Dodaj do ulubionych

"Pancerny Marian" trafiony?

20.09.19, 20:57
Jeśli okaże się, że obecny prezes NIK-u jest powiązany z branża sutenerską i zarabia na burdelu, to ja już nie wiem, co bardziej pikantnego może się jeszcze pokazać. No, chyba tylko ujawnienie nazwiska alfonsa Leśnego Ruchadła.

natemat.pl/285089,superwizjer-tvn-o-nowej-aferze-w-pis-marian-banas-i-pokoje-na-godziny

--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 20.09.19, 21:02
    Lesiu i ludzikow podadzą nam zaraz przykład, że za poprzednich rządów było tak samo
    www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/pancerny-marian-i-pokoje-na-godziny-zapowiedz-reportazu-superwizjera-w-tvn24,971093.html
    --
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 21.09.19, 08:28
    Miałem racje. Ludzikow napisał: Może się okaże, że ów Marian jest powiązany z Gawłowskim, który również wynajmował mieszkanie...
    :)

--
    Uwaga szczur!
  • lumpior 20.09.19, 21:07
    O tym zadecyduje PrezesPan.kropka,amen,zamknąć mordy.Ot co.

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • snajper55 20.09.19, 21:09
    S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • szwampuch58 20.09.19, 21:14
    paranoja tego kraju powoli staje sie nie smaczna.....pytam: za co Polske to spotkalo ?

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • buldog2 20.09.19, 21:52
    Jeśli to prawda, to jest on godnym następcą Lecha Kaczyńskiego, który będąc prezesem NIK chronił aferzystów, i Cygana, który PISowcom organizował pedofilskie burdele.
    oszoł napisze, że to godny spadkobierca szczytnych tradycji PIS.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • kolor 21.09.19, 04:35
    Pewnie "Lodzik" Kuchcinski był częstym gościem
  • qinto 21.09.19, 06:40
    Jeśli okaże się, że obecny prezes NIK-u jest powiązany z branża sutenerską i zarabia na burdelu......

Dobrze napisałeś, jeśli okaże się..... a jeśli się nie okaże - to co wtedy?
    Będzie trafiony, ale nie zatopiony.
    Przecież o to chodzi, jeżeli ktoś kogoś obrzuci goownem, to to goowno można z siebie zrzucić, ale smród zostaje.
    O to, właśnie chodzi.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • no-popis 21.09.19, 07:13
    qinto napisał:

> Jeśli okaże się, że obecny prezes NIK-u jest powiązany z branża sutenerską i za
    > rabia na burdelu......
    >
    > Dobrze napisałeś, jeśli okaże się..... a jeśli się nie okaże - to co wtedy?
    > Będzie trafiony, ale nie zatopiony.
    > Przecież o to chodzi, jeżeli ktoś kogoś obrzuci goownem, to to goowno można z s
    > iebie zrzucić, ale smród zostaje.
    > O to, właśnie chodzi.
    Może się okaże, że ów Marian jest powiązany z Gawłowskim, który również wynajmował mieszkanie na dom uciech erotycznych zdaje się w Szczecinie ale Gawłowskiemu troll witek nie wyPOmni bo jak pisze w tym wątku buldog, Gawłowski mógł organizować orgie seksualne-homoseksualne i pedofilskie działaczom PO.
    Sorry za ten idiotyczny tekst ale chciałem się pośmiać z psychopatów z PO na tym forum i moderatora, który to toleruje a za "wilcze oczy Tuska" blokuje na forum.
    CZasami jak przeczytam taki post jak buldoga to jestem zaskoczony jak wielu psychopatów POrusza się na tym forum.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • eiran 21.09.19, 07:17
    Nie zdążyłem - miałem nadzieję uprzedzić ludzikowa z jego wPiSem o sutenerze Gawłowskim, i tym drugim degeneracie, Kropiwnickim. W rezerwie jeszcze ludzikow trzyma Chlebowskiego, łajdaczącego się po cmentarzach i Grasia - przy śmietnikach.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • pies.na.czarnych 21.09.19, 08:30
    pies.na.czarnych napisała:

> Lesiu i ludzikow podadzą nam zaraz przykład, że za poprzednich rządów było tak
    > samo

--
    Uwaga szczur!
  • eiran 21.09.19, 07:13
    Ducha nie gaście, towarzyszu ryszardzie. Może jeszcze raz "Bóg się do was uśmiechnie"* i film o Marianie "nie przejdzie kolaudacji"

*(c) Mariusz Muszyński

--
    Przez 14 lat ayran.
  • sverir 21.09.19, 15:31
    "Przecież o to chodzi, jeżeli ktoś kogoś obrzuci goownem, to to goowno można z siebie zrzucić, ale smród zostaje"

Fakt, ale pisowcy w tej kadencji wydają się być wyjątkowo zaimpregnowani na wszelkie pomówienia. Spływają po nich jak po kaczce. Pewnie dlatego, że cokolwiek się nie dzieje na szczytach władzy, ich żelazny elektorat wiernie trwa na posterunku. Co nie zmienia faktu, że intencjonalne łgarstwo jest grzechem.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • eiran 21.09.19, 16:03
    W tej kadencji to akurat "Superwizjerowi" zawdzięczamy ujawnmienie takich historii, jak:

1. Dręczenie Igora Stachowiaka za pomocą paralizatora, a następnie, po jego śmierci, tuszowanie sprawy tak długo, jak się dało
    2. Obchody urodzin Hitlera przez rodzimych nazistów i próbę przerzucenia odpowiedzialności za tę imprezę (a także wcześniejszą, podczas której nawoływano do zabójstwa Tuska) na ekipę telewizyjną TVN24
    3. Aferę z nielegalnym obrotem "leżakami", czyli ciężko chorym bydłem tuszowaną przez pisiackie ministerstwo rolnictwa i takiż nadzór weterynaryjny.

W każdym z tych przypadków wolontariusze obrony władzy, tacy jak ludzikow czy stunikowy rysio, kwestionowali rzetelność ustaleń dziennikarzy TVN, tudzież wyrażali współczucie dla ofiar pomówień "nierzetelnych pismaków", a w końcu- dość rozpaczliwie - poszukiwali podobnych przypadków z lat 2007-2015, co miało - ma się rozumieć - stanowić usprawiedliwienie do działań pisiactwa.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • adria231 21.09.19, 18:24
    W związku z tym że miałam do czynienia z mieszkaniami i ich wynajmowaniem mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że co innego jest wynajem mieszkania np. na rok, a co innego wynajem na godziny.Wynajmując mieszkanie na rok podpisujemy umowę , w której zawarte są wszystkie ustalenia. Nie mogę wchodzić do mieszkania pod nieobecność lokatora. Nie odpowiadam też za to, jak lokator prowadzi się, jeżeli nie zakłóca to życia sąsiadów . Oczywiście, od czasu do czasu dzwonię do sąsiadów, czy nowy lokator( lokatorka) nie zakłóca im porządku. Nie mogę więc odpowiadać za to,co dzieje się w łóżku najemcy. Jeżeli natomiast ktoś wynajmuje pokój na godziny, to przecież nasuwa się samo - na co ? Tylko na numerek. Ma ktoś jakiś inny pomysł? Proszę mnie oświecić. Tak więc inna jest sprawa Gawłowskiego ( chyba nie pomyliłam nazwiska), a całkiem inna prezesa NIK.
  • aniechto.only 21.09.19, 07:34
    "Z krótkiej zapowiedzi programu (emisja w sobotę 21 września o godz. 20:00 w TVN24) możemy się dowiedzieć, że Marian Banaś miał zarabiać na "pokojach na godziny". Na nagraniu pada wręcz oskarżenie, że obecny prezes NIK jest – według ustaleń dziennikarzy "Superwizjera" – powiązany z gangiem sutenerów."

I zatopiony. Skoro zajął się Superwizjer, to na pewno sprawa jest dobrze udokumentowana.
  • eiran 21.09.19, 07:48
    Ciekawe, co tym razem znajdzie się na operatora. Po zeszłorocznym reportażu tego samego Kittela, operator był włóczony po komisariatach i prokuraturach za hajlowanie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • no-popis 21.09.19, 08:07
    aniechto.only napisała:

> "Z krótkiej zapowiedzi programu (emisja w sobotę 21 września o godz. 20:00 w TV
    > N24) możemy się dowiedzieć, że Marian Banaś miał zarabiać na "pokojach na godzi
    > ny". Na nagraniu pada wręcz oskarżenie, że obecny prezes NIK jest – według usta
    > leń dziennikarzy "Superwizjera" – powiązany z gangiem sutenerów."
    >
    > I zatopiony. Skoro zajął się Superwizjer, to na pewno sprawa jest dobrze udoku
    > mentowana.
    Jak przepis ze się do niePOkalanego POczęcia to bedzie mogl jak Gawłowski ubiegac sie o mandat senatora ze wsparciem partii.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • aniechto.only 21.09.19, 08:20
    no-popis napisała:
    > Jak przepis ze się do niePOkalanego POczęcia to bedzie mogl jak Gawłowski ub
    > iegac sie o mandat senatora ze wsparciem partii.

Gołąbek jakiś taki niedysponowany z rana.
  • eiran 21.09.19, 08:27
    Z 15 wpisów w wątku o Banasiu, dwa to teksty ludzikowa o Gawłowskim.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • adria231 21.09.19, 08:25
    Przecież w nazwie PiS to : prostytutki i sutenerzy. A za co to Polskę spotkało? też odpowie cytatem ( przepraszam autora):
    "jak do urn idą barany, to przy korycie są świnie".
  • qinto 21.09.19, 08:29
    adria231 napisała:

> Przecież w nazwie PiS to : prostytutki i sutenerzy. A za co to Polskę spotkało?
    > też odpowie cytatem ( przepraszam autora):
    > "jak do urn idą barany, to przy korycie są świnie".

Vide - Gawłowski, Niesiołowski, Neuman.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • kolor 21.09.19, 08:33
    Zapomniałeś o Lodziku
  • pies.na.czarnych 21.09.19, 10:38
    Reportaż jest niejako zapisem moich przygód z próbą dojścia do tego, co naprawdę jest z oświadczeniem majątkowym i majątkiem pana ministra i teraz prezesa NIK-u Mariana Banasia - wyjaśniał we "Wstajesz i weekend" w TVN24 dziennikarz Bertold Kittel, autor reportażu "Superwizjera" o majątku prezesa Najwyższej Izby Kontroli. - Odpowiedź na to, w jaki sposób wszedłem w środowisko takiego półświatka gangsterskiego, bardzo groźnego, jest właśnie w tym reportażu - dodał.

Cała rozmowa
    www.tvn24.pl/prezes-nik-marian-banas-w-reportazu-superwizjera-rozmowa-z-bertoldem-kittelem,971235,s.html
    --
    Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka