Dodaj do ulubionych

Tusk tak bał się pisiarni, że

15.09.19, 15:01
zlikwidował opłaty za wymianę dowodu, chyba wiedział że pisiarnia obieca to co od dziesięciu lat jest bezpłatne, i ze strachu przed pisiarnią i jej obietnicami, sam z siebie toto zrobił. W programie, że tak nazwę ten chłam, zabrakło obietnicy darmowego przechodzenia przez ulicę z sygnalizacją świetlną, gnom ekonom obiecuje wszystko wszystkim, coś mi się wydaje że oni tej wygranej nie mają w kieszeni, zbyt wielka jest panika wśród pisiarni, i za gwałtowne ruchy te szuje wykonują.

natemat.pl/284539,pis-obiecuje-zniesienie-oplaty-za-dowod-osobisty-nie-ma-jej-od-10-lat

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Edytor zaawansowany
  • lumpior 15.09.19, 15:08
    Totalna,ewidentna wina Tuska. Pod sądy wszelkie postawić,pręgierz,stos.

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • yoma 15.09.19, 16:16
    Ależ oczywiście. Samozaorywują się przepięknie, a w gaciach z tyłu ciężko oj ciężko.

--
    Przeboje na lato
  • snajper55 15.09.19, 18:54
    yoma napisała:

> Ależ oczywiście. Samozaorywują się przepięknie, a w gaciach z tyłu ciężko oj ci
    > ężko.

Przeceniasz suwerena. Suweren się ucieszy, że Kaczyński obiecał dowody za darmo.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • yoma 15.09.19, 19:45
    Myślisz, że ani jeden suweren nie zmieniał ostatnimi laty dowodu?

--
    Darker Mysteria. Killers.
  • pies.na.czarnych 15.09.19, 20:08
    Kulawy idzie na całość :)

Zlikwidujemy niektóre obciążenia finansowe, które są jednocześnie biurokratyczną uciążliwością, jak np. opłata targowa, opłata miejscowa, opłata od posiadania psów. Podobnie postąpimy z opłatami skarbowymi, proponując ich obniżenie lub likwidację, m.in. opłaty za dowód osobisty.

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 15.09.19, 20:09
    Jutro zniesie podatki i będzie jak było:)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 16.09.19, 00:47
    I nie będzie niczego 😂

--
    Shylmagoghnar
  • inocom 15.09.19, 20:16
    A tak przychodzisz do wójta, ten ci trzaska fotę cyfrówką i masz DO.
    DO to podstawowy dokument i powinien być całkowicie bezpłatny. Chyba, że ktoś chce przez Internet, to wtedy fota na jego głowie. Wójta nie interesuje.

--
    Rodzina = jeden mężczyzna, jedna kobieta, w trwałym związku, i ich dzieci; za Konstytucją RP Art. 18.
  • pies.na.czarnych 15.09.19, 20:21
    Wójt tez człowiek za darmo nie będzie robił.

--
    Uwaga szczur!
  • inocom 15.09.19, 20:23
    pies.na.czarnych napisała:

> Wójt tez człowiek za darmo nie będzie robił.

Są wójtowie nie tylko z KO-PO. Ci z KO-PO potrzebują ustawy, że mieszkaniec gminy może wejść z ulicy i żądać bezpłatnego dowodu osobistego.

--
    ~Dawid
    "Na listach bezpartyjnych są wszyscy Ci, którym nie wyszło w partiach. I tyle w temacie."
  • pies.na.czarnych 15.09.19, 21:40
    W normalnych krajach ze względu na bezpieczeństwo co kilka lat trzeba wymieniać dowody osobiste. To kosztuje. Dlatego dziwi mnie, że w Polsce taka wymiana nic nie kosztuje.

--
    Uwaga szczur!
  • taniarada 15.09.19, 21:55

> W normalnych krajach ze względu na bezpieczeństwo co kilka lat trzeba wymieniać
    > dowody osobiste. To kosztuje. Dlatego dziwi mnie, że w Polsce taka wymiana nic
    > nie kosztuje.
    >
    Nawet Wyborcza napisała .Wymiana dowodów osobistych .Lub te e-dowód .Ale po co ?Polska to normalny kraj .I chętnie do niego wracam.I nie ośmieszam Polski w innym kraju.Jak to ty czynisz.Zmień płytę z tym kulawym.Bo to się robi żenujące.Tak jak ja bym ci ciągle pisał ,że masz parszywy pysk.Bardzo nieładnie.Pisząc tak łagodnie człowieku.
  • ktos_z_kosmosu 16.09.19, 06:52
    taniarada napisał(a):

> Zmień płytę z tym kulawym.Bo to się robi żenujące.T
    > ak jak ja bym ci ciągle pisał ,że masz parszywy pysk.Bardzo nieładnie.Pisząc ta
    > k łagodnie człowieku.

Co ty powiesz?
    A zapomniałeś o swoich w każdym zdaniu
    "totalni totalni totalni", o "lewaki lewaki lewaki" o "lemingi lemingi lemingi"no i o "Putin Putin Putin"?
    Co? Przekaz odgórny się zmienił?
    Zresztą, ty dorabiając Niemca u Niemca, tu powinieneś mieć najmniej do powiedzenia. Nie znając realiów jesteś kolejnym szkodnikiem wartym tylko potraktowania pestycydem.
    Nie czuj się obrażony, to tylko medyczna diagnoza, nic osobistego. To troska o ten umęczony kraj.
    Tu to
    Jak nie kaczory
    To naziole
    Jak nie naziole
    To czarni pedofile w szkole
    I tę całą hałastrę
    Popierają tyrający u Niemca robole.

Przemyśl to.

• inocom 15.09.19, 22:32

> W normalnych krajach ze względu na bezpieczeństwo co kilka lat trzeba wymieniać
    > dowody osobiste. To kosztuje. Dlatego dziwi mnie, że w Polsce taka wymiana nic
    > nie kosztuje.

DO jest obowiązkiem państwa. A jako taki winien być całkowicie za darmo. Bez ustawiania płatnych studiów fotograficznych w urzędach.

Tak swoją drogą, ile zapłaciłaś za polskie obywatelstwo?

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • pies.na.czarnych 15.09.19, 22:49
    Za darmo to Slonce wschodzi, ale to tez do czasu.

> Tak swoją drogą, ile zapłaciłaś za polskie obywatelstwo?

Nic. Tak jak w twoim wypadku chrzest nadano mi je bez pytania :D

--
    Uwaga szczur!
  • inocom 15.09.19, 22:52

> > Tak swoją drogą, ile zapłaciłaś za polskie obywatelstwo?
    >
    > Nic. Tak jak w twoim wypadku chrzest nadano mi je bez pytania :D

Możesz się go zrzec. Obywatelstwo to nie tylko przywileje.

--
    Jako społeczeństwo bardzo potrzebujemy platformy, która nie decyduje się banować ludzi odbiegających od mentalności tłumu - Mikhaila Peterson.
  • pies.na.czarnych 15.09.19, 22:51
    > A jako taki winien być całkowicie za darmo.

Za darmo to jest tandeta. Nie dziw sie jak ktos ogoloci ci konto bankowe, albo zapozyczy cie na kilka milionow.

--
    Uwaga szczur!
  • weteran-czasu 16.09.19, 01:00
    że chyba faktycznie on ich ma za idiotów.
    PS.
    Posłuchajcie co ludzie mówią w sklepach stykając się z coraz wyższymi cenami na wszystkie artykuły żywnościowe. Facet płacąc przy kasie mówi niestety nie wystarczy, pani odłoży masło roślinne i kapustę. Kasjerka odpowiada, w przyszłości niech pan lepiej liczy, a facet na to:
    "To do mnie, pretensje proszę kierować do tego ch*** Kaczyńskiego i PiSu. To oni wszystko rozlegulowali".

--
    ]:->
  • yoma 16.09.19, 01:30
    Czyżbyż elektorat przejrzywałż na oczy?

--
    Shylmagoghnar
  • taniarada 16.09.19, 08:12
    weteran-czasu napisał:

> że chyba faktycznie on ich ma za idiotów.
    > PS.
    > Posłuchajcie co ludzie mówią w sklepach stykając się z coraz wyższymi cenami na
    > wszystkie artykuły żywnościowe. Facet płacąc przy kasie mówi niestety nie wyst
    > arczy, pani odłoży masło roślinne i kapustę. Kasjerka odpowiada, w przyszłości
    > niech pan lepiej liczy, a facet na to:
    > "To do mnie, pretensje proszę kierować do tego ch*** Kaczyńskiego i PiSu. To
    > oni wszystko rozlegulowali".

>
    Biedny ten Kaczyński .Wszystko na jego barach.Nawet suszy nie powstrzymał .Fajne są twoje opowiastki o Kaczyńskim.Razem z Ryjem otwórzcie tandem.Brawo.😂
  • 141288bs 16.09.19, 08:04
    Czandro, panika o ktorej piszesz, jest w twoim srodowisku... i z kazdym dniem coraz bardziej rosnie. - 13/X tuz, tuz.
  • taniarada 16.09.19, 08:08
    141288bs napisał:

> Czandro, panika o ktorej piszesz, jest w twoim srodowisku... i z kazdym dniem c
    > oraz bardziej rosnie. - 13/X tuz, tuz.
    Które są tu publikowane codzień .Siema.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka