Dodaj do ulubionych

Polski KK zaczyna w hotelarstwie robić

13.09.19, 10:06
Polski KK zaczyna w hotelarstwie robić
olsztyn.wyborcza.pl/olsztyn/7,48726,25185021,nie-chca-koscielnego-hotelu-nad-jeziorem-ksiadz-do-biblii.html#S.main_topic-K.C-B.2-L.1.maly#s=BoxWyboImg3
W jednym z wpisów pod artykulem ktos słusznie zauważył: "Skąd kościelne grunty na ziemiach odebranych Niemcom"?

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • erte2 13.09.19, 10:32
    Za chwilę biskupi zaczną budować burdele, bo to jest bardziej opłacalny biznes niż hotel. Tyle że w każdym będzie urzędował kapelan z konfesjonałem żeby każdy z gości mógł się wyspowiadać "po". Oczywiście za oddzielną opłatą.
  • pies.na.czarnych 13.09.19, 10:59
    O zlobkach i przedszkolach na razie glosno nie mowia.

--
    Uwaga szczur!
  • horpyna4 13.09.19, 11:05
    Nie muszą mówić. Nie wiem, jak żłobki, ale przedszkola prowadzone przez zakonnice istnieją.
  • pies.na.czarnych 13.09.19, 11:43
    horpyna4 napisała:

> Nie muszą mówić. Nie wiem, jak żłobki, ale przedszkola prowadzone przez zakonni
    > ce istnieją.

Pedofilia wsrod kobiet jest czesciej spotykana niz wsrod mezczyzn. Mniej sie o tym mowi.

--
    Uwaga szczur!
  • lumpior 13.09.19, 11:10
    erte2 napisał:

> Za chwilę biskupi zaczną budować burdele, bo to jest bardziej opłacalny biznes
    > niż hotel. Tyle że w każdym będzie urzędował kapelan z konfesjonałem żeby każdy
    > z gości mógł się wyspowiadać "po". Oczywiście za oddzielną opłatą.

No,no,"przed" także,koniecznie.Grzeszny nie może ciupciać.Opłata dwukrotna i to większa niż czynność główna.

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • sverir 13.09.19, 10:56
    " Polski KK zaczyna w hotelarstwie robić"

Nie zaczyna - robi w hotelarstwie co najmniej od kilkunastu lat (hotel im. Jana Pawła II we Wrocławiu).

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • pies.na.czarnych 13.09.19, 10:57
    W Warszawie tez cos chca budowac.

--
    Uwaga szczur!
  • horpyna4 13.09.19, 11:04
    Istnieją też rozmaite "domy pielgrzyma".
  • pies.na.czarnych 13.09.19, 11:19
    Pięciogwiazdkowe?

--
    Uwaga szczur!
  • albwu 13.09.19, 11:19
    "Skąd kościelne grunty na ziemiach niemieckich?". Przecież wtedy też tam był Kościół, wprawdzie Ewangelicki/Luterański ale zawsze Kościół. Chyba była jakas ustawa po wojnie, która przekazywala cały majatek kościoła Ewangelickiego na rzecz Kościola Katolickiego. Stąd dzisiaj sa konflikty w niektórych miejscowościach gdzie Kościół Ewangelicki żąda zwrotu swojego majątku.
  • pies.na.czarnych 13.09.19, 11:40
    Sprawa jest do zbadania. Dzikie rozdawnictwo majatku po przemianach nalezy rowniez gruntownie zbadac. Moze juz niedlugo bedzie to mozliwe.

--
    Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka