wziąwszy odszkodowania (liczba mnoga uzasadniona) urządziła sobie za tę jakoś życie i znikła ze świecznika - o.k., sam był za tym żeby jej nie ruszać.
    A co do celebrytki....
    Zauważ że jakoś w różnych brukowcach i innych SE nie ma słowa o dzieciach Bronisława Komorowskiego, znikła też córka Aleksandra Kwaśniewskiego, a o dzieciach Wałęsy słychać wtedy kiedy mają jakieś kłopoty.
  • jabbaryt 10.09.19, 07:53
    Jakoś nie zauważam jej pouczeń w przestrzeni publicznej. To już raczej ciągłe słyszę głosy autorytetów najwyższej wagi typu Hanna Lis czy Agata Młynarska. Jakoś nikt na razie nie udowodnił, że Kaczyńska należy do PiSu a próbuje się jej życiem prywatnym obarczać ta partię. Ale wam się wszystko się wszystko z PiSem kojarzy.
  • eiran 10.09.19, 08:32
    To może, kolego kabbaret, poczytajcie felietony pani mecenas u sióstr Karnowskich. I tak nie przyznacie się do pomyłki, ale bedziecie ostrożniejsi w formułowaniu kategorycznych stwierdzeń bez znajomości faktów

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jabbaryt 10.09.19, 08:34
    Jeszcze raz. Czy Kaczucha jest członkiem PiSu? Jeśli tak to OK przyznaję się do pomyłki.
  • sverir 10.09.19, 08:39
    " Jeszcze raz. Czy Kaczucha jest członkiem PiSu? Jeśli tak to OK przyznaję się do pomyłki"

Tylko przynależność do PiS czyni z człowieka osobą publiczną? A bycie dziennikarzem lub felietonistą już nie?

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • jabbaryt 11.09.19, 12:28
    Skoro Kaczucha nie jest członkiem PiSu , podobnie jak jej kolejni partnerzy to czemu piszecie o pisowskiej rodzinie. Powodem jest pewnie nerwica natręctw.
  • eiran 11.09.19, 12:45
    Macie, kabbaret, rację. Marta Kaczyńska nie jest członkiem PiS, podobnie jak członkiem PiS nie jest Andrzej Duda, nie był (od zaprzysiężenia) Lech Kaczyński, nie są Julia Przyłębska z mężem, Łukasz Piebiak, Tomasz Szmydt i cała załoga Kasta Watch.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jabbaryt 11.09.19, 14:25
    Ciesze się że w końcu załapałeś. Długo to trwa w twoim przypadku.
  • eiran 11.09.19, 14:38
    Może u mnie długo, ale kudy mi tam do ciebie. Do tej pory nie załapałeś, że to kpina.
    Przyjmowanie w dobrej wierze, że bezpartyjność Piebiaka jest OK, nie pozostawia możliwości, w którym miejscu skali należy klasyfikować kabbaretowy umysł,

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jabbaryt 11.09.19, 15:01
    Czyli cie jednak trochę przeceniłem. Po pierwsze nie załapałeś co pisałem a po drugie nie załapałeś, że ja odpowiedziałem kpiną na kpinę.
  • eiran 12.09.19, 11:05
    Absolutnie. Nie mam żadnych szans w starciu z gostkiem, który spod Ożarowa, a może nawet z Białegostoku, czuje nosem smród zanieczyszczeń z Wisły na północ od Warszawy.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • sverir 11.09.19, 12:52
    "Skoro Kaczucha nie jest członkiem PiSu , podobnie jak jej kolejni partnerzy to czemu piszecie o pisowskiej rodzinie"

Zatem skoro geje nie są członkami PiS, to mogą stworzyć rodzinę i nie będzie to sprzeczne z wizją Pana Prezesa?

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • eiran 10.09.19, 08:47
    Nie jest członkiem, a nawet członkinią, podobnie jak całkowicie bezpartyjny Andrzej Duda. Zresztą jej tata też był bezpartyjny, oczywiście od 2005 roku, w związku z czym pozostawał bezstronnym arbitrem polskiej polityki, z absolutnie jednakowym podejściem do PiS, PO i każdej innej partii.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • inocom 09.09.19, 08:46
    Rodzina = jeden mężczyzna, jedna kobieta, w trwałym związku, i ich dzieci; za Konstytucją RP Art. 18.

--
    V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
  • wkkr 09.09.19, 09:59
    Czyli rodzina Marty Kaczyńskiej jest niekonstytucyjna......

--
  • yoma 09.09.19, 14:31
    👍

--
    Shylmagoghnar
  • snajper55 09.09.19, 15:26
    wkkr napisał:

> Czyli rodzina Marty Kaczyńskiej jest niekonstytucyjna......

Jej niekonstytucyjność już dawno powinien stwierdzić TK. Opierdal*ją się.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • wkkr 09.09.19, 10:03
    A teraz na poważnie gnojku.
    ===
    Tak przymi przywołany przez ciebie fragment Konstytucji:
    "Art. 18. Konst.
    Zasada ochrony rodziny
    Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej."
    Artykuł ten nie definiuje rodziny. Naucz się durniu czytać ze zrozumieniem zanim zaczniesz coś pisac.

--
  • yoma 09.09.19, 10:44
    I to jest cholernie mądry artykuł. Wszystko przewidzieli.

--
    Josh
  • piq 09.09.19, 14:47
    ...zasługuje na kopa w dupę.
  • wkkr 10.09.19, 08:17
    piq napisał:

> ...zasługuje na kopa w dupę.
    =========================================
    Ty bezczelny sqrwysynu, gdzie ja cokolwiek fałszuję?
    Cytat pochodzi ze stron sejmowyc baranie!
    www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/1.htm

--
  • wkkr 10.09.19, 08:33
    No chyba że zrozumiałem twój post (uznałem że mi zarzucasz fałszowanie źródeł).
    Jeśli się pomyliłem to cofam słowa napisane wcześniej i przepraszam.
    PS
    Opcja usuwania nieprzemyślanych postów była by przydatna.

--
  • eiran 10.09.19, 08:50
    Czytanie ze zrozumieniem jest cnotą. Przedmówca wręcz podziękował ci za wyprostowanie łgarstw "doktorka" (inocom vel hummer vel parę innych ników), nazywając cię (nie wiem czy trafnie) abstraktem.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • adria231 10.09.19, 09:02
    Wzorowa pisia rodzina, to stary kawaler i kot. Wzorujmy się wszyscy na tym, co guru tej opowiada.
  • sverir 10.09.19, 09:03
    Pan Prezes nie jest kawalerem, on ożenił się z Polską.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • wkkr 10.09.19, 09:59
    Po pełniłem błąd, zreflektowałem się i przeprosiłem.
    Sprawę uważam za zamkniętą.

--
  • inocom 10.09.19, 23:49
    wkkr napisał:

> A teraz na poważnie gnojku.
    > ===
    > Tak przymi przywołany przez ciebie fragment Konstytucji:
    > "Art. 18. Konst.
    > Zasada ochrony rodziny
    > Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodziciel
    > stwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej."
    > Artykuł ten nie definiuje rodziny. Naucz się durniu czytać ze zrozumieniem zani
    > m zaczniesz coś pisac.

Smarkaczu. Ten artykuł definiuje, jaki model rodziny jest wspierany Konstytucyjnie.
    Człowiek może wybrać model niekonstytucyjny, ale wtedy wara mu od oczekiwań do rządu, który jest związany Konstytucją.

Art. 7.
    Organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa.

--
    Rodzina = jeden mężczyzna, jedna kobieta, w trwałym związku, i ich dzieci; za Konstytucją RP Art. 18.
  • piq 11.09.19, 01:26
    ...przeczytaj jeszcze raz dokładnie i ze zrozumieniem przytoczony artykuł konstytucji. Małżeństwo jest związkiem kobiety i mężczyzny, rodzina już niekoniecznie. Według ciebie babcia, mama i jej dzieci, wnuczęta tej babci to już nie rodzina, tak? Boszszsz, co za poziom...
  • inocom 12.09.19, 00:18
    /nt

--
    V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
  • wkkr 12.09.19, 10:27
    Przeproś za kłamstwa.

--
  • m.c.hrabia 09.09.19, 09:35
    1 pedał + 1kot.
  • lech1966 09.09.19, 20:11
    m.c.hrabia napisał:

> 1 pedał + 1kot.

To miałeś na myśli?

menway.interia.pl/news-gej-ma-kota,nId,445937

--
    Autor KZP
  • no-popis 11.09.19, 22:45
    m.c.hrabia napisał:

> 1 pedał + 1kot.
    To zastępca prezydenta Trzaskowskiego ma kota ?

--
  • elastigirl 09.09.19, 09:41
    A bo to cos nowego, że PiS jest najwiekszym zbiorowiskiem hipokrytów w kraju?
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 14:39
    scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/70403088_443223536292951_8497272051273302016_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQnZE1qk-l3sUX5_Ebw5d0x2bvknPzWZ9sXVCUvakpyZwENfqy_P3uZLefyyBCNWeBmNJ9u_F_YDCOyC449yz0js&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&oh=1f134ed40a380f2b73fa1b84e3e8c4a9&oe=5E110CF1
    --
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 14:54
    scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/69643132_957869341232356_4792918816386449408_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQkOtJVCJ1D1dQrdEK6RTRpIzCNKXt1-QQOAlwC-YN1IL77n1X1tjkclUGS_de_CRtNnRlkSi1AJmWwpPrTT63xh&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&oh=d4a67d2c5d20a56b1a24143f49a8205e&oe=5DF243A6
    --
    Uwaga szczur!
  • snajper55 09.09.19, 15:38
    Jakiś ty ładniutki... gładziutki...

bi.im-g.pl/im/bd/7e/f2/z15892157IH,Selfie-Jaroslawa-Kaczynskiego.jpg

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 15:42
    Świetne. Kiedyś takie zdjęcia szybko usuwano.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 09.09.19, 20:06
    Jeszcze ten suski, o mamo!

--
    Shylmagoghnar
  • x2468 11.09.19, 10:26
    Rajfur Caryca.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • no-popis 09.09.19, 15:28
    ...w dodatku elity lewackiej, antyklerykała, dziennikarza, posła Palikota, właściciela i naczelnego kultowego dla połowy tu piszących w tym Piga "Fakty i Mity", antypisowca, antyamerykanisty i zwolennika PO :
    dzienniklodzki.pl/byly-ksiadz-i-posel-roman-k-a-takze-redaktor-naczelny-tygodnika-fakty-i-mity-skazany-na-10-lat-wiezienia-min-za-naklanianie-do/ar/c1-14348077

--
  • sverir 09.09.19, 15:40
    A tu proszę, wzorcowa prawicowa rodzina:
    www.wprost.pl/kraj/10241723/byly-radny-pis-skazany-fizycznie-i-psychicznie-znecal-sie-nad-zona.html
    --
    - Państwo Kuchcińscy.
  • no-popis 09.09.19, 16:05
    sverir napisał:

> A tu proszę, wzorcowa prawicowa rodzina:
    > www.wprost.pl/kraj/10241723/byly-radny-pis-skazany-fizycznie-i-psychicznie-znecal-sie-nad-zona.html
    Dałem ci odpowiedż ale moderator usunał :) bez śladu skasowania.
    Skrócę więc. Doszedłeś do słusznego wniosku. Kanalie są wszędzie . Wśródk pisowców, lemingów, lewaków czy reżyserów, profesorów i zwykłych ludzi.
    Słuszny twój wniosek. Rokujesz nadzieje:)

--
  • sverir 10.09.19, 06:15
    "Skrócę więc. Doszedłeś do słusznego wniosku. Kanalie są wszędzie"

Dokładnie. Pamiętaj o tym, kiedy znów przyjdziesz na forum bronić PiS i pisowców.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • no-popis 10.09.19, 06:20
    sverir napisał:

> "Skrócę więc. Doszedłeś do słusznego wniosku. Kanalie są wszędzie"
    >
    > Dokładnie. Pamiętaj o tym, kiedy znów przyjdziesz na forum bronić PiS i pisowcó
    > w.
    Wniosek obciążony błędem i to oczywistym ponieważ są tu moje posty gdzie krytykuję pisowców ale ty tylko piszesz a nie czytasz , nie wiem z jakiego powodu, a więc obserwacja jest błędna. W odróżnieniu ode mnie ty nie opublikowałeś tu postu krytycznego wobec PO a więc twoja uwaga jest tyle warta na ile trzyma się faktów.

--
  • sverir 10.09.19, 07:02
    "Wniosek obciążony błędem i to oczywistym ponieważ są tu moje posty gdzie krytykuję pisowców(...)"

Owszem, w proporcjach 1 do 100. Z czego 3/4 to wtedy, kiedy już naprawdę nie da się pisowców bronić.

"W odróżnieniu ode mnie ty nie opublikowałeś tu postu krytycznego wobec PO"

Owszem, zrobiłem to wielokrotnie. A różni nas kilka rzeczy. M.in. to, że ja nie wpisuję krytycznych komentarzy o PO za każdym razem, kiedy ktoś napisze brzydko o PiS. Nie mam schizy na punkcie Tuska, Schetyny, a wkrótce zapewne pani Kidawy-Błońskiej. Zatem grzechy wymienionych nie są i nie będą dla mnie usprawiedliwieniem dla grzechów PiS (i odwrotnie). Przede wszystkim jednak staram się szukać uzasadnień merytorycznych, dowodów, liczb, a nie wklejać przemyślenia redaktorów z prawej strony, zwłaszcza jako własne. Z tych powodów w wątku o Antku-rosyjskim agencie nie znajdziesz mojej wklejki o Tusku-rosyjskim agencie z uwagi na to, że antyputinowski portal nazwał go "naszym człowiekiem".

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • no-popis 10.09.19, 07:31
    sverir napisał:

> Owszem, zrobiłem to wielokrotnie.
    Nigdy tego nie robiłeś no chyba, że jako krytykę zaliczasz np polemiczne wystąpienie Olszewskego przeciwko Kanii w ramach PZPR :)

A różni nas kilka rzeczy. M.in. to, że ja nie
    > wpisuję krytycznych komentarzy o PO za każdym razem, kiedy ktoś napisze brzydk
    > o o PiS.
    Wręcz wpopieram takie wpisy.To co opisałeś robię tylko w takim przypadku np jak ktoś kto bronił do roku 2015 potrzeby ostrożności w rezygnacji z węgla a raptem w 2019 jest zwolennikiem radykalnych wyłączeń dla węgla. Ktoś kto uważał, że należy siłą rozgonić Marsz Niepodległości i popierał kopanie po twarzy protestujących przez policję a teraz za przemoc uważa wyniesienie na rękach do policyjnego samochodu. Ktoś kto uważa za przestępstwo (oczywiste) zbrodnię czyny nierządnego z nieletnim a w przypadku idoli lewactwa już uważa, że to mamusia podrzuciła dziecko Panu itd czyli neguję podwójne standardy.

Nie mam schizy na punkcie Tuska, Schetyny, a wkrótce zapewne pani Kida
    > wy-Błońskiej. Zatem grzechy wymienionych nie są i nie będą dla mnie usprawiedli
    > wieniem dla grzechów PiS (i odwrotnie). Przede wszystkim jednak staram się szuk
    > ać uzasadnień merytorycznych, dowodów, liczb, a nie wklejać przemyślenia redakt
    > orów z prawej strony, zwłaszcza jako własne. Z tych powodów w wątku o Antku-ros
    > yjskim agencie nie znajdziesz mojej wklejki o Tusku-rosyjskim agencie z uwagi n
    > a to, że antyputinowski portal nazwał go "naszym człowiekiem".
    >

--
  • sverir 10.09.19, 08:34
    "Nigdy tego nie robiłeś no chyba, że jako krytykę zaliczasz np polemiczne wystąpienie Olszewskego przeciwko Kanii w ramach PZPR"

Jeśli dla ciebie krytyką jest pisanie o Tusku i Józefie Bąku, to faktycznie mogłem tego nie zrobić. Myślę jednak, że po prostu myka ci merytoryczna krytyka.

"Wręcz wpopieram takie wpisy.To co opisałeś robię tylko w takim przypadku np jak ktoś kto bronił do roku 2015 potrzeby ostrożności w rezygnacji z węgla a raptem w 2019 jest zwolennikiem radykalnych wyłączeń dla węgla"

Słusznie krytykujesz, ale jednostronnie. Nie widziałem bowiem takich wpisów w przypadku np. kogoś, kto do roku 2015 wrzeszczał o obniżeniu stawki VAT i haraczu od Lasów Państwowych, a dziś twierdzącego, że obniżyć podatków na razie nie można. Dlatego twoją krytykę, jakkolwiek niekiedy słuszną, uważam za mocno wybiórczą.

" czyli neguję podwójne standardy"

Ale - jak wyżej - krytykujesz jednostronnie.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • eiran 10.09.19, 08:48
    Olszewski, Olszowski, Reagan, Regan, wsio ryba.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • asdfg2018 09.09.19, 19:30
    red.Sekielski o gafie dewelopera :
    natemat.pl/283979,sekielski-kaczynski-zaatakowal-swoja-bratanice-slowami-o-modelu-rodziny
  • margit49 09.09.19, 20:37
    scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/68576966_1379484248885911_2492893104151986176_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQlS-EE3yWDUxPQiIQAp9MkkL-zvCPmsihnjrnRVk54dBGyWUueUZPMKC6PQwVYQQh0&_nc_ht=scontent-amt2-1.xx&oh=72eee40c0489aa9e8e991b3608580461&oe=5DE17354
  • kadziteusz 10.09.19, 10:38
    "Wydaje mi się, że panowie mylnie interpretują.
    Bo jeśli bezdzietny kawaler, którego bratanica
    jest notoryczną rozwódką,
    Która nie do końca potrafi ustalić
    kto jest ojcem jej dziecka, mówi, że rodzina
    to jeden mężczyzna i jedna kobieta w stałym związku i ich dzieci,
    to przecież on tego nie mówi serio.
    On mówi to żartobliwie i ironicznie."

--
  • ktos_z_kosmosu 10.09.19, 18:44
    Inna Wzorcowa rodzina.
    www.money.pl/gospodarka/wybory-2019-wiceprezes-banku-jako-przedstawiciel-polskiej-rodziny-na-konwencji-pis-6422652109822081a.html
  • no-popis 11.09.19, 11:24
    www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/stefan-niesiolowski-i-seksafera-zeznania-prostytutek/x95sr11

--
  • eiran 11.09.19, 12:30
    ludzikow, jak zwykle, wkleił linka bez żadnego związku z tematem. Pomijam jego "przestarzałość". Najważniejsze to zasmrodzić wątek - przy okazji być może uda się odwrócić uwagę od występu prezesa na konwencji.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • wkkr 12.09.19, 10:29
    Przynajmniej Niesioł rżnie pełnoletnie qrwy. Nie jest amatorem dzieci tak jak pewiien ogrodnik.

--
  • inocom 12.09.19, 00:17
    Żadna rodzina nie dała tyle PiS co Dulkiewicz.

--
    „GOOOOOOOL! To już jest pogrom! Prowadzimy z Izraelem 4:0!”. Nacechowany antysemicko wpis został zmodyfikowany po naszej publikacji.
  • eiran 12.09.19, 10:53
    To teraz, "doktorek", PiS najpewniej wygra w Gdańsku. Chciałbyś się założyć? Ale tak, żebyś potem się nie wykręcał, jak drugi "doktorek".

--
    Przez 14 lat ayran.
  • weteran-czasu 12.09.19, 00:28
    Prezes, kot o ochroniarze!
    To jest ideał rodziny.
    PS.
    500+ na kota nie bierze, 300 na piórniki też nie bierze,
    a co dostaje, jak powiada Szydło, to jemu się należy jak psu zupa.

--
    ]:->
  • ta 12.09.19, 13:44
    Taka jak Morawieckiego seniora też może być?
    Trzy związki równoległe, ukrywanie się "w podziemiu" z powodu jakoby działalności politycznej (tak naprawdę w dołku u kochanki) przed powrotem do legalnej rodziny?
    Senior M sam obficie udzielał informacji na temat swojego życia osobistego i jego losów podziemnych.
    Znaczy wzór.
  • eiran 12.09.19, 14:35
    Życie osobiste Krzywoustego seniora to mały pikuś.
    Dużo większym problemem są wątpliwości co do jego powiązań z rosyjskimi (radzieckimi) służbami, zarówno w latach 80., jak i dziś.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • asdfg2018 12.09.19, 19:54
    znaczy się ukrywał sie przed żoną u kochanek ?
    spryciula

-
    www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,25148112,nie-chrzcic-i-nie-urzadzac-slubow-koscielnych-nie-bywac-na.html
  • eiran 12.09.19, 20:31
    Kornel ukrywał się jeszcze w 1989 roku, kiedy inni opozycjoniści prowadzili kampanię wyborczą do Sejmu i Senatu. Nic mu już nie groziło (przyjmując za dobrą monetę, ze naprawdę coś mu naprawdę groziło wcześniej), a on wciąż się ukrywał, spędzając po kilka nocy u kolejnych kobiet. Ale oczywiście nie u żony i dzieci, bo tam mu groziło śmiertelne niebezpieczeństwo.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • lech1966 12.09.19, 21:30
    Ayranku,,, zazdrość to zły doradca. Wiem że ,żałujesz. Daj na mszę Schetynie i zapomnij bo to niczego nie wnosi do tematu.

--
    Autor KZP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka