09.09.19, 13:22
PiS Kasta

Z "Kastą" w związku ze swoimi działaniami miała współpracować Emilia. W opublikowanej w poniedziałek rozmowie z "Gazetą" wymieniła sędziów, którzy jej zdaniem wchodzili w skład grupy. Byli to: Konrad Wytrykowski, Przemysław Radzik, Maciej Mitera, Michał Lasota, Jakub Iwaniec, Arkadiusz Cichocki, Jarosław Dudzicz oraz Łukasz Piebiak, który miał być określany mianem "Herszta". W grupie miał znajdować się także mąż Emilii, Tomasz.
www.tvn24.pl/gazeta-wyborcza-hejterka-emi-podaje-kto-nalezal-do-grupy-kasta,967993,s.html

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 09.09.19, 13:29
    można powiedzić. Sużyli prezesu i go suchali. Sużyć i Suchać to dewiza wodza.

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 14:19
    Powołany przez Zbigniewa Ziobrę rzecznik dyscyplinarny Przemysław Radzik wystąpił do sądu, by zakazał "Wyborczej" i TVN publikowania informacji i sugestii o jego udziale w grupie hejtującej sędziów. Warszawski sąd okręgowy oddalił wniosek przeciwko "Wyborczej", sprawa TVN czeka na rozpatrzenie

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 09.09.19, 20:08
    A podał jakiś powód?

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka