Dodaj do ulubionych

zapewne każdy w PiS to wspaniały kryształowy człek

29.09.19, 02:20
...zupełnie jak Banaś. Wszyscy Parobcy i Służące wychwalają Przestępcę i Sutenera na wyścigi, to wręcz wzór do naśladowania. Znaczy: siebie chwalą, Psychole i Socjopaci. Każdy PiSi chce taki być.

Pójście w zaparte PiSu w tej sprawie jest wręcz groteskowe, ale seweryn ma to kupić, tak wymyślili Pederaści i Sodomici przy Nowogrodzkiej. Może i kupi, ale co ja mam ubawu widząc taką na przykład towarzyszkę prapolkę Wassermannównę, prawniczkę podobno, piejącą peany na cześć przestępcy, to moje. Normalny Polak miałby od razu sprawę karno-skarbową. Ibermenszów z PiSu to nie dotyczy, Ziobro z Kamińskim zawsze ukręcą sprawie łeb, a przy okazji zdobędą na takiego kolejnego haka.
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: zapewne każdy w PiS to wspaniały kryształowy 29.09.19, 09:15
      piq napisał:

> ...zupełnie jak Banaś. Wszyscy Parobcy i Służące wychwalają Przestępcę i Sutene
      > ra
      na wyścigi, to wręcz wzór do naśladowania. Znaczy: siebie chwalą, Psychole i
      > Socjopaci.
      Każdy PiSi chce taki być.
      >
      > Pójście w zaparte PiSu w tej sprawie jest wręcz groteskowe, ale seweryn ma to k
      > upić, tak wymyślili Pederaści i Sodomici przy Nowogrodzkiej. Może i kupi, ale c
      > o ja mam ubawu widząc taką na przykład towarzyszkę prapolkę Wassermannównę, pra
      > wniczkę podobno, piejącą peany na cześć przestępcy, to moje. Normalny Polak mia
      > łby od razu sprawę karno-skarbową. Ibermenszów z PiSu to nie dotyczy, Ziobro z
      > Kamińskim zawsze ukręcą sprawie łeb, a przy okazji zdobędą na takiego kolejnego
      > haka.
      Im bliżej wyborców tym bardziej zaliczasz P atologiczny O dlot.
      Może napisz coś np, że pisiaki obawiają się przegranej w tych wyborach to POprawi Tobie i innym wyznawcom niePOkalanego POczęcia nastroje. Wytrzymajcie do tych wyborów bez dużej dawki leków psychotroPOwych.

--
      Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
      • no-popis Re: zapewne każdy w PiS to wspaniały kryształowy 29.09.19, 10:13
        taniarada napisał(a):

> Przestań fanzolić.Bo ciągle hejtujesz na temat PIS.Napisz w której nie ma .I na
        > kogo będziesz głosował .Wtedy odkryjesz swoje karty.Amen.
        Do tego trzeba mieć odwagę.

--
        Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
      • piq tylko wy, Taniu, zapewniliście bezkarność własnym 29.09.19, 14:14
        ...ludziom, a dokładniej ludziom tawariszcza prezessimusa, na straży której to bezkarności stoją służby i urzędy powołane do tego, by przestępców łapać i skazywać. Nikt w historii II PRL, pardą, III RP, aż tak jawnie nie drwi sobie z prawa i sprawiedliwości jak wy, Paskudztwo i Swołocz. Żaden z waszych przestępców nie został nawet postawiony przed sądem, choć sądy też są wasze. Bezkarny jest Chrzanowski, bezkarny Misiewicz (choć trafił do aresztu, ale wyszedł i nie ma ciągu dalszego), Banaś publicznie przyznaje się do przestępstwa karno-skarbowego, po czym mianuje karbową z ramienia PiSu, czyli koleżankę Martusi Dziewicy, niejaką Motylowpseudo "Niekompetentna" - i idzie na urlop. W międzyczasie służby nie podejmują żadnych działań, a prokurator generalny stwierdza, że nie ma sprawy. Każdemu innemu siedliby na majątku, a Banaś, kryształowy i wspaniały, idzie sobie na luziku na urlopik, mając czas na manipulację dowodami i majątkiem pochodzącym z przestępstwa.

Najohydniejsze jest to, że wasi ludzie czerpią profity z tego, czego czystości mieli pilnować jak źrenicy oka. Chrzanowski przejmował bank za złotówkę (czy służby tej swołoczy i pijaka Kamińskiego zapytały, kto za nim stał?), Banaś dręczący biznes w sprawie VATu sam robi przewał na VATcie, na dodatek we współpracy z ewidentnymi kryminalistami.

Jesteście ohydni moralnie, Taniusza. Stąd ten wątek.
    • mazala2 Wspaniali kryształowi ludzie skupieni są wokół 29.09.19, 10:50
      nie tylko Michnika.
      Poważna ich część skupiona jest niewątpliwie wokół Jerzego Urbana, który wychował nie tylko politycznego Rodzynka.

piq napisał:

> ...zupełnie jak Banaś. Wszyscy Parobcy i Służące wychwalają Przestępcę i Sutene
      > ra na wyścigi, to wręcz wzór do naśladowania. Znaczy: siebie chwalą, Psychole i
      > Socjopaci. Każdy PiSi chce taki być.
      >
      > Pójście w zaparte PiSu w tej sprawie jest wręcz groteskowe, ale seweryn ma to k
      > upić, tak wymyślili Pederaści i Sodomici przy Nowogrodzkiej. Może i kupi, ale c
      > o ja mam ubawu widząc taką na przykład towarzyszkę prapolkę Wassermannównę, pra
      > wniczkę podobno, piejącą peany na cześć przestępcy, to moje. Normalny Polak mia
      > łby od razu sprawę karno-skarbową. Ibermenszów z PiSu to nie dotyczy, Ziobro z
      > Kamińskim zawsze ukręcą sprawie łeb, a przy okazji zdobędą na takiego kolejnego
      > haka.

--
      Pamiętaj o skutkach zniesławień lub pomówień zob. Art. 212 KK.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka