Dodaj do ulubionych

Prezes poza trybem, regulaminem i prawem

12.09.19, 16:16
Znaczy to przedstawiciel nowej kasty, kasty nadposłów.
Nadposeł Jarosław Polskę Zbaw:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25185230,posel-po-nagral-jak-jaroslaw-kaczynski-do-sejmu-wchodzi-specjalnym.html
--
15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
Edytor zaawansowany
  • borrka 12.09.19, 16:22
    Więc co się dziwisz ?

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • kadziteusz 12.09.19, 16:56
    borrka napisał:

> Więc co się dziwisz ?
    >
    >

Wcale się nie dziwię, tylko dlaczego przed wyborami jedzie tak na chama?
    Musi być pewny bezkarności!

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • lumpior 12.09.19, 16:24
    "Samo Dobro" wymaga totalnej ochrony i nieziemskich przywilejów.

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • kadziteusz 12.09.19, 16:57
    lumpior napisał:

> "Samo Dobro" wymaga totalnej ochrony i nieziemskich przywilejów.
    >

Ląduj dziadu!

--
  • j-k 12.09.19, 17:04
    i namaszcza tego - kto ma nim zostac.

wynika to wprost z Konstytucji.

nic zatem dziwnego, ze Prezes prosi "swojego" Marszalka Sejmu - by wchodzic przez jego drzwi.
  • snajper55 12.09.19, 17:10
    j-k napisał:

> nic zatem dziwnego, ze Prezes prosi "swojego" Marszalka Sejmu - by wchodzic prz
    > ez jego drzwi.

To nie marszałek Sejmu o tym decyduje, tylko regulamin Sejmu, który jest łamany przez Karła.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • lumpior 12.09.19, 17:17
    snajper55 napisał:

> j-k napisał:
    >
    > > nic zatem dziwnego, ze Prezes prosi "swojego" Marszalka Sejmu - by wchodz
    > ic prz
    > > ez jego drzwi.
    >
    > To nie marszałek Sejmu o tym decyduje, tylko regulamin Sejmu, który jest łamany
    > przez Karła.
    >
    > S.

Ale marszałek Sejmu jest odpowiedzialny za przestrzeganie regulaminu i to przez wszystkich posłów.

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • kadziteusz 12.09.19, 17:41
    lumpior napisał:

> snajper55 napisał:
    >
    > > j-k napisał:
    > >
    > > > nic zatem dziwnego, ze Prezes prosi "swojego" Marszalka Sejmu - by
    > wchodz
    > > ic prz
    > > > ez jego drzwi.
    > >
    > > To nie marszałek Sejmu o tym decyduje, tylko regulamin Sejmu, który jest
    > łamany
    > > przez Karła.
    > >
    > > S.
    >
    > Ale marszałek Sejmu jest odpowiedzialny za przestrzeganie regulaminu i to prze
    > z wszystkich posłów.
    >
    >

Moze też potrzebuje dodatkowej ustawy o byciu przyzwoitym?

--
  • kadziteusz 12.09.19, 17:26
    snajper55 napisał:

> j-k napisał:
    >
    > > nic zatem dziwnego, ze Prezes prosi "swojego" Marszalka Sejmu - by wchodz
    > ic prz
    > > ez jego drzwi.
    >
    > To nie marszałek Sejmu o tym decyduje, tylko regulamin Sejmu, który jest łamany
    > przez Karła.
    >
    > S.

--
  • j-k 12.09.19, 17:42
    naucz sie procesur sejmowych.
  • kadziteusz 12.09.19, 19:41
    On nie prosi, on rządzi!

--
  • yoma 13.09.19, 09:57
    j-k napisał:

> naucz sie procesur sejmowych.

Procesy to dopiero będą. Oj będą.

--
    Przeboje na lato
  • j-k 12.09.19, 17:38
    regulamin Sejmu nie mowi - kto - ktorymi drzwiami wchodzi.

to sa kwestie techniczne i decyduje o tym Sekretariat Sejmu - czyli w praktyce jego Marszalek.
  • kadziteusz 12.09.19, 17:15
    j-k napisał:

> i namaszcza tego - kto ma nim zostac.
    >
    > wynika to wprost z Konstytucji.
    >
    > nic zatem dziwnego, ze Prezes prosi "swojego" Marszalka Sejmu - by wchodzic prz
    > ez jego drzwi.

NAmaszca też premiera i panaprezydenta, PARADYKTATOREM go nazwał poseł PO

--
  • j-k 12.09.19, 17:41
    kadziteusz napisał:
    > NAmaszcza też Premiera i Pana Prezydenta,

ale to prawda.
    i o co sie obrazac ?

- tak po prostu jest.
  • kadziteusz 13.09.19, 09:22
    j-k napisał:

> kadziteusz napisał:
    > > NAmaszcza też Premiera i Pana Prezydenta,
    >
    >
    > ale to prawda.
    > i o co sie obrazac ?
    >
    > - tak po prostu jest.

I Polakom to nawet pasuje, co poświadczają kolejne sondaże

--
  • pies.na.czarnych 12.09.19, 17:23
    Prywatny folwark PiS

"Cysterna wstydu" PiS-u jeździ po centrum Rzeszowa i Łańcuta, łamiąc zakaz wjazdu pojazdów ciężarowych. Interweniowała policja [WIDEO]

http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,25184041,cysterna-wstydu-pis-u-jezdzi-po-centrum-rzeszowa-i-lancuta.html#s=BoxOpImg5

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 13.09.19, 09:58
    Interweniowała policja? O!

--
    Warbell. Nasi klasy światowej.
  • no-popis 12.09.19, 19:21
    kadziteusz napisał:

> Znaczy to przedstawiciel nowej kasty, kasty nadposłów.
    > Nadposeł Jarosław Polskę Zbaw:
    >
    >
    > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25185230,posel-po-nagral-jak-jaroslaw-kaczynski-do-sejmu-wchodzi-specjalnym.html

Skandaliczne.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka