Dodaj do ulubionych

Dobry człowiek z komendanta milicji

26.09.19, 19:53
Gdańska milicja przydzieliła arcybiskupowi Sławojowi Leszkowi Głódziowi radiowóz, który pilotował go do rezydencji Andrzeja Dudy. Na sygnałach jechali z Gdańska.
Ja tez potrzebuję eskorty na sygnale, żeby wyglądało bardziej poważnie ubiorę się w sukienkę czarną, żona obiecała że mi pożyczy, pod warunkiem że nie uświnię, to co panie milicjancie z Gdańska, da pan mi eskortę? Ale ja nie pojadę do Dudy, ino chciałbym się z lekka polansować.

www.wp.pl/?s=wiadomosci.wp.pl%2Fsgwpsgfirst-6428573052900993a

--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 26.09.19, 20:00
    a co kur..., kareta mial jechać?
    :)

--
    Uwaga szczur!
  • qinto 26.09.19, 20:07
    Bolek go zrobił generałem w 1991 roku.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • czandra1 27.09.19, 04:06
    Komendanta milicji? Eeee, chyba nie, sądzę że on jest z nadania pisiarni, ale moge się mylić.

--
    Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
  • qinto 27.09.19, 04:45
    czandra1 napisał:

> Komendanta milicji? Eeee, chyna nie, sądzę że on jest z nadania pisiarni, ale m
    > oge się mylić.
    >

Nie, nie o komendanta mi chodzi ale o tego pijaczynę purpurata Głodzia. Jest generałem z nadania Bolka. Głupi komendant policji chciał się podlizać i dał radiowóz.
    Nie ma znaczenia, że jest komendantem w czasie pisich rządów, przedtem nie było wcale lepiej, a głupcy są "opcją" dominującą.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka