Dodaj do ulubionych

Audycja w TOK FM. PISowiec kłamie

18.09.19, 19:53
W TOK FM rozmowa o kampanii wyborczej.

PIS-profesor, nieważne jaki:
"Typowa filozofia PO: najważniejsze są elity." "To są standardy abstrakcyjne." My chcemy podnieść zarobki Polaków, żeby nie wyjeżdżali za granicę. "Nędza polskich rodzin..."

PIS-profesor kłamie, tak samo jak kłamali stalinowscy bolszewicy. Identycznie. W praktyce oznacza to zamordyzm i stopniową degradację gospodarki. Niedługo może być tak jak na początku Rosji Sowieckiej: "To co sprzedaję, zrobiono przed rewolucją".

Mógłbym wykazać to zdanie po zdaniu, brak tylko na to czasu.
Inflację dwucyfrową mamy gwarantowaną już w przyszłym roku.

--
Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
Edytor zaawansowany
  • buldog2 18.09.19, 21:09
    W dalszej części rozmowy i w telefonach słuchaczy po niej była mowa o medycynie.
    To już od każdego z tych kandydatów mam nieskończenie większe pojęcie o temacie, bezczelność PISowca robi wrażenie.
    W późniejszej rozmowie ze słuchaczami P. Agata Kowalska powiedziała o spiskowej teorii, zgodnie z którą lekarze gremialnie sabotują państwową służbę zdrowia, żeby napędzać klientów do placówek prywatnych. To żadna teoria spiskowa, to rzeczywistość, a wartość lekarza w tychże firmach prywatnych sprowadza się do tego, ilu klientów z państwowej służby przeprowadzi do prywatnej. To raz, a dwa, to te prywatne "leczą" zdrowych albo prawie, tych naprawdę chorych odsyłają do szpitali państwowych, gdzie ich klienci, którzy się wcześniej "opłacili", mają ułatwiony dostęp do opieki szpitalnej.
    Charakterystycznym przykładem jest pewna prywatna klinika ginekologiczna w Łodzi, słynąca z dobrej opieki oraz tego, że przyjmowała praktycznie wyłącznie najprostsze przypadki. I miała z tego powodu kłopoty, nie wiem, czy nie padła.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • lumpior 18.09.19, 21:22
    Czy to nie ojciec prezydenta Dudy?

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • lech1966 18.09.19, 21:57
    Problem w tym buldog że nawet lemingi cię w tym wątku opuściły. Pendrolisz tak odkąd pamiętam, czyżbyś miał udziały w "firmie" Balcerowicza lub Rostowskiego?. Jeden i drugi mówi że piniendzy ni ma, i nie bedzie, albo jak mówi Balcerowicz :

"Szybki, nieprzerwany rozwój – a tego potrzebuje dziś Polska – nie jest kwestią poglądów, ale wiedzy. Tak jak nie ma prawicowej czy lewicowej wiedzy o budowie mostów, tak nie ma prawicowej czy lewicowej wiedzy o tym, jak zmniejszyć bezrobocie.
    Źródło: „Tygodnik Powszechny”, 4 lutego 2004"

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • buldog2 18.09.19, 22:15
    On ci jest.

--
  • buldog2 18.09.19, 22:20
    lesiowa miażdżąca krytyka to powód na poprawę humoru, ale nie chciało mi się czytać (wystarczyło że zauważyłem obecność).

--
  • lech1966 18.09.19, 22:26
    Nikt ci nie każe czytać. Ważne że odnotowałes fakt że jest ktoś w wątku kto nie przybija ci zolwikow.
    Będzie dobrze boldog. PO-KO nie przekroczy progu 20%

--
    Autor KZP
  • taniarada 18.09.19, 22:56
    Które opublikowała Wyborcza. Za komuny było takie powiedzenie "Jak masz za małego to zawiń go w "trybunę ludu" ona wszystko POwiększa i wyolbrzymia.🤣
  • buldog2 18.09.19, 23:05
    Skarbie,
    masz rację. Te wybory wygra PIS, co pociągnie za sobą
    I ten kryzys pociągnie za sobą PIS.
    I pociągną ludzie PISowców, i obwieszone zostaną latarnie na Krakowskim, i ugną się pod ciężkimi owocami drzewa.

Po owocach ich poznacie je, PISowskie kadry.

I pozdrowienia, i gratulacje dla wielebnego ojca, Szydło. Wyszło mu (szydło z worka), i się udało.
    Gratulacje od e_PIS_kopatu. Hosanna! Alleluja! "I byle do przodu!" ( (C) - Ojciec, Dyrektor)

--
  • lech1966 18.09.19, 23:14
    buldog2 napisał:

> Skarbie,
    > masz rację. Te wybory wygra PIS, co pociągnie za sobą
    > I ten kryzys pociągnie za sobą PIS.
    > I pociągną ludzie PISowców, i obwieszone zostaną latarnie na Krakowskim, i ugną
    > się pod ciężkimi owocami drzewa.
    >
    > Po owocach ich poznacie je, PISowskie kadry.

Dokładnie. Was już znamy aż za dobrze. Wasze kadry także. Bardzo mi przykro że tak nisko oceniany jest wasz hejt przez pt. wyborców.

--
    Autor KZP
  • buldog2 18.09.19, 23:24
    Przeżytki burżuazyjnej moralności (jakieś tam niezawisłe sądy, abstrakcyjna moralność, pseudoobiektywizm
    "Miłość i współczucie to liberalne zabobony, wymysł abstrakcyjnego humanizmu.
    A nienawiść to forma miłości na etapie przejściowym od burżuazyjnego liberalizmu do komunizmu" IV RP.
    - z gazet lat trzydziestych.

«Милосердие и сострадание — буржуазные предрассудки, отрыжка абстрактного гуманизма.
    А ненависть — форма любви на переходном этапе от капитализма к коммунизму».
    Из газет 30-х годов

Jeszcze jeden cytat dnia:
    Przypomnę: spółka Srebrna i jej spółki córki powstały dzięki wpisaniu przez ministra Glapińskiego (PC) jednego zdania do ustawy o gruntach "Osoby prawne lub osoby fizyczne, które do dnia 5 grudnia 1990 r. uzyskały na działki budowlane, stanowiące własność Skarbu Państwa lub własność gminy, ostateczne decyzje lokalizacyjne, otrzymują te działki w użytkowanie wieczyste w trybie bezprzetargowym", dzięki czemu PC uwłaszczyło się na wartych setki milionów złotych nieruchomościach w centrum Warszawy za parę groszy.
    uu1 10.06.16, 18:26

--
  • lech1966 18.09.19, 23:29
    POwiedz mi PO co przypominasz? Chcesz abym ci przypomniał?

www.grzechy-platformy.org/
    --
    Autor KZP
  • yadaxad 18.09.19, 23:40
    No i co? Jaki suweren, takie państwo. Dostanie co wybrał.
  • buldog2 18.09.19, 23:57
    Pełna zgoda. Ale jest problem. Suweren jest zróżnicowany, budyniowaty, żeby nie powiedzieć inaczej, jest PISowski (oraz partii okołopisowskich - Kukiz, Razem, Wiosna, ZSL itp.)

--
  • lech1966 19.09.19, 00:00
    Co piąty obywatel jest lemingiem. To bardzo duzo., Zważywszy na to że pod żadnym POzorem PO nie moze wrócić do władzy. ..... Jeszcze nie teraz.
    Wierzcie mi.

--
    Autor KZP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka