Dodaj do ulubionych

Piskorski w TOK FM

19.09.19, 17:35
Radził opozycji kampanię na przejęcie władzy, rozkładającej się gospodarki i ogromnych oczekiwań społecznych.
Gdyby opozycja demokratyczna wygrała pod hasłem "Nie obiecujemy nic prócz krwi, potu i łez", to tak, mogłoby tak być. Ale kiedy obiecuje nie zabrać nic, co zostało skradzione i obiecuje kraść jednym, dać swoim, to na przejęciu władzy się przejedzie, a wątpię czy czegoś dokona.
Ekspert Piskorski niech doradza w tym, na czym się zna. Jak wygrywać na giełdzie, może też w Totolotka, trzy karty itd. Taka robota w sam raz dla niego.

--
Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
Edytor zaawansowany
  • borrka 19.09.19, 23:59
    Ale może i lepiej, by kiszki zabrakło za rządów pisich.
    Seweryn lubi kiszkę.

Ale myślę, że znowu damy radę wyciągnąc ten plebs z bagna. Ot, najwyżej grażynom przyjdzie nogi przejściowo rozłożyc przy A2, a janusze pójdą w Górne Miasto kraść:)
    --
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • buldog2 20.09.19, 11:12
    Zdecydowanie tak.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • ktos_z_kosmosu 20.09.19, 00:16
    TOK FM coraz bardziej mnie zadziwia.
    Nie dość, że zapraszają kogoś, czym go lansują, kogoś komu tylko kopniak na d... się należy, to na dodatek przerywając rozmówcy ustawiają wywiad na swoją modłę.
    Cóż, niezależne media u nas są abstrakcją.
    Pociechą niech będzie to, że nie tylko u nas. W krajach o niby ustalonej linii demokratycznej, niewiele jest lepiej.
  • no-popis 20.09.19, 05:54
    buldog2 napisał:
    > Ekspert Piskorski niech doradza w tym, na czym się zna. Jak wygrywać na giełdzi
    > e, może też w Totolotka, trzy karty itd. Taka robota w sam raz dla niego.
    Oczywiście, że masz tu rację. Każdy kto krytykuje niePOkalane POczęcie jest złodziejem i agentem Putina:)

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka