Dodaj do ulubionych

Schetyna jednak popełnił błąd wystawiając przeciw

18.09.19, 09:17
jastrzębiowi Kaczyńskiemu łagodną Panią Kidawę Błońską. Zła nie zwalcza się dobrem, bo to tak nie działa, zło się zwalcza złem, a nienawiść nienawiścią!
Dlatego też powinien przeciw jastrzębiowi wystawić jastrzębia jakim jest Arłukowicz, który potrafi być nawet bardziej walecznym i zaczepnym niż Kaczyński, a poza tym jest od niego mądrzejszy i sprytnie by punktował i wypominał mu głupoty jakie tamten na tzw Piknikach rodzinnych wygaduje i wciska ciemnemu ludowi.
Nie odpuścił by mu np. tego, ze ktoś rzekomo atakuje polską rodzinę, bo to czegoś takiego nie ma, to tylko zrodziło się w chorej głowie tego nienawistnika i głosi to by skłócić Polaków.
Pani Małgorzata niestety tego nie potrafi bo jest za taktowna i za kulturalna na chamstwo, zakłamanie i manipulację prezesa PiS.
Schetyna chyba jednak przedobrzył.

--
15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
Edytor zaawansowany
  • rzewuski1 18.09.19, 09:42
    Schetyna chyba nie chce wygrać.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • kadziteusz 18.09.19, 10:01
    rzewuski1 napisał:

> Schetyna chyba nie chce wygrać.
    >

Chyba jednak masz rację. Ja na początku jak to ogłosił też uważałem, ze Pani Małgorzata to dobry ruch, ale tylko w tym miejscu, ze Schetyna jako Schetyna nigdy niczego nie wygra, bo się nie nadaje i nie jest lubiany. Niestety nie wziąłem pod uwagę tego co napisałem powyżej.
    Na chama trzeba chama, a na bandziora lepszego bandziora ,a nie kogoś łagodnego.
    Bandzior jak nie dostanie w ryja to nie zrozumie.

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • nazimno 18.09.19, 10:02
    Ma w opozycji zagwarantowana dluzsza egzystencje polityczna, niz jako zwyciezca.
    I on dobrze o tym wie.
    A kalkulowac to on potrafi jak nikt, gdy chodzi o wysciolke stolkow.
  • kadziteusz 18.09.19, 10:07
    nazimno napisał:

> Ma w opozycji zagwarantowana dluzsza egzystencje polityczna, niz jako zwyciezca
    > .
    > I on dobrze o tym wie.
    > A kalkulowac to on potrafi jak nikt, gdy chodzi o wysciolke stolkow.

NIestety rzadko się z toną zgadzam, ale tym razem muszę.

--
  • buldog2 18.09.19, 13:37
    Tyż prawda.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • eiran 18.09.19, 10:06
    To nawet logiczne. Wygrana w wyborach i przejęcie przez nowy rząd obietnic PiS, to klęska dla gospodarki. Wycofanie się z tych obietnic, to klęska w kolejnych wyborach. Optymalny scenariusz, to niewielka wygrana PiS, szarpanie się z tworzeniem rządu poprzez wyciąganie posłów z innych partii, a następnie rozkład na realizacji obietnic. Ale trudno zaprogramować coś takiego. Jeśli PiS wygrałby wyraźnie, to zwyczajnie i po prostu pójdzie tropem Orbana i "nie będzie niczego". Ewentualnie, gdyby wystarczyło m odwagi na wyjście z UE - tropem Erdogana. Areszty dla sędziów, dziennikarzy itp.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • nazimno 18.09.19, 10:26
    Erdogan nie mial nigdy zamiaru wchodzic do UE.
    Jesli ktokolwiek na to spekulowal w UE, to stal sie ofiara wlasnej naiwnosci.

• eiran 18.09.19, 10:34
    Czy ktokolwiek, naciemno, twierdził że Erdogan miał zamiar wchodzić do UE, albo też że nie miał takiego zamiaru? Czytanie ze zrozumieniem nie jest najwyraźniej mocną stroną gliwickich elit, takich jak naciemno oraz jego kolega z szatni WF.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • nazimno 18.09.19, 11:39

www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/psychiatria/perseweracje-oznaczaja-ciagle-powtarzanie-slow-badz-ruchow-czy-perseweracje-mozna-leczyc-aa-hYmG-DpTy-3kRK.html
  • eiran 18.09.19, 11:49
    Rozumiem, naciemno, że wielokrotne wklejanie tego samego linku świadczy, że jesteś w pełny zdrowy psychicznie, podobnie jak twój kolega z szatni WF.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • nazimno 18.09.19, 12:16
    Bredzisz, meieranek, jak zwykle.
  • eiran 18.09.19, 13:27
    Ja bredzę, natomiast ty wklejasz w kółko ten sam link. I to świadczy żeś zdrowy?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • nazimno 18.09.19, 14:00
    Nie, drogi stary, p...sz bez przerwy (i wielokrotnie wstawiasz tu te swoje porabane bystrosci)
    o gliwickich elitach i kolegach z szatni jakiegos sedziego, kreacje powstale w twojej chorej wyobrazni.

Majac tyle roznych przywidzen naraz, przestales nad nimi panowac.
    Niestety, twoja choroba postepuje - przygotuj sie na hospitalizacje,
    co zapewni tu przez jakis czas troche spokoju.
    Postaraj sie byc pacjentem nieupierdliwym.
  • eiran 18.09.19, 14:21
    Podsumowując - nie zdajesz sobie sprawy, że wielokrotnie wklejasz ten sam link.

A co do gliwickiego sędziego - to przecież przedstawiciel tamtejszych elit, podobnie jak naciemno, które się tymi chwalebnymi kontaktami z dumą przechwalało. Potrzebujecie, naciemno, linki do swoich wpisów na ten temat, czy poprzestaniecie na zwyczajowych, rytualnych bluzgach - skądinąd dość naturalnych w przypadku waszej umysłowej nieporadności?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • nazimno 18.09.19, 14:27
    "Dajsespokoj", namolnie nudny pajacu.
  • eiran 18.09.19, 14:29
    Pewnie, w swojej umysłowej nieporadności, nie zdajesz sobie sprawy, ale to ty jako pierwszy przypiąłeś się do mojego wpisu, a nie na odwrót.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • qinto 18.09.19, 14:36

> Pewnie, w swojej umysłowej nieporadności, nie zdajesz sobie sprawy, ale to ty j
    > ako pierwszy przypiąłeś się do mojego wpisu, a nie na odwrót.
    >

Powiedział bojówkarz i hejter jasiu, pajac który przypina się do każdego mojego postu.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • eiran 18.09.19, 15:08
    rysiu - gdybyś tak policzył swoje posty i moje, t byłoby dla ciebie jasne, że nie ma najmniejszych szans, czysto matematycznych, bym przypiął się choć do co dwudziestego twojego. Natomiast - jako funkcjonalny analfabeta - przecież nie tylko masz problemy z pisaniem, a co dopiero z liczeniem.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • kadziteusz 18.09.19, 15:12
    nazimno napisał:

> Nie, drogi stary, p...sz bez przerwy (i wielokrotnie wstawiasz tu te swoje pora
    > bane bystrosci)
    > o gliwickich elitach i kolegach z szatni jakiegos sedziego, kreacje powstale w
    > twojej chorej wyobrazni.
    >
    > Majac tyle roznych przywidzen naraz, przestales nad nimi panowac.
    > Niestety, twoja choroba postepuje - przygotuj sie na hospitalizacje,
    > co zapewni tu przez jakis czas troche spokoju.
    > Postaraj sie byc pacjentem nieupierdliwym.

--
  • taniarada 18.09.19, 12:18
    eiran napisał:

> Rozumiem, naciemno, że wielokrotne wklejanie tego samego linku świadczy, że je
    > steś w pełny zdrowy psychicznie, podobnie jak twój kolega z szatni WF.
    >
    Erian vel aryan i coś tam jeszcze.Twoje przypadki zachowań są już w każdej książce od psychologii i leczenia zamkniętego.Siema.
  • kadziteusz 18.09.19, 14:38
    eiran napisał:

> Rozumiem, naciemno, że wielokrotne wklejanie tego samego linku świadczy, że je
    > steś w pełny zdrowy psychicznie, podobnie jak twój kolega z szatni WF.
    >
    To i wkleja. Nawet nie zrozumiał, że do tej choroby najlepiej pasują wypowiedzi prezesa na temat ataku na polskie rodziny.

--
  • kadziteusz 18.09.19, 11:58
    nazimno napisał:

>
    > www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/psychiatria/perseweracje-oznaczaja-ciagle-powtarzanie-slow-badz-ruchow-czy-perseweracje-mozna-leczyc-aa-hYmG-DpTy-3kRK.html

Tobie też polecam takie perseweracje głoszone na tzw Piknikach rodzinnych:
    Zaatakowana kościół katolicki .
    Trwa ciągły atak na rodzinę.
    Rodzina to mężczyzna plus kobieta plus dzieci...

--
  • nazimno 18.09.19, 12:17
    a co mnie to, q obchodzi?

PS
    Meieranek powinien isc do lekarza.
  • qinto 18.09.19, 12:24
    nazimno napisał:

> a co mnie to, q obchodzi?
    >
    > PS
    > Meieranek powinien isc do lekarza.

Nie pójdzie. Ma dodatkowo osobowość narcystyczną.
    Osoba mająca skłonności narcystyczne potrafi być snobistyczna, arogancka i egocentryczna, gdyż ma poczucie, że została obdarzona wyjątkowymi zdolnościami czy talentami. Paradoksalnie jest też wrażliwa, a krytyka, nawet konstruktywna, skutkuje wycofaniem i wyparciem negatywnej opinii ze świadomości narcyza.
    www.medonet.pl/zdrowie,narcyzm---definicja--rodzaje-narcyzmu--zwiazek-z-narcyzem,artykul,1729403.html

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • qinto 18.09.19, 12:20
    nazimno napisał:

>
    > www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/psychiatria/perseweracje-oznaczaja-ciagle-powtarzanie-slow-badz-ruchow-czy-perseweracje-mozna-leczyc-aa-hYmG-DpTy-3kRK.html

BINGO !!!
    jasiu- eiran to na pewno chory osobnik.

--
  • eiran 18.09.19, 12:25
    Tak rysiu. Ty natomiast jesteś zdrowy jak ryba, i dokładnie taki masz potencjał umysłowy.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • taniarada 18.09.19, 12:27
    qinto napisał:

> nazimno napisał:
    >
    > >
    > > www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/psychiatria/perseweracje-oznaczaja-ciagle-powtarzanie-slow-badz-ruchow-czy-perseweracje-mozna-leczyc-aa-hYmG-DpTy-3kRK.html
    >
    > BINGO !!!
    > jasiu- eiran to na pewno chory osobnik.
    >
    > Bingooooooo.To mało napisane .Pamiętacie takiego osobnika religijny obraza uczuć
    To też on.
  • qinto 18.09.19, 12:34
    > Bingooooooo.To mało napisane .Pamiętacie takiego osobnika religijny obraza uczuć
    To też on.

Ja temu choremu hejterowi nie odpowiadam, on cały czas odpisuje na moje posty.
    Należy go olać totalnie i wtedy będzie sam sobie odpisywał.

--
  • eiran 18.09.19, 13:08
    naprawdę rysiu - cały czas odpowiadam na twoje posty? W takim razie naprawdę mało tych twoich postów - widać ktoś się pod ciebie dodatkowo podszywa.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • kadziteusz 18.09.19, 15:15
    qinto napisał:

> nazimno napisał:
    >
    > >
    > > www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/psychiatria/perseweracje-oznaczaja-ciagle-powtarzanie-slow-badz-ruchow-czy-perseweracje-mozna-leczyc-aa-hYmG-DpTy-3kRK.html
    >
    > BINGO !!!
    > jasiu- eiran to na pewno chory osobnik.
    >
    >

Ne aż tak jak stetryczały stary dziad z Żoliborza.

--
  • lech1966 18.09.19, 23:09
    kadziteusz napisał:

> qinto napisał:
    >
    > > nazimno napisał:
    > >
    > > >
    > > > www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/psychiatria/perseweracje-oznaczaja-ciagle-powtarzanie-slow-badz-ruchow-czy-perseweracje-mozna-leczyc-aa-hYmG-DpTy-3kRK.html
    > >
    > > BINGO !!!
    > > jasiu- eiran to na pewno chory osobnik.
    > >
    > >
    >
    > Ne aż tak jak stetryczały stary dziad z Żoliborza.

Ayran mieszka na Żoliborzu? Mówił że ma.dom POd Warszawą. Może ma tam jakaś agencje???
    No i chyba jeszcze nie jest stetryczały, ale ja ani nie POtwierdzam, ani nie zaprzeczam.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • lech1966 18.09.19, 23:03
    rzewuski1 napisał:

> Schetyna chyba nie chce wygrać.

Nie nie chce, tylko zwyczajnie nie może. Musisz wreszcie przyjąć do wiadomości że jesteście w mniejszości.

--
    Autor KZP
  • snajper55 18.09.19, 23:55
    lech1966 napisał:

> Nie nie chce, tylko zwyczajnie nie może. Musisz wreszcie przyjąć do wiadomości
    > że jesteście w mniejszości.

Ludzie inteligentni są mniejszością. Ludzie utalentowani są mniejszością. A ty Lesiu ciesz się, że należysz do większości.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • eiran 19.09.19, 09:09
    Analfabeci są mimo wszystko w mniejszości, tak że 53-latek nie w każdej kategorii łapie się do większości.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • eiran 18.09.19, 10:01
    Bzdura. Kaczyński nie poszedłby na żadną debatę - ani z Kidawą-Błońską, ani z Arłukowiczem, ani z kimkolwiek innym. Kaczyński nie ma w takiej debacie najmniejszych szans. Morawiecki zresztą też nie, choć z trochę innych powodów.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • kadziteusz 18.09.19, 10:06
    eiran napisał:

> Bzdura. Kaczyński nie poszedłby na żadną debatę - ani z Kidawą-Błońską, ani z A
    > rłukowiczem, ani z kimkolwiek innym. Kaczyński nie ma w takiej debacie najmniej
    > szych szans. Morawiecki zresztą też nie, choć z trochę innych powodów.
    >
    >
    A czy ja pisałem o debacie? To cykor i ma z debatami przykre wspomnienia, bo wszystkie dotychczasowe przegrał, przegrywał z Tuskiem i dostał też wpierdy od Komorowskiego.
    Dlatego też będzie występował, jątrzył , judził i siał nienawiść tylko przed swoim starannie wyselekcjonowanym elektoratem.
    Tam gdzioe występuje nie ma prawa znaleźć się żaden jego przeciwnik, nie moze paść ani jedno niewygodne pytanie. O to dbają odpowiednie służby Ułaskawionego.

--
  • eiran 18.09.19, 10:22
    Nie, nie napisałeś, ale też nie napisałeś, co powinien zrobić przykładowy Arłukowicz, żeby załatwić Kaczyńskiego.
    Można tak sobie bezkarnie pleść i narzekać, że od Kidawy byłby lepszy Bartek. Ale w czym konkretnie? Co miałby robić?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • kadziteusz 18.09.19, 10:37
    eiran napisał:

> Nie, nie napisałeś, ale też nie napisałeś, co powinien zrobić przykładowy Arłuk
    > owicz, żeby załatwić Kaczyńskiego.
    > Można tak sobie bezkarnie pleść i narzekać, że od Kidawy byłby lepszy Bartek. A
    > le w czym konkretnie? Co miałby robić?
    >
    Atakować zamiast głosić politykę miłości! Na każdy atak ZK powinien odpowiadać atakiem ośmieszajacym te brednie które głosi Kaczyński.
    Powinie punktować i ośmieszać kazdą jego brednie za brednią.

--
  • buldog2 18.09.19, 10:17
    Pełna zgoda, tyle że, tak jak napisał Ryj, cokolwiek obok tematu. Można być ostrym i bezwzględnym i bez debaty.

▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼
    ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲

BEZLITOSNE BARDZO OSTRE ZĘBY

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • siemanko 18.09.19, 17:34
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • buldog2 18.09.19, 10:09
    Po pierwsze, mógłbyś z sensem krytykować, gdybyś nie występował z zachwytami na temat tej nominacji. Wyłącznie dla porządku dodam, że nie występowałem wtedy jako wychwalacz, ale i dziś nie odważyłbym się wystąpić z jakąkolwiek miażdżącą krytyką, ani decyzji, ani nominantki.
    Hasło "zło większym złem zwyciężaj", to hasło bolszewików (stalinowców), spotykane także w literaturze najwyższych lotów (choćby Michaiła Bułhakowa Mistrz i Małgorzata, ale nie tylko to) przejęli je od jansenistów, którzy (mniej więcej, dość podobne poglądy głosili) formułowali i uzasadniali je daleko mądrzej. Ludzie cokolwiek oczytani znają mocne strony oraz ograniczenia tego podejścia do świata.

W naszej obecnej sytuacji, uważam, nie bardzo stosuje się podejście wybrane, jak i przeciwne. I łagodność, i ostrość traktowania PISowców mają swoje zalety i wady, wyłącznie ostre podejście skutkowałoby jeszcze większą mobilizacją elektoratu PIS, p. Kidawa-Błońska trochę go usypia, i tak można o każdym aspekcie tego pomysłu na kampanię. Ja, gdybym tę kampanię planował, wybrałbym nieustanne powtarzanie, we wszystkich mediach, przez wszystkich polityków opozycji, konkretów na temat afer, kłamstw, oszustw, złodziejstw i wyłudzeń oraz innych kompromitacji PIS. Ale tym się nie zajmuję i wcale nie jest pewien tego, że kampania PO (tym bardziej innych ugrupowań) nastawiona jest na pozbawienie PIS władzy w tych wyborach.
    To nie jest zła strategia, popieram ją.

--
  • kadziteusz 18.09.19, 10:19
    buldog2 napisał:

> Po pierwsze, mógłbyś z sensem krytykować, gdybyś nie występował z zachwytami na
    > temat tej nominacji. Wyłącznie dla porządku dodam, że nie występowałem wtedy j
    > ako wychwalacz, ale i dziś nie odważyłbym się wystąpić z jakąkolwiek miażdżącą
    > krytyką, ani decyzji, ani nominantki.
    >
    Wyjaśniam to w tym wątku dlaczego tak pisałem.

--
  • erte2 18.09.19, 10:28
    kadziteusz
    Niekoniecznie się z Tobą zgadzam. Bo przecież nie chodzi tu o pyskówki, o to kto komu bardziej dowali czy, mówić kolokwialnie, przysra. Bo ten tzw. elektorat środka, nie do końca zdecydowany i dość chwiejny, widząc np. dyskusję pomiędzy kaczyńskim i Arłukowiczem, stwierdzi że obaj są siebie warci (nie wnikając w meritum), "kaczyński daje".
    W tej sytuacji Kidawa-Błońska, jako absolutne przeciwieństwo kurdupla (i to pod każdym względem - spokoju, kultury osobistej, jakiegoś takiego ciepła i uroku, pochodzenia, a nawet urody) wg mnie jest lepszym kandydatem niż byłby "ostry" Bartosz Arłukowicz (któremu jeszcze na dokładkę można wytknąć SLD-owską przeszłość ).

A tak na marginesie - ja osobiście z tych dwojga wybrałbym.... tę trzecią, czyli Elżbietę Bieńkowską, "babę z jajami", walącą prosto z mostu co myśli, doświadczoną zarówno w Polsce (doskonale sprawdziła się jako minister) jak i w Brukseli; niestety, z tego co wiadomo, po zakończeniu urzędowania w Komisji Europejskiej zamierza wycofać się z polityki.
  • lech1966 19.09.19, 00:13
    erte2 napisał:

> kadziteusz
    > Niekoniecznie się z Tobą zgadzam. Bo przecież nie chodzi tu o pyskówki, o to kt
    > o komu bardziej dowali czy, mówić kolokwialnie, przysra. Bo ten tzw. elektorat
    > środka, nie do końca zdecydowany i dość chwiejny, widząc np. dyskusję pomiędzy
    > kaczyńskim i Arłukowiczem, stwierdzi że obaj są siebie warci (nie wnikając w me
    > ritum), "kaczyński daje".
    > W tej sytuacji Kidawa-Błońska, jako absolutne przeciwieństwo kurdupla (i to pod
    > każdym względem - spokoju, kultury osobistej, jakiegoś takiego ciepła i uroku,
    > pochodzenia, a nawet urody) wg mnie jest lepszym kandydatem niż byłby "ostry"
    > Bartosz Arłukowicz (któremu jeszcze na dokładkę można wytknąć SLD-owską przeszł
    > ość ).
    >
    > A tak na marginesie - ja osobiście z tych dwojga wybrałbym.... tę trzecią, czyl
    > i Elżbietę Bieńkowską, "babę z jajami", walącą prosto z mostu co myśli, doświad
    > czoną zarówno w Polsce (doskonale sprawdziła się jako minister) jak i w Bruksel
    > i; niestety, z tego co wiadomo, po zakończeniu urzędowania w Komisji Europejski
    > ej zamierza wycofać się z polityki.

Odebrała premie i odchodzi na emeryturę. Klasyka wśród lemingów. Nawet firmy wykonujące inwestycje za miliardy od razu PO odebraniu ostatniej transzy banrutowaly.

--
    Autor KZP
  • jajcarstwo 20.09.19, 10:06
    erte2 napisał:
    > A tak na marginesie - ja osobiście z tych dwojga wybrałbym.... tę trzecią, czyl
    > i Elżbietę Bieńkowską, "babę z jajami", walącą prosto z mostu co myśli, doświad
    > czoną zarówno w Polsce (doskonale sprawdziła się jako minister) jak i w Bruksel
    > i; niestety, z tego co wiadomo, po zakończeniu urzędowania w Komisji Europejski
    > ej zamierza wycofać się z polityki.

której nie mogłem sobie przypomnieć gdy wymieniłem dwie pierwsze, Brytyjkę Margaret Thatcher i Polkę ewę Spychalską.
    Dzięki za przypomnienie.
  • stasi1 18.09.19, 10:38
    A co przeszkadza temu Arłukowiczowi ostro atakować tego Kaczyńskiego? To nie jest pojedynek 1:1. A wytykać kłamstwa PiSu można z każdego miejsca w Polsce, nie tylko z jedynki Warszawy
  • taniarada 18.09.19, 12:23
    stasi1 napisał:

> A co przeszkadza temu Arłukowiczowi ostro atakować tego Kaczyńskiego? To nie je
    > st pojedynek 1:1. A wytykać kłamstwa PiSu można z każdego miejsca w Polsce, nie
    > tylko z jedynki Warszawy
    Arłukowicz .Co można o nim przeczytać na necie.To nie moja opinia.

19-07-2018
    beznadziejny głupek, kolega UBywaleli.

beznadziejny głupek, kolega UBywaleli.
  • kadziteusz 18.09.19, 15:18
    stasi1 napisał:

> A co przeszkadza temu Arłukowiczowi ostro atakować tego Kaczyńskiego? To nie je
    > st pojedynek 1:1. A wytykać kłamstwa PiSu można z każdego miejsca w Polsce, nie
    > tylko z jedynki Warszawy

Robi to, ale tylko lokalnie, bo niestety nie został namaszczony przez Schetynę, a lokalnie to nie toż samo co centralnie.

--
  • stasi1 19.09.19, 09:50
    Aby to robić centralnie nie trzeba być jedynką w Wawie. Kaczyński kiedyś prawie wcale nie odzywal się przed wyborami(bo każda jego wypowiedź to był śmiech na sali) a jednak był jedynką. Nawet 4 lata temu inni byli ważniejsi
  • taniarada 18.09.19, 12:15
    Obyśmy my, wyborcy Obozu Patriotycznego skupionego wokół Prawa i Sprawiedliwości nie popełnili grzechu zaniechania...idźmy do wolnych wyborów,nie patrzmy na sondaże,bowiem przy założeniu,że wszyscy członkowie totalnej opozycji,ulica i zagranica osiągną próg wyborczy trudno będzie PiS-owi rządzić samodzielnie,a to oznaczać będzie katastrofę dla Polski i Polaków...POKO,lewica,PSL z wyleniałym Kukizem,Konfederacja z nawołującym do zawierania sojuszy z Putinem Braunem,nawet Prawica Jurka idą razem w celu odsunięcia od władzy wreszcie polskiego nie tylko z nazwy rządu... nic,absolutnie nic poza wolą przywrócenia do władzy komunistów,neomarksistów, szmalcowników i kolaborantów niemieckich i sowieckich mocodawców ich nie łączy...świadczy to jedynie o roli obcej agentury w jednoczeniu opozycji wobec PiS...Dlatego głosujmy na PiS,zróbmy to dla naszych dzieci i wnuków,by mogli żyć i rozwijać się w wolnej, stanowiącej o sobie,chrześcijańskiej Ojczyźnie.Amen.
  • buldog2 18.09.19, 13:49
    My wyborcy Obozu Patriotycznego Prawdziwych Polaków powinniśmy zebrać się i utworzyć wokół PISu kordon sanitarny. Taki sam, jaki państwa wolnego Zachodu utworzyły kiedyś wokół poprzedniej komuny.
    Obyśmy nie popełnili Grzechu Zaniechania, którego dawcą jest sam Szatan, a tu na ziemskim padole bezbożny PIS.

Boże, daj mi tę satysfakcję i nie dopuść do tego.
    Niech ojciec bambiny Szydłowej ma liczne potomstwo, ku większej chwale swojego biskupa i kompanii.
    Zachowaj nas Panie od sodomii psiej i kociej, jaką szerzą PIS z Ojcem Dyrektorem.

--
  • buldog2 18.09.19, 13:55
    I jestem absolutnie przekonany, że w tym patriotycznym apelu do patriotyzmu Pana Boga poprą mnie wszyscy prawdziwi Polacy, w pierwszej kolejności Końcówka Alfabetu, Quardian, Żabba i Anwandzia też.

--
  • kadziteusz 18.09.19, 15:19
    taniarada napisał(a):

> Obyśmy my, wyborcy Obozu Patriotycznego skupionego wokół Prawa i Sprawiedliwośc
    > i nie popełnili grzechu zaniechania...idźmy do wolnych wyborów,nie patrzmy na s
    > ondaże,bowiem przy założeniu,że wszyscy członkowie totalnej opozycji,ulica i za
    > granica osiągną próg wyborczy trudno będzie PiS-owi rządzić samodzielnie,a to o
    > znaczać będzie katastrofę dla Polski i Polaków...POKO,lewica,PSL z wyleniałym K
    > ukizem,Konfederacja z nawołującym do zawierania sojuszy z Putinem Braunem,nawet
    > Prawica Jurka idą razem w celu odsunięcia od władzy wreszcie polskiego nie tyl
    > ko z nazwy rządu... nic,absolutnie nic poza wolą przywrócenia do władzy komunis
    > tów,neomarksistów, szmalcowników i kolaborantów niemieckich i sowieckich mocoda
    > wców ich nie łączy...świadczy to jedynie o roli obcej agentury w jednoczeniu op
    > ozycji wobec PiS...Dlatego głosujmy na PiS,zróbmy to dla naszych dzieci i wnukó
    > w,by mogli żyć i rozwijać się w wolnej, stanowiącej o sobie,chrześcijańskiej Oj
    > czyźnie.Amen.

--
  • qwardian 18.09.19, 13:37

Ryju, powiem dosadniej, to był sabotaż. Osoba która to zaproponowała, rozwaliła wybory opozycji.

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • no-popis 18.09.19, 13:57
    kadziteusz napisał:

> jastrzębiowi Kaczyńskiemu łagodną Panią Kidawę Błońską. Zła nie zwalcza się d
    > obrem, bo to tak nie działa, zło się zwalcza złem, a nienawiść nienawiścią!
    > Dlatego też powinien przeciw jastrzębiowi wystawić jastrzębia jakim jest Arłuko
    > wicz, który potrafi być nawet bardziej walecznym i zaczepnym niż Kaczyński,
    Schetyna błąd. To niemożliwe bo gdyby popełnił błąd to zewsząd, w wolnej i demokartycznej partii, rozległaby się krytyka lub w wolnych mediach np Tok FM czy TVN24 a tam nic nie mówią o błędzie Schetyny:)
    PS
    Masz rację ! Arłukowicz to człowiek, który jest w stanie wygrywać jako jeden z nielicznych dzisiaj w PO.
    --
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • qinto 18.09.19, 14:26
    Masz rację ! Arłukowicz to człowiek, który jest w stanie wygrywać jako jeden z nielicznych dzisiaj w PO.

To ten sam, który kiedyś podobnie jak Niesiołowski ostro krytykował PO?
    To ten sam, który był pełnomocnikiem premiera ds. przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu - nie znam jego sukcesów.
    To ten sam. który był ministrem zdrowia? i ją uzdrowił?
    Myślisz, że wszyscy cierpią na amnezję?

--
  • no-popis 18.09.19, 14:58
    qinto napisał:

> Masz rację ! Arłukowicz to człowiek, który jest w stanie wygrywać jako jeden z
    > nielicznych dzisiaj w PO.
    >
    > To ten sam, który kiedyś podobnie jak Niesiołowski ostro krytykował PO?
    > To ten sam, który był pełnomocnikiem premiera ds. przeciwdziałania wykluczeniu
    > społecznemu - nie znam jego sukcesów.
    > To ten sam. który był ministrem zdrowia? i ją uzdrowił?
    > Myślisz, że wszyscy cierpią na amnezję?
    Myślę, że z jego dynamiką, błyskotliwością, doświadczeniem medialnym wszak to człowiek, który wygrał (!) edycję programu Agent ....dałby radę.
    Liderem partii byłby znacznie lepszym niż Kidawa i Schetyna razem wzięci plus ta reszta nieboraków.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • qinto 18.09.19, 15:04
    Liderem partii byłby znacznie lepszym niż Kidawa i Schetyna razem wzięci plus ta reszta nieboraków.

Mam inne zdanie.
    To zwykły karierowicz, wyszczekany ale bez zdolności przywódczych.
    Za szybko myśli, mówi.

--
  • j-k 18.09.19, 15:15
    bo popelnic go w ogole nie mogl.

PO nie ma w swoim skladzie zadnych wyrozniajacych sie osobistosci...

a kazda inna kandydatura - niz jego wlasna - jest dobra.
  • ktos_z_kosmosu 18.09.19, 17:07
    Sądzę, że się mylisz, wysunięcie do boju delikatnej i powszechnie lubianej kobiety, to dobry ruch i może PO przynieść profity.
    Może, ale pod warunkiem aktywności tej kobiety. Ona ma nieustannie delikatnie, kulturalnie, acz celnie punktować Kaczyńskiego i jego PiS. Materiału jest mnogość, a korzyści dla PO będą wynikały z bezradności PiSu. Oni swoje sukcesy odnoszą arogancją i bezpardonowymi atakami na oponentów. Wręcz lżą swoich przeciwników, a stając w szranki z tą panią, staną przed kłopotem. Zastosują swoje bezpardonowe, ordynarne metody, narażą się dużej części Polaków, których zniesmaczy atak na lubianą kobietę i w ogóle na kobietę . Złagodzą linię, to stracą impet i dla odmiany narażą się oszołomionym radykałom z radia maryja i im podobnym.
    Czy się tanie?
    To zależy od PO. Czy skłonni są walczyć, czy nadal zamierzają się szczerzyć i schetynować, czyli zachowywać się jak Izabela Łęcka.
  • taniarada 18.09.19, 17:14
    3ktos_z_kosmosu napisał:

> Sądzę, że się mylisz, wysunięcie do boju delikatnej i powszechnie lubianej kobi
    > ety, to dobry ruch i może PO przynieść profity.
    > Może, ale pod warunkiem aktywności tej kobiety. Ona ma nieustannie delikatnie,
    > kulturalnie, acz celnie punktować Kaczyńskiego i jego PiS. Materiału jest mnogo
    > ść, a korzyści dla PO będą wynikały z bezradności PiSu. Oni swoje sukcesy odnos
    > zą arogancją i bezpardonowymi atakami na oponentów. Wręcz lżą swoich przeciwnik
    > ów, a stając w szranki z tą panią, staną przed kłopotem. Zastosują swoje bezpar
    > donowe, ordynarne metody, narażą się dużej części Polaków, których zniesmaczy a
    > tak na lubianą kobietę i w ogóle na kobietę . Złagodzą linię, to stracą impet i
    > dla odmiany narażą się oszołomionym radykałom z radia maryja i im podobnym.
    > Czy się tanie?
    > To zależy od PO. Czy skłonni są walczyć, czy nadal zamierzają się szczerzyć i s
    > chetynować, czyli zachowywać się jak Izabela Łęcka.
    Jak wskoczy Tusk lub Kopacz z poparciem dla Kidawy to tylek blady.
  • no-popis 18.09.19, 17:42
    taniarada napisał(a):
    > Jak wskoczy Tusk lub Kopacz z poparciem dla Kidawy to tylek blady.
    Nie zastawiaj nazwisk Tuska i Kopacz. Kopacz to pacynka do wykonywania poleceń Tuska, tak samo jak Tusk jest pacynką do wykonywania poleceń Merkel. Taki łańcuch POkarmowy.

--
  • ktos_z_kosmosu 18.09.19, 17:48
    no-popis napisała:

> Nie zastawiaj nazwisk Tuska i Kopacz. Kopacz to pacynka do wykonywania poleceń
    > Tuska, tak samo jak Tusk jest pacynką do wykonywania poleceń Merkel. Taki łańcu
    > ch POkarmowy.

Tamci niczyimi pacynkami nie byli. Oni byli tylko pacanami i wygląda na to, że tradycja w PO została uhonorowana.
    Dzisiejszy Wódz tej partii, dla odmiany, kreuje się na odpowiednika Izabeli Łęckiej.
  • lech1966 20.09.19, 19:21
    ktos_z_kosmosu napisał:

> no-popis napisała:
    >
    > > Nie zastawiaj nazwisk Tuska i Kopacz. Kopacz to pacynka do wykonywania po
    > leceń
    > > Tuska, tak samo jak Tusk jest pacynką do wykonywania poleceń Merkel. Taki
    > łańcu
    > > ch POkarmowy.
    >
    > Tamci niczyimi pacynkami nie byli. Oni byli tylko pacanami i wygląda na to, że
    > tradycja w PO została uhonorowana.
    > Dzisiejszy Wódz tej partii, dla odmiany, kreuje się na odpowiednika Izabeli Łęc
    > kiej.

Ja mam dla ciebie propozycję. Jak są tacy dobrzy to zabierz ich sobie do kosmosu i niech tam w kosmosie niePOdzielnie rządzi PO. A jak się sprawdza w działaniu to weź sobie też PSL.

--
    Autor KZP
  • ktos_z_kosmosu 18.09.19, 17:44
    taniarada napisał(a):

> Jak wskoczy Tusk lub Kopacz z poparciem dla Kidawy to tylek blady.

Oni pewnie nie wyskoczą i obawiam się, że inni POwcy podobnie.
    A tak w ogóle, to widzę, że trafiło do ciebie i pierdzieląc o Tusku i Kopacz usiłujesz zagłuszyć strach o bladą d... twojego idola.

• lech1966 20.09.19, 19:24
    ktos_z_kosmosu napisał:

> taniarada napisał(a):
    >
    > > Jak wskoczy Tusk lub Kopacz z poparciem dla Kidawy to tylek blady.
    >
    > Oni pewnie nie wyskoczą i obawiam się, że inni POwcy podobnie.
    > A tak w ogóle, to widzę, że trafiło do ciebie i pierdzieląc o Tusku i Kopacz us
    > iłujesz zagłuszyć strach o bladą d... twojego idola.

Weź przedstaw choć jednego idola z kosmosu to go porównamy z naszymi ziemskimi idolami.

--
    Autor KZP
  • inocom 18.09.19, 23:54
    Zero odpowiedzialności i cztery lata nic nierobienia. Idealny układ. A jak coś nie tak KB się nie sprawdziła.

--
    [url=https://web.archive.org/web/20190613101459/www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1796358,1,to-juz-jest-pogrom-czyli-antysemicki-wpis-pzpn.read]„GOOOOOOOL! To już jest pogrom! Prowadzimy z Izraelem 4:0!”. Nacechowany antysemicko wpis został zmodyfikowany po naszej publikacji.[/url]
    wpolityce.pl/polityka/450497-to-juz-jest-pogrom-polityka-atakuje-pzpn-za-wpis-na-fb
  • buldog2 19.09.19, 00:17
    Fakt. Ale też nikt rozsądny nie chciałby brać władzy po tych wyborach, no chyba że ucieka przed odpowiedzialnością karną. To tłumaczy wszystko.

--
  • inocom 19.09.19, 00:28
    buldog2 napisał:

> Fakt. Ale też nikt rozsądny nie chciałby brać władzy po tych wyborach, no chyba
    > że ucieka przed odpowiedzialnością karną. To tłumaczy wszystko.

Schetyna czeka na emeryturę. Za 4 lata będzie miał 60tkę. Jak się prześlizgnie to będzie pracował do 64 lat. No trochę mu brakuje do platformowego 67 :)

--
    "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
  • inocom 19.09.19, 08:42
    Podobną politykę stosuje JKM, tylko bardziej wyrafinowaną. Na cholerę przekraczać mu 5% jak wystarczy 3% i ma zapewnione środki na życie, tzw. subwencje.

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • no-popis 20.09.19, 08:43
    Opozycja wręcz wpadła w maniere błędów.
    SLD (rzekomo lewica) też:
    niezalezna.pl/288924-czarzasty-zatroszczy-sie-o-bylych-esbekow-odzyskacie-wszystkie-prawa-nabyte?fbclid=IwAR2Y3Oou1Q-cr164w33ItocsXzQLUXbvLyou6P6JPmAkzT-YUJRxWe5UIUQ

--
  • eiran 20.09.19, 08:54
    Jak Włodek spotka się z ludikowem, to zarumieni się jeszcze bardziej, niż ostatnim razem.

--
    Przez 14 lat ayran.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka