Dodaj do ulubionych

"Rodzinę widzimy tak jak tutaj, jedna kobieta,

13.09.19, 19:12

jeden mężczyzna i dzieci"-tak jak u mnie zapomniał ten cymbał dodać!

--
15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
Edytor zaawansowany
  • qinto 13.09.19, 19:17
    kadziteusz napisał:

>
    > jeden mężczyzna i dzieci"-tak jak u mnie zapomniał ten cymbał dodać!
    >

Masz partnera?

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • kadziteusz 13.09.19, 19:32
    qinto napisał:

> kadziteusz napisał:
    >
    > >
    > > jeden mężczyzna i dzieci"-tak jak u mnie zapomniał ten cymbał dodać!
    > >
    >
    > Masz partnera?
    >
    >

W przeciwieństwie do autora tej wypowiedzi mam :
    Rodzinę, czyli żonę, dzieci i wnuki.
    Aczkolwiek żona tez jest moim partnerem.

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • adria231 21.09.19, 17:38
    A w tej rodzinie zakłamanie ,jak w państwie pisim: Druga osoba w państwie polskim latająca służbowym samolotem do
    nieletnich dziwek, nowo powołany Prezes NIK jako rajfur wynajmujący pokoje na godziny, działacz pisi maltretujący żonę i resztę rodziny. To tylko doniesienia z ostatnich dni .Tak wyglądają rodziny pisich prominentów. Zresztą rodzina szefa też nie jest wzorcowa : stary kawaler i kot.
    Może byłoby dobrze zrobić porządek na własnym podwórku, a nie zaglądać innym pod kołderkę.
    Zresztą rodzina szefa też nie jest wzorcowa : stary kawaler i kot.
  • wsk175 21.09.19, 20:49
    kot w dodatku nie chrzczony....
  • adria231 22.09.19, 05:51
    A Jarek dalej o rodzinie , tym razem w Wadowicach : "jeden ojciec, jedna matka"..., a on nadal nawet nie ochrzcił kota.
    To cała pisia przewrotność...
  • qinto 22.09.19, 07:27
    adria231 napisała:

> A Jarek dalej o rodzinie , tym razem w Wadowicach : "jeden ojciec, jedna matka"
    > ..., a on nadal nawet nie ochrzcił kota.
    > To cała pisia przewrotność...

Głupio piszesz - chrzest kota.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • adria231 22.09.19, 09:29
    Gdybyś przeczytał(a) całość, to kwestia chrztu - to tylko kontynuacja wątku o pisiej rodzinie. Zresztą chyba ogólnie wiadomo, że chrzest kota, to tylko kwestia "za ile?" W dobie, kiedy poświęca się różne przybytki niekoniecznie służące bożej chwale , kiedy bez problemu dostaje się rozwody kościelne po to by po bożemu zacząć życie z nową młodszą osobą chrzest kota nie byłby niczym dziwnym. Być może wkrótce trzeba będzie ochrzcić wszystkich domowników...
  • snajper55 22.09.19, 11:17
    Mnie najbardziej bawią pokropki sprzętu wojskowego. Taki sprzęt pokropiony przez księdza lepiej zabija?

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • margit49 22.09.19, 07:06
    adria231 napisała:
    > Zresztą rodzina szefa też nie jest wzorcowa : stary kawaler i kot.

a w rodzinie szefa - tej najbliższej poza kotem rzecz jasna, występuje szczególny rodzaj poligamii- genetyczna:)
  • j-k 22.09.19, 06:27
    tez opcja.
  • marbor1 22.09.19, 13:57
    Jedna kobieta - trzech mężów i dziecię niewiadomego pochodzenia
    - też opcja rodziny prezesa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka