Dodaj do ulubionych

Pisi rząd kocha osoby starsze

26.09.19, 13:00
Pisi rząd kocha osoby starsze. Broń bosze nie robic badań profilaktycznych bo one mogą wykazać, że ktoś jest chory, a to może spowodować jego zle samopoczucie:))))) Wot pisia logika.:(
tvn24.pl/tvnwarszawa/oczekujace/bilans-seniora-w-warszawie-nie-uzyskal-akceptacji-urzednikow-nie-bedzie-badan-profilaktycznych-1320577

--
Uwaga szczur!
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Pisi rząd kocha osoby starsze 26.09.19, 13:24
      pies.na.czarnych napisała:

> Pisi rząd kocha osoby starsze. Broń bosze nie robic badań profilaktycznych bo o
      > ne mogą wykazać, że ktoś jest chory, a to może spowodować jego zle samopoczucie
      > :))))) Wot pisia logika.:(
      > tvn24.pl/tvnwarszawa/oczekujace/bilans-seniora-w-warszawie-nie-uzyskal-akceptacji-urzednikow-nie-bedzie-badan-profilaktycznych-1320577

Wiesz ile kosztuje leczenie takiej starszej osoby? To są poważne kwoty. A im później się diagnozuje chorobę, tym krótsze leczenie, a więc niższe koszty. Nie jesteśmy bogatym państwem i trudno znaleźć pieniądze i na leczenie starszych ludzi, i na pińcet, i na nieletnie prostytutki dla rządzących. Trzeba wybierać i z czegoś rezygnować.

S.
      --
      Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
    • snajper55 Nadwykrywalność 26.09.19, 15:26
      Ja sobie kpiłem, a widzę, że to rzeczywistość. :(

"Powód braku bilansu seniora? Do grupy osób badanych włączono też "populację bezobjawową". A to - według agencji - może skutkować wręcz "nadwykrywalnością poszczególnych jednostek chorobowych" i "pogłębienia trudności w dostępie do świadczeń NFZ" (przez zwiększenie kolejek do specjalistów)."

wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/608610,pis-polityka-bilans-seniora-choroby-lekarz-agencja-ministerstwo-zdrowia.html

Ja już nie wiem jak to komentować. :/

S.
      --
      Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
      • buldog2 Re: Nadwykrywalność 26.09.19, 15:36
        Co tu komentować?
        Ale spróbuję, może się uda (trzeba coś wymyślić).

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
        • qinto Re: Nadwykrywalność 27.09.19, 17:03
          pies.na.czarnych napisała:

> Tylko w pisim łbie mogły wykluć się tego typu wnioski.
          >

Zamieszkałym w Brukseli?

--
          Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka