Dodaj do ulubionych

A kiedy "urlop" Robespierre'a?

24.09.19, 15:21
Miesiące "sprawdzania Pazernego Mariana" przez służby podlegające "Ułaskawionemu Nieprzekupnemu" doprowadziły do jednego z większych skandali w dziejach gangu Kulawego, a mimo to nie słychać, by "Ułaskawiony Nieprzekupny" wybierał się na jakiś bezpłatny urlop. Czyżby samo pojęcie bezpłatności było dla naszego Nieprzekupnego z gruntu obce i znienawidzone?


--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Obserwuj wątek
  • maotsetung Re: A kiedy "urlop" Robespierre'a? 24.09.19, 15:26
   Jego krystaliczna czystość i świętość po ułaskawieni jest niepodważalna, to podręcznikowy przykład kryształowego i nieskazitelkego moralnie PiSiora.

   --
   PiSkultura:www.tvp.info/44501126/roztanczony-narodowy-do-pge-narodowym

   Koniecznie z dżwiękiem
  • qinto Re: A kiedy "urlop" Robespierre'a? 24.09.19, 15:28
   Bertold Kitel jest bardzo rzetelnym dziennikarzem.......
   W 2001 roku Bertold Kittel, wraz z Anną Marszałek oskarżyli Romualda Szeremietiewa, wiceministra obrony narodowej w rządzie Jerzego Buzka, o udział w działaniach korupcyjnych w Ministerstwie Obrony Narodowej.

   3. W dniu 8 listopada 2010 r. Sąd Okręgowy w Warszawie uniewinnił Romualda Szeremietiewa od ostatniego z zarzutów postawionych mu przez Annę Marszałek i Bertolda Kittela(a następnie prokuraturę) w artykule „Kasjer z Ministerstwa Obrony” opublikowanym w dzienniku „Rzeczpospolita” w dniu 7 lipca 2001 r. Tym samym R. Szeremietiew – po 9 latach od rozpoczęcia śledztwa w całej sprawie – został uwolniony od winy we wszystkich zarzutach, jakie mu postawiono.

   www.magnapolonia.org/kim-jest-bertold-kittel-ktory-zainicjowal-ostatnia-kampanie-jak-to-w-polsce-odradza-sie-nazizm/

   Tak jak już napisałem w innym wątku, najlepiej obrzucić gównem, jeżeli ktoś to gówno zrzuci z siebie, to i tak smród pozostanie.   --
   Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
   • eiran Re: A kiedy "urlop" Robespierre'a? 24.09.19, 15:43
    Stunikowy rysio dopiero co był zbulwersowany, że Pancerny Marian nie chce rozmawiać z Kittelem, ale minęły nieledwie dwa dni i stunikowy rysio powrócił do swojej wcześniejszej opowieści o obrzucaniu goownem nieszczęśliwego kamienicznika, obdarowanego przez akowca, na którego nieskalaną cześć nastaje redaktor o niemiecko brzmiącym nazwisku.


    --
    Przez 14 lat ayran.
  • witek.bis Re: A kiedy "urlop" Robespierre'a? 24.09.19, 15:29
   Nie lubię tej wyświechtanej formułki, ale w tym wypadku nie zawaham się jej użyć. Otóż w każdym cywilizowanym i demokratycznym kraju szef służb specjalnych odpowiedzialnych za prześwietlanie kandydatów na najwyższe stanowiska państwowe już w poniedziałek wyleciałby z roboty na zbity pysk. Jednak w Pislandii tak się nie dzieje, bo Ułaskawiony daje świadectwo uczciwości Pazernemu, a Pazerny - Ułaskawionemu. I obaj są od kilku dni jeszcze bardziej krystaliczni niż wcześniej, co zgodnie potwierdza cały chór pisurmanów.

   --
   Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • eiran Re: A kiedy "urlop" Robespierre'a? 24.09.19, 15:32
   Mario Cammino zbiera dni niewykorzystanego urlopu wypoczynkowego tak, żeby po zakończeniu misji otrzymać stosowną rekompensatę. W stosownym czasie zamieni się ją na jakiś ulubiony napój.

   --
   Przez 14 lat ayran.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka