Dodaj do ulubionych

Kryształowy sędzia Radzik

10.09.19, 09:51
Kryształowy sędzia Radzik. Przydupas magistra Ziobru
www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/jak-o-zawodowe-standardy-dba-sedzia-radzik,968194.html

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 10.09.19, 14:30
    i panaprezydenta.

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • erte2 10.09.19, 15:01
    Tacy radzikowie. piebiaki i inne mitery to nie przypadek. To przemyślana strategia.
    Otóż minister Zero (lub też może kurdupel, albo i jeden i drugi) z całej plejady prokuratorów i sędziów wyławia te największe miernoty, frustratów którzy w normalnych warunkach nie mieliby szans na awans (ze względu na brak umiejętności, marne osiągnięcia zawodowe czy postępowania dyscyplinarne) i umieszcza je na najwyższych stanowiskach. A także tych którzy mają coś "za uszami" z czasów "słusznie minionych". I w en sposób gwarantują sobie posłuszną i wierną kadrę która wykona każde polecenie.
    Przykładów są już dziesiątki, ale takie najbardziej spektakularne to własnie radzik, piebiak, przyłębska, kryże, piotrowicz, cichocki......

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka