Dodaj do ulubionych

Kulawy nerwowo szuka nowego wroga

14.09.19, 13:37
Kulawy nerwowo szuka nowego wroga

Dziś trwa atak na polską rodzinę, zmierzający do tego, by podważyć jej istotę i uczynić jednym z możliwych rozwiązań - mówił prezes
www.tvn24.pl/konwencja-pis-w-lodzi-jaroslaw-kaczynski-pis-stoi-na-strazy-polskiej-rodziny,969461,s.html

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • m.c.hrabia 14.09.19, 14:02
    psychopaci tak mają, wystarczy prześledzić życiorysy historycznych czy aktualnie sprawujących władzę psychopatów , to tchórze nad tchórzami i aby podbudować swoje ego muszą mieć wroga
  • pies.na.czarnych 14.09.19, 14:11
    Skonczy w pierdlu tak jak wiekszosc z nich.
    Pierwszy z brzegu przyklad: wczoraj byly przewodniczacy Front National Jean-Marie Le Pen oskarzony o kradziez spolecznych pieniedzy.
    www.knack.be/nieuws/wereld/oud-voorzitter-front-national-jean-marie-le-pen-in-staat-van-beschuldiging-gesteld/article-news-1508957.html
    --
    Uwaga szczur!
  • lech1966 14.09.19, 21:29
    pies.na.czarnych napisała:

> Skonczy w pierdlu tak jak wiekszosc z nich.
    > Pierwszy z brzegu przyklad: wczoraj byly przewodniczacy Front National Jean-Mar
    > ie Le Pen oskarzony o kradziez spolecznych pieniedzy.
    > www.knack.be/nieuws/wereld/oud-voorzitter-front-national-jean-marie-le-pen-in-staat-van-beschuldiging-gesteld/article-news-1508957.html

No ale PO pierwsze oskarżony Tuska za malwersacje publicznych pieniędzy, a.pozniej się zobaczy. Jakaś kolejność musi być prawda? Jak nie będzie można skazac Tuska, to nie licz na skazanie kogokolwiek innego piesie.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • buldog2 14.09.19, 15:43
    Tak to już jest. Prezes chce normalności, o czym za chwilę założę oddzielny wątek. Bo warto.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • buldog2 14.09.19, 15:47
    Powstrzymam się. Dodam, że prezes chce normalnej polskiej rodziny z Kotem, płeć Kota nie gra roli.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • lech1966 14.09.19, 21:34
    buldog2 napisał:

> Powstrzymam się. Dodam, że prezes chce normalnej polskiej rodziny z Kotem, płeć
    > Kota nie gra roli.

A kogo obchodzi twoja rodzina? Przecież obowiązuje ochrona danych. Możesz mieć psa i kota za brata czy siostrę. Ale nikogo POza tobą nie obchodzi wasze prywatne życie.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 14.09.19, 17:55
    Syndrom oblężonej twierdzy, czyli jak PiS ratuje się postkomunizmem
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25191678,syndrom-oblezonej-twierdzy-czyli-jak-pis-ratuje-sie-postkomunizmem.html#s=BoxOpImg7
    --
    Uwaga szczur!
  • asdfg2018 14.09.19, 18:01
    Tylko dlaczego on tak od paru dni atakuje i atakuje bratanicę ?

-
    www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,25148112,nie-chrzcic-i-nie-urzadzac-slubow-koscielnych-nie-bywac-na.html
  • pies.na.czarnych 14.09.19, 20:43
    Wszędzie widzi wrogów, nawet w najbliższej rodzine. Choroba dyktatorów go dopadła.

--
    Uwaga szczur!
  • yadaxad 14.09.19, 21:41
    Nikt mu nie podsunął statystyk, jak wyglądają rodziny "w ta pora".
  • lech1966 14.09.19, 21:46
    Kto słucha plotek rozglaszanych przez lemingi? Odpowiedz.
    Drugi leming.😆😆😆

--
    Autor KZP
  • yadaxad 14.09.19, 22:04
    Tam, ławy przysięgłych, już jest lepszy pomysł. Koniec z głupimi immunitetem, prokurator generalny go znosi, posłom, sędziom itd. jak są przeciw lini partii.
  • kadziteusz 15.09.19, 11:39
    Na pewno dobrze słyszałem, bo dla pewnosci cofnąłem i jeszcze raz odtworzyłem, mówił o zadużeniu.
    forum.gazeta.pl/forum/w,396,168688485,168688485,_Dzis_polskie_zaduzenie_jest_duzo_mniejsze_niz_na.html
    --
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka