Dodaj do ulubionych

Chciałbym, żeby premierem został Jarosław Kaczyńsk

18.09.19, 11:01
powiedział Spychalski, więc teraz niech Spychalski wytłumaczy, a dlaczegóż to Spychalski by chciał premierostwa Kaczyńskiego.
A po drugie sam Spychalski określił się jako członek ... pisiarni, czyli, Duda ma do powiedzenia "Dzień Dobry" i to nie do każdego, to wszystko na co go stać, skoro jego macierzysta organizacja przestę...wróć ... partyjna dała mu nawet rzecznika, to wszystko tłumaczy.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25205361,blazej-spychalski-gosciem-porannej-rozmowy-gazeta-pl-na-zywo.html#a=66&c=159&s=BoxNewsLink
--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Edytor zaawansowany
 • czandra1 18.09.19, 13:49
  Jarosław Kaczyński jest najbardziej doświadczonym politykiem naszego obozu i architektem zwycięstwa. Byłby więc najlepszym premierem, bo najbardziej kompetentnym, ale wiemy, że niestety nie ma takich planów
  Wie chłoptaś, ze gnom jest jego jedynym ratunkiem, bo jeśli popadnie w niełaskę u coordoopla, to ten go wyda na żer tym których on uj..ał.
  A po za tym chciałby by kobold się zbłaźnił na stanowisku premiera, bo wie że w głupocie to zgniłek przebija Matousza, czyli, gnom by się skończył, a on by wkroczył na scenę cały na biało.


  --
  Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
 • taniarada 18.09.19, 14:00
  Czaruś spoko.Jarosław Wspaniały czyli naczelnik Polski nie czasu na takie pirdoły typu premier i inne bzdury. Spoko twoja rozczochrana.I tego Spychalskiego też.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka