Dodaj do ulubionych

Kaczyński - W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później

10.09.19, 23:13
Kaczyński - W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule, co jest dość męczące, już to przechodziłem.

Większość Polaków nie znosi Balbiny, ale z tymi "dwiema kulami" to jednak przesadził... że niby jedna kula w jajca, a druga w czoło?
Myślę, że w rzeczywistości czeka go po prostu uczciwy proces, a potem długa odsiadka.
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 23:16
    Mafijni towarzysze uszkodzili mu kolanka?:)

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 23:28
    Po wpisach widać, że wszyscy kochają PrezePana :D

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 10.09.19, 23:29
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25175636,jaroslaw-kaczynski-po-wyborach-przejdzie-dwie-operacje-musze.html#a=362&c=159&s=BoxNewsImg2
    --
    Uwaga szczur!
  • man_sapiens 10.09.19, 23:50
    Ciekawe ile w tym szpitalu urządzeń od WOŚP...
    --
    Dla Kaczyńskiego jedynym problemem z PZPR jest to, że to nie on był I sekretarzem Sierakowski
  • pies.na.czarnych 11.09.19, 00:39
    Cichcem go do Hameryki przetransportują. Kuchcinski już zarezerwował dla niego samolot.

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 11.09.19, 10:33
    man_sapiens napisał:

> Ciekawe ile w tym szpitalu urządzeń od WOŚP...

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • yoma 11.09.19, 00:58
    Schował się w szpitalu przed debatą z MK-B?

--
    Przeboje na lato
  • piq 11.09.19, 01:18
    ...by mi poprawiły nastrój.
  • yoma 11.09.19, 01:33
    Przez tydzień porządnych nie dostanie, niestety. Trzeci stopień najwyżej.

--
    Warbell. Nasi klasy światowej.
  • no-popis 11.09.19, 06:07
    kawa_poranna napisała:

> Większość Polaków nie znosi Balbiny,
    To podobnie jak większość Polaków nie znosi Oskara.
    > Myślę, że w rzeczywistości czeka go po prostu uczciwy proces, a potem długa ods
    > iadka.
    Czy uczciwy proces będzie prowadził sędzia Tuleja :) ?

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 11.09.19, 14:09
    no-popis napisała:
    > > Myślę, że w rzeczywistości czeka go po prostu uczciwy proces, a potem dłu
    > ga ods
    > > iadka.
    > Czy uczciwy proces będzie prowadził sędzia Tuleja :) ?
    >
    >
    >
    >

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • no-popis 11.09.19, 19:51
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    > > > Myślę, że w rzeczywistości czeka go po prostu uczciwy proces, a pot
    > em dłu
    > > ga ods
    > > > iadka.
    > > Czy uczciwy proces będzie prowadził sędzia Tuleja :) ?
    Ani jeden, Ani drugi nie powinien. Jeden i drugi to politykier z Popis a nie sędzia.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • taniarada 11.09.19, 06:21

Większość Polaków nie znosi Balbiny, ale z tymi "dwiema kulami" to jednak przesadził... że niby jedna kula w jajca, a druga w czoło? Wątek chamski i nikt tu nie reaguje.
  • kawa_poranna 11.09.19, 07:51
    taniarada 11.09.19, 06:21

Większość Polaków nie znosi Balbiny, ale z tymi "dwiema kulami" to jednak przesadził... że niby jedna kula w jajca, a druga w czoło? Wątek chamski i nikt tu nie reaguje.

To według ciebie gdzie te dwie kule co to czekają Kaczyńskiego?
    Jedna w migdał a druga?
    Causescu?
  • yoma 11.09.19, 10:21
    Cytuj cytuj tańka, niech się utrwala! 😁

Czasami podejrzewam, że tańka jest w skrytości ducha w opozycji 😊

--
    Przeboje na lato
  • no-popis 11.09.19, 11:07
    taniarada napisał(a):

>
    > Większość Polaków nie znosi Balbiny, ale z tymi "dwiema kulami" to jednak przes
    > adził... że niby jedna kula w jajca, a druga w czoło? Wątek chamski i nikt tu n
    > ie reaguje.
    Wpisałem kawie tutaj, że Balbina ma porównywalną ilość negatywnych ocen jak Oskar ...ale Oskar jest niedozwolony a balbina TAK :)
    To trocjistowskie wojsko nawet nie wie, że to nie wyborca jest głupi. Na przykład kilka osób widzi cenzurę tu na forum i jak trockiści z Agory mówią o Wolności Słowa i obiektywnych mediach to dostaje spazmów ze śmiechu. A póżniej mają stresy POwyborcze.

--
  • kadziteusz 11.09.19, 14:11
    A co Jarozbaw jest przy nadziei?
    A wiadomo kto jest ojcem?

--
  • no-popis 11.09.19, 15:22
    kadziteusz napisał:

> A co Jarozbaw jest przy nadziei?
    > A wiadomo kto jest ojcem?
    A co mnie Jarosław obchodzi :) Przy nadzieji to mogą być Trzaskowski i jego zastępca :))))

--
  • asdfg2018 11.09.19, 09:03
    Ucieka do szpitala przed ścigającym jego sądownie kuzynostwem , ucieka w "chorobę" . Wyrabia sobie w tym szpitalu sądowe papiery .
    Ale się doczekał developer . Oszust i naciągacz . Z tymi oszustwami i naciągactwem podobny w istocie do masy , kiełbasy , malizny , herszta , małej emilki , szefa i rympałka

-
    www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,25148112,nie-chrzcic-i-nie-urzadzac-slubow-koscielnych-nie-bywac-na.html
  • rzewuski1 11.09.19, 12:07
    Ja bym nic nie miał przeciwko temu żeby poleżał sobie nawet rok albo dwa.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • yoma 11.09.19, 13:59
    A ja mam. Jeszcze go mam wygodnie utrzymywać kwa? Ja chcę go widzieć, jak rok czy dwa odpracowuje na ciężkich robotach.

--
    Przeboje na lato
  • m.c.hrabia 11.09.19, 14:13
    leż nawet 70-100 a potem do brata.
  • kadziteusz 11.09.19, 15:07
    m.c.hrabia napisał:

> leż nawet 70-100 a potem do brata.

NA Wawelu już miejsca nie ma

--
  • kawa_poranna 11.09.19, 18:31
    m.c.hrabia napisał:

Brata z Wawelu eksmitują w ramach pisowskich rozkoszy ekshumacji.
    Oba zwei obok taty.
    I na tym skończy się w niesławie kaczyńska saga.
  • no-popis 11.09.19, 22:18
    m.c.hrabia napisał:

Tak może upaść człowiek w nienawiści

--
  • snajper55 11.09.19, 14:19
    Potem będzie mówić, że wszystkie działania starego Sejmu po wyborach to nie on, to inni. To jest skoordynowane z przełożeniem sejmowej sesji na po wyborach. I z tym, co się będzie wtedy działo. :/

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • asdfg2018 11.09.19, 14:56
    oczywiście że developer tym szpitalem robi sobie alibi do kilku spraw , m. in. do sprawy sądowej z kuzynostwem o zajumanie 50 tysi i iluś tam duuużych baniek , do aktualnej i przyszłej zadymy sejmowej z tą "przerwą", do zadymy z wynikami wyborów -vide nocne głosowanie z 31 VII na 1 VIII w sprawie nowelizacji ustawy Kodeks Wyborczy i ustawy o Sądzie Najwyższym .
    naplwa , naplwa , nakombinuje i hop do szpitala raz , drugi i trzeci . paluszek , kolano i główka to dobra wymówka . w gruncie rzeczy koleś w swoich kombinacjach i nienawiściach jest prosty jak budowa cepa . jego napędza nienawiść do wszystkich i do wszystkiego . dobrze że koleś jest już stary , zaniedbany zdrowotnie , z dużą nadwagą i ze skisem w paszczy .
    ps
    swoją drogą developer mógłby coś zrobić z tym skisem w swojej paszczy , bleee...
    rozsiewa zarazki różne i bakterie po miejscu publicznym tj po sali sejmowej , fuj ! co na to Sanepid i Inspekcja Sanitarna ?

-
    www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,25148112,nie-chrzcic-i-nie-urzadzac-slubow-koscielnych-nie-bywac-na.html
  • no-popis 11.09.19, 17:19
    Taką arogancją wykazał się Komorowski wobec młodego człowieka.
    KAczyński też jest nieodrodnym synem POPiSU.
    Oto jaką arogancją się wykazał wobec przedsiębiorców:
    youtu.be/LfTYPrz9EAI
    Płać podatki albo zmień zawód :)
    Kaczyński to komuch gospodarczy i to epoki gomułkowskiej ! Nienawidzi prywatnego sektora.

--
  • kawa_poranna 11.09.19, 22:18
    no-popis napisała:

> Taką arogancją wykazał się Komorowski wobec młodego człowieka.
    Zmień pracę lub weź pożyczkę!
    Dobra rada dla nierozgarniętego, który siedzi nie wiadomo po co w niskopłatnej pracy.
    Podobnie jak odpowiedzieć facetowi płaczliwie skarżącemu się, że daleko do pracy dojeżdża - albo zmień pracę, albo miejsce zamieszkania.
    To są proste sposoby aby zmienić swoje życie i wziąć je w swoje ręce a nie liczyć tylko na to, że któś albo i cuś im dobrze zrobi.
    Dobry Bóg jest łaskawy i sprzyja tym co liczą na siebie.
    >
  • aniechto.only 11.09.19, 20:14
    > Kaczyński - W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule, co j
    > est dość męczące, już to przechodziłem.

A po co ma się męczyć biedaczek z kulami? Niech Brudziński w tej Brukseli się nie opierdala tylko załatwi porządną lektykę, to Suski z Terleckim będą obnosić prezia po sejmie.
  • no-popis 11.09.19, 22:20
    aniechto.only napisała:

> > Kaczyński - W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule
    > , co j
    > > est dość męczące, już to przechodziłem.
    >
    > A po co ma się męczyć biedaczek z kulami? Niech Brudziński w tej Brukseli się n
    > ie opierdala tylko załatwi porządną lektykę, to Suski z Terleckim będą obnosić
    > prezia po sejmie.
    Właśnie ! Niech sobie załatwi takiego Tuska do noszenia jak Juncker do zakładania marynarki.

--
  • no-popis 11.09.19, 22:30
    Sasin i Brudziński ? Po co :
    youtu.be/THQ_8iEkx1c?t=13
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka