Dodaj do ulubionych

Oszczędzę Wam pół godziny

14.09.19, 18:59
Możecie czytać, ale to długa analiza.

wyborcza.pl/magazyn/7,124059,25188526,jacek-kurski-mowil-ciemny-lud-to-kupi-sprawdzilismy-lud-to.html#s=BoxOpImg7
Więc powiem w skrócie, co wynika z ankiet.
Ostoją PiS jest prowincja i socjalne ochłapy.
"Miastowe" budzą zawiść i niechęć, przy czym idzie o duże miasta, a nie o romantyczną Kaczą Doopę nad rzeczką opodal krzaczka.
Paradoksalnie nie proboszcz rozdaje karty - 500+ is the key!

Elektorat liberalny i lewicowy daleki od ideału - po prostu inaczej definiuje swe interesy.

I clou: trudno przewidzieć scenario wyborcze.
Zupelna tabula rasa.

Ankieta obala pewien mit rozmodlonego ludu smoleńskiego verus szlachetni i światowi liberałowie.
Tak naprawdę ... jedna banda znad rieki Wisły.

Kto chce niech czyta, ale tak mi wyszło podsumowanie po jednorazowej lekturze.

--
Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
Edytor zaawansowany
  • borrka 14.09.19, 19:10
    Osobiście uważam, że miasta zamieszkują szlachetni patrioci o IQ > 150, głosujący na PO.
    --
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • qinto 14.09.19, 19:16
    borrka napisał:

> Osobiście uważam, że miasta zamieszkują szlachetni patrioci o IQ > 150, gło
    > sujący na PO.

Tak to jest gdy społeczeństwo jest uważane za głąbów....a kto jest głąbem wybory ..pokażą..

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • buldog2 14.09.19, 20:39
    Od dawna dobrze cię na forum znamy przecież, argumenty fi=30, tradycyjne petardy, nakrętki i podkładki też, i nie musimy czekać z opinią do wyborów.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
  • lech1966 14.09.19, 21:54
    borrka napisał:

> Osobiście uważam, że miasta zamieszkują szlachetni patrioci o IQ > 150, gło
    > sujący na PO.

Ale cię POnioslo, takich to może jest dziesięciu. A tych dziesięciu nie będzie brać udziału w tej farsie właśnie dla tego że mają IQ POwyzej 150.. Durniów z PO nie da ci się wcisnąć do tej grupy

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • asdfg2018 14.09.19, 19:20
    Czytałem to w dzisiejszej weekendowej papierowej "GW" . Jest tego parę stron . Dosyć dogłębna i rzetelna analiza socjologiczna dokonana przez ludzi z think-tanku "Krytyka Polityczna" . Sporo tabelek i wykresów . A ostoją PiS jest raczej beton zbrojony prętami fi 30 mm takie zakute łby często ale nie zawsze prowincjonalny i słabo wykształcony który teraz jest głownie przy PiS a poprzednio był w przy AWS , LPR czy ZChN . Do tego betonu doszedł teraz elektorat socjalny , dosyć chimeryczny .
    Polecam ten artykuł .

-
    Le-wi-ca
    ole !
  • lech1966 14.09.19, 21:57
    asdfg2018 napisał(a):

> Czytałem to w dzisiejszej weekendowej papierowej "GW" . Jest tego parę stron .
    > Dosyć dogłębna i rzetelna analiza socjologiczna dokonana przez ludzi z think-ta
    > nku "Krytyka Polityczna" . Sporo tabelek i wykresów . A ostoją PiS jest raczej
    > beton zbrojony prętami fi 30 mm takie zakute łby często ale nie zawsze prowincj
    > onalny i słabo wykształcony który teraz jest głownie przy PiS a poprzednio był
    > w przy AWS , LPR czy ZChN . Do tego betonu doszedł teraz elektorat socjalny , d
    > osyć chimeryczny .
    > Polecam ten artykuł .

Hahahaha. Zakute łby. To tak się wyrażamy o wyborcach???
    No,, zycze szczęścia.

--
    Autor KZP
  • yoma 14.09.19, 19:25
    Thx panowie. Zachęciliście mnie do nabycia gazety.

PS Cenię ludzi z Krytyki Politycznej.

--
    Rossmann ma więcej wiernych klientów niż PiS wyborców.
  • lech1966 14.09.19, 21:59
    yoma napisała:

> Thx panowie. Zachęciliście mnie do nabycia gazety.
    >
    > PS Cenię ludzi z Krytyki Politycznej.

SKoda że ci nikt nie wsadził po ciemku do ręki. Bo byś trzymała do dziś.😁😁😁😁😁

--
    Autor KZP
  • borrka 14.09.19, 19:43
    Ja jestem takim żelbetonem liberalnym, więc może i dobrze.
    Lektura uświadomiła mi iluzoryczność tych quasi kanionów Kolorado między nami.
    To raczej żoliborska rzeczka Drna, plynąca fosa Cytadeli :)

--
  • yoma 14.09.19, 21:48
    >żelbetonem liberalnym,

Oksymoron :)

>plynąca fosa Cytadeli

O rany. Kradnę. Mogę? Na własny prywatny użytek do niecnych celów.

--
    Nowy Necronautical
  • lech1966 14.09.19, 22:02
    Złodziejem się jest dopiero wtedy jak cię sąd osądzi. Zawsze możesz liczyć na DSR.

Ps.DSR = Duży Stopień Roztargnienia

--
    Autor KZP
  • taniarada 14.09.19, 22:04
    Haniebne praktyki Agory wobec pracowników. Grupa, która wydaje m. in. „Gazetę Wyborczą” namawia pracowników do pisemnej rezygnacji z przynależności do związku zawodowego, po czym zwalnia z pracy - alarmuje na Facebooku NSZZ „Solidarność” Agora SA i Inforadio sp zoo. Pisaliśmy już o tym parokrotnie, ale nie ma miesiąca bez takiej sytuacji, że przychodzi do nas ktoś, kto dał Agorze pisemne oświadczenie, że nie należy do związku i nie chce mieć z nim nic wspólnego. W sekundę potem został, oczywiście, zwolniony. I następnego dnia zwraca się do nas z pytaniem, czy możemy mu pomóc? Ja cię kręcę.
  • yoma 14.09.19, 22:15
    Komu tym razem ukradłaś, tańszczyna?

--
    Josh
  • lech1966 14.09.19, 22:26
    Ja proponuje aby do mnie zgłosili się ci którzy nie mogą zgodzić się z trollingiem gazeta.pl. chce złożyć pozew przeciw Axel Springer w trybunale UE

--
    Autor KZP
  • matylda1001 14.09.19, 22:55
    Zdążyłam przeczytać na głównej i kolejny raz wyszło mi że pisi elektorat to taki jeden wielki żołądek na dwóch nogach pozbawiony kręgosłupa i czaszki wraz z zawartością.

--
    Głosowanie na PiS to jak bzykanko bez gumki z tirówką. Wiadomo... tak jedno jak i drugie dobrze się nie skończy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka