Dodaj do ulubionych

Wasserman nie aresztuje Tuska.

18.09.19, 16:56
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25207506,malgorzata-wassermann-o-amber-gold-jesli-oczekiwano-ze-tusk.html#s=BoxOpImg1 //-- No i znów wina ...Tuska.

--
www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
Edytor zaawansowany
  • wsk175 18.09.19, 17:02
    Skoro nie ona, to może suski?
  • buldog2 18.09.19, 17:10
    Może roześle listy gończe?

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • kolor 18.09.19, 18:17
    Za cienka w uszach
  • lech1966 18.09.19, 22:06
    kolor napisał:

> Za cienka w uszach

Ona być może tak, nikogo nie aresztuje bo nie ma takich uprawnien, ale TS już może i ma takie uprawnienia.
    Jeśli PiS w drugiej kadencji nie postawi go przed TS to tylko z tego powodu ma połowę głosów mniej w następnych wyborach. Ale bez obawy kolorowy człowieczku, na pewno nie przejdzie ten elektorat ani do PO-KO ani do Zandberga ani do Biedronia. Myślę że wtedy Korwin na tym zyska, bo to będzie jedyny sensowny i mozliwy wybor. Skoro PiS nie będzie wystarczająco mocny żeby postawić tego co wszystko brał na klatę przed TS, to ostatnia nadzieja w Korwinie. On to obieca i zrobi na pewno. Tylko że wam może to się całkowicie nie spodobać, i zaczniecie tęsknić za PiSem

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • snajper55 20.09.19, 09:42
    lech1966 napisał:

> kolor napisał:
    >
    > > Za cienka w uszach
    >
    > Ona być może tak, nikogo nie aresztuje bo nie ma takich uprawnien

Przecież pislamistów nie obchodzą takie rzeczy jak uprawnienia, prawo czy sądowe wyroki. Czy Duda miał uprawnienia aby " zastąpić sądy" w sprawie Kamińskiego? Nie miał. Zastąpił? Zastąpił. Prawo nakazuje rokuraturze podjąć decyzję w sprawie śledztwa w ciągu 90 dni? Nakazuje. Pislamska prokuratura podjęła decyzję w sprawie oszustwa i łapówkarstwa Kaczyńskiego we właściwym terminie? Nie podjęła. Pislamiści to dzicz, więc nie pisz mi tu o uprawnieniach, prawie czy przyzwoitości pislamistów.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • sverir 20.09.19, 10:11
    "Ona być może tak, nikogo nie aresztuje bo nie ma takich uprawnien, ale TS już może i ma takie uprawnienia"

Trybunał Stanu nie ma uprawnień aby kogokolwiek aresztować (przynajmniej na razie). Trybunał nawet nie skazuje na karę pozbawienia wolności czy kary grzywny. Trybunał może natomiast orzec o utracie czynnego lub biernego prawa wyborczego, o zakazie zajmowania stanowisk kierowniczych, o utracie odznaczeń honorowych, a w przypadku posłów dodatkowo o utracie mandatu poselskiego.

"Tylko że wam może to się całkowicie nie spodobać, i zaczniecie tęsknić za PiSem"

Jak Korwin przejmie władzę, to sam zaczniesz tęsknić za PO. Paradoks, prawda?

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • lech1966 20.09.19, 19:33
    sverir napisał:

> "Ona być może tak, nikogo nie aresztuje bo nie ma takich uprawnien, ale TS już
    > może i ma takie uprawnienia"
    >
    > Trybunał Stanu nie ma uprawnień aby kogokolwiek aresztować (przynajmniej na raz
    > ie). Trybunał nawet nie skazuje na karę pozbawienia wolności czy kary grzywny.
    > Trybunał może natomiast orzec o utracie czynnego lub biernego prawa wyborczego,
    > o zakazie zajmowania stanowisk kierowniczych, o utracie odznaczeń honorowych,
    > a w przypadku posłów dodatkowo o utracie mandatu poselskiego.

Dziękuję za wyjaśnienie Sverir, naprawdę nie wiedziałem że ma takie kiepskie uprawnienia. Wygląda na to że Tuska nie ma PO co stawiać przed TS, jego trzeba postawić przed sądem karnym jak Berlusconiego.

> "Tylko że wam może to się całkowicie nie spodobać, i zaczniecie tęsknić za PiSe
    > m"
    >
    > Jak Korwin przejmie władzę, to sam zaczniesz tęsknić za PO. Paradoks, prawda?

Jeszcze nie jestem niepełnosprawny ani nie jestem w żaden sposób "chory" w/g Korwina. Jestem hetero, żonaty, dzieciaty czyli w/g Korwina zdrowy i rokujący nadzieję, a jego zdanie w sprawie LGBT i emigrantów jest ci chyba znane więc nie muszę przytaczać. Ja jeszcze bym nie miał źle, ale inni mieliby znacznie gorzej. Dlatego tak napisałem.
    Ja mówię poważnie. Jak PiS się nie sprawdzi w sprawie reform i zlodziekstwa to zagłosuje na Korwina.

--
    Autor KZP
  • sverir 21.09.19, 08:41
    "Wygląda na to że Tuska nie ma PO co stawiać przed TS, jego trzeba postawić przed sądem karnym jak Berlusconiego"

Wtedy jednakowoż trzeba byłoby mu udowodnić konkretne przestępstwo. Z raportu komisji wynika, że... Właściwie nic nie wynika. Oskarżani na lewo i prawo są ministrowie, policjanci, prokuratorzy, sędziowie, a Tusk? Tuskowi można byłoby zarzucić brak nadzoru nad podległymi mu ministrami, ale to raczej dziwny zarzut, który można byłoby zastosować właściwie do każdego premiera i każdego ministra.

"Jeszcze nie jestem niepełnosprawny ani nie jestem w żaden sposób "chory" w/g Korwina. Jestem hetero, żonaty, dzieciaty czyli w/g Korwina zdrowy i rokujący nadzieję"

Jesteś socjalistą, Lechu, nie rokujesz żadnych nadziei. Wszystkie korzystne socjalno-społecznie zmiany Korwin by cofnął. Czułeś się pominięty przez PO? Za Korwina czułbyś się jeszcze gorzej.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • lech1966 21.09.19, 09:57
    sverir napisał:

> "Wygląda na to że Tuska nie ma PO co stawiać przed TS, jego trzeba postawić prz
    > ed sądem karnym jak Berlusconiego"
    >
    > Wtedy jednakowoż trzeba byłoby mu udowodnić konkretne przestępstwo. Z raportu k
    > omisji wynika, że... Właściwie nic nie wynika. Oskarżani na lewo i prawo są min
    > istrowie, policjanci, prokuratorzy, sędziowie, a Tusk? Tuskowi można byłoby zar
    > zucić brak nadzoru nad podległymi mu ministrami, ale to raczej dziwny zarzut, k
    > tóry można byłoby zastosować właściwie do każdego premiera i każdego ministra.

Brak nadzoru, brak decyzji czy złe decyzje są w KK karalne. Jako szef wszystkich szefów powinien sobie z tego zdawać sprawę że biorąc na klatę wszystkie zaniedbania czy afery obciąża tym samym siebie. Biorąc na klatę przyznawal się publicznie że wie o przekręcie ale bierze odpowiedzialność na siebie. I tak kolejny i kolejny itp. itd. To zwykła logika. Mówisz że wszystkim premierom można taki zarzut postawić. Ale nie wszyscy premierzy spowodowali takie szkody w budżecie. Ukrywanie przestępstwa też jest karalne a wiedza Tuska była przecież nieograniczona, był także szefem służb specjalnych.
    Większość byłych premierów chciała dobrze ( może POza Balcerowiczem) ale nie zawsze założenie działania sprawdza się w rzeczywistości. Rząd Tuska realizował swoje założenia z premedytacją bo gdyby tak nie było to PO każdej aferze byłyby jakieś działania, choćby jakieś POzorowane działania a tu POza braniem na klatę nie było nic. Ja to pamiętam aż za dobrze. Mielenie głosów obywateli przywiezionych ciężarówka w sejmie także pamiętam. Dlatego tak nie cierpię tych głąbów. Obywatel był POtrzebny raz na cztery lata tylko PO to aby ich wybrać, nazajutrz PO wyborach dostawali zbiorowej amnezji.

> "Jeszcze nie jestem niepełnosprawny ani nie jestem w żaden sposób "chory" w/g K
    > orwina. Jestem hetero, żonaty, dzieciaty czyli w/g Korwina zdrowy i rokujący na
    > dzieję"
    >
    > Jesteś socjalistą, Lechu, nie rokujesz żadnych nadziei. Wszystkie korzystne soc
    > jalno-społecznie zmiany Korwin by cofnął. Czułeś się pominięty przez PO? Za Kor
    > wina czułbyś się jeszcze gorzej.

Nie czułem się POminiety, czułem się oszukiwany i okłamywany na każdym kroku. A co najgorsze czułem się bezsilny bo sam kupiłem ich kłamstwa i także przyczyniłem się (głosując na nich) do okradania Polski. Dlatego POstanowilem pisać o tych zakłamanych ( słowo niecenzuralne) i przypominać ludziom do czego prowadzą ich rządy.
    Nie ma u mnie dla nich usprawiedliwienia. To nie liberałowie a zwyczajni kłamcy i oszuści.

--
    Autor KZP
  • sverir 21.09.19, 14:31
    "Brak nadzoru, brak decyzji czy złe decyzje są w KK karalne"

Wtedy, i tylko wtedy, gdy mocą ustawy sprawuje nadzór.

"Jako szef wszystkich szefów powinien sobie z tego zdawać sprawę że biorąc na klatę wszystkie zaniedbania czy afery obciąża tym samym siebie"

Czy wniosek o umorzenie postępowania w sprawie dziada, który 36 razy został złapany bez prawa jazdy, obciąża Ziobrę? A wniosek prokuratora o zwrot złota oszustom, też obciąża Ziobrę? A błędy skarbówki? Przestępstwa policjantów? Na kogo idzie - ministra właściwego czy może obciążają Morawieckiego? Opowiedz mi o tym, Lechu, jak to premier odpowiada za każdego, zawsze i wszędzie.

"Nie czułem się POminiety, czułem się oszukiwany i okłamywany na każdym kroku"

Czyli nie przeszkadzało Ci, że za PO nie dbano o słabych, bezdomnych i bezrobotnych? Nie masz nic przeciw prywatyzacji publicznego majątku, za zniesieniem osłon socjalnych, ograniczeniem roli państwa do polityki monetarnej, obronnej i zagranicznej? Trochę to nie licuje z poczuciem bycia oszukanym.

" Nie ma u mnie dla nich usprawiedliwienia. To nie liberałowie a zwyczajni kłamcy i oszuści"

Fakt. Ale jako wieloletni wyborca korwinowskich partii mówię Ci Lechu, że takich jak Ty, to my po prostu nie lubimy. Nie łudź się, że Twoja orientacja seksualna Ci w czymkolwiek by pomogła.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • spokojny.zenek 21.09.19, 14:39
    lech1966 napisał:

> sverir napisał:
    >
    > > "Wygląda na to że Tuska nie ma PO co stawiać przed TS, jego trzeba postaw
    > ić prz
    > > ed sądem karnym jak Berlusconiego"
    > >
    > > Wtedy jednakowoż trzeba byłoby mu udowodnić konkretne przestępstwo. Z rap
    > ortu k
    > > omisji wynika, że... Właściwie nic nie wynika. Oskarżani na lewo i prawo
    > są min
    > > istrowie, policjanci, prokuratorzy, sędziowie, a Tusk? Tuskowi można było
    > by zar
    > > zucić brak nadzoru nad podległymi mu ministrami, ale to raczej dziwny zar
    > zut, k
    > > tóry można byłoby zastosować właściwie do każdego premiera i każdego mini
    > stra.
    >
    > Brak nadzoru, brak decyzji czy złe decyzje są w KK karalne.

Wyłącznie wtedy, gdy są jakimś przestępstwem. A właśnie dzięki pracom tej komisji już na pewno wiadomo, że nie było tak w wypadku Tuska.
    Tego też "nie wiedziałeś" lesiu? W ogóle się nie interesowałeś pracami tej komisji? Te wszystkie posty podpisane twoim nickiem to znów jakiś podszywacz pisał, tak?

• lech1966 21.09.19, 16:12
    spokojny.zenek napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > sverir napisał:
    > >
    > > > "Wygląda na to że Tuska nie ma PO co stawiać przed TS, jego trzeba
    > postaw
    > > ić prz
    > > > ed sądem karnym jak Berlusconiego"
    > > >
    > > > Wtedy jednakowoż trzeba byłoby mu udowodnić konkretne przestępstwo.
    > Z rap
    > > ortu k
    > > > omisji wynika, że... Właściwie nic nie wynika. Oskarżani na lewo i
    > prawo
    > > są min
    > > > istrowie, policjanci, prokuratorzy, sędziowie, a Tusk? Tuskowi możn
    > a było
    > > by zar
    > > > zucić brak nadzoru nad podległymi mu ministrami, ale to raczej dziw
    > ny zar
    > > zut, k
    > > > tóry można byłoby zastosować właściwie do każdego premiera i każdeg
    > o mini
    > > stra.
    > >
    > > Brak nadzoru, brak decyzji czy złe decyzje są w KK karalne.
    >
    > Wyłącznie wtedy, gdy są jakimś przestępstwem. A właśnie dzięki pracom tej komis
    > ji już na pewno wiadomo, że nie było tak w wypadku Tuska.
    > Tego też "nie wiedziałeś" lesiu? W ogóle się nie interesowałeś pracami tej komi
    > sji? Te wszystkie posty podpisane twoim nickiem to znów jakiś podszywacz pisał,
    > tak?

Tak jakoś wyszło że mało oglądałem na żywo a więcej czytałem w mediach elektronicznych zeniu.

--
    Autor KZP
  • sverir 21.09.19, 16:35
    "Tak jakoś wyszło że mało oglądałem na żywo a więcej czytałem w mediach elektronicznych zeniu."

Wg rzetelnych fachowców zarzuty najcięższego kalibru dotyczą politycznej, nie karnej odpowiedzialności (np. kwestia braku zmian legislacyjnych, czy odpowiedzialność - polityczna! - za zaniechania Rostowskiego). Ty jednak twierdzisz, że Tuskowi powinny być postawione zarzuty karne. Które to więc media elektroniczne tak twierdzą, wbrew ekspertom?

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • lech1966 21.09.19, 16:57
    sverir napisał:

> "Tak jakoś wyszło że mało oglądałem na żywo a więcej czytałem w mediach elektro
    > nicznych zeniu."
    >
    > Wg rzetelnych fachowców zarzuty najcięższego kalibru dotyczą politycznej, nie k
    > arnej odpowiedzialności (np. kwestia braku zmian legislacyjnych, czy odpowiedzi
    > alność - polityczna! - za zaniechania Rostowskiego). Ty jednak twierdzisz, że T
    > uskowi powinny być postawione zarzuty karne. Które to więc media elektroniczne
    > tak twierdzą, wbrew ekspertom?

Jednak straty SP są wymierne i POliczalne. To są miliardy PLN. Przyznaje że ta bezkarność mnie irytuje. Ale RP zawsze była silna wobec słabych, a słaba wobec silnych.

#silnirazem 😂😂😂😂

--
    Autor KZP
  • spokojny.zenek 21.09.19, 17:40
    lech1966 napisał:

> Jednak straty SP są wymierne i POliczalne. To są miliardy PLN.

Może jeszcze setki miliardów, mitomanie?
    Że to nie ma - jak już widać wyraźnie - związku z Tuskiem i nie daje pretekstu do jego dalszego szarpania - jak zwykle "nie zauważyłeś"? I ktoś ma w to uwierzyć?

• lech1966 21.09.19, 18:09
    spokojny.zenek napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    >
    > > Jednak straty SP są wymierne i POliczalne. To są miliardy PLN.
    >
    > Może jeszcze setki miliardów, mitomanie?
    > Że to nie ma - jak już widać wyraźnie - związku z Tuskiem i nie daje pretekstu
    > do jego dalszego szarpania - jak zwykle "nie zauważyłeś"? I ktoś ma w to uwierz
    > yć?

Czy to robi aż tak wielka różnicę skoro i tak bronisz Tuska jak Zawiszy?
    Złodziejstwo trzeba POtepiac a nie wychwalać, a czy ktoś jest bezPOsrednim złodziejem czy tylko otworzył drzwi do kasy, lub umozliwil kradzież nie POwinno mieć specjalnego znaczenia. Jedno i drugie jest złodziejstwem.

--
    Autor KZP
  • spokojny.zenek 21.09.19, 19:09
    lech1966 napisał:

> Czy to robi aż tak wielka różnicę skoro i tak bronisz Tuska jak Zawiszy?

W ogóle nie bronię Tuska, choćby z tej prostej przyczyny, że po katastrofalnej kompromitacji tej waszej groteskowej komisji żadna obrona mu nie jest do niczego potrzebna :-)

A co do złodziejstwa - rozumiem, że wreszcie przestaniesz udawać, że nie widzisz, iż wasze rządy są nie tylko skrajnie nieudolne, ale tez w całości oparte na złodziejstwie? Że zaczniesz to wreszcie nazywać po imieniu?
  • sverir 21.09.19, 17:47
    "Jednak straty SP są wymierne i POliczalne. To są miliardy PLN. Przyznaje że ta bezkarność mnie irytuje. Ale RP zawsze była silna wobec słabych, a słaba wobec silnych"

Na razie była mowa o AmberGold, nie o VAT. Co nie zmienia faktu, że też mnie irytuje bezkarność polityków i urzędników (ale wszystkich opcji!) i też wkurza mnie, że państwo jest niezdolne do działania jako całość (o czym mówił minister Sienkiewicz). Najgorsze jest to, że mimo tworzenia superinstytucji przez obecną ekipę, niewiele się w tej sprawie zmienia. Wciąż się podgryzają, załatwiają własne interesy, a jak przychodzi co do czego, to decyduje wola jednej osoby.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • lech1966 21.09.19, 18:24
    sverir napisał:

> "Jednak straty SP są wymierne i POliczalne. To są miliardy PLN. Przyznaje że ta
    > bezkarność mnie irytuje. Ale RP zawsze była silna wobec słabych, a słaba wobec
    > silnych"
    >
    > Na razie była mowa o AmberGold, nie o VAT. Co nie zmienia faktu, że też mnie ir
    > ytuje bezkarność polityków i urzędników (ale wszystkich opcji!) i też wkurza mn
    > ie, że państwo jest niezdolne do działania jako całość (o czym mówił minister S
    > ienkiewicz).

Kiedyś też źle zrozumiałem słowa BS i krytykowałem go za to. Ale dziś widzę że on chciał dobrze a to POlityka rządu Tuska i branie wszystkiego na klatę prowadziło jak sam dziś mówisz do bezkarności. Choć się zastanawiam nad tym że. Jeśli Rostowskiemu i innym zostanie udowodnione działanie na szkodę Polski to myślę że to branie na klatę przez Tuska jest publicznym przyznaniem się do zaniedbań i zaniechań. Bo poza braniem na klatę nic się nie dzialo.

Do zenia. Fakt. POlaczylem AG z VAT i stąd wyszła taka kwota. Przepraszam.

--
    Autor KZP
  • spokojny.zenek 21.09.19, 14:35
    lech1966 napisał:

> kolor napisał:
    >
    > > Za cienka w uszach
    >
    > Ona być może tak, nikogo nie aresztuje bo nie ma takich uprawnien, ale TS już m
    > oże i ma takie uprawnienia.

Lesiu, że jesteś absolutnym ingnorantem - wiedzą wszyscy. Ale nie rób wciąż z siebie takiego durnia!

• lech1966 21.09.19, 16:14
    spokojny.zenek napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > kolor napisał:
    > >
    > > > Za cienka w uszach
    > >
    > > Ona być może tak, nikogo nie aresztuje bo nie ma takich uprawnien, ale TS
    > już m
    > > oże i ma takie uprawnienia.
    >
    > Lesiu, że jesteś absolutnym ingnorantem - wiedzą wszyscy. Ale nie rób wciąż z s
    > iebie takiego durnia!

Przykro mi ale twoja odpowiedź nie wniosła nowej treści do wątku. Ani ja nie jestem z tego POwodu głupszy ani ty mądrzejszy.
    #silnirazem😅😅😅😅😅

--
    Autor KZP
  • spokojny.zenek 21.09.19, 17:40
    Głupszy to ty już nie możesz być, to prawda.
  • lech1966 21.09.19, 18:26
    spokojny.zenek napisał:

> Głupszy to ty już nie możesz być, to prawda.

Ciesze się że przyznajesz że nie mogę być ,,,,,,,, od ciebie.

#silnirazem 😂😂😂😂😂

--
    Autor KZP
  • no-popis 20.09.19, 07:12
    kolor napisał:

> Za cienka w uszach
    No, przy takim mocarzu skali światowej !
    Masz jego portret nad łóżkiem? Jakie modlitwy odmawiasz? Tę starą, tradycyjną modlitwę do niePOkalanego POczęcia :
    Wierzę w jednego Tuska ,Ojca Wszechuwielbianego.Stworzyciela Zielonej Wyspy i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii- widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Rostowskiego ministra Tuska prawdomównego , który z Balcerowicza jest zrodzony, przed wszystkimi długami. Tusk z Tuska ,Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVN-u i Polsatu prawdziwego. Przez Lisa stworzone, po dziś dzień mówione. Współistotne Tuskowi. A przez Niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i dla naszego zgłupienia, zstąpił z Kaszub . I za sprawą upadłej Unii WOlności, przyjął miliardy z Unii i stał się premierem. Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angelii. Został przez nią poklepany , pochwalony i nagrodzony. I ponownie wybrany dnia wyborczego, jak " przewidział" OBOP I wstąpił do Unii . Siedzi po prawicy Angeli. I powtórnie przyjdzie w chwale na ojczyzny łono. A obieticom jego nie będzie końca. Wierzę w Donka Sondażowskiego ,Pogromcę kiboli, który z nocnej zmiany pochodzi.Który z JAżdzewskim i Kopacz wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę, który mówi ustami Olejnik, Durczoka i Żąkowskiego, wierzę w jedną ,wielką i niePOkalanie POczętą Platformę Obywatelską. POsypuje popiołem głowę bo zarabiam dzisiaj mniej niż 6000 zł ale jego królestwo wróci i przyniesie zbawienie wieczne."
    A kiedy Wasserman mówila, że chce aresztować Tuska? Jakie jej zachowanie na to wskazywało?

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • taniarada 18.09.19, 22:45
    Wassermann: Jeśli oczekiwania opinii publicznej były takie, że Tusk wyjdzie w kajdankach, to przykro mi.Proszę nie zapominać o jednej rzeczy: komisja śledcza rozlicza urzędników państwowych za wykonywanie swojej działalności. Przecież ja nie posiadam uprawnień operacyjno-śledczych, abym mogła przeprowadzać takie analizy, które mogłyby to pogłębić. Od tego są służby specjalne i prokuratura. Zapewniam panią, że pracują bardzo intensywnie. I przypominam, że dodatkowych 15 osób stoi pod zarzutami. Za chwilę będziemy mieć kolejną osobę. Natomiast z tą osobą kolejną, na którą czekamy na zarzuty, jest problem taki, że posiada immunitet i skutecznie do tej pory z tego immunitetu korzystała – odpowiadała Wassermann w Radiu ZET. Amen kopiuj wklej.
  • kolor 20.09.19, 07:44
    Cienka jak duda węża
  • lech1966 21.09.19, 16:16
    kolor napisał:

> Cienka jak duda węża

Cienka jak #silnirazem, ale wy jesteście silni jedynie w "kupie". 😅😅😅😅

--
    Autor KZP
  • stasi1 20.09.19, 09:53
    To nie znaczy że tego w przyszłości nie zrobi Jarek. Inna sprawa po co? jeśli wygra wybory to Tusk może mu podskoczyć
  • asdfg2018 20.09.19, 20:08
    I na tej samej zasadzie Tusk nie aresztuje Wassermannówny , o !

-
    dziennikzachodni.pl/czestochowa-postawi-pomnik-ku-pamieci-ofiar-pedofilii-przez-ksiezy-za-340-tysiace-zl-o-tym-zdecyduja-mieszkancy-podczas/ar/c1-14436795
  • no-popis 21.09.19, 13:37
    Powinna aresztować tego rosyjsko-niemieckiego bydlaka. Tuska.
    Sorki.
    Tylko zacytowałem, zaaprobowany wpis PIGa określający Kaczyńskiego zmieniając jedynie nazwisko. Tamten moderator uznał za zgodny z regulaminem tego forum.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • lech1966 21.09.19, 22:20
    no-popis napisała:

> Powinna aresztować tego rosyjsko-niemieckiego bydlaka. Tuska.
    > Sorki.
    > Tylko zacytowałem, zaaprobowany wpis PIGa określający Kaczyńskiego zmieniając j
    > edynie nazwisko. Tamten moderator uznał za zgodny z regulaminem tego forum.

No przegioles nopopis z tą podmiana nazwiska. Jak teraz moderacja ma skasować wpis skoro wie że wszystko jest kopiowane?. Naraziles administratora i moderatora na niewyobrażalne cierpienia moralne. Mocodawcy i jednocześnie plarnicy będą niesamowicie wkurzeni. A z drugiej strony kredyty trzeba splacac- tak mówi firma Kruk.
    POciesz się tym.

#silnirazem😅😅😅😅

--
    Autor KZP
  • adalberto3 21.09.19, 17:07
    Nawet zębów by nie umył.
  • aga-kosa 21.09.19, 18:25
    K. dla K. nie urwie łba - to ludowe powiedzenie.
    Powołają kolejną KOMISJĘ, będą brali pieniądze przez długie lata, a za wszystko naród zapłaci. aga
  • lech1966 21.09.19, 18:30
    aga-kosa napisała:

> K. dla K. nie urwie łba - to ludowe powiedzenie.
    > Powołają kolejną KOMISJĘ, będą brali pieniądze przez długie lata, a za wszystko
    > naród zapłaci. aga

Zobaczymy czy przyszły sejm zdecyduje o postawieniu zarzutów POlitycznych i karnych za wielomiliardowe przekrety. Dopiero wtedy można będzie mówić o tym czy K ,,,K łba nie urwie. I że to były najgorzej wydane pieniądze w 3 RP. Na razie wszyscy dowiedzieli się jak działało państwo Tuska i Komorowskiego.
    CDN. mam nadzieję

--
    Autor KZP
  • spokojny.zenek 21.09.19, 19:14
    lech1966 napisał:

> aga-kosa napisała:
    >
    > > K. dla K. nie urwie łba - to ludowe powiedzenie.
    > > Powołają kolejną KOMISJĘ, będą brali pieniądze przez długie lata, a za ws
    > zystko
    > > naród zapłaci. aga
    >
    > Zobaczymy czy przyszły sejm zdecyduje o postawieniu zarzutów POlitycznych i kar
    > nych za wielomiliardowe przekrety.

To zależy, czy znowu okłamiecie ludzi czy jednak przegracie wybory i będzie się wam dało te zarzuty wreszcie postawić. Obawiam sie jednak, ze nadal będziecie mogli się rozkręcać w tym gigantycznym złodziejstwie, które stało się już dla was racją istnienia.

> Na razie w
    > szyscy dowiedzieli się jak działało państwo Tuska i Komorowskiego.

To prawda. Już wiadomo, ze jeśli przez cztery lata nie udało się wam znaleźć absolutnie nic, co potwierdzałoby wasze ordynarne kłamstwa o poprzednikach, to już na pewno nie znajdziecie.
    W tym sensie rzeczywiście wszyscy sie już dowiedzieli o was tego, co i wcześniej było jasne.

• lech1966 21.09.19, 19:51
    spokojny.zenek napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > aga-kosa napisała:
    > >
    > > > K. dla K. nie urwie łba - to ludowe powiedzenie.
    > > > Powołają kolejną KOMISJĘ, będą brali pieniądze przez długie lata, a
    > za ws
    > > zystko
    > > > naród zapłaci. aga
    > >
    > > Zobaczymy czy przyszły sejm zdecyduje o postawieniu zarzutów POlitycznych
    > i kar
    > > nych za wielomiliardowe przekrety.
    >
    > To zależy, czy znowu okłamiecie ludzi czy jednak przegracie wybory i będzie się
    > wam dało te zarzuty wreszcie postawić. Obawiam sie jednak, ze nadal będziecie
    > mogli się rozkręcać w tym gigantycznym złodziejstwie, które stało się już dla w
    > as racją istnienia.

Zeniu, mną mogą rządzić nawet Indianie, byle rządzili mądrze. Ile razy trzeba ci POwtarzac że nie jestem sympatykiem PiS ale jestem anty PO i PSL. Rzeczpospolita Polska nie miała w historii gorszego rządu od rządu Tuska i Kopacz. Ty chciałbyś od razu stawiać POd sąd obecny rząd, ale hola hola. Rzad Tuska i Kopacz ma pierwszeństwo. Czekam też aż zacznie działać sądownictwo dyscyplinarne i wszystko wróci do normalności. Ta biegunka przedwyborcza nie ma końca..

> > Na razie w
    > > szyscy dowiedzieli się jak działało państwo Tuska i Komorowskiego.
    >
    > To prawda. Już wiadomo, ze jeśli przez cztery lata nie udało się wam znaleźć ab
    > solutnie nic, co potwierdzałoby wasze ordynarne kłamstwa o poprzednikach,

Udało się znaleźć, ale co da POstawienie delikwenta przed sądem skoro sądy uniewinniaja wszystkich z "farmy" z automatu. Dopiero jak się złamie te korporacyjną solidarność mozna będzie mówić o niezależnym i niezawisłym sądownictwie.
    I proszę cię zeniu nie zapluwaj się od razu. Weź POd uwagę 😁 #silnirazem 😁 i daj szansę PO w wyborach.

--
    Autor KZP
  • spokojny.zenek 21.09.19, 20:16
    lech1966 napisał:

> Zeniu, mną mogą rządzić nawet Indianie, byle rządzili mądrze.

Tak było. Stały wzrost gospodarczy mimo ogólnoświatowego kryzysu (jedyny taki kraj w Europie). Szybki rozwój we wszystkich dziedzinach, powstające nowe drogi, radykalny wzrost płac nauczycieli, pielęgniarek, generalnie wszystkich tych, którzy wcześniej zarabiali beznadziejnie. Minimalizacja inflacji, przez pewien czas nawet deflacja.
    A teraz? Katastrofa we wszystkich dziedzinach - nie ma choćby jednej dziedziny zycia publicznego, która nie działałaby gorzej, niz cztery lata temu.
    To są fakty lesiu. Fakty.

> Czekam też aż zacznie działać sądownictwo dyscyplinarne

Co ty znowu lesiu bredzisz? Jakie sądownictwo dyscyplinarne ma "zacząć działać"? Które nie działa? Znowu nie zapoznałeś się z przekazem dnia?

> Udało się znaleźć

Szkoda, że nie wiesz co :-)))
    Gdybyś wiedział, to byś sie pochwalił.

• lech1966 21.09.19, 21:12
    Zeniu. Ja cię cholera rozumiem. Ja się nie raz i nie dwa razy z tobą zgadzałem.( choć nigdy ci nie przyznałem racji) Ale ten twój upór w sprawie reform, ten wasz upór aby wpuscic trochę powietrza jest niewytlumaczalny. . Zostaliscie jako jedyni reliktem PRL zostaliście jedyni nienaruszeni. Ile lat chciałeś wciskać kit coraz bardziej świadomym obywatelom że wszystko jest Ok skoro sądy wydawały skandaliczne wyroki to jak chcesz obrobić złą sławę sądownictwa PRL. Ja ciebie rozumiem, choć może tylko tak mi się wydaje ale nie jestem w stanie zaakceptować twojego głupiego tlumaczenia.ze wszystko jest OK. Otóż nie było ani nie jest Ok. Ryzyko jest takie że i później te może być nie OK. Ale za to już będziecie odpowiedzialni właśnie WY którzy w swoim głupim uporze zostaliście do samego końca.

--
    Autor KZP
  • spokojny.zenek 22.09.19, 09:33
    Lesiu, co z tym "sądownictwem dyscyplinarnym" które rzekomo ma dopiero "zacząć działać"? Sprawdziłeś już sobie te przekazy dnia? Chyba znowu ci centrala po premii poleci, nieudolny trollu.
  • lech1966 22.09.19, 10:12
    Drogi zeniu. Z całym szacunkiem ale w/g mnie to własne było przyczyną wzrostu poparcia dla PiS. Społeczny odbiór skuteczności, niezależności, czy niezawislosci sądownictwa w Polsce był i chyba nadal jest bardzo kiepski. To wy pompujecie ten balon samozadowolenia i wewnetrznie wzajemnie się wspieracie nie dopuszczając do wiadomości że ktoś ma inne całkowicie odmienne zdanie od waszego. W PRL było takie POwiedzienie że rząd się sam wyżywi i wy bijąc pianę we własnym gronie uwierzyliście w to że jesteście idealni i nieskazitelni. Natomiast ci którymi tak gardzicie mają całkowicie inne zdanie od waszego, a niestety w demokracji każdy obywatel ma jeden głos który oddaje na tego na kogo ma ochotę oddać. I ostatni skończony pijak ma taki sam głos w demokracji jak najwyżej postawiony profesor prawa czy sędzia sądu najwyższego lub konstytucyjnego. Decyzje prof. Rzeplinskiego przy udziale rządu Tuska i Kopacz w/g mnie mogły przelać czarę goryczy wśród obywateli.
    Zastanawiam się czy ty naprawdę masz tak sprany mózg czy poprostu szczerze wierzysz w to co piszesz? Jesteś inteligentnym człowiekiem i mnie się zwyczajnie nie mieści w głowie że przy tym poziomie inteligencji widzisz tylko to co chcesz widzieć.

--
    Autor KZP
  • spokojny.zenek 22.09.19, 18:46
    Lesiu, czy poza tępym udawaniem durnia, który ośmieszywszy się tysięczny raz rzekomo nie widzi o czy mowa i o co jest pytany nie znasz żadnego innego chwytu? Naprawdę nie było na szkoleniu?
  • lech1966 22.09.19, 20:09
    spokojny.zenek napisał:

> Lesiu, czy poza tępym udawaniem durnia, który ośmieszywszy się tysięczny raz rz
    > ekomo nie widzi o czy mowa i o co jest pytany nie znasz żadnego innego chwytu?
    > Naprawdę nie było na szkoleniu?

OK zeniu. Nie ma sprawy. Jednak wierzysz w to co piszesz. Szczerze współczuję.

--
    Autor KZP
  • spokojny.zenek 22.09.19, 20:18
    O to, że znowu premii nie dostaniesz miej pretensje do siebie lesiu :-)
  • lech1966 22.09.19, 21:03
    Premii tak czy inaczej nie będzie bo ja nie jestem z farmy. Ale teraz wiem że ty cały czas na poważnie. Dyskusja z tobą jest ja rzucanie grochu o ścianę. Zwyczajnie jest bez sensu.

--
    Autor KZP
  • no-popis 23.09.19, 05:55
    Opisała to niemiecka prasa gdy ważyły się losy kariery Tuska w UE. Der Spiegel rzadko używa tak poniżających określeń jak "Pflegeleichter "czyli : sPOlegliwy, łatwy i ustępliwy , łatwy do kierowania nim i POsłuszny.
    POdobnie wypowiadał się Die Welt , który pisał o łatwo sterowalnym Tusku i tym uzasadniał poparcie, że będzie to człowiek sPOlegniwy władzom Niemiec.
    www.spiegel.de/politik/ausland/europawahlen-juncker-und-tusk-erwaegen-kandidatur-a-939853.html

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka