Dodaj do ulubionych

Ambona wyborcza PiSlamu.

09.09.19, 21:38
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25174827,politycy-po-wyszli-z-mszy-gdy-suski-czytal-w-kosciele-list.html#s=BoxOpImg3 //-- Sojusz kleru i polityków.

--
www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 21:51
    Następny kościółkowy chuj

Prokuratura w Rybniku umorzyła śledztwo w sprawie znieważenia prezydenta Andrzeja Dudy i zniesławienia Jarosława Kaczyńskiego określeniem "kościółkowe ch...". - Nie można przyjąć udziału w obrzędach liturgicznych i działań w ramach realizacji kampanii wyborczej za udział w pełnieniu obowiązków służbowych przez funkcjonariusza publicznego" - napisała asesor Dagmara Szynkowska.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 09.09.19, 23:17
    pies.na.czarnych napisała:

> Następny kościółkowy chuj
    >
    > Prokuratura w Rybniku umorzyła śledztwo w sprawie znieważenia prezydenta Andrze
    > ja Dudy i zniesławienia Jarosława Kaczyńskiego określeniem "kościółkowe ch...".
    > - Nie można przyjąć udziału w obrzędach liturgicznych i działań w ramach reali
    > zacji kampanii wyborczej za udział w pełnieniu obowiązków służbowych przez funk
    > cjonariusza publicznego" - napisała asesor Dagmara Szynkowska.

Teraz rozumiem. Jak prezydent Komorowski wlazł na krzesło spikera w japońskim parlamencie i wolał "szogunie gdzie jesteś" to też był w "czasie wolnym" więc skandalu nie było.
    Nie wiem dlaczego zrobiono z tego taka aferę?????

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 23:24
    O Polańskim też nam opowiesz lesiu?

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 11.09.19, 17:21
    pies.na.czarnych napisała:

> O Polańskim też nam opowiesz lesiu?

Nie będę ci odpowiadał o Polańskim bo snajper i tak skasuje. Dziwne że twoich nie na temat nie kasuje? POdwojne standardy gazety.

--
    Autor KZP
  • sverir 11.09.19, 11:36
    " Teraz rozumiem. Jak prezydent Komorowski wlazł na krzesło spikera w japońskim parlamencie i wolał "szogunie gdzie jesteś" to też był w "czasie wolnym" więc skandalu nie było"

A mógł na kolanach papiery podpisywać, jak pan prezydent Duda.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • lech1966 11.09.19, 17:22
    sverir napisał:

> " Teraz rozumiem. Jak prezydent Komorowski wlazł na krzesło spikera w japońskim
    > parlamencie i wolał "szogunie gdzie jesteś" to też był w "czasie wolnym" więc
    > skandalu nie było"
    >
    > A mógł na kolanach papiery podpisywać, jak pan prezydent Duda.

A masz jakąś fotkę z taką sytuacją Sverir? Bo ja sobie nie przypominam.

--
    Autor KZP
  • pkt4a 09.09.19, 22:15

w kościele byli kolesie z PiS i z PO , jedni i drudzy się łasili i przymilali proboszczowi ,
    dlatego trzeba to zakończyć
    Le-wi-ca !!!
  • pies.na.czarnych 09.09.19, 23:24
    Pełna zgoda. Zastanawiam się na kij grzyb tam poleźli.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 09.09.19, 23:44
    Spytaj Tuska dlaczego wziął ślub kościelny?.

--
    Autor KZP
  • lumpior 10.09.19, 09:01
    lech1966 napisał:

> Spytaj Tuska dlaczego wziął ślub kościelny?.
    >
    Chciał,miał z kim,taki potrzeba chwili. A PrezesPan,to z kotem?

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • lech1966 11.09.19, 17:26
    lumpior napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Spytaj Tuska dlaczego wziął ślub kościelny?.
    > >
    > Chciał,miał z kim,taki potrzeba chwili. A PrezesPan,to z kotem?

Rabiej też ma z kim, Biedroń także więc co stoi na przeszkodzie aby wzięli ślub kościelny?
    Pewnie nie mają potrzeby, nie lumpior?

--
    Autor KZP
  • no-popis 11.09.19, 11:20
    pkt4a napisała:

>
    > w kościele byli kolesie z PiS i z PO , jedni i drudzy się łasili i przymilali p
    > roboszczowi ,
    > dlatego trzeba to zakończyć
    > Le-wi-ca !!!
    Chiałoby się ciebie poprzeć ale ....
    Co w tej sprawie zrobiła dotychczas lewica. Prezydent Kwaśniewski i SLD, które miało 2 kadencje.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • asdfg2018 10.09.19, 10:56
    PO warta PiS
    PiS wart PO
    jedni warci drugich , jedni nakręcają się nienawiścią do drugich

-
    www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,25148112,nie-chrzcic-i-nie-urzadzac-slubow-koscielnych-nie-bywac-na.html?disableRedirects=true
  • lech1966 10.09.19, 11:01
    Bo ciągle nie brak durniów ktorzy daliby się pokroić za swojego wodza dotkniętego "palcem bożym"

--
    Autor KZP
  • snajper55 10.09.19, 12:16
    lech1966 napisał:

> Bo ciągle nie brak durniów ktorzy daliby się pokroić za swojego wodza dotknięte
    > go "palcem bożym"

Oj, nie brak tych durniów, nie brak. I krzyczą: Jarosław Polskę zbaw! Jarosław Polskę zbaw! Jarosław...

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • lech1966 10.09.19, 14:13
    snajper55 napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Bo ciągle nie brak durniów ktorzy daliby się pokroić za swojego wodza dot
    > knięte
    > > go "palcem bożym"
    >
    > Oj, nie brak tych durniów, nie brak. I krzyczą: Jarosław Polskę zbaw! Jarosław
    > Polskę zbaw! Jarosław...

Widzisz jaki jesteś zmanipulowany. Ja mówiłem ogólne a ty jak zwykle piszesz PO to aby się wśliznąć.

--
    Autor KZP
  • no-popis 11.09.19, 11:21
    asdfg2018 napisał(a):

> PO warta PiS
    > PiS wart PO
    > jedni warci drugich , jedni nakręcają się nienawiścią do drugich
    Całkowicie Cię popieram w tym poglądzie. Stosują wręcz podobne metody działania.
    Zawłaszczanie mediów publicznych, zawłaszczanie spółek skarbu państwa, farmy tr o lli itd
    > www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,25148112,nie-chrzcic-i-nie-urzadzac-slubow-koscielnych-nie-bywac-na.html?disableRedirects=true

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 10.09.19, 14:19
    klechom, to im się należy w ramach wdzięczności.
    Poza tyk kieckowi są im jeszcze wdzięczni za krycie pedofilii w KK!
    I dlatego też sami z ambon agituję katoli za PiSem i prezesemPanem wzorowym katolikiem i ojcem rodziny!

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • rzewuski1 11.09.19, 17:26
    Suski powinien zostać księdzem ma odpowiednie kwalifikacje..youtu.be/0uFwlInkk6Y?t=3202

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka