27.09.19, 06:25
Obejrzałem wreszcie te wyobrażenie Vegi o polskich politykach. Występ Olbrychskiego na zakończenie filmu całkowicie zasadny. Nie wiem, czy choć parę procent tej izby można zaliczyć do nieuświnionych. Prywatą, nepotyzmem, brudnymi biznesami, podwójną moralnością. Tych z topu to znam niewielu: Kidawa = Błońska, Nowacka, Palikot, może jeszcze Tusk...

Jeżeli ktoś z widowni po tym filmie wciąż jest zwolennikiem pisowskiej swołoczy - to naprawdę niespełna rozumu, ja wolę niedowład umysłowy.
Obserwuj wątek
  • qinto Re: Polityka. 27.09.19, 07:16
   Jednak i tym razem nie dałeś rady, żeby nie użyć rusycyzmu "swołocz".
   Ja również widziałem ten film i nie podniecam się tak jak ty.
   Można zrobić film Polityka I - politykach SLD, PSL, PO. O Kwaśniewskim, Millerze, pożyczce moskiewskiej, o Pawlaku, o Tusku i finansowaniu jego partii Kongres Liberalno Demokratyczny przez CDU (pożyczka). Dużo by pisać.


   --
   Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
   • buldog2 Re: Polityka. 27.09.19, 07:36
    W stosunku do waszej swołoczy jest ono jak najbardziej uprawnione i naturalne. Jak jeszcze nazywać swołocz? Można zajrzeć do słownika i użyć synonimów, okazuje się że ludzie mają na was więcej adekwatnych ciepłych słów. Ale to taki pseudointeligencki zabieg tylko. Odpowiada IQ PISowskich ćwierćinteligentów.

    --
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • stasi1 Re: Polityka. 27.09.19, 09:59
   Ale pisowca nic nie zmieni. Zawsze znajdzie wytłumaczenie. Czemu pisowska radna kradła pieniądze aby przekazywać je PO? Bo bała się zwolnienia. I to są słowa nie tylko 80 letniej emerytki(prawdziwe) ale i mojego ,,warszawskiego" kierownika. w ,," dlatego że juz nie mieszka w Wawie, wyniósł się na obrzeża

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka