Dodaj do ulubionych

Pisie służby są jedynie chłopcami na posyłki MOSSA

25.09.19, 11:19
Pisie służby są jedynie chłopcami na posyłki MOSSAD-u

Jeśli stwierdzimy, że ktoś niewłaściwie używa systemu, natychmiast go zamkniemy"

Wszystko wskazuje na to, ze producent systemu Pegasus, firma NSO zatrudniająca byłych oficerów Mosadu ma zdalny dostęp do danych, które gromadzi system.

Prezes NSO dla amerykańskiej telewizji CBS mówi wprost, że ma dostęp do systemu, który sprzedaje i może go na przykład wyłączyć, kiedy uzna, że jakiś klient działa niezgodnie z prawem. - Nie zamierzam wdawać się w szczegóły, ale powiem, że jeśli stwierdzimy, że ktoś niewłaściwie używa systemu, natychmiast go zamkniemy. Mamy prawo to zrobić i mamy do tego technologię - mówił.

Pułkownik Białek ocenił, że "dyrektor generalny tej firmy wskazuje na to, że posiadają możliwości zdalnego audytowania systemu i weryfikacji, czy ten system jest używany zgodnie z prawem". - To są dość zaskakujące deklaracje, być może nawet nieprzemyślane z jego punktu widzenia. Natomiast powinny być dzwonkiem alarmowym - powiedział.

- Jestem przekonany, że zakup tego oprogramowania był uzgodniony na szczeblu politycznym i zapadła decyzja, że CBA jako najwierniejsza z wiernych, powinna nim dysponować. Po to, aby w sposób pasywny kontrolować określone cele, tak aby nie zostawiać śladów - stwierdził generał Nosek.
www.tvn24.pl/system-pegasus-i-walizki-imsi-catcher-do-podsluchiwania-i-inwigilacji-odpowiedz-cba,972059,s.html
--
Uwaga szczur!
Obserwuj wątek
  • buldog2 Re: Pisie służby są jedynie chłopcami na posyłki 26.09.19, 10:24
   Przecież to oczywiste, że PISie służby to banda sprzedajnych kryminalistów, pod przywództwem nielegalnie i nieważnie ułaskawionego Mariusza K. Stosunek państw cywilizowanych do tej bandy jest taki sam, jak do republik bananowych "...sk...syn, ale to nasz sk...syn".
   A jak Mossad ma na bandę więcej haków, to na przykład w kwestii reparacji za mienie pożydowskie banda będzie zgodna bardziej, niż w przypadku IPN. To prawda, obciąg kwalifikowany jest w PISie kultywowaną tradycją, co potwierdzić tu może na przykład ludzikow. Z tego to POwodu PO jest gorsza, niż PIS.

   --
   Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
   Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
   Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
   Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka