Dodaj do ulubionych

Kolejny atak na kosciół pisowsko-katolicki

15.09.19, 16:49
""Ksiądz" chciał wynająć pokój na jedną dobę. - Będę z taką dziewczynką, którą się opiekuję, Olą. Ona ma 13 lat i chciałem po prostu zaznaczyć, żeby nie robić jakiegoś zamieszania. Ludzie zaraz jakieś głupoty będą gadać - mówił mężczyzna.

Pracownik Domu Duszpasterskiego bez żadnych pytań i wątpliwości zarezerwował pokój."

Ksiądz ma prawo spedzac noc w tym samym pokoju z 13 latnia dziewczynką i u pisowskich katolikow niejest to nic zlego, dziwnego czy niebezpiecznego dla dziewczynki jak i samego ksiedza!!!!
Dlaczego?
bo to jest w Polsce norma
Mozna przeciez dziewczynkom i chlopcom pokazywac znaczki

A teraz wam powiem jak jest w USA pisiorki.
Ksieza, lekarze, nauczyciele itp itd zeby nie byc posądzonym o pedofilie wypracowali dla siebie postepowania z dziecmi. Ten problem jest znany na calym swiecie.
Wszedzie lekarze maja procedury, a inni swoje zabezpieczenia.
Tylko w Polsce klecha moze robic wszystko i inny oszolom kosciola pisowsko-katolickiego nie widzi nic zlego ze klecha bedzie spedzal noc w tym samym pokoju.
Ale w domu duszpasterskim pracuje pislamska ciemnota, ktora jest zindoktrynowana przez swoich rodzicow i pislamskie media.
Ich nie dziwi nawet klecha goniący nago 7-latke po parku

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25192557,dom-duszpasterski-w-krakowie-zmienia-zasady-po-prowokacji-zarezerwowano.html#a=362&c=159&s=BoxNewsImg1
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 15.09.19, 16:59

Na tych zakłamanych kieckowych sukinsynów?

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • m.c.hrabia 15.09.19, 17:01
    Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga.
  • ceppisowski 15.09.19, 17:14
    No tak, dziecko lgnie do starszego bo potrzebuje opieki.
    No ale zeby tak ksiedzu podwijac sutanne i zdejmowac gacie?
    Te dzieci przesadzaja
  • wsk175 16.09.19, 11:36
    Płatna pisia trzoda forumowa nie skomentuje tego ?
  • taniarada 16.09.19, 11:55
    Cyngiel? A prowokacja w LGBT+ jest złem pamiętajcie.Nawet pracę można stracić .Pewnie to dziennikarz GW przebrany za murzyna dzwonił .I zrobił prowokację.Trzymaj się mariner 4.
  • wsk175 16.09.19, 12:07
    I pisia PŁATNA trzoda skomentowała....
  • pies.na.czarnych 16.09.19, 12:48
    KK to jest sekta skupiająca dewiantów wszelkiej maści i ludzi o bardzo niskim poczuciu moralności.

--
    Uwaga szczur!
  • taniarada 16.09.19, 14:32
    pies.na.czarnych napisała:

> KK to jest sekta skupiająca dewiantów wszelkiej maści i ludzi o bardzo niskim p
    > oczuciu moralności.
    >
    Dwa pytania ?Czy byłeś ochrzczony .I czy na grobach twoich bliskich jest krzyż ? Czy tylko gwiazda czerwona połączona z sierpem i młotem.O to jest pytanie?
  • snajper55 16.09.19, 15:29
    taniarada napisał(a):

> pies.na.czarnych napisała:
    >
    > > KK to jest sekta skupiająca dewiantów wszelkiej maści i ludzi o bardzo ni
    > skim p
    > > oczuciu moralności.
    > >
    > Dwa pytania ?Czy byłeś ochrzczony .I czy na grobach twoich bliskich jest krzyż
    > ? Czy tylko gwiazda czerwona połączona z sierpem i młotem.O to jest pytanie?

Ja ci odpowiem. Na grobach moich rodziców jest krzyż a ja jestem ochrzczony, więc KK zalicza mnie do kierdla swych owieczek. Uważam też, że KK to sekta skupiająca dewiantów wszelkiej maści i ludzi o bardzo niskim poczuciu moralności, czego dowodzą coraz powszechniej znane fakty o różnych zboczeniach praktykowanych przez hierarchów KK i o przez przestępcach przez nich ukrywanych. Oczywiście także w tej sekcie są wyjątki od reguły i trafiają się w tej bandzie ludzie przyzwoici, którzy trafili tam zwabieni pięknymi słówkami członków katolickiej mafii.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka