Dodaj do ulubionych

Ponad setka pisich sukcesów w Warszawie

11.09.19, 12:55
Ponad setka pisich sukcesów w Warszawie.

Mimo że komisja reprywatyzacyjna wydała ponad sto decyzji, tylko jedna działka wróciła do miasta. To podwórko na Ochocie - wynika z informacji ratusza.
tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,ponad-setka-decyzji-komisji-brdo-miasta-wrocilo-jedno-podworko,299159.html

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 11.09.19, 13:51
    Jaki narobił syfu i uciekł do Brukseli.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 11.09.19, 21:34
    Jaro narobił syfu i uciekł do szpitala.

--
    Ethereal Darkness
  • pies.na.czarnych 11.09.19, 17:47

--
    Uwaga szczur!
  • rzewuski1 11.09.19, 17:50
    Jaki schował się jakieś dziurze w Brukseli

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • lech1966 11.09.19, 19:44
    Czyby w tej obecnie zwalnianej przez Tuska?

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • rzewuski1 11.09.19, 20:25
    Sugerujesz ze zajmie miejsce Tuska?
    Nieźle fantazjujesz.

--
    Stanisław Lem
  • lech1966 11.09.19, 20:41
    rzewuski1 napisał:

> Sugerujesz ze zajmie miejsce Tuska?
    > Nieźle fantazjujesz.

A czy mowa była o miejscu? To po pierwsze. Po drugie nikt w Polsce nie oddał tyłu zasług UE ale w większości państwu niemieckiemu co Tusk. W tej kwestii nikt się z nim równać nie może,,, słynne 27-1
    I mam nadzieję że już nikt z Polski nie będzie szefem PE w zamian za takie same lub podobne zasługi.

--
    Autor KZP
  • rzewuski1 11.09.19, 21:43
    Po drugie nikt w Polsce nie oddał tyłu zasług UE ale w większości państwu niemieckiemu co Tusk

Banały i tanie slogany propagandowe kaczystowskiego przemysłu propagandy i pogardy.

--
    Stanisław Lem
  • lech1966 11.09.19, 21:57
    rzewuski1 napisał:

> Po drugie nikt w Polsce nie oddał tyłu zasług UE ale w większości państwu niemi
    > eckiemu co Tusk
    >
    > Banały i tanie slogany propagandowe kaczystowskiego przemysłu propagandy i pog
    > ardy.

Tatarata. Myślisz że skąd ta wiedza? Z tuskowego TVP INFO? Co prawda noszę okulary ale ślepy nie jestem tak jak ty. Radzę udać się do okulisty.

Daleki jestem od ferowania wyroków. Ale nikt sobie bardziej na wyrok nie zasłużył od niego.. pamiętasz jego branie wszystkiego "na klatę"? Czy ci przypomnieć? To była farsa a nie rząd europejskiego kraju.

--
    Autor KZP
  • rzewuski1 11.09.19, 22:35
    Tatarata. Myślisz że skąd ta wiedza? Z tuskowego TVP INFO? Co prawda noszę okulary ale ślepy nie jestem tak jak ty. Radzę udać się do okulisty.

Daleki jestem od ferowania wyroków. Ale nikt sobie bardziej na wyrok nie zasłużył od niego.. pamiętasz jego branie wszystkiego "na klatę"? Czy ci przypomnieć? To była farsa a nie rząd europejskiego kraju.

Co niby?
    Zlepek wydzielin Sakiewicza , Karnkowskich czy Rydzyka?
    Daruj sobie.

--
    Stanisław Lem
  • lech1966 11.09.19, 22:59
    rzewuski1 napisał:

> Tatarata. Myślisz że skąd ta wiedza? Z tuskowego TVP INFO? Co prawda noszę okul
    > ary ale ślepy nie jestem tak jak ty. Radzę udać się do okulisty.
    >
    > Daleki jestem od ferowania wyroków. Ale nikt sobie bardziej na wyrok nie zasłuż
    > ył od niego.. pamiętasz jego branie wszystkiego "na klatę"? Czy ci przypomnieć?
    > To była farsa a nie rząd europejskiego kraju.
    >
    > Co niby?
    > Zlepek wydzielin Sakiewicza , Karnkowskich czy Rydzyka?
    > Daruj sobie.

Czy ty myślisz że nikt nie potrafi samodzielnie myśleć tylko bazuje na tej samej papce która tobie podają na śniadanie?
    Musisz przyjąć do wiadomości że 38 mln Polaków nie je na śniadanie kaszy manny na mleku tak jak ty.
    Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie

--
    Autor KZP
  • yoma 11.09.19, 22:13
    Jeśli prawdą jest, że nikt w Polsce nie zasłużył się w UE* tak jak Tusk, to jest to powód do dumy i chwały.

* "nie oddał tyłu zasług UE ale w większości państwu niemieckiemu " - wielcy bogowie... po jakiemu to było?

Jak się oddaje tył zasług? 😂

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • lech1966 11.09.19, 22:19
    yoma napisała:

> Jeśli prawdą jest, że nikt w Polsce nie zasłużył się w UE* tak jak Tusk, to jes
    > t to powód do dumy i chwały.
    >
    > * "nie oddał tyłu zasług UE ale w większości państwu niemieckiemu " - wielcy bo
    > gowie... po jakiemu to było?

Trochę się zamotalem. Sorki. Usuń "ale" i zrozumiesz.

> Jak się oddaje tył zasług? 😂

Zgoda. Niemcy przecież go za to docenili vide 27-1. Wbrew DEMOKRATYCZNIE wybranemu rządowi RP.
    Nie można im (Niemcom) nic zarzucić.

--
    Autor KZP
  • sverir 11.09.19, 23:02
    " Zgoda. Niemcy przecież go za to docenili vide 27-1. Wbrew DEMOKRATYCZNIE wybranemu rządowi RP"

Ojej, to Niemcy powinni postępować zawsze zgodnie z wolą demokratycznie wybranego rządu RP? (tak na marginesie, to rząd nie jest wybierany).

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • lech1966 11.09.19, 23:25
    sverir napisał:

> " Zgoda. Niemcy przecież go za to docenili vide 27-1. Wbrew DEMOKRATYCZNIE wybr
    > anemu rządowi RP"
    >
    > Ojej, to Niemcy powinni postępować zawsze zgodnie z wolą demokratycznie wybrane
    > go rządu RP? (tak na marginesie, to rząd nie jest wybierany).

Nie muszę ci chyba mówić w jaki sposób wyłaniany jest rząd. A co do samego wyboru Tuska?
    Skoro to stanowisko było przewidziane dla Polski jako kraju to chyba powinno wiązać się z potwierdzeniem kandydatury z władz kraju którego ten wybór dotyczy. Jeśli to był kandydat innego kraju wtedy zgoda czy protest Polski nie był potrzebny. W tym kontekście Tusk nie był kandydatem Polski

Niemcy już raz postanowili rządzić Polską, tylko wtedy przyszli z wojskiem, tym razem kupili przychylność innych państw nakłaniając je do głosowania.

--
    Autor KZP
  • snajper55 12.09.19, 03:09
    lech1966 napisał:

> Nie muszę ci chyba mówić w jaki sposób wyłaniany jest rząd. A co do samego wybo
    > ru Tuska?
    > Skoro to stanowisko było przewidziane dla Polski jako kraju to chyba powinno wi
    > ązać się z potwierdzeniem kandydatury z władz kraju którego ten wybór dotyczy.
    > Jeśli to był kandydat innego kraju wtedy zgoda czy protest Polski nie był potrz
    > ebny. W tym kontekście Tusk nie był kandydatem Polski

Lesiu, ile razy można ci tłumaczyć?

To stanowisko nie było przeznaczone dla Polski. Na to stanowisko mogli kandydować przedstawiciele państw oraz dotychczasowy szef Rady Europejskiej, czyli Tusk. Tusk wyraził chęć sprawowania drugiej kadencji, a Polska zgłosiła swojego kontrkandydata - (nomen omen) Wolskiego. Tak więc było dwóch kandydatów.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • sverir 12.09.19, 08:39
    "Nie muszę ci chyba mówić w jaki sposób wyłaniany jest rząd"

Nie, mi nie musisz. Musisz po prostu pamiętać, że polski rząd nie jest wybierany w demokratycznych wyborach.

"Skoro to stanowisko było przewidziane dla Polski(...)"

Skąd ten pomysł Lechu, że to stanowisko przewidziane dla Polski?

"W tym kontekście Tusk nie był kandydatem Polski"

Oczywiście, że nie był, bo i nie musiał być. Polska w ogóle mogła nie zgłaszać swojego kandydata. Tylko wyjątkowy pisowiec może się upierać, że kandydatura Saryusza-Wolskiego miała cokolwiek innego na celu, niż niegłosowanie na Tuska.

"Niemcy już raz postanowili rządzić Polską, tylko wtedy przyszli z wojskiem, tym razem kupili przychylność innych państw nakłaniając je do głosowania"

Uczcie się więc od tych krajów, które poparły niemiecką politykę. Dla własnych interesów, interesów własnych obywateli, poparli niemiecką politykę. Waszą polityką jest robienie Niemcom na złość, nawet za cenę osłabienia interesów RP. Inne kraje, ich politycy, są widać mądrzejsi. A tak na marginesie, wysoce mało prawdopodobne jest, żeby Niemcy zmusili lub kupili Francuzów, Brytyjczyków, Włochów czy Hiszpanów, a i Czesi z Węgrami jacyś tacy krnąbrni są.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • pies.na.czarnych 11.09.19, 23:07
    > Niemcy przecież go za to docenili vide 27-1.

Niemcy maja 27 glosow? Ciekawostka.

> Wbrew DEMOKRATYCZNIE wybranemu rządowi RP.

Moze, podkreslam moze zostali wybrani demokratycznie, ale od razu po objeciu wladzy zaczeli dzialac bardzo niedemokratycznie. Taki rzad nazywasz demokratycznym? Za komuny bylo wiecej demokracji niz teraz:D

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 11.09.19, 23:36
    pies.na.czarnych napisała:

> > Niemcy przecież go za to docenili vide 27-1.
    >
    > Niemcy maja 27 glosow? Ciekawostka.

Kupili ten głosy, ja bym nie dał za Tuska 5 gr. Wiem co jest wart.

> > Wbrew DEMOKRATYCZNIE wybranemu rządowi RP.
    >
    > Moze, podkreslam moze zostali wybrani demokratycznie, ale od razu po objeciu wl
    > adzy zaczeli dzialac bardzo niedemokratycznie. Taki rzad nazywasz demokratyczny
    > m? Za komuny bylo wiecej demokracji niz teraz:D
    To jest tylko i wyłącznie twoja prawda. Bo gdyby PO nie wybrało "zapasowych" sędziów nie byłoby problemu. Dowody? Wyrok TK Rzeplinskiego który uznał wybór za niekonstytucyjny.. Rozpoczęliście wojnę w której nie wygracie bo zwyczajnie argumenty nie są i nie były po waszej stronie. Do tego klamaliscie jak brukselskie 'psy na czarnych". Teraz jest wam głupio się wycofać i ciągnięcie to jak flaki na oleju, na sile. Tylko coraz mniej obywateli chce popierać wasze kłamstwa. Coraz mniej wam wierzy. Coraz mniej chce was w ogóle słuchać.

Kumasz zabciu?

--
    Autor KZP
  • sverir 12.09.19, 08:47
    "Wyrok TK Rzeplinskiego który uznał wybór za niekonstytucyjny.."

Paradoks pisowca - powoływać się na wyrok Trybunału Konstytucyjnego w celu uzasadnienia niekonstytucyjności jakiegoś rozwiązania, przy jednoczesnym odrzuceniu wyroku tego samego TK, z uwagi na jego bezprawność.

"Tylko coraz mniej obywateli chce popierać wasze kłamstwa"

Jakoś nie widać, żeby było ich coraz mniej. Jasne, w dużej części działa anty-PiS, ale skoro część wyborców woli już KO od PiS, to o kim to źle świadczy?

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • yoma 12.09.19, 00:55
    Rządu się nie wybiera, nieśmiało zauważę. Tym bardziej demokratycznie.

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • lech1966 11.09.19, 22:26
    yoma napisała:

> Jak się oddaje tył zasług? 😂

Sorki. To też mi umknęło. Otóż droga yomo, nie ma tu usera który nie POpelniłby literówki, ayranka skutecznie z tego wyleczyłem. Mogę się teraz skupić na tobie jeśli sobie tego życzysz?
    Więc jak będzie?

--
    Autor KZP
  • buldog2 11.09.19, 22:20
    To normalne. Złodziej złodziejowi, jeszcze swojemu z PISu, łba nie urwie.
    I można rzucić PISowską wyliczankę... "prywatyzacji" kaczych.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • yoma 11.09.19, 22:27
    Ale czyż to nie piękne, że pisi odbili 1 podwórko? A prezes taką pogardę wyrażał dla podwórek... 😂😂😂

--
    Riffs for Reproductive Justice
  • lech1966 11.09.19, 22:35
    buldog2 napisał:

> To normalne. Złodziej złodziejowi, jeszcze swojemu z PISu, łba nie urwie.
    > I można rzucić PISowską wyliczankę... "prywatyzacji" kaczych.

No właśnie. I to jest nasz polski problem. Bo nawet jak nie jesteś Polakiem to masz jakieś własne zdanie w jakiejś kwestii tak jak ty buldog. Tylko dla czego uważasz że ten który ma odmienne zdanie od twojego to złodziej malwersant i "kaczy"? Gdybyście byli świeci jak żona cezara to byście nadal rządzili.
    Mną mogą rządzić nawet indianie, byle rzadzili mądrze.

W czasie rządów PO dostałem alergii na POzostalych.

--
    Autor KZP
  • sverir 11.09.19, 23:03
    " Mną mogą rządzić nawet indianie, byle rzadzili mądrze"

Jasne, indianie, ale pod warunkiem, że są z PiS.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • lech1966 12.09.19, 07:42
    sverir napisał:

> " Mną mogą rządzić nawet indianie, byle rzadzili mądrze"
    >
    > Jasne, indianie, ale pod warunkiem, że są z PiS.

Głosowałem na sporą część partii politycznych w czasie tych 30 lat RP, głosowałem za SLD i za Kwaśniewskim, głosowałem za PO i Komorowskim ( dalem się nabrać na okrągłe pustosłowie ). Jakoś do SLD nie mam specjalnie uwag, a Kwaśniewskiego uważam za najlepszego prezydenta RP. Zauważ że żadnej innej partii nie uderzyła tak woda sodowa do głowy jak PO. Wszyscy inni przyjmowali porażkę wyborczą z pokorą i żadna inna partia nie chciała wymieniać narodu który zdecydował wybrać kogoś innego.
    Żadna inna partia nie kombinowała przy Konstytucji RP a później zakładała koszulki OTUA. Może ty Sverir tego nie widzisz ale ja widzę.
    I pewnie tylko dla tego jestem obecnie za tymi za którymi jestem. Nie pochwalam rozdawnictwa na lewo i prawo ale nie pochwalam też wydeptywania słabszych w glebę.

--
    Autor KZP
  • sverir 12.09.19, 08:42
    "Żadna inna partia nie kombinowała przy Konstytucji RP a później zakładała koszulki OTUA. Może ty Sverir tego nie widzisz ale ja widzę"

Może tego nie widzisz, ale ja nie piszę "za PO", tylko "przeciw PiS". Jedyne wyjaśnienie, jakie widzę dla ciągłego utożsamiania przeciwników PiS z PO, to wyraźne ciągoty totalitarne - "kto nie z nami, ten przeciw nam".

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • lech1966 12.09.19, 11:40
    sverir napisał:

> "Żadna inna partia nie kombinowała przy Konstytucji RP a później zakładała kosz
    > ulki OTUA. Może ty Sverir tego nie widzisz ale ja widzę"
    >
    > Może tego nie widzisz, ale ja nie piszę "za PO", tylko "przeciw PiS". Jedyne wy
    > jaśnienie, jakie widzę dla ciągłego utożsamiania przeciwników PiS z PO, to wyra
    > źne ciągoty totalitarne - "kto nie z nami, ten przeciw nam".

Zastanów się teraz czy to nie jest przypadkiem retoryka POKO?

"Kto nie z nami ten przeciw nam"

--
    Autor KZP
  • sverir 12.09.19, 11:51
    " Zastanów się teraz czy to nie jest przypadkiem retoryka POKO?"

Nie jestem z PO i jakoś tego nie odczuwam w taki sposób. Wprawdzie niektórzy próbują twierdzić, że tym samym popieram PiS, ale generalnie nie dowiaduję się o sobie, że jestem komuchem, ubekiem, rosyjskim czy niemieckim agentem, zdrajcą, gorszym sortem, elementem animalnym, ZOMO, itd.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • snajper55 12.09.19, 03:22
    lech1966 napisał:

> No właśnie. I to jest nasz polski problem. Bo nawet jak nie jesteś Polakiem to
    > masz jakieś własne zdanie w jakiejś kwestii tak jak ty buldog. Tylko dla czego
    > uważasz że ten który ma odmienne zdanie od twojego to złodziej malwersant i "ka
    > czy"?

Ależ skąd, Lesiu. Ktoś taki to gorszy sort, element animalny, łżeelita, odwetowiec, ojkofob, zdradziecka morda, ekstrema solidarności, komunista i złodziej stojący tam, gdzie stało ZOMO.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • lech1966 12.09.19, 08:02
    snajper55 napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > No właśnie. I to jest nasz polski problem. Bo nawet jak nie jesteś Polaki
    > em to
    > > masz jakieś własne zdanie w jakiejś kwestii tak jak ty buldog. Tylko dla
    > czego
    > > uważasz że ten który ma odmienne zdanie od twojego to złodziej malwersant
    > i "ka
    > > czy"?
    >
    > Ależ skąd, Lesiu. Ktoś taki to gorszy sort, element animalny, łżeelita, odwetow
    > iec, ojkofob, zdradziecka morda, ekstrema solidarności, komunista i złodziej st
    > ojący tam, gdzie stało ZOMO.

Jako mod tego forum nie powinieneś mieć problemu z przytoczeniem mi TYCH moich słów, nawet w tych skasowanych przez ciebie postach.
    Czekam z niecierpliwością na efekty twojego wyszukiwania.

A jeśli ich nie znajdziesz, to zwyczajnie kłamiesz jak rasowy trybik aparatu pogardy PO.

--
    Autor KZP
  • sverir 12.09.19, 08:44
    "Jako mod tego forum nie powinieneś mieć problemu z przytoczeniem mi TYCH moich słów, nawet w tych skasowanych przez ciebie postach"

To nie są Twoje słowa, to są słowa polityków PiS. Piszesz coś o tym, że dotychczas każda partia przyjmowała wyniki wyborów z pokorą (co jest nieprawdą wobec PiS). A która partia w ten sposób wyrażała się o wszystkich swoich przeciwnikach politycznych? Wyborcy PO raczą wyborców PiS hasłami o moherach i patolach, a czym raczą wyborcy PiS wszystkich swoich przeciwników, jak nie ubekami (względnie obrońcami), komuchami, Targowicą?

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • lech1966 12.09.19, 11:50
    sverir napisał:

> "Jako mod tego forum nie powinieneś mieć problemu z przytoczeniem mi TYCH moich
    > słów, nawet w tych skasowanych przez ciebie postach"
    >
    > To nie są Twoje słowa, to są słowa polityków PiS. Piszesz coś o tym, że dotychc
    > zas każda partia przyjmowała wyniki wyborów z pokorą (co jest nieprawdą wobec P
    > iS). A która partia w ten sposób wyrażała się o wszystkich swoich przeciwnikach
    > politycznych? Wyborcy PO raczą wyborców PiS hasłami o moherach i patolach, a c
    > zym raczą wyborcy PiS wszystkich swoich przeciwników, jak nie ubekami (względni
    > e obrońcami), komuchami, Targowicą?

Nie przeginaj Sverir. Wystarczy POczytac cepa, psa na czarnych, i innych z farm. To że ja nie używam wcale nie znaczy że nikt poza politykami PiS nie używa inwektyw. A skoro ja nie używam to tym bardziej słowa pisane do mnie przez snajpera moderatora tego forum są kłamstwem i potwarzą wobec mojej osoby.
    Czekam aż mi to w jakiś sposób udowodni.

--
    Autor KZP
  • sverir 12.09.19, 11:53
    "Nie przeginaj Sverir. Wystarczy POczytac cepa, psa na czarnych(...)"

Toż ja potwierdzam, że są ludzie, którzy lubują się w takich wyzwiskach, po obu stronach. Jednakowoż wyżej wspominałem o partii. PO święte nie jest, ale osoby w typie Niesiołowskiego to margines, podczas gdy Tarczyńskie, Kempy i im podobne są bliżej pisowskiego standardu ("pokazywanie pazurków").

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • lech1966 12.09.19, 11:55
    sverir napisał:

> "Nie przeginaj Sverir. Wystarczy POczytac cepa, psa na czarnych(...)"
    >
    > Toż ja potwierdzam, że są ludzie, którzy lubują się w takich wyzwiskach, po obu
    > stronach. Jednakowoż wyżej wspominałem o partii. PO święte nie jest, ale osoby
    > w typie Niesiołowskiego to margines, podczas gdy Tarczyńskie, Kempy i im podob
    > ne są bliżej pisowskiego standardu ("pokazywanie pazurków").

OK.

--
    Autor KZP
  • taniarada 12.09.19, 06:20
    I nawet Schetyna tam nie chce kandydować.
  • pies.na.czarnych 12.09.19, 10:33
    100% do Wisły :)
    tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,instaluja-nowa-pompe-brscieki-znow-plyna-do-wisly,299224.html
    --
    Uwaga szczur!
  • lech1966 12.09.19, 11:43
    pies.na.czarnych napisała:

> 100% do Wisły :)
    > tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,instaluja-nowa-pompe-brscieki-znow-plyna-do-wisly,299224.html

A TRZASKOWSKI nadal nieuchwytny, sesja rady odwołana, nikt nic nie wie, informacji o przyczynie nadal brak.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 12.09.19, 12:12
    Przejeliście sprawe w swoje rece mimo, ze nikt was o to nie prosil. Teraz róbta tak aby dzialalo. Szef propagandy Dworczyk ukryl sie w pisiej dziurze.

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 12.09.19, 09:35
    Czy bez?

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka