Dodaj do ulubionych

Aż strach się bać

15.09.19, 12:14
Najważniejsze jest pińcet +

studioopinii.pl/archiwa/194869
--
15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
Edytor zaawansowany
  • oszo-lom-z-rm 15.09.19, 12:33
    Mam dłuższy staż i więcej wątków mi wywalili nie mówiąc już o tym ile razy mnie trwałe zbanowali ...
  • kadziteusz 15.09.19, 12:42
    oszo-lom-z-rm napisał:

> Mam dłuższy staż i więcej wątków mi wywalili nie mówiąc już o tym ile razy mnie
    > trwałe zbanowali ...
    ,

Znaczy mam rację, ze cię nie lubią.

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • ktos_z_kosmosu 15.09.19, 12:51
    oszo-lom-z-rm napisał:

> Mam dłuższy staż i więcej wątków mi wywalili nie mówiąc już o tym ile razy mnie
    > trwałe zbanowali ...

To czuj się jako dziecko szczęścia.
    U nas w kosmosie byś był potraktowany pestycydem.
  • kadziteusz 15.09.19, 16:47
    ktos_z_kosmosu napisał:

> oszo-lom-z-rm napisał:
    >
    > > Mam dłuższy staż i więcej wątków mi wywalili nie mówiąc już o tym ile raz
    > y mnie
    > > trwałe zbanowali ...
    >
    > To czuj się jako dziecko szczęścia.
    > U nas w kosmosie byś był potraktowany pestycydem.

PiS i samego NI

--
  • no-popis 15.09.19, 19:16
    kadziteusz napisał:

> PiS i samego NI
    Zapewne twoje to wątki :)

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka