Dodaj do ulubionych

Za rządów PiS jest kasta ludzi nietykalnych

23.09.19, 07:50
Należą do nich prominentni politycy PiS i gdyby nie dziennikarze niezależnych telewizji i tej gazety to byśmy nie mieli pojęcia o ich lewych interesach i przekrętach. Niestety kończy się to na tym, z<e tylko my mamy wiedzę, bo Ziobrowa prokuratura albo rżnie głupa i udaje, ze nic nie widzi, albo zwyczajnie niszczy dowody i z powodu ich braku musi umorzyć sprawę.
Takie to mamy teraz czasy pod rządami partii, która w nazwie ma takie dwa słowa jak "prawo" i
"sprawiedliwosć", a poza tym są tych słów zaprzeczeniem.
Niestety na skutek skretynienia znacznej części Polaków dla których najważniejsze jest pińcet plus przed nami zapewne jeszcze jedna kadencja demolki tego kraju przez obecnie rządzących.
I nic nie poradzisz bracie mój, gdy na tronie...
Obserwuj wątek
    • qinto Re: Za rządów PiS jest kasta ludzi nietykalnych 23.09.19, 08:02
      Niestety na skutek skretynienia znacznej części Polaków dla których najważniejsze jest pińcet plus przed nami zapewne jeszcze jedna kadencja demolki tego kraju przez obecnie rządzących.
      I nic nie poradzisz bracie mój, gdy na tronie...

Żal mi ciebie.
      Gdyby cię pozbawili dostępu do internetu byłbyś zdrowszy.
      Zajmij się wnukami ryju a zobaczysz, że świat jest inny. To tylko dobra rada.

--
      Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
      • maotsetung Re: Za rządów PiS jest kasta ludzi nietykalnych 23.09.19, 08:24
        qinto napisał:

> Niestety na skutek skretynienia znacznej części Polaków dla których najważniejs
        > ze jest pińcet plus przed nami zapewne jeszcze jedna kadencja demolki tego kraj
        > u przez obecnie rządzących.
        > I nic nie poradzisz bracie mój, gdy na tronie...
        >
        > Żal mi ciebie.
        > Gdyby cię pozbawili dostępu do internetu byłbyś zdrowszy.
        > Zajmij się wnukami ryju a zobaczysz, że świat jest inny. To tylko dobra rada.
        >
        O 8 rano wnukami? O tej porze to jedno jest w szkole, a drugie jeszcze śpi.
        Co z wami zwolennikami PiSiej ferajny się dzieje, ze zawsze jak napiszę coś prawdziwego i złego o PiSie to was zrać tylko na osobiste wycieczki w stron mojej osoby i zazwyczaj takie kretyńskie jak ta dzisiejsza, albo jeszcze bardzie idiotyczne jak np zapytanie co piłem, ze mi zaszkodziło.
        To wy chyba pijecie o tej porze za pińcet plus, ja nigdy nie piję przed 17stą.
        A, zapomniał bym jeszcze potraficie klikać kosz, co widać na oślej, ale nigdy nie potraficie podjąć merytorycznej dyskusji w poruszonym temacie.
        No i macie jeszcze wspomaganie w osobie moderatora.
        • qinto Re: Za rządów PiS jest kasta ludzi nietykalnych 23.09.19, 08:29
          O 8 rano wnukami? O tej porze to jedno jest w szkole, a drugie jeszcze śpi.
          Co z wami zwolennikami PiSiej ferajny się dzieje, ze zawsze jak napiszę coś prawdziwego i złego o PiSie to was zrać tylko na osobiste wycieczki w stron mojej osoby i zazwyczaj takie kretyńskie jak ta dzisiejsza, albo jeszcze bardzie idiotyczne jak np zapytanie co piłem, ze mi zaszkodziło.

Miłego dnia życzę.

--
          Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
        • qinto Re: Nie wie e jakiej partii jest Najsztub 24.09.19, 08:47
          maotsetung napisał:

> no-popis napisała:
          >
          > > To Najsztub, Sawicka są z PiSu ?
          > >
          > >
          > A Sawicka została wrobiona przez PiSie słuzby dowodzone przez przestępce skazan
          > ego z a to właśnie przestępstwo wyrokiem sądowym

Taa, Tomuś jej na siłę wcisnął reklamówkę z "piniędzmi".

--
          • maotsetung Re: Nie wie e jakiej partii jest Najsztub 28.09.19, 12:33
            qinto napisał:

> maotsetung napisał:
            >
            > > no-popis napisała:
            > >
            > > > To Najsztub, Sawicka są z PiSu ?
            > > >
            > > >
            > > A Sawicka została wrobiona przez PiSie słuzby dowodzone przez przestępce
            > skazan
            > > ego z a to właśnie przestępstwo wyrokiem sądowym
            >
            >
            > Taa, Tomuś jej na siłę wcisnął reklamówkę z "piniędzmi".
            >

wcisnął się jej między nogi na polecenie swojego szefa, Miał za zadanie najpierw ją w sobie rozkochać, a potem ją załatwić i zadanie wykonał doskonale!

--
            PiSkultura:www.tvp.info/44501126/roztanczony-narodowy-do-pge-narodowym

Koniecznie z dżwiękiem
      • sverir Re: Za rządów PiS jest kasta ludzi nietykalnych 24.09.19, 15:16
        Jeżu, to wg bolszewików z niezależnej już nie można obserwować portalu? Myślałem, miałem nadzieję, że złogi bolszewizmu zanikają. A dzięki osiołkowi widzę, że nie tylko nie zanikają, ale jeszcze mają własne media!

--
        - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
        - Państwo Kuchcińscy.
      • pies.na.czarnych Re: Za rządów PiS jest kasta ludzi nietykalnych 24.09.19, 15:21
        Skoro już się wydało to przyznaje..
        TAK TO JA MARIUSZ BŁASZCZAK
        PROWADZĘ SOKzBURAKA!

Przez lata znosiłem Twoje humory Jarosławie. Przesiadywałem w gabinecie, gotowałem herbatę, myłem kuwete i udawałem, że nie słysze gdy pierdzisz. Błaszczak przynieś, Błaszczak podaj, robiłem wszystko bo wierzyłem, że chcesz dobrze dla mnie. Myślałem, że wszystko to skończy się gdy zdobędziemy władzę, że spotka mnie zasłużona nagroda..

Zostałem ministrem spraw wewnętrznych, ale nie zmieniło się nic. Błaszczak tego poszczuj, tamtego podsłuchaj, Błaszczak nie ujawniaj co z tym Igorem. Na samym początku kadencji kazałeś mi wprowadzić ustawę policyjną, która wprowadzała taką inwigilację, że wiedzieliśmy o wszystkich, wszystko. Wtedy trafiłem na stronę SokzBuraka. To była iskierka humoru w służalczej codzienności, ale jeszcze byłem Ci wierny Jarosławie.

Wtedy powiedziałeś o Polakach, że są „gorszym sortem”. Pomyślałem – Twój stary jest gorszym sortem! Jak mogłeś tak powiedzieć? Tam protestowały dziesiątki tysięcy różnych ludzi, młodzi i starzy, babcie podobne do tych co obcałowały nas na miesięcznicach, myślałem, że wszystko co robimy robimy dla nich.

Założyłem fake konto na fb, imię to samo, nazwisko chciałem mieć wreszcie kozackie. Tak powstał Mariusz Kozak. Wiedziałem do kogo się zwrócić bo zinwigilowaliśmy wszystkie opozycyjne strony. Od tego czasu, z przyjemnością, po każdej aferze, po każym Twoim śmierdzącym pierdnięciu, dop**rdalam Ci Jarosławie.

M. Błaszczak

--
        Uwaga szczur!
    • no-popis tak , na przykład Najsztub 27.09.19, 14:50
      maotsetung napisał:

> Należą do nich prominentni politycy PiS i gdyby nie dziennikarze niezależnych t
      > elewizji i tej gazety to byśmy nie mieli pojęcia o ich lewych interesach i prze
      > krętach. Niestety kończy się to na tym, z<e tylko my mamy wiedzę, bo Ziobro
      > wa prokuratura albo rżnie głupa i udaje, ze nic nie widzi, albo zwyczajnie nisz
      > czy dowody i z powodu ich braku musi umorzyć sprawę.
      n/t
      --
      Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka