Dodaj do ulubionych

dlaczego prezes nie ma rodziny ?

11.09.19, 08:36
podobno pytanie retoryczne
Edytor zaawansowany
  • rzewuski1 11.09.19, 08:50
    Bo jego rodzina to wszyscy Polacy starszy czy młodszy chłopak czy dziewczyna.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • xyz_xyz1 11.09.19, 08:54
    Bo Prezes Jarosław Kaczyński poświęcił swoje życie prywatne dla dobra Polski i Polaków więc jego rodziną jest cała Polska. On jest Ojcem Narodu Polskiego.
  • inocom 11.09.19, 23:58
    xyz_xyz1 napisał:

> Bo Prezes Jarosław Kaczyński poświęcił swoje życie prywatne dla dobra Polski i
    > Polaków więc jego rodziną jest cała Polska. On jest Ojcem Narodu Polskiego.

AmenT.

--
    V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
  • eiran 11.09.19, 08:57
    Myślę, hejterko Justyny Kowalczyk, że jednak ma. Marta Kaczyńska, na ten przykład, choć nie jestem pewny, czy nazwisko aktualne. A także - na ten przykład - żona Geralda Birgfellnera. No i sam Gerald - w końcu też rodzina.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • problemnoproblem666 11.09.19, 09:48
    ŻONA ? DZIECI ?
  • problemnoproblem666 11.09.19, 09:57
    a jeszcze o Kowalczyk,żeby temat zamknąć - to to samo co teraz wyprawia się z Kubicą
    -Kubica jest najlepszy tylko wiatr w oczy i rywale te kije w szprychy ..
    Pani Justyna K . miała swoje pięć minut i chwała Jej za to ,ale ostatnie lata to już była równia pochyła.
    Najlepszym obrazem Jej klęski ale i charakteru było wycofanie się w Tour de Ski z biegu pod słynną górę .
    Wszystkie zawodniczki mijały ją jedna po drugiej więc udała omdlenie czy kontuzję ... To było żałosne .
  • eiran 11.09.19, 10:14
    Ciekawe, mimo wszystko, dlaczego ruska trollica jest aż tak bardzo zaangażowana w hejtowanie Justyn Kowalczyk. Przecież rosyjskie biegaczki nie pokazują niczego szczególnego. Najwyraźniej chodzi o jakieś osobiste problemy trollicy, na które ma wolna rękę.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • problemnoproblem666 11.09.19, 20:23
    święta krowa
  • kadziteusz 11.09.19, 09:35
    Bo związki jednopłciowe są zakazane

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • kadziteusz 11.09.19, 09:50
    kadziteusz napisał:

> Bo związki jednopłciowe są zakazane
    >
    zapraszając na swoje imieniny braci Kaczyńskich, Lecha z żoną i Jarosława z mężem!
    Jarozbaw do tej pory mu tego nie zapomniał i za to wygumkował go ze wszystkich podręczników historii i z historii samej Solidarności.
    To mściwy typ i nigdy mu tego nie odpuści, bo dla niecgo jeden z najwybitniejszych obecnie żyjących polaków jest Zdradziecką Mordą nr1 i to on stoi na czeli milionów Zdradzieckich Mord, które go nie popierajOM>

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • man_sapiens 11.09.19, 10:03
    Z szacunku dla praw człowieka. Przecież ktoś musiałby żyć z nim jako jego żona/partnerka/partner i może na dodatek ktoś musiałby być jego dzieckiem - a to byłyby nieludzkie tortury.

--
    ...biskupi „modlili się za tych, którzy stają się pierwszymi ofiarami ideologii LGBT” Każdy z nas z pewnością widział te hordy osób homoseksualnych i transpłciowych atakujących piesze pielgrzymki, upuszczających krew pochwyconym niecnie ministrantom i rozbijających zebrania Kół Żywego Różańca Szymon Hołownia.
  • eiran 11.09.19, 10:33
    Prezes wydaje się fizycznie nieatrakcyjny (niski, mocno otyły, z fatalnym uzębieniem, łupieżem w przerzedzonych włosach itp.), ale to nie oznacza, że nie istnieją kobiety, które chciałyby z nim związać swój los. Tak było na przykład ze śp. Jolantą Szczypińską, okresowe fascynacje prezesem przechodziły też inne kobiety, choćby Joanna Kluzik-Rostkowska (która w innym czasie była zafascynowana Krzysztofem Wyszkowskim).

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 11.09.19, 10:50
    No mówię, że on hipnotyzuje 😀

--
    Ethereal Darkness
  • wsk175 11.09.19, 10:34
    Bo prezes obciągający oficerom wywiadu to jeszcze nie rodzina....
  • j-k 11.09.19, 10:21
    - bo mial Interes w czekoladzie.

/stare/
  • inocom 12.09.19, 00:15
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • piq 11.09.19, 22:25
    ...(WSI, a potem SKOK Wołomin), mieć wspólnie dzieci pożyczane od zaprzyjaźnionego wikarego, ale Piotr P. okazał się niewiernym biseksualnym skunksem i Jarosław już na zawsze pozostał starą panną.
  • inocom 11.09.19, 23:53
    problemnoproblem666 napisał:

> podobno pytanie retoryczne

--
    „GOOOOOOOL! To już jest pogrom! Prowadzimy z Izraelem 4:0!”. Nacechowany antysemicko wpis został zmodyfikowany po naszej publikacji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka