Dodaj do ulubionych

Muzyłmańska mleczarnia, muzułmańscy dostawcy mleka

19.09.19, 19:05
"Policjanci dla dobra dochodzenia nie zdradzają wszystkich szczegółów, ale wiemy, że doszło do rozcieńczania mleka wodą na większą skalę, a poszkodowanymi oprócz samej spółdzielni są też inni dostawcy mleka. Policja wstępnie określiła straty na "wielomilionowe". Proceder trwał prawdopodobnie od kilku lat."

Rozaniec do granic nie zadzialal
Szajka muzulmanskich oszustow oszukiwala nas na mleku.
PIS ministerstwa silowe skutecznie bronia nas nad atakami terrorystycznymi ale wredne muzulmany zlanally furtke w Pislamie.
Rydzyk zamiast modlitw o brak oszustow w Polsce powinien modlic sie i poscic w intencji zamkniecia muzulmanskiej mleczarni

next.gazeta.pl/next/7,151003,25212575,wielomilionowe-oszustwo-w-mleczarni-gostyn-policja-zatrzymala.html#s=BoxOpLink
Edytor zaawansowany
  • szwampuch58 19.09.19, 19:10
    od 4 lat dokladnie

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • pies.na.czarnych 19.09.19, 19:13
    Pisi przeszli na islam?

--
    Uwaga szczur!
  • rzewuski1 19.09.19, 19:15
    Fundamentalizm katolicki i islam , są jakieś różnice?

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • ceppisowski 19.09.19, 19:55
    Islamisci sa bardziej religijni i mniej oszukuja swojego Boga
  • snajper55 19.09.19, 19:17
    pies.na.czarnych napisała:

> Pisi przeszli na islam?

Pislam, islam, jeden pies.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • pies.na.czarnych 19.09.19, 19:25

> Pisi przeszli na islam?
    >

Jednak nie. Muzułmanie nie kradną :)

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 20.09.19, 20:19

> pies.na.czarnych napisała:
    >
    > > Pisi przeszli na islam?
    > >
    >
    > Jednak nie. Muzułmanie nie kradną :)

Ale tylko wtedy kiedy Allach widzi. Jak nie widzi to kradną, gwałcą i mordują

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • ceppisowski 20.09.19, 20:25
    wy kradniecie, oszukujecie gwalcicie i mordujecie tez jak nie widzi a jak widzi to nie ma to najmniejszej roznicy
  • ceppisowski 19.09.19, 19:54
    chyba nie?!
    Ale przeciez oszustami nie moga byc katole
    wiec jest jakas inna odpowiedz
    Pisowskie katole nie kradna, nie oszukuja, nie hejtuja i ogolnie sa prawi i sprawiedliwi
  • pies.na.czarnych 19.09.19, 22:32
    > Pisowskie katole nie kradna, nie oszukuja, nie hejtuja i ogolnie sa prawi i sprawiedliwi

Jedynie kłamią, że nie kradna, nie oszukuja, nie hejtuja i ogolnie sa prawi i sprawiedliwi:)

--
    Uwaga szczur!
  • ceppisowski 20.09.19, 18:04
    Pisowiec boi sie Boga
    Teraz sie modla do Niego aby wygrali wybory
    Tacy dobrodzieje nie moga byc źli
  • snajper55 19.09.19, 23:52
    To na pewno tęczowa zaraza tę wodę do mleka dolewała.

S.
    --
  • adria231 20.09.19, 09:40
    Temat zainteresował mnie ze względów osobistych,bo w mojej diecie codziennej jest dużo mleka i jego przetworów.
    Wydawało mi się, że po drodze od krowy do półki sklepowej różne służby sanitarne i inne kontrolowały tę produkcję. Dlaczego dopuszczono do tego, że przez lata ktoś nas oszukiwał, a może nawet truł?
    I tu nie ma nic do tego, że w sprawę zamieszani są muzułmanie...
  • pies.na.czarnych 20.09.19, 09:56
    > Dlaczego dopuszczono do tego

Dlatego, że wcześniej dziennikarze nie zabrali się za to. W tym kraju policja i wszelkiej maści służby działają na zamówienie polityczne. Tak jak to było za czasów PRL.

--
    Uwaga szczur!
  • snajper55 20.09.19, 10:24

> Dlatego, że wcześniej dziennikarze nie zabrali się za to. W tym kraju policja i
    > wszelkiej maści służby działają na zamówienie polityczne. Tak jak to było za c
    > zasów PRL.

To policja ma sprawdzać ile jest mleka w mleku i ile jest masła w maśle??? Mnie ciekawi dlaczego nikt przez tyle lat nie zgłosił kradzieży, a o procederze wiedziało sporo osób. Bo akceptujemy złodziejstwo, oszustwo? Zasługujemy na rządy Karła. Skarlały suweren zasługuje na rządy Karła.

S.
    --
  • pies.na.czarnych 20.09.19, 10:42
    Czytaj dokładnie co inni piszą. Napisałem „policja i wszelkiej maści służby”. Przestępcy czuja się bezkarnie wiedząc, że policja i służby nie maja czasu na pilnowanie przestrzegania prawa.

--
    Uwaga szczur!
  • ceppisowski 20.09.19, 18:20
    I dlatego np kryminalisci z PIS nie odpowiedzieli za wyprowadzenia pieniedzy z parabanku pisowskiego
  • snajper55 20.09.19, 10:08
    adria231 napisała:

> Temat zainteresował mnie ze względów osobistych,bo w mojej diecie codziennej je
    > st dużo mleka i jego przetworów.
    > Wydawało mi się, że po drodze od krowy do półki sklepowej różne służby sanitarn
    > e i inne kontrolowały tę produkcję. Dlaczego dopuszczono do tego, że przez lata
    > ktoś nas oszukiwał, a może nawet truł?

Ponieważ nie sposób kontrolować każdego pracującego. Każdej butelki mleka, każdej paczki proszku do prania, każdej koszuli. Poza tym nawet, gdyby jedna połowa Polaków kontrolowała drugą połowę, to kto by kontrolował kontrolujących?

S.
    --
  • pies.na.czarnych 20.09.19, 10:13
    Bez przesady S. Kontrola jakości odbywa się na różnych etapach produkcji towarów i na drodze od producenta do sklepu. Jeżeli chodzi o żywność to te kontrole są/powinny być bardzo ostre.

--
    Uwaga szczur!
  • snajper55 20.09.19, 10:30

> Bez przesady S. Kontrola jakości odbywa się na różnych etapach produkcji towaró
    > w i na drodze od producenta do sklepu. Jeżeli chodzi o żywność to te kontrole s
    > ą/powinny być bardzo ostre.

Uważasz że ta mleczarnia kontrolowała swój produkt? Sprawdzała czy nie za mało wody zdołała? Inne służby kontrolują losowo i bardzo rzadko. Są miliony partii wyprodukowanych towarów. Ile skontrolujesz?

S.
    --
  • pies.na.czarnych 20.09.19, 10:37
    Jeżeli nie kontrolowała to ja się pytam dlaczego nie kontrolowała.
    Moja żona pracowała w laboratorium dużej fabryki produktów wędliniarskich. Sprawdzali swoje produkty na zgodność z recepturą, oraz bakteriologiczne. Salmonella, czy listeria nie miałyby prawa wyjść poza produkcję. Tego typu badania robili również dla innych producentów, których nie było stać na posiadanie własnego laboratorium.
    Każdy fabrykant żywności musi mieć atest swoich produktów. Tak to działa we współczesnym świecie.

--
    Uwaga szczur!
  • snajper55 20.09.19, 12:32

> Jeżeli nie kontrolowała to ja się pytam dlaczego nie kontrolowała.

Bo chciała więcej zarobić. Woda jest tańsza od mleka.

> Moja żona pracowała w laboratorium dużej fabryki produktów wędliniarskich. Spra
    > wdzali swoje produkty na zgodność z recepturą, oraz bakteriologiczne. Salmonell
    > a, czy listeria nie miałyby prawa wyjść poza produkcję. Tego typu badania robil
    > i również dla innych producentów, których nie było stać na posiadanie własnego
    > laboratorium.

Cały czas zakładasz uczciwość producentów. Ta mleczarnia oszukiwał, więc co .miała sprawdzać?

> Każdy fabrykant żywności musi mieć atest swoich produktów. Tak to działa we wsp
    > ółczesnym świecie.

Atest mówi o recepturze produktu a nie o wszystkich partiach produkowanego towaru. Mleczarnia miała atest na mleko?

S.
    --
  • pies.na.czarnych 20.09.19, 12:41
    Nadal nic nie rozumiesz. Rządowe instancje powinny kontrolować. Kontrole powinny być na tyle skuteczne aby:
    Producent z obawy o wpadkę sam kontrolował/oddawał do kontroli swoje produkty.
    Tego typu oszustwa są łatwe do wykrycia. Domniemanie przestępstwa można również stwierdzić przez kontrole finansowe.

--
    Uwaga szczur!
  • szwampuch58 20.09.19, 10:40
    przypominam ze ministrem rolnictwa jest obecnie czolowy przedstawiciel "intiligencji" pisowskiej.....ktorego niewatpliwy "geniusz" dal o sobie znac juz kilkakrotnie

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • pies.na.czarnych 20.09.19, 12:07
    Tu masz jeden z wielu przykladow slabej kontroli. Produkty znalazly sie juz w aptekach i dopiero nastapila reakcja.
    tvn24bis.pl/z-kraju,74/gif-ostrzega-przed-lekami-z-ranitidium-ranigast-i-inne-leki-na-zgage-wstrzymane,971011.html
    --
    Uwaga szczur!
  • adria231 20.09.19, 12:22
    Pisi minister sprawdził tylko, czy wielebny z kropidłem odebrał swoją dolę.
  • snajper55 20.09.19, 12:37

> Tu masz jeden z wielu przykladow slabej kontroli. Produkty znalazly sie juz w a
    > ptekach i dopiero nastapila reakcja.
    > tvn24bis.pl/z-kraju,74/gif-ostrzega-przed-lekami-z-ranitidium-ranigast-i-inne-leki-na-zgage-wstrzymane,971011.html

Już pisałem - nie da się skontrolować każdej partii każdego towaru.
    Tu wstrzymano niektóre partie, bo dostaje informacje o zanieczyszczonych lekach. O mleku z wodą nikt pary z gęby nie puścił. Takiego mamy suwerena.

S.
    --
  • pies.na.czarnych 20.09.19, 12:47
    Da się. Trzeba chcieć. O wycofywaniu lekarst w obiegu w Polsce czyta się co tydzień.

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 20.09.19, 12:49
    że nie wspomnę o produktach nabiałowych. Najczęściej produkt jeż już w sklepie i stanowi zagrożenie dla zdrowia konsumentów.

--
    Uwaga szczur!
  • snajper55 20.09.19, 14:19

> Da się. Trzeba chcieć. O wycofywaniu lekarst w obiegu w Polsce czyta się co tyd
    > zień.

Tak samo się da, jak da się kontrolować wszystkich przechodniów czy przechodzą na zielonym. U każdego producenta chcesz posadzić ekipę kontrolerów plus laboratorium , aby sprawdzali to co on produkuje? Tylko tak się da.

W cywilizowanym świecie, gdy producent łamie prawo, to natychmiast służby są o tym informowane. Ale nie u nas, my psom nie donosimy. Tu leży przyczyna.

S.
    --
  • lech1966 20.09.19, 21:43
    snajper55 napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
    >
    > > Da się. Trzeba chcieć. O wycofywaniu lekarst w obiegu w Polsce czyta się
    > co tyd
    > > zień.
    >
    > Tak samo się da, jak da się kontrolować wszystkich przechodniów czy przechodzą
    > na zielonym. U każdego producenta chcesz posadzić ekipę kontrolerów plus labora
    > torium , aby sprawdzali to co on produkuje? Tylko tak się da.
    >
    > W cywilizowanym świecie, gdy producent łamie prawo, to natychmiast służby są o
    > tym informowane. Ale nie u nas, my psom nie donosimy. Tu leży przyczyna.

Jeśli firma jest znajomego oligarchy to nawet nie mówimy która firma sprzedawała sól drogowa jako spożywczą. Zamiast tego zostaliśmy zapewnieni przez premiera Tuska że sól drogowa tak samo nadaje się do spożycia jak spożywcza.

dziennikzachodni.pl/trujaca-sol-drogowa-wszyscy-ja-jedlismy-lista-zakladow/ar/783924

--
    Autor KZP
  • ceppisowski 20.09.19, 21:48
    idioto pisowski
    Ile lat po sprawie soli bedziesz w gronie przyglupow pisowskich opowiadal o sprawie soli.
    Pytam w kontekscie tego ze nawet nam o tym yu mowisz.
    I jednoczesnie przemilczasz i usprawiedliwiasz pisowskie skandale MILIARD razy powazniejsze.
    Ty pisowsko idioto uwazasz ze jak cos nie mowia w TVP to tego nie ma?
  • lech1966 20.09.19, 22:39
    ceppisowski napisał(a):

> idioto pisowski
    > Ile lat po sprawie soli bedziesz w gronie przyglupow pisowskich opowiadal o spr
    > awie soli.
    > Pytam w kontekscie tego ze nawet nam o tym yu mowisz.
    > I jednoczesnie przemilczasz i usprawiedliwiasz pisowskie skandale MILIARD razy
    > powazniejsze.
    > Ty pisowsko idioto uwazasz ze jak cos nie mowia w TVP to tego nie ma?

Mowie nie o soli ale o fakcie krycia takich przekrętów przez uwczesnego premiera a jakże Tuska.
    Będę przemilczał fakty które uznam za stosowne. Dokładnie tak jak i ty. Z tą roznica że jestem na tyle kulturalny że nie używam słów POwszechnie uznanych za obrazliwe a tolerowanych przez tutejsza administracje w waszych szeregach. A pozniej ułomne się o swoje prawa. Możesz być pewny ty i administracja FK

--
    Autor KZP
  • lech1966 20.09.19, 22:41
    Upomnę. *

--
    Autor KZP
  • adria231 21.09.19, 04:54
    Chciałabym jeszcze ustosunkować się do tematu wątku: trąci trochę rasizmem. Czyżby krowy też były muzułmańskie? Nie znam się na rasach krów, słyszałam tylko o holenderskich....
  • pies.na.czarnych 21.09.19, 08:55
    > Jeśli firma jest znajomego oligarchy to nawet nie mówimy która firma sprzedawała sól drogowa jako spożywczą. Zamiast tego zostaliśmy zapewnieni przez premiera Tuska że sól drogowa tak samo nadaje się do spożycia jak spożywcza.

A co lesiu nie na daje się do spożycia? Słowa Tuska miały za zadanie uspokojenie społeczeństwa, że nie ma niebezpieczeństwa zatrucia się tą solą.
    Nie znam sprawy, ale wyglada na to, że to był szwindel zrobiony przez importera tej soli. Normalnie taka sól barwiona jest na różowo i w takim wypadku nie ma możliwości wprowadzenia jej do łańcucha żywnościowego.

--
    Uwaga szczur!
  • ceppisowski 20.09.19, 18:24
    Kazda partia produktu, zwlaszcza zywnosciowego jest kontrolowana i odpowiednio oznaczana i podpisuje sie pod nia jakis czlowiek.
  • ceppisowski 20.09.19, 18:22
    Wszystkich kontroluje Jaroslaw i Zero
  • lech1966 20.09.19, 20:32
    adria231 napisała:

> Temat zainteresował mnie ze względów osobistych,bo w mojej diecie codziennej je
    > st dużo mleka i jego przetworów.
    > Wydawało mi się, że po drodze od krowy do półki sklepowej różne służby sanitarn
    > e i inne kontrolowały tę produkcję. Dlaczego dopuszczono do tego, że przez lata
    > ktoś nas oszukiwał, a może nawet truł?
    > I tu nie ma nic do tego, że w sprawę zamieszani są muzułmanie...

To nic nowego że służby czy urzędnicy wynagradzani z naszych podatków ograniczają się wyłącznie do pobierania pensji i nic nie robienia. Idź do jakiegokolwiek urzędu na godzinę przed końcem pracy. Zostaniesz potraktowana jak intruz który burzy czas przeznaczony na wyciszenie się przed POwrotem do domu. Niestety tak było i jest, i obym był złym prorokiem, ale pewnie także i będzie.

--
    Autor KZP
  • ceppisowski 20.09.19, 21:50
    i nawet do tematu tumiwisizmu urzednikow, pisowski kretyn wlaczyl watek PO choc przyznaje ze temat jest powszechny
  • lech1966 20.09.19, 22:03
    ceppisowski napisał(a):

> i nawet do tematu tumiwisizmu urzednikow, pisowski kretyn wlaczyl watek PO choc
    > przyznaje ze temat jest powszechny

Oczywiście że jest POwszechny. Nie umiesz czytać cepie? W sumie nie wiem PO co pytam????.
    Sorki cepie. Masz racje. To tumwisizm PO cepowemu.

--
    Autor KZP
  • ceppisowski 20.09.19, 18:06
    Pisowski katolik, zostal ZMUSZONY przez LGBT oszukac na mleku po obejrzeniu ich marszu rownosci.
    Nie ma co sie dziwic ze nie chca aby ideologia LGBT sie rozlewala po kraju.
    Poki co tylko jedna mleczarnia jest zatruta zarazkami i chorobami LGBT
  • taniarada 20.09.19, 12:59
    Za PO szczali do mleka.Za PIS dolewają wodę..Czy to jasne jest?
  • pies.na.czarnych 20.09.19, 13:03
    Za Walesy sikali do wody świeconej. Za PiS w wodzie świeconej znajduja sie bakterie Coli. Na tym polega dobra zmiana :)

--
    Uwaga szczur!
  • adria231 20.09.19, 13:31
    odpowiednie służby sprawdzają,a przynajmniej powinny sprawdzać zanim dojdzie do zatrucia, szczególnie żywność . Dlaczego ta kontrola była nieskuteczna?
    Być może chodziło o łapówki dla kontrolujacych, a może im się nie chciało...
    Pracowałam w placówkach wakacyjnych dla młodzieży. Wiem, ile kontroli przeżyłam przed rozpoczęciem sezonu i w trakcie.
    Sprawdzane było wszystko: pokoje, umeblowanie, jakość pościeli,m rodzaj zajęć z podopiecznymi, czym myte były podłogi... Kontrola żywienia, jadłospisów, transportu zakupów żywności.
    Mleko dość często ulega różnym zanieczyszczeniom. Nie wierzę, by ten proceder uprawiany był przez lata. Przecież nie trzeba sprawdzić każdego kubeczka z zawartością. Wystarczy sprawdzić końcowy produkt wywożony z mleczarni. Laboratorium wykryje wszystko. Ponadto wydaje mi się, że na codzień sprawdzany jest produkt na każdym etapie produkcji.
    Po pisim zarządzaniu można się jednak spodziewać ,ze jak zwykle kadry mają takie po znajomości( które nie znają się na niczym).
  • snajper55 20.09.19, 14:21
    adria231 napisała:

> odpowiednie służby sprawdzają,a przynajmniej powinny sprawdzać zanim dojdzie d
    > o zatrucia, szczególnie żywność .

Każdą podawaną rybkę odpowiednie służby powinny sprawdzać? Każdą parowkę? Każde jajko?

S.
    --
  • ceppisowski 20.09.19, 18:30
    Producenci jajek KAZDE JAJKO oznaczaja by potem latwiej rozwiazywac problem
    Cyklicznie masz komunikaty ze znaleziono bakterie w partii jajek takiej i takiej od producenta XKazdy producent zywnosci testuje probki danych partii towaru.
    Zupelnie czyms innym jest smazalnia ryb nad morzem, tam sa inne przepisy bo syf jaki moga zrobic jest znacznie mniejszy
  • pies.na.czarnych 20.09.19, 19:14
    Nie przetłumaczysz uparciuchowi. :(

--
    Uwaga szczur!
  • taniarada 21.09.19, 06:07
    W Gostyniu na forach piszą że ten proceder trwa więcej niż dwa lata.Niektórzy tam dorobili się majątku.Ale mając krótki mózg ,można zwalić to na PIS.Przy każdej mleczarni nie da się postawić policjanta.Tam też były kontrole .Ale liche. Mafią mleczarską zajął się PIS,a durnie piszą że jego wina.
  • pies.na.czarnych 21.09.19, 09:01
    > Przy każdej mleczarni nie da się postawić policjanta.

Popacz tanjusza kontrole nic nie wykazywały, a dziennikarzom udało się wykryć przestępstwo. Jednak można. Może w pisim państwie te wszystkie służby kontrolne zastąpimy dziennikarzami i będzie OK.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 21.09.19, 10:13

> > Przy każdej mleczarni nie da się postawić policjanta.
    >
    > Popacz tanjusza kontrole nic nie wykazywały, a dziennikarzom udało się wykryć p
    > rzestępstwo. Jednak można. Może w pisim państwie te wszystkie służby kontrolne
    > zastąpimy dziennikarzami i będzie OK.

Ale to nie wina PiS tylko braku konkretnej ustawy o odpowiedzialności urzędniczej. Żaden rząd sobie z tym nie poradził. Co prawda napisano ustawę ale napisano ja tak żeby POzostawic duże pole do popisu sądom w stosowaniu DSR.

Ps. DSR = Duży Stopień Roztargnienia.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 21.09.19, 10:18
    Pisi przez cztery lata nie mogli znalezc jednej nocy wolnej aby taka ustawe uchwalic?

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 21.09.19, 10:24

> Pisi przez cztery lata nie mogli znalezc jednej nocy wolnej aby taka ustawe uch
    > walic?

Tu masz rację. Mam nadzieję że w drugiej kadencji znajdą ta jedna noc aby ją uchwalić.😆😆😆

--
    Autor KZP
  • snajper55 21.09.19, 10:14
    taniarada napisał(a):

> W Gostyniu na forach piszą że ten proceder trwa więcej niż dwa lata.

Pewnie cztery lata, tyle ile trwa kadencja PiS. Dobra zmiana wsadziła do mleczarni pislamistę, a ten, jak to pislamista, od razu zaczął kraść.

S.
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka