Dodaj do ulubionych

Kochany Marszałek, a ustawa o byciu przyzwoitym

09.09.19, 10:18
Widać jeszcze nie czytał, czy nie zrozumiał?

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25172418,marek-kuchcinski-nadal-mieszka-w-luksusowej-willi-w-warszawie.html#a=357&c=159&s=BoxNewsImg3
--
15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
Edytor zaawansowany
  • lumpior 09.09.19, 10:48
    PrezesPan się zgadza i to jest totalnym prawem.Ot co.

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • kadziteusz 09.09.19, 12:48
    lumpior napisał:

> PrezesPan się zgadza i to jest totalnym prawem.Ot co.
    >

To na ch. była ta ustawa o byciu uczciwym i przyzwoitym?

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • no-popis 09.09.19, 17:32
    kadziteusz napisał:

> lumpior napisał:
    >
    > > PrezesPan się zgadza i to jest totalnym prawem.Ot co.
    > >
    >
    > To na ch. była ta ustawa o byciu uczciwym i przyzwoitym?
    Widąc trzeba uchwalić kolejną ustawę, pisałem o tym w sprawie samolotowej, że należy opuścić służbową willę a jak wyniesie jakieś meble to trzeba będzie kolejną ustawę, że nie wolno wynosić nieswoich mebli :)

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 09.09.19, 17:49
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > lumpior napisał:
    > >
    > > > PrezesPan się zgadza i to jest totalnym prawem.Ot co.
    > > >
    > >
    > > To na ch. była ta ustawa o byciu uczciwym i przyzwoitym?
    > Widąc trzeba uchwalić kolejną ustawę, pisałem o tym w sprawie samolotowej, że n
    > ależy opuścić służbową willę a jak wyniesie jakieś meble to trzeba będzie kolej
    > ną ustawę, że nie wolno wynosić nieswoich mebli :)
    >
    >
    >
    >

--
  • no-popis 09.09.19, 17:57
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    >
    > > kadziteusz napisał:
    > >
    > > > lumpior napisał:
    > > >
    > > > > PrezesPan się zgadza i to jest totalnym prawem.Ot co.
    > > > >
    > > >
    > > > To na ch. była ta ustawa o byciu uczciwym i przyzwoitym?
    > > Widąc trzeba uchwalić kolejną ustawę, pisałem o tym w sprawie samolotowej
    > , że n
    > > ależy opuścić służbową willę a jak wyniesie jakieś meble to trzeba będzie
    > kolej
    > > ną ustawę, że nie wolno wynosić nieswoich mebli :)
    Ale takie samo zdanie, w podobnej sprawie przeciwko Tuskowi już byś nie podzielał boś ześwirowany troll a normalni ludzie mają te same standardy dla ludzi z doły i z góry, z lewa i z prawa.
    Nie przejmuj się bo tu na tym forum normalnych jest niewielu. Masz liczne towarzystwo:)

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • adria231 10.09.19, 10:45
    Ustawa o byciu przyzwoitym:
    $1 . Prezes ma zawsze racje.
    $2 i następne : Patrz $1
  • no-popis 10.09.19, 13:50
    adria231 napisała:

> Ustawa o byciu przyzwoitym:
    > $1 . Prezes ma zawsze racje.
    > $2 i następne : Patrz $1

Masz obsesję.

--
  • snajper55 09.09.19, 13:00
    kadziteusz napisał:

> Widać jeszcze nie czytał, czy nie zrozumiał?
    >
    > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25172418,marek-kuchcinski-nadal-mieszka-w-luksusowej-willi-w-warszawie.html#a=357&c=159&s=BoxNewsImg3

Bo jemu się to po prostu należy.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • siemanko 10.09.19, 13:08
    Prezes obiecał kolejną. ale wylądowała na oślej.

--
    demotywatory.pl/4917194/W-tych-miejscach-moze-Marysia-bezpiecznie-jezdzic-na-hulajnodze
  • kadziteusz 10.09.19, 13:29
    siemanko napisał:

> Prezes obiecał kolejną. ale wylądowała na oślej.
    >
    Tutaj jest:
    www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kaczynski-zapowiada-ustawe-o-ujawnianiu-majatkow-wspolmalzonkow,937503.html
    Widać tzw premier i nni politycy PiS potrzebują kolejnej ustawy, zeby zrozumieć iż muszą być przyzwoici.
    I dlaczego ktoś usiłuje to ukryć?

--
  • erte2 10.09.19, 13:39
    Ale o co chodzi? Czy ta willa lata? Czy może chociaż jeździ? No więc wszystko jest w porządku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka