Dodaj do ulubionych

PiS walczy z imigrantami

28.09.19, 18:21
Pisia władza naraziła się całej Europie broniąc Polski przed imigrantami. Minęło trochę czasu i okazuje się , że Polska przoduje w przyjmowaniu imigrantów z Ukrainy, Białorusi, Indii, i wszystkich innych stron świata. Dzieje się tak nie dlatego , że gospodarka rozwija się, tylko dlatego, że bezmyślna władza doprowadziła do tego, że nie ma Polaków do pracy.
Nasz prezydent z kolei zabiega o to, by obcokrajowcy bronili naszego kraju, bo nasze wojsko też zostało zmarnowane.Niektórzy z tych wojaków będą kolorowi, a tak gorliwie pisiarnia ostrzegała
ciemny lód przed kolorową imigracją....
Edytor zaawansowany
  • nazimno 28.09.19, 18:28
    Sama uzywasz rasistowskich okreslen.
    Mam nadzieje, ze to zwykla glupota.
  • oszo-lom-z-rm 28.09.19, 18:37
    A Ukraińców wpuszcza całe tabuny a w planach ma ściągnięcie Polaków z Ameryki łacińskiej zwłaszcza z Brazylii . Lepsze to niż Ukraińcy o ciapatych już nie wspomnę
  • qinto 28.09.19, 18:41
    adria 231 napisała:

Pisia władza naraziła się całej Europie broniąc Polski przed imigrantami. Minęło trochę czasu i okazuje się , że Polska przoduje w przyjmowaniu imigrantów z Ukrainy, Białorusi, Indii, i wszystkich innych stron świata

Czego nie ogarniasz kotku ?

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • adria231 28.09.19, 19:32
    nazimno - które określenie uważasz za rasistowskie?
    Uwierz, nie ma we mnie nawet grama rasizmu, a nawet wśród przyjaciół mam osoby , które nie mają "białej" skóry
  • nazimno 28.09.19, 19:43
    kolorowi - to jest okreslenie rasistowskie
  • qinto 28.09.19, 19:50
    nazimno napisał:

> kolorowi - to jest okreslenie rasistowskie

Jest, ale czy autorka wątku musi to ogarniać?
    Sama wpada w sprzeczności, mówiąc, że Polska jednak przyjęła imigrantów ze wschodu i z Indii...
    To w końcu Polska przyjmuje imigrantów czy nie?

--
    Troll i hejku musiter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • nazimno 28.09.19, 19:52
    cytat:
    ..."people of color” suffer equally from the effects of institutional racism

I tyle.
  • szczureks 28.09.19, 19:39
    Pislamskie przyglupy (politycy) wiedza ze bez imigrantow polska gospodarka bedzie karłowata.
    Z drugiej strony wmawia pisowskiej ciemnocie o zagrozeniu imigrantami bo dzieki temu maja glosy
    Na tym wlasnie polega podlosc tej wladzy - PIS oglupia swoich wyborcow bo jest swiadomy tego ze to kretyni
  • taniarada 28.09.19, 20:04
    szczureks napisał:

> Pislamskie przyglupy (politycy) wiedza ze bez imigrantow polska gospodarka bedz
    > ie karłowata.
    > Z drugiej strony wmawia pisowskiej ciemnocie o zagrozeniu imigrantami bo dzieki
    > temu maja glosy
    > Na tym wlasnie polega podlosc tej wladzy - PIS oglupia swoich wyborcow bo jest
    > swiadomy tego ze to kretyni
    Ale pisanie to samo co u żuli z ulicy.Zero argumentów jak u autorki wątku .I same bluzgi.
  • szczureks 28.09.19, 21:00
    Ja nie zmienilem nicka zeby ci grzecznie mowic o twojej inteligencji.
    Jakbym ci napisal ze masz 20IQ to moglbys nie zrozumiec, dla twojego dobra pisze dla was jezykiem abyscie zrozumieli - jestescie kretynami
  • szwampuch58 28.09.19, 20:16
    "PIS oglupia swoich wyborcow bo jest swiadomy tego ze to kretyni "
    Bingo......... i to jest dramat tego kraju,nauczanie w szkole o gostku co biega sucha stopa po wodzie przynosi efekty a to dopiero poczatek skretynienia bo kretyni tego tredu dotarli wysoko

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • j-k 28.09.19, 20:22
    masz o to pretensje, ze nie walczy z Europejczykami ?
  • szczureks 28.09.19, 21:03
    nie walczy z europejczykami?
    Cofnij sie 4 lata
    Bluzgali na PO ze pelno Ukraincow
    Pobicie byli przez pisowskich katoli tez europejczycy
    Pisowski katol nienawidzi tez Polaka z innym wyznaniem - zwlaszcza swiadkow Jehowy
    Pisowski katol nienawidzi tez ludzi ktorym sie powiodlo w zyciu
    Na nienawisci zbudowaliscie wygrana w wyborach
  • j-k 29.09.19, 06:27
    nie jestem katolem, lecz ewangelikiem.

a do Ukraincow tez nic nie mam

wole ich - niz przybyszow z "Afryki"

i PIS sie tu tez zmienil.

Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
    zwolennik Lewicy.
  • taniarada 28.09.19, 20:52
    szwampuch58 napisał:

> "PIS oglupia swoich wyborcow bo jest swiadomy tego ze to kretyni "
    > Bingo......... i to jest dramat tego kraju,nauczanie w szkole o gostku co bieg
    > a sucha stopa po wodzie przynosi efekty a to dopiero poczatek skretynienia bo k
    > retyni tego tredu dotarli wysoko
    > Czyli kartofel sam sobie wystawiłeś noty. Na siłę szukasz tu kumpla .Ale trafił ci się szczurek .Twój wybór. Siadaj dwója.I nie mam więcej pytań.
  • j-k 28.09.19, 20:15
    czy masz inne zdanie na ten temat ?
  • oszo-lom-z-rm 28.09.19, 21:27
    Nie z imigrantami tylko z islamskimi najeźdźcami !
  • oszo-lom-z-rm 28.09.19, 22:34
    Polacy będą .. z Brazylii, Argentyny Meksyku i innych krajów Ameryki łacińskiej
  • adria231 29.09.19, 05:57
    Zakładając wątek o powyższym tytule chciałam powiedzieć , że obecna władza nienawidząc " obcych", "innych" , o czym daje nieustannie nam do wiadomości została zmuszona do zaakceptowania ogromnej ilości obcokrajowców w Polsce. Została zmuszona przez obniżenie wieku emerytalnego, rozdawanie 500+ , zamiast powiązać go z zarobkami( powinny te pieniądze być w formie dawnego "rodzinnego", ale znacznie podwyższonego), lub w formie odpowiednio obniżonego podatku . Obecnie te pieniądze niejednokrotnie wracają do budżetu w formie zysku ze sprzedaży alkoholu. Podkreślę jeszcze to co napisałam o naszej armii: my jej nie mamy.
  • j-k 29.09.19, 06:43
    to co piszesz - to na 80 % prawda.

tyle, ze PO tez nie mialo zadnych rozwiazan.

wot - polskie ELYTY.
  • szwampuch58 29.09.19, 09:45
    z obcych pisior lubi tylko szwagra ale nie moze byc abstynentem

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka