Dodaj do ulubionych

Sądzę, że pisiarnia wygra wybory, ale nie będą

29.09.19, 18:10
w stanie stworzyć koalicji, już na drugi dzień po wyborach PO KO zostaną nazwani kolegami których łączą wspólne korzenie, i jakoś pisiarnia zapomni o drugim sorcie, o takich animalnych, o zdradzieckich mordach, Zerro znowu utopi lapka, nieleczony nagle napisze raport o historii smoleńskiej.

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 29.09.19, 18:25
    Zapas popcorn już zrobiłem images.app.goo.gl/EXWmaCXWKwjksH4H6

--
    Uwaga szczur!
  • czandra1 29.09.19, 18:31
    Ja mam zapas, dość pokaźny tych maluszków: www.google.com/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.niam.pl%2Frimages%2Fcrop%2F600%2F450%2Ffiles%2Fimages%2FPRODUCT%2FBACKUP%2Fzielone_oliwki.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.niam.pl%2Fen%2Fprodukty%2F2622-oliwka_zielona&docid=QbEiFToJGjxCkM&tbnid=jfUBV9e3IU97WM%3A&vet=10ahUKEwj7ocOXuvbkAhUy_SoKHWUNAPEQMwhjKA0wDQ..i&w=600&h=438&bih=689&biw=1280&q=oliwki%20zdj%C4%99cia&ved=0ahUKEwj7ocOXuvbkAhUy_SoKHWUNAPEQMwhjKA0wDQ&iact=mrc&uact=8

--
    Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
    Obie są przerażające.
    Arthur C. Clark.
  • j-k 29.09.19, 18:37
    bo slowo "wygrac wybory" oznacza w PL uzyskanie wiekszosci w Sejmie.

ale nawet gdy nikt ich nie wygra - PiS moze utworzyc rzad mniejszosciowy, przy tolerancji poslow z innych ugrupowan (w zamian za koneksje i posady).

Bo do koryta Wladzy - to po cichu wielu chce sie przytulic...

• buldog2 29.09.19, 18:39
    Nie kolegami, a przyjaciółmi. Przyjaciółmi z PO. A Schetyna i Co. juź głoszą politykę zgody ze Złem i kontynuacji IV Rzeszy PIS.
    Dlatego PO nie dostanie mojego głosu.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • lech1966 29.09.19, 19:50
    buldog2 napisał:

> Dlatego PO nie dostanie mojego głosu.

Ale kogo to obchodzi buldog? Mojego też nie dostanie no i co z tego wynika?
    Prawdopodobnie nie wygra wyborów Korwin. O to ci chodziło?. Mnie interesuje tylko jedna opcja. Żeby lemingi z PO-KO nie wygrali wyborów. Bo znów kupimy Pendolino bez neta i wybudujemy druga Czajkę która się rozleci rok PO gwarancji

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • taniarada 29.09.19, 18:45
    Ja nie mogę.Reszta jeszcze walczy.Błońska jak zwykle w gabinecie cieni będzie walczyć.Mnie martwi co innego.Że te wszystkie mordy zapyziałe ,komuchy i te Jachiry dostaną się znowu do koryta.Głosować na trójki i dalej.Nie na jedynki.I tyle w pacierzu.
  • czandra1 29.09.19, 18:54
    Kiedy durniu Jachira była przy korycie?
    Przy korycie są teraz świnie które trzeba usunąć, a co do trójek sam sobie głosuj, nawet na setki, kogo to obchodzi.

--
    Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
    Obie są przerażające.
    Arthur C. Clark.
  • lech1966 29.09.19, 19:58
    czandra1 napisał:

> Kiedy durniu Jachira była przy korycie?
    > Przy korycie są teraz świnie które trzeba usunąć, a co do trójek sam sobie głos
    > uj, nawet na setki, kogo to obchodzi.

No masz rację czandra. Jachira nie była przy korycie ale typuje ze i nie będzie przy korycie. Wierzę że mimo deklarowanej niechęci do PiS przez mohery PO, znajdzie się na liście ktoś lepszy i bardziej godny zaufania niż hejterka która hejtowala ofiary smoleńskie że strony PO.

Z resztą przy korycie ostatnio zrobił się straszny tłok i na pewno jakiś leming przed samą meta POdlozy nogę temu indywiduum.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka