Dodaj do ulubionych

PSL z numerem jeden na listach wyborczych

13.09.19, 13:26
Czy elektorat PiS się tego nauczy, że to nie partia jarozbawa i nie odda na nich głosu jak w poprzednich wyborach?

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/panstwowa-komisja-wyborcza-wylosowala-numery-list-wyborczych-wybory-parlamentarne-2019,969204.html
--
15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
Edytor zaawansowany
  • wsk175 13.09.19, 16:44
    Jak im pedofil rano w kościele wytłumaczy to może i tak.
  • kadziteusz 13.09.19, 17:23
    wsk175 napisał:

> Jak im pedofil rano w kościele wytłumaczy to może i tak.

Poprzednio kazał katolom skreślać trójki i zagłosowali na pSL, albo spali glosy!

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • oszo-lom-z-rm 13.09.19, 17:01
    Tym razem urny są przezroczyste . O sfałszowanie wyborów będzie trudniej . Poza tym nie będzie to broszura, książeczka tylko pojedyncza kartka. Ja oddam głos na liste nr 2 po sąsiedzku
  • snajper55 13.09.19, 17:14
    oszo-lom-z-rm napisał:

> Tym razem urny są przezroczyste . O sfałszowanie wyborów będzie trudniej . Poza
    > tym nie będzie to broszura, książeczka tylko pojedyncza kartka. Ja oddam głos
    > na liste nr 2 po sąsiedzku

Jojo pokazywał jak pislamiści falszują wybory. Nie pamiętasz? Dostawiają drugi krzyżyk w czasie liczenia na listach z głosem na opozycję.

--
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • qinto 13.09.19, 17:19
    snajper55 napisał:

> oszo-lom-z-rm napisał:
    >
    > > Tym razem urny są przezroczyste . O sfałszowanie wyborów będzie trudniej
    > . Poza
    > > tym nie będzie to broszura, książeczka tylko pojedyncza kartka. Ja oddam
    > głos
    > > na liste nr 2 po sąsiedzku
    >
    > Jojo pokazywał jak pislamiści falszują wybory. Nie pamiętasz? Dostawiają drugi
    > krzyżyk w czasie liczenia na listach z głosem na opozycję.

Już puszczasz w gacie snajper?

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • buldog2 13.09.19, 18:43
    Przed ZOMOwcami, jak PISDuda, nigdy. Karierę masz w PISie pewną, wykazałeś się po zamachu na Polaka w Berlinie.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • snajper55 13.09.19, 18:50
    qinto napisał:

> Już puszczasz w gacie snajper?

Z jakiego powodu???

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • kadziteusz 13.09.19, 19:14
    snajper55 napisał:

> oszo-lom-z-rm napisał:
    >
    > > Tym razem urny są przezroczyste . O sfałszowanie wyborów będzie trudniej
    > . Poza
    > > tym nie będzie to broszura, książeczka tylko pojedyncza kartka. Ja oddam
    > głos
    > > na liste nr 2 po sąsiedzku
    >
    > Jojo pokazywał jak pislamiści falszują wybory. Nie pamiętasz? Dostawiają drugi
    > krzyżyk w czasie liczenia na listach z głosem na opozycję.
    Zdradzieckie mordy PiS_dackie tego nie poamiętajOM

--
  • buldog2 13.09.19, 18:38
    Tym razem sfałszowaliście już losowanie numerów list. Z głosowaniem, jak z losowaniem.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  • kadziteusz 14.09.19, 16:52
    buldog2 napisał:

> Tym razem sfałszowaliście już losowanie numerów list. Z głosowaniem, jak z loso
    > waniem.
    >
    >
    PiS to Kaczyzm, a KAczyzm ma fałszerstwo i zakłamanie w genach, patrz na paski gadzinówki zwanej dla jaj TVPINFO

--
  • kadziteusz 13.09.19, 18:40
    oszo-lom-z-rm napisał:

> Tym razem urny są przezroczyste . O sfałszowanie wyborów będzie trudniej . Poza
    > tym nie będzie to broszura, książeczka tylko pojedyncza kartka. Ja oddam głos
    > na liste nr 2 po sąsiedzku

Sugerujesz, że PiSi prymityw sobie poradzi

--
  • ktos_z_kosmosu 13.09.19, 18:27
    Los wystawił oceny, plus ocena 4 bo akurat polewali i los się zagapił.
    PSL i PiS śmiało mogą iść w kampanię z hasłem.
    JESTEŚMY Z WAMI, NIEUKI !!!
    A sobie pod nosem - do wyborów.
    Po wyborach, to wy, pismaki, sami sobie będziecie musieli znaleźć pracodawcę, który wg nowego prawa, nawali wam kasy za nieuctwo, nieróbstwo i za partaczenie wszystkiego, do czego się dotkniecie.
    Osobiście życzę wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia zawodowego.
  • qinto 14.09.19, 19:09
    Numery list nie mają żadnego znaczenia.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka