Dodaj do ulubionych

Ośmiorniczki biją milionowe i miliardowe wałki PIS

20.09.19, 19:51
"Onet ujawnił, że Polska Fundacja Narodowa zapłaciła w ciągu kilkunastu miesięcy ponad 5,5 mln dolarów, czyli ponad 20 milionów złotych amerykańskiej firmie PR-owej White House Writers Group za promowanie naszego kraju w USA. Amerykanie wzięli pieniądze za m.in. stworzenie profili o Polsce w mediach społecznościowych, który obserwuje zaledwie po kilkadziesiąt osób na całym świecie. I do tego umieścili fotografię Pragi zamiast Warszawy. Czy dowiemy się, jak są wydatkowane publiczne pieniądze? Niektórzy posłowie PiS komentowali sprawę z uśmiechem na twarzy."

Przyglup pisowski wybaczy pisowcowi kradnącemu miliiardy w SKOKach, pislamski katol wybaczy pisowskiemu katolikowu ktory ktradnie miliony.
Pisior jest tak zindoktrynowany i oglupiony ze nie wybaczy PO osmiorniczek za 30 zlotych

wyborcza.pl/10,152484,25217692,naduzycia-w-pfn-glinski-atakuje-dziennikarzy-pis-umywa-rece.html#s=BoxWyboImg1
Edytor zaawansowany
  • j-k 20.09.19, 20:05
    bo ten ich gust podzielam.

salceson i kaszane pozostawiam dla Partii obecnie rzadzacej :)))
  • ceppisowski 20.09.19, 20:15
    Pisowska wierchuszka wmawia pisowskim idiotom ze je kaszanke i salceson.
    Te zwierzenia maja dac do zrozumienia pisowskiej ciemnocie ze pisowcy sa uczciwi.
    Dlatego pisowcy maja zakaz epatowania bogactwem czy majatkiem.
    Dlatego Krysia Pawlowicz, posiadajace AKCJE sprzedawanych na gieldzie metali w swoim oswiadczeniu majatkowym nie napisala ze ma akcje a ze ma metale.
    Pisowski duren, jak na durnia przystalo, mysli ze Krysia na dzialce ma 2 tony złomu.
    Do tego dodac media pisowskie, kazdego dnia oszukujace i manipulujace w kazdej sprawie ciemnote = oglupiony ciemniak pisowski
  • j-k 20.09.19, 20:22
    owszem - wiekszosc zwyklych PiSiorkow je kaszane i salceson.
  • ceppisowski 20.09.19, 20:30
    ale ja nie mowie o tym kto co je a to jak PIS oglupia ciemnote
    Trzeba byc kompletnym durniem aby uwazac ze POwcy jedza osmiorniczki i kawior a pislamskie bydlaki nie.
    ale wlasnie to im PIS wmowil i te ich zasrane katolicko-narodowe media do oglupiania
  • taniarada 21.09.19, 06:12
    ceppisowski napisał(a):

> ale ja nie mowie o tym kto co je a to jak PIS oglupia ciemnote
    > Trzeba byc kompletnym durniem aby uwazac ze POwcy jedza osmiorniczki i kawior a
    > pislamskie bydlaki nie.
    > ale wlasnie to im PIS wmowil i te ich zasrane katolicko-narodowe media do oglup
    > iania
    Nie umiesz się wysłowić prostaku.Co drugie słowo to wyzwiska.Skończyłeś jakąś szkołę .Czy tylko marksizmu-leninizmu ?
  • qinto 21.09.19, 06:32
    Nie umiesz się wysłowić prostaku.Co drugie słowo to wyzwiska.Skończyłeś jakąś szkołę .Czy tylko marksizmu-leninizmu ?

Po co wy w ogóle próbujecie z nim rozmawiać.
    Przecież nawet lemingi z tego forum z nim nie dyskutują.
    To faktycznie prymityw.
    Posty gdzie nie używam takich słów, nie łamię regulaminu są wycinane - występy tego idioty są tolerowane przez moderację. Wątki oszołoma są przenoszone na oślą, bo dotykają spraw za które lemingi powinni się wstydzić.....eee zaraz ten post będzie wycięty.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • ceppisowski 21.09.19, 18:29
    jestes pisowcem, a to oznacza ze rozumiesz tylko taki jezyk
  • lech1966 20.09.19, 21:57
    ceppisowski napisał(a):

> Pisowska wierchuszka wmawia pisowskim idiotom ze je kaszanke i salceson.
    > Te zwierzenia maja dac do zrozumienia pisowskiej ciemnocie ze pisowcy sa uczciw
    > i.
    > Dlatego pisowcy maja zakaz epatowania bogactwem czy majatkiem.
    > Dlatego Krysia Pawlowicz, posiadajace AKCJE sprzedawanych na gieldzie metali w
    > swoim oswiadczeniu majatkowym nie napisala ze ma akcje a ze ma metale.
    > Pisowski duren, jak na durnia przystalo, mysli ze Krysia na dzialce ma 2 tony z
    > łomu.
    > Do tego dodac media pisowskie, kazdego dnia oszukujace i manipulujace w kazdej
    > sprawie ciemnote = oglupiony ciemniak pisowski

😁😁😁😂😂😂🤣🤣🤣🤣

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • adria231 21.09.19, 04:46
    Wreszcie zrozumiałam, dlaczego Krysia publicznie, na sali sejmowej obżerała się jakimś paskudztwem.Taki prikaz dostała od szefa. "Niech ciemny lud zobaczy,że oni nie jadają ośmiorniczek"....
  • taniarada 21.09.19, 06:09
    adria231 napisała:

> Wreszcie zrozumiałam, dlaczego Krysia publicznie, na sali sejmowej obżerała się
    > jakimś paskudztwem.Taki prikaz dostała od szefa. "Niech ciemny lud zobaczy,że
    > oni nie jadają ośmiorniczek"....
    Serio.Ładnie tu od rana trollujesz na wszystkich wątkach.Rzygać się chce jak się to czyta.
  • ceppisowski 21.09.19, 18:30
    napisz cos na temat watku
  • qinto 21.09.19, 06:37
    adria231 napisała:

> Wreszcie zrozumiałam, dlaczego Krysia publicznie, na sali sejmowej obżerała się
    > jakimś paskudztwem.Taki prikaz dostała od szefa. "Niech ciemny lud zobaczy,że
    > oni nie jadają ośmiorniczek"....

Ty, w ogóle bardzo dużo rozumiesz.
    Piszesz, że obżerała się jakimś paskudztwem - czyli nie wiesz co jadła, nie wiesz czy to nie były ośmiorniczki.
    Piszesz, że dostała prikaz (rusycyzm) od szefa - ty pewnie nawet wiesz jakie majtki miała wtedy Krysia na sobie.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • adria231 21.09.19, 08:32
    Wiem, barchanowe. Innych nie ma w jej rozmiarze.
  • ceppisowski 21.09.19, 18:31
    fuj
  • no-popis 21.09.19, 07:17
    ceppisowski napisał(a):

> Pisowska wierchuszka wmawia pisowskim idiotom ze je kaszanke i salceson.
    > Te zwierzenia maja dac do zrozumienia pisowskiej ciemnocie ze pisowcy sa uczciw
    > i.
    > Dlatego pisowcy maja zakaz epatowania bogactwem czy majatkiem.
    > Dlatego Krysia Pawlowicz, posiadajace AKCJE sprzedawanych na gieldzie metali w
    > swoim oswiadczeniu majatkowym nie napisala ze ma akcje a ze ma metale.
    > Pisowski duren, jak na durnia przystalo, mysli ze Krysia na dzialce ma 2 tony z
    > łomu.
    > Do tego dodac media pisowskie, kazdego dnia oszukujace i manipulujace w kazdej
    > sprawie ciemnote = oglupiony ciemniak pisowski
    ty naprawdę nie rozumiesz, że odrzucenie PO przez wyborców miało miejsce nie z powodu ośmiorniczek ale treści rozmów, zaprezentowaniu prawdziwej "koncepcji państwa" i stosunku POlityków do obywateli POdczas tych rozmów u Sowy?

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • lech1966 21.09.19, 10:35
    no-popis napisała:

> ceppisowski napisał(a):
    >
    > > Pisowski duren, jak na durnia przystalo, mysli ze Krysia na dzialce ma 2
    > tony z
    > > łomu.
    > > Do tego dodac media pisowskie, kazdego dnia oszukujace i manipulujace w k
    > azdej
    > > sprawie ciemnote = oglupiony ciemniak pisowski

> ty naprawdę nie rozumiesz, że odrzucenie PO przez wyborców miało miejsce nie z
    > powodu ośmiorniczek ale treści rozmów, zaprezentowaniu prawdziwej "koncepcji pa
    > ństwa" i stosunku POlityków do obywateli POdczas tych rozmów u Sowy?

On być może to rozumie. Ale nie może ci przyznać racji bo w jego umowie o pracę nie uwzględniono samodzielnego myślenia.

--
    Autor KZP
  • ceppisowski 21.09.19, 18:33
    ty jestes taki glupi ze az strach
    zobacz sobie co kazdego dnia ci wmawia PIS w ich mediach
    Przeciez oni maja was za kretynow skoro odwazaja sie wmawiac takie sprawy
  • lech1966 21.09.19, 19:11
    ceppisowski napisał(a):

> ty jestes taki glupi ze az strach
    > zobacz sobie co kazdego dnia ci wmawia PIS w ich mediach
    > Przeciez oni maja was za kretynow skoro odwazaja sie wmawiac takie sprawy

Akcja wywołuje reakcję cepie. Ja wcale nie jestem za PiSem, mało mnie obchodzi co oni robią. Ja jestem przeciw PO i PSL. Rzeczypospolita Polska nie miała nigdy w swojej historii gorszego rządu od rządu Tuska i Kopacz.

#silnirazem 😂😂😂

--
    Autor KZP
  • spokojny.zenek 21.09.19, 19:16
    lech1966 napisał:

> Rzeczypospolita Polska nie miała nigd
    > y w swojej historii gorszego rządu od rządu Tuska i Kopacz.

Ciekawe ile jeszcze lat potrzebujesz żeby znaleźć jakikolwiek (nikt już nie wymaga sensownego) argument na poparcie tej kretyńskiej tezy.
  • j-k 21.09.19, 19:30
    spokojny.zenek napisał:
    Ciekawe ile jeszcze lat potrzebujesz żeby znaleźć jakikolwiek (nikt już nie wym
    > aga sensownego) argument na poparcie tej kretyńskiej tezy.

ja potrzebuje ZERO lat.

jest oczywiste, ze lawa przysieglych dyscyplinuje sedziow.
  • x2468 21.09.19, 20:01
    Oczywiście przysięgli wyznaczeni przez ministra Zero.
    Historia zna takie przypadki:
    Sędzia pośrodku i dwaj ławnicy z wyboru czyli sprawiedliwość absolutna.

jest oczywiste, ze lawa przysieglych dyscyplinuje sedziow.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • spokojny.zenek 21.09.19, 20:10
    Przysięgli to co innego. ławnicy to co innego. Ławnicy są przez PiS znienawidzeni, w każdym razie normalni ławnicy - orzekający w I instancji. Za to nieznani nigdzie (i niemający sensu) ławnicy SN - jak najbardziej, bo wszystko dobre, żeby upokorzyć sędziów.
    Lesiowi oczywiście tłumaczono, że tam, gdzie sąd orzeka z udziałem przysięgłych odsetek uniewinnień jest ZAWSZE wyższy, niż gdyby orzekał skład fachowy. Lesio swoim starym sposobem udał, że "nie rozumie". Zresztą odsetek uniewinnień w Polsce jest skrajnie niski (kilka procent) bez jakiegokowiek porównania niższy, niż tam, gdzie jest ława przysięgłych. No ale dla lesia jeśli fakty ośmieszają jego bajdurzenie - tym gorzej dla faktów.
  • lech1966 21.09.19, 20:47
    spokojny.zenek napisał:

> Przysięgli to co innego. ławnicy to co innego. Ławnicy są przez PiS znienawidze
    > ni, w każdym razie normalni ławnicy - orzekający w I instancji. Za to nieznani
    > nigdzie (i niemający sensu) ławnicy SN - jak najbardziej, bo wszystko dobre, że
    > by upokorzyć sędziów.
    > Lesiowi oczywiście tłumaczono, że tam, gdzie sąd orzeka z udziałem przysięgłych
    > odsetek uniewinnień jest ZAWSZE wyższy, niż gdyby orzekał skład fachowy. Lesio
    > swoim starym sposobem udał, że "nie rozumie". Zresztą odsetek uniewinnień w Po
    > lsce jest skrajnie niski (kilka procent)

Zeniu ja mówię o sądzie dyscyplinarnym. Na inne jeszcze przyjdzie czas. I mam podejrzenie graniczące z pewnością że na 10 czynnych zawodowo sędziów znajdę 6 którzy pozbędą się z zawodu jednostek niewydolnych ale z nazwiskiem i zasługami u przełożonych. Ja wcale nie uważam że tam są źli ( z założenia) ludzie. Znam kilkunastu sedziow i wiem że w muszą się liczyć ze zdaniem wierchuszki. Do awansu są przedstawiani albo lizusi a nie ludzie ciezko pracujący albo właśnie "nazwiska i zasługi"

--
    Autor KZP
  • spokojny.zenek 22.09.19, 18:53
    lech1966 napisał:

> Zeniu ja mówię o sądzie dyscyplinarnym.

O tym, którego powołanie było rzekomo takim waszym wielkim sukcesem? I twierdzisz, ze dopiero trzeba go powołać?
    Oj, nie będzie premii...

> Do awansu są przedstawiani albo lizusi a nie ludzie ciezko pracujący

Tak, to prawda. Odkąd objęliście władzę i rozpędziliście KRS, zastępując go jego wyjątkowo nędzną imitacją dokładnie tak się zaczęło dziać. DOKŁADNIE TAK. Jeśli ktoś jest dobrym sędzią, to nie ma większych szans na awans, awansują natomiast tacy, którzy w normalnych warunkach nie mieliby na to ŻADNYCH szans. Często z długą kartoteką dyscyplinarną, fatalną jakością orzecznictwa i najbardziej opieszali w swoich wydziałach.
    Skąd lesiu u ciebie taki nagły przypływ prawdomówności?

• nazimno 23.09.19, 07:25
    buhaha - dobry sedzia:

www.youtube.com/watch?v=wAtAhaHCwYk
  • spokojny.zenek 24.09.19, 07:31
    Zdanie autorów strony - nawet bardzo dobry. Prokuratura upierała się, że tylko wykroczenie a sąd dopatrzył się przestępstwa.
    No chyba że to nazimno był tym piratem drogowym...
  • ceppisowski 22.09.19, 19:08
    hehehehehe
    Lesio, idioto
    nikt nie mowi ze obecna sytuacja z sedziami jest OK
    Ale ty chcesz upolitycznic sedziow
    a to oznacza ze chcesz aby pozostalo po staremu i dorzucasz jeszcze orzekanie pod wzgledem politycznym.
    Zebys zrozumial to dzisiaj potrzebowaliscie zniszczyc dowody przeciwko Szydłowej, po twojej zmianie posluszny sedzia by te plyte obejrzal i widzialby wine Szydlowej a i tak by skazal tego chlopaszka ktoremu przytrafili sie pislamisci z wladza absolutna
  • lech1966 21.09.19, 20:37
    x2468 napisał:

> Oczywiście przysięgli wyznaczeni przez ministra Zero.
    > Historia zna takie przypadki:
    > Sędzia pośrodku i dwaj ławnicy z wyboru czyli sprawiedliwość absolutna.

Ty jak zwykle myślisz o ławnikach jak w PRL którzy byli tylko po to aby sędzia nie spadł z krzesła. Miał z jednej strony oparcie i z drugiej. Ale to wylacznie on wydawał wyrok
    Ja mówię o systemie amerykańskim. Ława przysięgłych wydaje nieodwołalny wyrok. I wypad z zawodu

Bez możliwości odwołania

--
    Autor KZP
  • spokojny.zenek 22.09.19, 18:49
    lech1966 napisał:

> Ty jak zwykle myślisz o ławnikach jak w PRL

To x2468 zlikwidował de facto ławników czy twój idol Ziobro, zarazem mający gębę pełną obłudnych frazesów o "kontroli społeczeństwa"?

• no-popis 24.09.19, 08:14
    x2468 napisał:

> Oczywiście przysięgli wyznaczeni przez ministra Zero.
    > Historia zna takie przypadki:
    > Sędzia pośrodku i dwaj ławnicy z wyboru czyli sprawiedliwość absolutna.
    A co proponujesz soku z buraka ?
    --
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • ceppisowski 22.09.19, 19:04
    Argument jest taki
    Oglada TVP i tam mowia ze jest dobrze
  • ceppisowski 22.09.19, 19:03
    no i wyszko szydlo z wora
    wymyslil sobie nick NOPOPIS ale jest pisowcem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka