Dodaj do ulubionych

Jestem dumny i pyszny

30.09.19, 12:26
Uratowałem głos na liberałów.
Serio, sporym wysiłkiem, raczej logistycznym, niż ideowym.
Osobę wyjeżdzającą za granicę, namówiłem na wyjazd dzień po wyborach.
A to osobniczka podzielająca w 100% moje zdanie "j.... PiS" :)

--
Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
Edytor zaawansowany
  • adria231 30.09.19, 13:08
    Co prawda, nigdzie się nie wybieram (tylko na wybory), ale podzielam twoje zdanie.
  • buldog2 30.09.19, 14:31
    W zasadzie zgoda, ale wyrażona wyżej intencja najpełniej zrealizuje się w przypadku wygranej PIS w obecnych wyborach. Wtedy i tylko wtedy będzie spora szansa na to, że "zamiast liści...". Bo jeśli przegrają teraz, to nie. Polityka kontynuacji, miłości, zrozumienia itd. Tak mówił Schetyna i tę postawę objąłbym wspomnianą intencją również.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • kawa_poranna 30.09.19, 15:14
    buldog2 30.09.19, 14:31
    W zasadzie zgoda, ale wyrażona wyżej intencja najpełniej zrealizuje się w przypadku wygranej PIS w obecnych wyborach. Wtedy i tylko wtedy będzie spora szansa na to, że "zamiast liści...". Bo jeśli przegrają teraz, to nie. Polityka kontynuacji, miłości, zrozumienia itd. Tak mówił Schetyna i tę postawę objąłbym wspomnianą intencją również.

Masz rację.
  • borrka 30.09.19, 15:32
    Bunt pospólstwa ukazał słabości polskiej demokracji.
    Większość suwerenów jest po prostu głupia, a liberałowi zrezygnowali z manipulacji januszariatem.
    A tak nie wolno.
    Kaczyński nie jest jakimś orłem, ale urodzonym manipulatorem.
    Od małego manipulował kolegami z baraków dla bezdomnych przy Gdańskim, a ci go potem bili.
    On się wśród hołoty czuje, jak ryba w wodzie i ma doświadczenie.
    Zawodzi wśród inteligencji.
    Chyba widać ?

Suwerena trzeba wychować pracą u podstaw:)
    Jak następców Szeli, jak potomków pańszczyźnianego chłopstwa, jak popegieerowskich pijaczków.
    Takiego go mamy ... k...a suwerena ukochanego.
    Kto nie wiedział, to teraz wie.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • borrka 30.09.19, 15:38
    Nie uważam, by radykalne rozstrzygnięcia wyszły nam na dobre.
    Motłoch musi być sprawnie manipulowany, a nie w stylu brexitu :)
    Bo tego nie można się pozbyc.
    Nad tym trzeba panować.

--
  • buldog2 30.09.19, 16:00
    Wychowywać pracą u podstaw i ucinaniem ręki wyciągniętej po nie swoje. Tak jak kiedyś w Szwecji.
    I niech lud PISowski sam zrobi porządek z PISem, to też da mu do myślenia, na przyszłość. Polityka zrozumienia i wyrozumiałości się tu nie sprawdza, lud potrzebuje rozwiązań jednoznacznych i radykalnych. Wyłącznie takie uważa.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • yoma 30.09.19, 16:13
    I ile pokoleń, myślisz, musi minąć, zanim wychowasz?

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • borrka 30.09.19, 16:21
    W Bundesrajchu starczyły ze dwa, ale wychowawcy dość twardzi byli.
    Bo obu stronach Łaby.
    Z kolei brexit natąpił po xy pokoleń stosowania Magna Carta.

--
  • taniarada 30.09.19, 16:33
    yoma napisała:

> I ile pokoleń, myślisz, musi minąć, zanim wychowasz?
    >
    Jestem śliczna, higieniczna,
    Przy tym silna niczym tur,
    Niczym była pieriestrojka
    I berliński twardy mur.🤩
  • yoma 30.09.19, 17:13
    Yeah, taniuszka. Yeah :)

--
    Shylmagoghnar
  • buldog2 01.10.19, 07:02
    Dwa-trzy...

--
  • yoma 01.10.19, 10:39
    A ile minęło dajmy na to od wojny?

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • no-popis 30.09.19, 15:25
    borrka napisał:

> Uratowałem głos na liberałów.
    > Serio, sporym wysiłkiem, raczej logistycznym, niż ideowym.
    > Osobę wyjeżdzającą za granicę, namówiłem na wyjazd dzień po wyborach.
    > A to osobniczka podzielająca w 100% moje zdanie "j.... PiS" :)
    To na kogo zagłosują bo nie wiem jacy to liberałowie ?!Kogo, którą partię określasz jako liberalną ?

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • eiran 30.09.19, 15:51
    Na pewno na idola ludzikowa - Marka Jakubiaka. Ludzikow bardzo poważnie rozważał oddanie głosu na chorążego piwowara, a poza tym zachwycał się jego dowcipasem o mamusi z fujarką do ssania. Bo ludzikow w ogóle nie jest homofobem, za to ma godne podziwu poczucie humoru.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • taniarada 30.09.19, 15:25
    To przekonanie, że jest się lepszym niż inni, wywyższanie się nad swoje otoczenie, brak obiektywizmu w ocenianiu samego siebie. Pycha to inaczej zarozumiałość, często wiąże się z pogardą i lekceważeniem innych ludzi. Człowiek pyszny jest egoistą, myśli jedynie o zaspokojeniu własnych pragnień. Nie potrafi być samotnikiem, on potrzebuje otoczenia, które będzie się nim zachwycać, wymaga publiczności. Człowiek pyszny nie przyjmuje słów krytyki, jakiekolwiek niepowodzenie przeżywa ogromnie, jak największą klęskę. Albo przeciwnie – w ogóle nie przyjmuje go do wiadomości.Jak to pasuje w 100% do ciebie.
  • buldog2 30.09.19, 15:55
    Tzn. Agent JAR, który nie raz mówił o gorszym sorcie i wyższej półce, to chodząca pycha.

--
  • rzewuski1 30.09.19, 15:30
    A to osobniczka podzielająca w 100% moje zdanie "j.... PiS" :)

zawsze i wszędzie
    Amen

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • yoma 30.09.19, 15:36
    Brawo!

Mówię serio :)

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • qinto 30.09.19, 16:24

> Brawo!
    >
    > Mówię serio :)
    >

thumbs.dreamstime.com/z/przestraszonej-babci-damy-stara-okaleczaj%C4%85ca-szoka-niespodzianka-brzydka-19862914.jpg

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • taniarada 30.09.19, 16:39
    yoma napisała:

> Brawo!
    >
    > Mówię serio :)
    >
    Zawsze byłam w opozycji,
    Oczekuję propozycji,
    Bo ja mam w sobie coś takiego,
    Co nie daje spać kolegom,
    Widzę siebie w dyplomacji
    I w Londynie na kolacji
    I z wywiadem sobie radę dam!
  • yoma 30.09.19, 17:15
    Kabaret Otto, zatwardziałe pisiory. Dali wam na odprawie poobcować ze sztuką wyższą, cycóś? 😂😂😂

--
    Shylmagoghnar
  • taniarada 30.09.19, 18:50
    yoma napisała:

> Kabaret Otto, zatwardziałe pisiory. Dali wam na odprawie poobcować ze sztuką wy
    > ższą, cycóś? 😂😂😂
    >
    Karolina Czarnecka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka