Dodaj do ulubionych

A SOP nadal szaleje

13.09.19, 12:16
tylko starają si to utajnić i nawet im si to udaje:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25187070,krakow-stluczka-samochodow-sop-w-jednym-z-nich-mial-byc-prezydent.html#s=BoxOpMT
--
15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 13.09.19, 12:30
    Pod koniec sierpnia w Krakowie

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 13.09.19, 12:55
    pies.na.czarnych napisała:

> Pod koniec sierpnia w Krakowie
    >

Widać majOM specjalną komórkę do ukrywania tych dzwonów.

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • wsk175 13.09.19, 17:10
    Brakuje wyraźnie ustawy o nie rozbijaniu aut służbowych przez pisią trzodę.
    Niedopatrzenie .
  • kadziteusz 13.09.19, 17:27
    wsk175 napisał:

> Brakuje wyraźnie ustawy o nie rozbijaniu aut służbowych przez pisią trzodę.
    > Niedopatrzenie .

na razie poprzestali na kilku ustawach o byciu przyzwoitym, a o konieczności przestrzegania kodeksu drogowego i przede wszystkim paragrafu o zachowaniu szczególnej ostrożności jeszce ustawy pomocniczej dla tych PiSich pociotków nie było!

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka