Dodaj do ulubionych

Druga 13 emerytura

09.09.19, 19:05
Karzeł obiecuje drugą 13 emeryturę w przyszłym roku. Sformułowanie jest tutaj ważne. Powiedział to tak, aby zmylić tępy elektorat.

Tępy pisi elektorat dzięki tak wyrażonej obietnicy wyobraża sobie, że w przyszłym roku dostanie dwie 13 emerytury. Wielu tak tę obiecankę cacankę rozumie.

Ale druga to znaczy jedynie tyle, że po pierwszej 13 emeryturze w tym roku, w przyszłym będzie druga.

S.
--
Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
Edytor zaawansowany
  • qinto 09.09.19, 19:12
    snajper55 napisał:

> Karzeł obiecuje drugą 13 emeryturę w przyszłym roku. Sformułowanie jest
    > tutaj ważne. Powiedział to tak, aby zmylić tępy elektorat.
    >
    > Tępy pisi elektorat dzięki tak wyrażonej obietnicy wyobraża sobie, że w przyszł
    > ym roku dostanie dwie 13 emerytury. Wielu tak tę obiecankę cacankę rozum
    > ie.
    >
    > Ale druga to znaczy jedynie tyle, że po pierwszej 13 emeryturze w
    > tym roku, w przyszłym będzie druga.

Ty, jeszcze poczekasz długo na te obiecanki.
    Kaczor dał już raz 13 emeryturę, PO nie dała nic, ale obieca.
    Kto jest bardziej wiarygodny?

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • snajper55 09.09.19, 19:34
    qinto napisał:

> Kto jest bardziej wiarygodny?

Każdy jest bardziej wiarygodny o ciągle kłamiących pislamistów. Druga emerytura to kolejne ich kłamstwo jak pińcet dla każdego dziecka obiecywane 4 lata temu. Czy inne ich obiecanki cacanki.

S.
    --
  • qinto 09.09.19, 19:49
    snajper55 napisał:

> qinto napisał:
    >
    > > Kto jest bardziej wiarygodny?
    >
    > Każdy jest bardziej wiarygodny o ciągle kłamiących pislamistów. Druga emerytura
    > to kolejne ich kłamstwo jak pińcet dla każdego dziecka obiecywane 4 lata temu.
    > Czy inne ich obiecanki cacanki.

Pińćset dał PiiS - platforma dała wała Polakom.
    Ogarnij się
    Rostowski mówił, że "piniendzy" na 500+ nie ma i nie będzie.
    I paczpan, teraz nawet platforma chce to dać.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • snajper55 09.09.19, 20:07
    qinto napisał:

> Pińćset dał PiiS - platforma dała wała Polakom.

A PO żłobki i przedszkola pozwalające rodzicom pracować. Co lepsze?

> Ogarnij się
    > Rostowski mówił, że "piniendzy" na 500+ nie ma i nie będzie.

Bo pieniędzy na obiecanki PiS nie było. Dlatego skończyło się na obiecankach, z których tylko nieliczne i to częściowo PiS zrealizował. Bo nie było kasy. A nawet na te nieliczne swoje obiecanki PiS musiał kasę pożyczyć. A nasze dzieci i wnuki będą te pożyczki spłacać. Nawet na pińcet dla każdego dziecka PiSowi kasy nie starczyło.

S.
    --
  • manhu 09.09.19, 20:34
    Jak się powiedziało, że rok ma 13-cie miesięcy to równie dobrze może mieć 14, 15, czy nawet siedem 16-tek itp. taki sam absurd.

Ta propozycja jest bardzo realna i mrożącą krew w żyłach, że trzeba odsunąć PIS od władz natychmiast. 14-tka to nic innego jak podwyżka o ponad 7%. To nic trudnego przy galopującej inflacji. Pensja minimalna 4000 też tak się uda.

PIS okradnie ludzi mających oszczędności, a innych szybko też, bo inflacja to masowa kradzież skrajnie szkodliwa dla gospodarki. Choć głupiutki PKB może pokazać wzrost (tak jak gdyby kobieta zarejestrowała działalności w domu: pranie sprzątanie, gotowanie ..., od razu byłby ogromny wzrost PKB, a rodziny by bardzo zbiedniały).

Pytanie co dalej? Grecja? Wenezuela? Czy może ostrzej Mugabe? Lub bardzo ostro Wielki Głód na Ukrainie? Przypomnę, że Mugabe walczył ze spekulantami podnoszącymi ceny i ukrywającymi towar, a na Ukrainie nawet z ucieczką rolników do miasta (którym nie opłacało się produkować nawet dla siebie, bo i to komuchy ukradły). Już było niedawno, że Kaczyński był obrażony na firmy, że nie chcą inwestować, tam poszli dalej.
  • yoma 10.09.19, 13:24
    O matulu. Manhu, to ty czy macie tam kreta?

--
    Ethereal Darkness
  • manhu 10.09.19, 14:02
    A co się dziwisz? W 2015 roku liczyłem na powtórkę z lat 2005-7 i odpowiedzialnej Gilowskiej. Dlatego nie bałem się rządów PIS.

Teraz kadencja minęła, zero potrzebnych zmian (w tym w sądach), a jedynie skrajna wersja socjalizmu. A w 2019 roku PIS poszedł w ekstremalną skrajność.

Tu jest dobry artykuł na ten temat: wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wybory-do-parlamentu-2019-warzecha-pis-chce-isc-do-dobrobytu-na-skroty-popychajac-nas/xyzj1dh?utm
  • manhu 10.09.19, 14:13
    Aha jeszcze jedno: KLAKIERZY!

Kaczyński trzyma za mordę klakierów, którzy tylko mu przytakują. Dlatego te szalone pomysły i nikt mu nie zwraca uwagi, każdy tylko dba by myśleć to co prezes i by mu się przypodobać. Więc nawet gdy Kaczyński chce rady doradców to i tak jej nie dostanie.
  • qinto 10.09.19, 10:05
    snajper55 napisał:

Nawet na pińcet dla każdego dziecka PiSowi kasy nie starczyło.

Przez osiem lat rządów PO-PSL nie starczyło kasy by dać chociaż na jedno dziecko.
    Jeżeli te " pińćset" - tak was (peowców) uwiera, to dlaczego w waszym programie nie ma zapowiedzi likwidacji.
    Dlaczego w całej UE - są płacone dodatki na dzieci, najwięcej Dania,Niemcy,Francja a Polska za rządów koalicji PO-PSL nie miała na to "piniendzy"?

--
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 10:17
    To pińcet nie jest zasiłkiem na dzieci. Gdyby tak było to każda matka/ojciec dostawaliby tą sumę z automatu bez pisania podań i składania stert dokumentów. Tak jak to jest na całym świecie.

--
    Uwaga szczur!
  • buldog2 09.09.19, 21:07
    Nie było i nie ma. Zostało pożyczone na rachunek przyszłych pokoleń, co nawet wasi PISi złodzieje i oszuści przyznali.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • lech1966 10.09.19, 21:36
    snajper55 napisał:

> qinto napisał:
    >
    > > Kto jest bardziej wiarygodny?
    >
    > Każdy jest bardziej wiarygodny o ciągle kłamiących pislamistów. Druga emerytura
    > to kolejne ich kłamstwo jak pińcet dla każdego dziecka obiecywane 4 lata temu.
    > Czy inne ich obiecanki cacanki.

A co to za roznica czy kłamią lemingi czy pisiory., I co za różnica kto z nich obiecuję??
    Weź uzasadnij.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 10:01
    Dać to może ci sąsiadka.

--
    Uwaga szczur!
  • erte2 10.09.19, 10:53
    qinto napisał:
    Kaczor dał już raz 13 emeryturę,

Dał ze swoich? Zrezygnował z wożenia kaczego kupra dwiema limuzynami, odprawił pilnujące go stado goryli (ok. półtora miliona rocznie!), podzielił się kasą wyłudzona z FOZZ-u, zarobioną na Telegrafie, skręconą ze SKOK-ów, wycyganioną od naiwniaków którzy uwierzyli w Amber Gold?

Dobry człowieku - gdybyś miał ze dwie szare komórki to bez trudu wyliczyłbyś że owa "13. emerytura" to nic innego tylko wynik oszustwa (kolejnego zresztą w wykonaniu tej ekipy) dokonanego przy pomocy manipulacji tzw. stopniem waloryzacji, bowiem różnica między zapowiadanym w końcu 2018., a "skorygowanym" (oczywiście w dół) rzeczywistym w marcu 2019. to jest właśnie mniej więcej owe 880 zł. przeciętnie.
    Ale "ciemny lud" to kupuje, łyka jak pelikan, bezkrytycznie i bez zastanowienia.
  • qinto 10.09.19, 11:48

Dobry człowieku - gdybyś miał ze dwie szare komórki to bez trudu wyliczyłbyś że owa "13. emerytura"

Wystarczy, że ty je masz.
    Bo gdybyś nie miał pusto w głowie, nie pisał byś głupot - zły człowieku.

--
  • erte2 10.09.19, 14:23
    qinto
    A coś merytorycznego, jakiś rzeczowy argument? Czy tylko inwektywy?
    To co napisałem jest dość łatwo sprawdzić.
  • qinto 10.09.19, 14:40
    erte2 napisał:

> qinto
    > A coś merytorycznego, jakiś rzeczowy argument? Czy tylko inwektywy?
    > To co napisałem jest dość łatwo sprawdzić.

Z tobą merytorycznie rozmawiać?
    Kto ciebie nauczył takiego pogardliwego traktowania swojego adwersarza?
    Dobry....tfuuu chciałem powiedzieć zły człowieku.

--
  • erte2 10.09.19, 20:03
    qinto napisał:
    Z tobą merytorycznie rozmawiać?
    Rozumiem, nie dasz rady... Trudno.

Kto ciebie nauczył takiego pogardliwego traktowania swojego adwersarza?
    Może zbyt często oglądam kaczyńskiego jarosława...?
  • taniarada 09.09.19, 20:14
    Chcesz z cepem iść w zawody.Genialny strzal dla emerytów.Nie narusza budżetu .A daje ludziom.
  • snajper55 09.09.19, 21:05
    taniarada napisał(a):

> Chcesz z cepem iść w zawody.Genialny strzal dla emerytów.Nie narusza budżetu .A
    > daje ludziom.

Jak nie narusza??? Z nieba kasa spada??? Daje ludziom ich pieniądze, a głupcy się cieszą.

S.
    --
  • erte2 10.09.19, 10:58
    snajper55 napisał:
    Jak nie narusza??? Z nieba kasa spada??? Daje ludziom ich pieniądze, a głupcy się cieszą.

Daj spokój, nie dyskutuj z matołem, bowiem (nieco parafrazując cytat z "Wyprawy na żmirłacza" Lewisa Carrolla) - "Ty masz czasu za mało, on ma mózgu za mało, a poza tym są inne sekrety".
  • lech1966 10.09.19, 21:41
    erte2 napisał:

> snajper55 napisał:
    > Jak nie narusza??? Z nieba kasa spada??? Daje ludziom ich pieniądze, a głup
    > cy się cieszą.

>
    > Daj spokój, nie dyskutuj z matołem, bowiem (nieco parafrazując cytat z "Wyprawy
    > na żmirłacza" Lewisa Carrolla) - "Ty masz czasu za mało, on ma mózgu za mało,
    > a poza tym są inne sekrety".

Jakie sekrety??? Te z Gawłowskiego? Czy jakieś inne nieujawnione??? A swoją drogą, sekretów ci u was dostatek.😁

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 10:05
    taniarada napisał(a):

> Chcesz z cepem iść w zawody.Genialny strzal dla emerytów.Nie narusza budżetu .A
    > daje ludziom.

To ta druga trzynastka jest już zapisana w budżecie? Pierwsze słyszę.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 10.09.19, 21:44
    pies.na.czarnych napisała:

> taniarada napisał(a):
    >
    > > Chcesz z cepem iść w zawody.Genialny strzal dla emerytów.Nie narusza budż
    > etu .A
    > > daje ludziom.
    >
    > To ta druga trzynastka jest już zapisana w budżecie? Pierwsze słyszę.

To coś na POdobienstwo nie POdnoszenia wieku emerytalnego, nie wysyłaniu 6 Latków do szkoły i nie przyjmowaniu emigrantów z Syrii.
    Też pierwszy raz słyszę.

--
    Autor KZP
  • man_sapiens 11.09.19, 00:02
    taniarada napisał(a):
    > daje ludziom.

Nie narusza budżetu bo 13 emerytury nie ma w budżecie na 2020r. Nie ma, bo pisiewicze wiedzą przecież, że pieniądze biorą się z bankomatu. A jak bankomat się zatnie, to wiedzą, że wystarczy wziąć kopertę z 50.000+

--
    PiS- grupa rekonstrukcyjna PRL+
  • stasi1 09.09.19, 21:02
    Akurat w przyszłym roku ZUS ma mieć sporo pieniędzy, po sprzedaży OFE pieniądze mają właśnie tam trafić, po co mają się marnować?
  • yoma 10.09.19, 13:26
    Stasiu

ty naprawdę jesteś głupek boży czy tylko pracowicie udajesz?

I na czym ma polegać "sprzedaż OFE"?

--
    Rossmann ma więcej wiernych klientów niż PiS wyborców.
  • kadziteusz 10.09.19, 09:48
    snajper55 napisał:

>
    > Ale druga to znaczy jedynie tyle, że po pierwszej 13 emeryturze w
    > tym roku, w przyszłym będzie druga.
    >
    > S.

Albo zakłamany manipulant jak gadzinówka PiS zwana dla jaj TVP INFO

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • qinto 10.09.19, 09:59
    kadziteusz napisał:

> snajper55 napisał:
    >
    > >
    > > Ale druga to znaczy jedynie tyle, że po pierwszej 13 emeryt
    > urze w
    > > tym roku, w przyszłym będzie druga.
    > >
    > > S.
    >
    > Albo zakłamany manipulant jak gadzinówka PiS zwana dla jaj TVP INFO

Ale jak będzie to ją odbierzesz? czy oddasz?

--
  • erte2 10.09.19, 11:16
    qinto napisał:
    Ale jak będzie to ją odbierzesz? czy oddasz?

A niby z jakiego powodu miałbym oddawać swoje pieniądze na które przez 40. lat pracowałem? Miałyby pójść na kolejny pisi przekręt w rodzaju tzw. "Fundacji Narodowej", na kolejną odprawę dla pisiego czynownika w Spółce Skarbu Państwa, na następną dotację do gadzinowej kur..skiej telewizji, na kolejny transfer na konto oszusta z Torunia zwanego ojcem, na następne stado goryli pilnujących dupy kurdupla, na podniebne wycieczki następnego "Członka", na "kreski" dla "Psa", na nowe Porsche dla Dziewicy Smoleńskiej, na wynajem willi dla niejakiego karczewskiego, na srebrne wieże, na uroczyste kładzenie stępki, wbijanie palików, na luksemburskie konta niejakiego grzegorza b, na.....?
  • qinto 10.09.19, 11:50
    erte2 napisał:

> qinto napisał:
    > Ale jak będzie to ją odbierzesz? czy oddasz?
    >
    > A niby z jakiego powodu miałbym oddawać swoje pieniądze na które przez 40. lat
    > pracowałem? Miałyby pójść na kolejny pisi przekręt w rodzaju tzw. "Fundacji Nar
    > odowej", na kolejną odprawę dla pisiego czynownika w Spółce Skarbu Państwa, na
    > następną dotację do gadzinowej kur..skiej telewizji, na kolejny transfer na kon
    > to oszusta z Torunia zwanego ojcem, na następne stado goryli pilnujących dupy k
    > urdupla, na podniebne wycieczki następnego "Członka", na "kreski" dla "Psa", na
    > nowe Porsche dla Dziewicy Smoleńskiej, na wynajem willi dla niejakiego karczew
    > skiego, na srebrne wieże, na uroczyste kładzenie stępki, wbijanie palików, na l
    > uksemburskie konta niejakiego grzegorza b, na.....?

Typowa odpowiedź Kubusia.

--
  • erte2 10.09.19, 14:27
    qinto napisał:
    Typowa odpowiedź Kubusia.

No i znowu "merytoryczna" riposta pisiego yntelektualysty...
  • qinto 10.09.19, 14:42
    erte2 napisał:

> qinto napisał:
    > Typowa odpowiedź Kubusia.
    >
    > No i znowu "merytoryczna" riposta pisiego yntelektualysty...

Potrafisz tylko odmieniać to słowo?
    Mnie jest tak daleko do PiS ja tobie do młodości.

--
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 12:00

Na Caritas?

--
    Uwaga szczur!
  • qinto 10.09.19, 12:32

> > Ale jak będzie to ją odbierzesz? czy oddasz?
    >
    > Na Caritas?
    >

Nie warto, warto przelać na odbudowę oczyszczalni w Warszawie.
    Myślę, że każdy platfus tak zrobi.

--
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 20:20
    Niby dlaczego ktokolwiek mialby oddawac?

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 10.09.19, 21:47

> Niby dlaczego ktokolwiek mialby oddawac?

Bo się wcześniej POdłączył

--
    Autor KZP
  • kadziteusz 10.09.19, 14:27
    qinto napisał:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > snajper55 napisał:
    > >
    > > >
    > > > Ale druga to znaczy jedynie tyle, że po pierwszej 13
    > emeryt
    > > urze w
    > > > tym roku, w przyszłym będzie druga.
    > > >
    > > > S.
    > >
    > > Albo zakłamany manipulant jak gadzinówka PiS zwana dla jaj TVP INFO
    >
    >
    >
    >
    >

A niby dlaczego miałbym oddać? Uczciwie całe życie przepracowałem i mam gównianą emeryturę

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • erte2 10.09.19, 14:34
    kadziteusz
    To nie tak. W przyszłym roku będzie "żartowałem". Bo w przyszłym roku nie będzie już wyborów do sejmu, a kurdupel doskonale zdaje sobie sprawę że nawet jeśli wygra tę kadencję to na następną nie będzie już miał szans (albo tak już opanuje wszystkie państwowe instytucje że "władzy raz zdobytej nie odda nigdy").
  • qinto 10.09.19, 14:45

A niby dlaczego miałbym oddać? Uczciwie całe życie przepracowałem i mam gównianą emeryturę

Emeryturę dostałeś też za rządów PiS? - tę gównianą?

--
  • xyz_xyz1 10.09.19, 14:47
    PiS obiecuje i PiS realizuje obietnice. Dlatego będzie tak 13 jak i 14 emerytura dla seniorów będzie obniżenie wieku emerytalnego do minimum 55 i 60 lat (a może nawet do 50 i 55 lat) będzie pensja minimalna na poziomie 400 - 4500 zł. PiS ze wszystkim sobie poradzi to na 100% pewne. Polska stanie się europejskim mocarstwem.
  • snajper55 10.09.19, 19:38
    xyz_xyz1 napisał:

> PiS obiecuje i PiS realizuje obietnice. Dlatego będzie tak 13 jak i 14 emerytur
    > a dla seniorów będzie obniżenie wieku emerytalnego do minimum 55 i 60 lat (a mo
    > że nawet do 50 i 55 lat) będzie pensja minimalna na poziomie 400 - 4500 zł. PiS
    > ze wszystkim sobie poradzi to na 100% pewne. Polska stanie się europejskim moc
    > arstwem.

To wszystko będzie tak samo, jak obiecana 4 lata temu pomoc dla frankowiczów, obiecane samochody elektryczne, tanie mieszkania, obniżenie VAT, promy, przekop mierzei, darmowe leki dla seniorów, połączenia autobusowe i inne obiecanki cacanki.

S.
    --
  • taniarada 10.09.19, 21:22
    „Hat trick Kaczyńskiego” niniejszym należy ogłosić treścią, formą i finałem kampanii wyborczej. Minimalna pensja 3000 PLN na koniec 2020 r., 4000 PLN na koniec 2023 r., dwie 13 emerytury dla najstarszych i najbardziej poniewieranych Polaków, plus pełne dopłaty dla rolników, o czym mówiło się lub raczej marzyło od dawna. Koniec zabawy gówniarzy w politykę! Oczywiście pierwszym pytaniem jakie zaraz zacznie fruwać w eterze i długo z eteru nie wyjdzie będzie: „Skąd pieniądze?”. Dalej pójdą tyrady o populizmie, socjalizmie i rozdawnictwie, co przez blisko 25 lat działało doskonale. Każda próba budowy dużego lub choćby małego programu społecznego była wyszydzana i poniewierana, bo „liberałowie” jedno potrafią w ekonomii zrozumieć. Jeśli pieniądze trafiają do ludzi, to „elity” nie będą miały czego kraść.I ja się z tym zgadzam.Siema.
  • snajper55 10.09.19, 21:45
    taniarada napisał(a):

> „Hat trick Kaczyńskiego” niniejszym należy ogłosić treścią, formą i finałem kam
    > panii wyborczej. Minimalna pensja 3000 PLN na koniec 2020 r., 4000 PLN na konie
    > c 2023 r., dwie 13 emerytury dla najstarszych i najbardziej poniewieranych Pola
    > ków

Nie dwie 13 emerytury, tylko druga 13 emerytura.W tym roku była pierwsza, w przyszłym obiecuje drugą.

S.
    --
  • rzewuski1 10.09.19, 21:48
    To chyba jasne bo gdyby miałaby być jeszcze jedna to by mówiono o 14 emeryturze.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • manhu 11.09.19, 00:17
    Co się tak upierasz? Przecież jest cytat z wypowiedzi Kaczyńskiego:
    "W roku 2021 ogromna większość emerytów, otrzyma drugą trzynastkę. Czyli nie jedną trzynastkę, ale dwie trzynastki".

Ponadto z Interii: "skomentował w ten sposób uwagę minister przedsiębiorczości, że podniesienie płacy minimalnej do 4 tys. złotych nie było z nią konsultowane. "To, co zostało ogłoszone w Lublinie, będzie realizowane, bo decyzja na poziomie politycznym zapadła w tej sprawie" - dodał Kaczyński".

Decyzja zapadła, doprowadzanie państwa szybko do ruiny będzie realizowane. Pisałem wyżej o Wielkim Głodzie itp. na pewno ludzie będą się bronić. Ciekawe jak Kaczyński będzie walczył, czy metodami z Ukrainy czy tylko Mugabe. Z pewnością będzie konieczność walki z kułakami, wyzyskiwaczami, spekulantami, którzy będą robić Kaczyńskiemu na złość (niczym rolnicy na Ukrainie, którzy nie chcieli sprzedawać za bezcen ani robić za darmo). Czy wtedy się opamięta czy pójdzie w przepaść?
  • asdfg2018 10.09.19, 22:07
    Deweloper ma pełne galoty i obiecuje , obiecuje , obiecuje .
    Chyba deweloper zna prawdziwe wyniki badań przedwyborczych że tak obiecuje .

Le-wi-ca !!!
    ole !

-
    krytykapolityczna.pl/kultura/czytaj-dalej/antyfaszyzm-a-wolnosc-slowa-bray/
  • snajper55 10.09.19, 22:13
    asdfg2018 napisał(a):

> Deweloper ma pełne galoty i obiecuje , obiecuje , obiecuje .
    > Chyba deweloper zna prawdziwe wyniki badań przedwyborczych że tak obiecuje .

Zobaczysz, tuż przed wyborami obieca, że w 2040 roku minimalne wynagrodzenie będzie równe 30.000 zł. A suweren dostanie orgazmu i zagłosuje na PiS.

S.
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka