Dodaj do ulubionych

Fałszywe sprawozdanie wyborcze PiS

23.09.19, 22:40
Po wyborach do Parlamentu Europejskiego Adam Bielan tak opisywał darmową pomoc zwolenników PiS w kampanii wyborczej :

"To efekt pracy naszych lokalnych działaczy. Od początku kampanii chcieliśmy być obecni w małych miejscowościach. Nie płacimy za umieszczenie reklam, dlatego cieszy mnie, że tyle osób zgadza się na rozmieszczenie naszych materiałów."

Za to w sprawozdaniu finansowym komitetu wyborczego PiS w rubryce "nieodpłatne świadczenia" obejmującej m.in. wartość "nieodpłatnego udostępniania miejsc do ekspozycji materiałów wyborczych " PiS wpisał okrągłe zero.

Tak PiS podchodzi do przestrzegania Kodeksu Wyborczego, tak PiS podchodzi do przestrzegania prawa regulującego proces wyborczy.

Za:
www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1923348,1,sprawdzilismy-wydatki-pis-w-eurokampanii-najwiecej-poszlo-na-brudzinskiego.read

S.
--
Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
Obserwuj wątek
  • edico Re: Katolicki egzamin :) 23.09.19, 23:04
   Emeryt to emeryt, ale wyrzucanie dodatkowo emerytowi ślepotę zamiast wsparcia w jego doczesnych dążeniach. A Biblia przecież mówi „Nie będziesz kładł przeszkody przed niewidomym” (kpł 19,14).

   W wykazie nieszczęść, które spadną na Izraelitów dopuszczających się łamania przymierza z Bogiem, wymienia się utratę wzroku i wynikającą z niej ślepotę jako jedną z najbardziej dotkliwych kar: „Pan dotknie cię obłędem, ślepotą i niepokojem serca. W południe będziesz szedł po omacku, jak niewidomy idzie po omacku w ciemności” (Pwt 28,28-29).14

   Psalmista, prosząc Boga o wyzwolenie z ucisku, zanosi wołanie: „Niech zaćmią się ich oczy, aby nie widzieli; spraw, by ich lędźwie zawsze się chwiały” (Ps 69,24).

   Konsekwentnie, groźba utraty wzroku odnosi się do niegodziwych pasterzy Izraela, którzy, lekceważąc swoje powołanie i powinności, nie troszczą się o powierzoną im trzodę (Za 11,15-17).

   I po co wprowadzono religie do szkół?

   --
   Gdy zabraknie historii, zastępują ją bajki.
   (Charles-Louis de Secondat de Montesquieu)
    • inocom Re: Wątek został zarchiwizowany :) 23.09.19, 23:31
     edico napisał:

     > A co jest prawdziwe w PiS oprócz cwaniactwa i oszustwa?

     Nie wiem nie jestem ani z PiS ani z POKOmonów. Ale może ty nam powiesz?
     Tak przeorać wątek :) To tylko na Czerskiej potrafią.

     --
     "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka