Dodaj do ulubionych

"Minister Zbigniew Ziobro jest najlepszym

12.09.19, 10:15
ministrem sprawiedliwości po wojnie, nie licząc stp Lecha Kaczyńskiego!"!!
I to was boli, zakończył porcję wazeliny jaką wylał dla swojego szefa jego podwładny, a jednocześnie wice minister Michał Wójcik.
Niestety zapomniał o najważniejszym, zapomniał dodać , że Ziobro jest wybitny!
Jeśli dobrze pamiętam, to już w poprzedniej kadencji PiS, tej w czasie której Kaczyński sam się obalił w połowie kadencji, otóż wtedy każdy nowo powoływany minister podczas wręczania mu nominacji przez ówczesnego prezydenta Lecha Kaczyńskiego nazywany był przez niego WYBITNYM.
Niestety bywało tak, że ten rzekomo wybitny po tygodniu okazywał się zdrajcą.
Pozostaje tylko zadać jedno zasadnicze pytanie, dlaczego ludzie wybitni są tylko w jednej partii?

--
15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
Edytor zaawansowany
  • lumpior 12.09.19, 10:29
    W TKMPiSlam o własnim guru tylko wazelina albo morda a kubeł.Takie prawidła.dogmaty.

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • kadziteusz 12.09.19, 12:31
    lumpior napisał:

> W TKMPiSlam o własnim guru tylko wazelina albo morda a kubeł.Takie prawidła.dog
    > maty.
    >
    "Prezes jest kryształowo czysty"-to głoszą PiSiory w sprawie koperty, której PiSia prokuratura nie zauważyła

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • no-popis 14.09.19, 07:51
    kadziteusz napisał:

> ministrem sprawiedliwości po wojnie, nie licząc stp Lecha Kaczyńskiego!"!!
    >iu okazywał się zdrajcą.
    Co to jest stp ?
    > Pozostaje tylko zadać jedno zasadnicze pytanie, dlaczego ludzie wybitni są tylk
    > o w jednej partii?
    Jak w jednej !
    Król Europy, geniusz dotknięty Palcem Bożym, Duch Święty zesłany do polutyki w Polsce to tylko kilka określeń wypowiedzialnych pubklicznie o kimś z innej partii.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • qinto 14.09.19, 08:01
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > ministrem sprawiedliwości po wojnie, nie licząc stp Lecha Kaczyńskiego!"!
    > !
    > >iu okazywał się zdrajcą.
    > Co to jest stp ?
    > > Pozostaje tylko zadać jedno zasadnicze pytanie, dlaczego ludzie wybitni s
    > ą tylk
    > > o w jednej partii?
    > Jak w jednej !
    > Król Europy, geniusz dotknięty Palcem Bożym, Duch Święty zesłany do polutyki w
    > Polsce to tylko kilka określeń wypowiedzialnych pubklicznie o kimś z innej part

Ten post wyleci zaraz w kosmos. Widziałeś jak aktywista jasiu- eiran wyczyścił wątek szaleńca piqa, gdzie odpowiedziałem erte2, usunął mój post i Twoje.
    Po za tym masz rację.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • aga-kosa 14.09.19, 09:08
    POMAZANIEC nie dodaliście ;) aga
  • qinto 14.09.19, 09:16
    aga-kosa napisała:

> POMAZANIEC nie dodaliście ;) aga

Nowak: Tusk jest dotknięty przez Boga wielkim geniuszem
    Nie było słów o pomazańcu.
    HGW- mówiła, że ma kontakt z Duchem Świętym.
    I faktycznie miała, gdyż szambo nie wybiło w Warszawie za jej kadencji.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • no-popis 16.09.19, 08:20
    warszawa.onet.pl/auto-warte-trzy-mln-zl-zarekwirowane-szefowi-mafii-paliwowej/99b8j34
    wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/607055,ziobro-policja-prokuratura-pieniadze-pranie-kartele-narkotyki.html....

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka