Dodaj do ulubionych

urządzenia pokazujące co człowiek ma w środku

14.09.19, 08:34
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25190106,nie-wiedzialem-ze-sa-urzadzenia-pokazujace-jak-czlowiek-wyglada.html#s=BoxOpImg2 i "to" chce rządzić Polską?
Edytor zaawansowany
  • szwampuch58 14.09.19, 08:51
    jakie chce????? ten mega-intelekt rzadzi

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • borrka 14.09.19, 08:59
    Śpiewającego:
    Zgadnij kotku, co mam w środku ?

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • kadziteusz 14.09.19, 09:12
    jak okreśłić takiego ograniczonego człowieka, który pewnie poza knuciem i podkładaniem świń nic nie czyta, nie ogląda telewizji, a jak do tego jeszcze dodać, ze kiedyś pracował jako bibliotekarz i miał do dyspozycji tysiące woluminów o różnej tematyce , to nasuwa mnie się tylko jedno słowo:
    Przygłup.

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • yoma 14.09.19, 09:14
    No i widzisz - zamiast czytać, jak świat działa, czytał dawno zapomnianych poetów, gnom.

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • yoma 14.09.19, 09:13
    Borrka, bracie 😂😂😂

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • erte2 14.09.19, 11:49
    Ciekawe czy wie że Ziemia jest okrągła, wieloryby to ssaki, a człowiek nie rozmnaża się przez pączkowanie.
    W sumie biedna, żałosna, zakompleksiona, zagubiona we współczesny świecie postać, opanowana jednakże przez swoje obsesje i nienawiść do tegoż świata wynikającą z wyimaginowanych krzywd, a także z jego niezrozumienia.
    Niestety, te wszystkie jego kompleksy, fobie i obsesje dziś odczuwamy na własnej skórze. I tylko mamy to szczęście że nie żyjemy kilkadziesiąt lat temu, bo gdyby tak było to Polska zaroiłaby się od obozów, szubienic i krematoriów.
  • szwampuch58 14.09.19, 12:06
    a ja się zastanawiam dlaczego nami i swiatem (ta pomeranczowa zarowka za Oceanu) rządzą kretyni ?

--
  • yoma 14.09.19, 12:39
    Moja prywatna teoria jest taka, że osiągnęliśmy, my ludzkość, szczyt inteligencji. Teraz będzie już tylko spadać.

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • szwampuch58 14.09.19, 12:45
    moja jest nie tak pesymistyczna:przechodzimy faze nowego sredniowiecza,nowe oswiecenie przed nami,,,,,,oby nie za daleko

--
  • yoma 14.09.19, 14:09
    Optymista :) Przyszłość pokaże.

Ale serio: przecież na ogół to nie geniusze się mnożą jak króliki, tylko zwykły suweren, jak to się działo, że ludzkość przez tysiąclecia jednak per saldo mądrzała zamiast głupieć?

Wybryk natury. Teraz osiągnęliśmy szczyt i będziemy wracać na właściwe tory.

--
    Ethereal Darkness
  • szwampuch58 14.09.19, 15:57
    cykl taki;sredniowiecze, oswiecenie,kaczyzm

--
  • yoma 14.09.19, 19:34
    ... epoka kamienia łupanego, czyli breaking rocks in the hot sun.

Czytałam kiedyś urocze opowiadanie, w którym matka natura załatwiła robactwo w ten sposób, że od pewnej chwili każde, ale to każde dziecko rodzące się na Ziemi było ni mniej, ni więcej tylko Pithecantropusem erectusem.

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • pies.na.czarnych 14.09.19, 13:14
    yoma napisała:

> Moja prywatna teoria jest taka, że osiągnęliśmy, my ludzkość, szczyt inteligenc
    > ji. Teraz będzie już tylko spadać.
    >

Ja uwazam, ze poziom ludzi inteligentnych stal sie o niebo za wysoki w porownaniu do poziomu suwerena, ktory przestaje rozumiec co sie dzieje wokol niego.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 14.09.19, 14:06
    I dlatego kaczor jest idealnym wodzem dla suwerena. Myślicie, że suwerena interesuje, jak świat działa?

I wcale nie mówię o suwerenie, który siedzi po zapadłych chałupach i przepija 500+. Nienie, inteligencjo ty moja kochana, ten suweren jest wśród nas. Licznie.

--
    Rossmann ma więcej wiernych klientów niż PiS wyborców.
  • pies.na.czarnych 14.09.19, 14:13
    Gieniuś populizmu.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 15.09.19, 16:58
    yoma napisała:

> I dlatego kaczor jest idealnym wodzem dla suwerena. Myślicie, że suwerena inter
    > esuje, jak świat działa?
    >
    > I wcale nie mówię o suwerenie, który siedzi po zapadłych chałupach i przepija 5
    > 00+. Nienie, inteligencjo ty moja kochana, ten suweren jest wśród nas. Licznie.

😁😁😁😁😁😁

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • pies.na.czarnych 14.09.19, 12:13
    Kulawy czyta jedynie Słownik Wyrazów Obcych, może dodatkowo dzieła Lenina. Po znalezieniu jakiegoś nowego słówka od razu chwali się nim olśniewając suwerena.

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 14.09.19, 14:04
    www.facebook.com/wtvpl/videos/2434996113423572/
    --
    Uwaga szczur!
  • no-popis 14.09.19, 15:15
    Kieopsko jest z klasą polutyczną w Polsce. Ten rządzxi a co dopiero ci schetyni, którzy okazali się słabsi od niego.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • qinto 14.09.19, 15:52
    no-popis napisała:

> Kieopsko jest z klasą polutyczną w Polsce. Ten rządzxi a co dopiero ci schetyni
    > , którzy okazali się słabsi od niego.
    >
    >

Nawet osoba z tytułem profesorskim nie jest omnibusem.
    Myślę, że to był charakterystyczny dla Kaczora skrót myślowy.
    Nie piszę tego, żeby go tłumaczyć.
    Kaczor ma u mnie zarówno plusy dodatnie jak i ujemne.
    Który z polityków ich nie ma?
    Jest taki lub taka?
    Przecież pani doktor Kopacz mówiła o polowaniu na dinozaury. To jest dopiero "potęga" intelektualna.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • pies.na.czarnych 14.09.19, 18:13
    > Nawet osoba z tytułem profesorskim nie jest omnibusem.

Wystarczy nie klepać jęzorem, wówczas jeżeli mało wiesz na dany temat.

> Przecież pani doktor Kopacz mówiła o polowaniu na dinozaury.

Mógłbyś podać link na temat tego polowania?

--
    Uwaga szczur!
  • taniarada 14.09.19, 18:22
    pies.na.czarnych napisała:

> > Nawet osoba z tytułem profesorskim nie jest omnibusem.
    >
    > Wystarczy nie klepać jęzorem, wówczas jeżeli mało wiesz na dany temat.
    >
    > > Przecież pani doktor Kopacz mówiła o polowaniu na dinozaury.
    >
    > Mógłbyś podać link na temat tego polowania?
    >
    Po co ci link .Przecież to wiadoma rzecz na necie .W obrażaniu ludzi porzodujesz .Razem z tą nędzną opozycją .
  • pies.na.czarnych 14.09.19, 18:25
    Emilka o tym pisała?:)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 14.09.19, 19:35
    Litości nie masz :)

--
    Shylmagoghnar
  • qinto 14.09.19, 19:41

>
    >
    >
    >

Ile potrzebujesz tych linków?
    www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,24420265,ewa-kopacz-i-polowanie-na-dinozaury-ekspert-wyjasnia-jak-bardzo.html

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • erte2 14.09.19, 22:23
    qinto
    Dobry człowieku - mylisz najzwyklejszą pomyłkę, przejęzyczenie, lapsus (bo nie jest możliwe żeby Ewa Kopacz /przypominam - lekarz z wykształcenia/ nie znała zasad i teorii ewolucji). ze zwykłą ignorancją i nieuctwem, a także oderwaniem od rzeczywistości współczesnego świata. Prawdopodobnie myślała o mamutach (na które rzeczywiście polowali ludzie pierwotni w sposób przez nią opisany).
    O ignorancji i braku wiedzy o czymkolwiek oprócz intryg i knowań świadczy sławetna wypowiedź kurdupla o nieszczęsnej tutce, która "nie mogła tak się rozpaść w wyniku zwykłej katastrofy bo przecież była zbudowana na bazie bombowca".
    Jakim trzeba być ignorantem i matołem żeby formułować tego typu tezy.....
  • qinto 15.09.19, 06:57
    Dobry człowieku - mylisz najzwyklejszą pomyłkę, przejęzyczenie, lapsus (bo nie jest możliwe żeby Ewa Kopacz /przypominam - lekarz z wykształcenia/ nie znała zasad i teorii ewolucji). ze zwykłą ignorancją i nieuctwem

Tja.....żabciu.
    Oglądałem tę wypowiedź, pani Kopacz. Pomyłka,lapsus, przejęzyczenie?..... redaktor prowadząca program próbowała ja oświecić mówiąc, to były mamuty, ale pani Kopacz (lekarz z wykształcenia) dalej brnęła w dinozaury.
    Ona sama na drugi dzień nazwała to freudowską pomyłką.
    Tymczasem była to zwykła ignorancja i dowód na nieuctwo pani Kopacz.

--
  • pies.na.czarnych 15.09.19, 14:30
    Wyżej z cała stanowczością piszesz:
    > Myślę, że to był charakterystyczny dla Kaczora skrót myślowy.
    U innych jednocześnie nie dopuszczasz pomyłek. Moim zdaniem tu chodzi o nieukrywaną, ślepą miłość do Kulawego:)

--
    Uwaga szczur!
  • margit49 15.09.19, 14:15
    pies.na.czarnych napisał:
    >
    podobnie jak tu
    www.youtube.com/watch?v=pQSY51zRJvo
    a wkrótce z dumą oznajmi, że mówi prozą, bo się dowiedział niedawno..
  • lech1966 15.09.19, 17:00

>
    >
    >

A co? Też chcesz rzucić kamieniem??😁😁😁

--
    Autor KZP
  • lech1966 15.09.19, 17:02
    A teraz na serio. Link.

fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/wypowiedz-ewy-kopacz-o-dinozaurach-hitem-internetu,905845.html
    --
    Autor KZP
  • aniechto.only 15.09.19, 14:39
    > Kaczor ma u mnie zarówno plusy dodatnie jak i ujemne.

U ciebie na pewno. Z przewagą dodatnich oczywista oczywistość, inaczej byś na niego nie głosował.

Nawet osoba z tytułem profesorskim nie jest omnibusem.
    > Myślę, że to był charakterystyczny dla Kaczora skrót myślowy.
    > Nie piszę tego, żeby go tłumaczyć.
    > Przecież pani doktor Kopacz mówiła o polowaniu na dinozaury. To jest dopiero "p
    > otęga" intelektualna.

I znowu oczywista oczywistość, Kaczyński usprawiedliwiony bo przecież "nawet osoba z tytułem profesorskim nie jest omnibusem", ale Kopacz już nie. Pełny obiektywizm a jakże.
  • sverir 16.09.19, 08:29
    " Przecież pani doktor Kopacz mówiła o polowaniu na dinozaury. To jest dopiero "potęga" intelektualna"

Wygłupiła się, to fakt. Ale Pan Prezes również. Od lat chodzi do lekarzy, odwiedzał w szpitalu swoją matkę, a dopiero teraz poznał magiczne urządzenia? Porażka.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • qinto 16.09.19, 08:38
    sverir napisał:

> " Przecież pani doktor Kopacz mówiła o polowaniu na dinozaury. To jest dopiero
    > "potęga" intelektualna"
    >
    > Wygłupiła się, to fakt. Ale Pan Prezes również. Od lat chodzi do lekarzy, odwie
    > dzał w szpitalu swoją matkę, a dopiero teraz poznał magiczne urządzenia? Porażk
    > a.
    >

Zgadzam się z Twoją oceną.

--
  • taniarada 14.09.19, 17:20
    Wartość człowieka mierzy się w jego postawie do innych ludzi- jaki on wobec nich jest- liczy się dobroć, pracowitość- nastawienie do obowiązków, mądrość- nie tylko z książek, także życiowa, ale paradoksalnie duża ilość szczęścia też często przemawia na jego korzyść.Głupotę ludzką mierzymy rakometrem.Polecam to sobie kupić.
  • szwampuch58 14.09.19, 17:31
    a wartość pisiora jak mierzyc?

--
  • yoma 14.09.19, 19:30
    Oksymoron.

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • pies.na.czarnych 14.09.19, 18:33
    taniarada napisał(a):

> Wartość człowieka mierzy się w jego postawie do innych ludzi- jaki on wobec nic
    > h jest- liczy się dobroć, pracowitość- nastawienie do obowiązków, mądrość- nie
    > tylko z książek, także życiowa, ale paradoksalnie duża ilość szczęścia też częs
    > to przemawia na jego korzyść.Głupotę ludzką mierzymy rakometrem.Polecam to sobi
    > e kupić.

Tanjuszka powieś sobie ten ukradziony tekst na łóżkiem i co wieczór czytaj sobie przed pójściem spać zamiast pacierza.
    Te dwa ostatnie zdania, które sama dopisałaś możesz sobie darować:D

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 14.09.19, 19:30
    >pracowitość

Yeah taniyszka, najupierdliwszy troll na forum 😅

--
    Ethereal Darkness
  • erte2 14.09.19, 22:26
    taniarada napisał(a):
    Głupotę ludzką mierzymy rakometrem.

Dla ciebie zabrakłoby skali...
  • jureek 17.09.19, 10:33
    taniarada napisał(a):

> Wartość człowieka mierzy się w jego postawie do innych ludzi- jaki on wobec nic
    > h jest- liczy się dobroć, pracowitość- nastawienie do obowiązków, mądrość- nie
    > tylko z książek, także życiowa, ale paradoksalnie duża ilość szczęścia też częs
    > to przemawia na jego korzyść.

Czy Ty masz na imię Bartek?
  • wkkr 17.09.19, 10:57
    "Spieprzaj dziadu!" to jest stosunek do ludzi braci k.

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • x2468 17.09.19, 21:46
    "Mordy zdradzieckie" i "element animalny" to wynik przejezyczenia czy dobroci? Obrady sejmu o 2 w nocy to z pewnoscia przejaw pracowitosci i nastawienia do obowiazkow a nie ogladania rodeo.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • ceppisowski 15.09.19, 17:18
    jestem zdziwiony ze Kaczynski o tych urzadzenich nie wiedzial
    W koncu sa one w Polsce dzieki PIS
  • yoma 15.09.19, 18:51
    Hahaha :)

Ja w ogóle myślę, że to, co człowiek ma w środku, ma dzięki pis 😂😂😂

--
    Shylmagoghnar
  • lech1966 15.09.19, 19:26
    yoma napisała:

> Hahaha :)
    >
    > Ja w ogóle myślę, że to, co człowiek ma w środku, ma dzięki pis 😂😂😂

Wy macie coś innego. Coś co nie zobaczysz nawet za pomocą tego sprzętu😁😁😁😁

--
    Autor KZP
  • x2468 17.09.19, 21:48
    Czlowiek pis ma w srodku vacum, zupelnie jak wuc w czaszce.

--
    Financial Times:
  • yoma 17.09.19, 22:19
    No to mówię - diody i trybiki, żeby się ruszało 😅

--
    Shylmagoghnar
  • x2468 17.09.19, 22:36
    Do trybikow potrzeba oleju aby nie zardzewialy, a tego wucowi najwyrazniej brak.

--
    Financial Times:
  • lech1966 17.09.19, 22:49
    Pukajcie, pukajcie. Jak nie przestaniecie to się w końcu przez dno przebijecie. Mam taką nadzieję.

--
    Autor KZP
  • sverir 16.09.19, 08:32
    To trochę jak z pewnym politykiem z Dalekiego Wschodu, który często fotografowany jest w trakcie gospodarskich wizyt, jak z uznaniem patrzy na produkcję butów, skarpet czy wypieków. Zawsze ma na nich minę człowieka, który dopiero odkrył buty, skarpety czy wypieki.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • stasi1 16.09.19, 10:34
    Może nawet zobaczy maszynę która sama z siebie wydaje ze ściany pieniądze?
  • ta 16.09.19, 11:54
    stasi1 napisał:

> Może nawet zobaczy maszynę która sama z siebie wydaje ze ściany pieniądze?

Na wszelki wypadek nie pokażą mu tego przed wyborami. Przeżyje szok cywilizacyjny i kto tam wie, co mu się z tego porobi.
  • stasi1 17.09.19, 10:16
    Myslisz że moglo byc gorzej?
  • wkkr 16.09.19, 12:18
    Mama trzymała go w piwnicy?

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • yoma 16.09.19, 12:47
    Hej a może prezes boi się urządzeń pokazujących, co człowiek ma w środku, boby wyszło, że prezes ma w środku kółka i trybiki?

😀

--
    Przeboje na lato
  • weteran-czasu 17.09.19, 17:10
    "Wystarczy spojrzeć na Libię a widać gołym okiem co wojna zrobiła z Bejrutem".
    PS.
    Wiedza wodza wręcz porażająca!
    --
    ]:->
  • zdybex 17.09.19, 19:04
    mimo, ,ze wynaleziono dziesiątki urządzeń do badania" czlowieka w środku" to ku zdziwieniu miliarda katolików ani jedno nie znalazlo w środku DUSZY. CZyli albo dusza to lipa albo urządzenia to lipa. innej możliwości nie ma.
  • tanebo2.0 17.09.19, 21:16
    natemat.pl/284631,kaczynski-o-kobietach-i-mezczyznach-lekarka-odpowiada-na-slowa-prezesa-pis
    --
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • yoma 17.09.19, 22:21
    Wyskoczyły mi cztery reklamy i dźwięk. Kwa!

--
    Ethereal Darkness
  • lech1966 17.09.19, 22:51
    Jesteś na widelcu snajpera. Trzymaj poziom bo obetnie dotacje.

--
    Autor KZP
  • x2468 17.09.19, 21:35
    Musk Morawieckiego.

--
    Financial Times:
  • rzewuski1 17.09.19, 21:45
    Nie chce bo rządzi.
    To wielka tragedia narodu polskiego .

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka